Перушан и Ко ООД

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 09:45

nacho написа:а дали вие в Подуене в такъв случай ще искате безпощадна война с допинга и големи наказания :qipad:

Кво подуене, аз съм от центъра на София, селянин, отивай да разхождаш овцете. :qipar: :qipaf:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 09:55

Мичо написа:
nacho написа:а дали вие в Подуене в такъв случай ще искате безпощадна война с допинга и големи наказания :qipad:

Кво подуене, аз съм от центъра на София, селянин, отивай да разхождаш овцете. :qipar: :qipaf:

от кой център на София си, щото има бая центрове-Подуене, злокучане................А, и баба ти от кое родопско село е, където не гледат овце?
Сладур, стига си спамил, а пиши по темата :idea:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 09:58

Сладур викай на Иван Караджов-Ванесата, мечтата на всеки достоен член на сектор гей,. :qipap: :qipap:

По темата, Перушан ако закрие Панчаревци, ще трябва паметник да му се вдигне, ще направи най-доброто за българския футбол. =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 10:43

Мичо написа:Сладур викай на Иван Караджов-Ванесата, мечтата на всеки достоен член на сектор гей,. :qipap: :qipap:

По темата, Перушан ако закрие Панчаревци, ще трябва паметник да му се вдигне, ще направи най-доброто за българския футбол. =D> =D> =D>

:qipag: Понеже ме послуша да пишеш по темата, ще ти викам- джеки! Така се казваше кучето ми в детските години.Беше послушно кученце, а ти ми напомни за него :(
джеки, перукан може да закрие само собственото си заведение в слънчев бряг :idea: Голяма болка има във вас срещу Великия ЦСКА, който е унижавал през годините не един и два колоса. Бъдете по-толерантни към отбора, който прославя България.
м/д, Левски ще си лекува следродилната пареза и едема на вимето в турки-ей :oops:
след като доган взе властта чрез Тонев, сега тези ще се гаврят с името на Апостола, което прославихте из европа, като евроидиота!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 10:47

Оф, още един поклонник на Ходжата Атанасоглу, абе, все по-безмозъчни ставате това, панчаревските фесове.
Великия цецека, колоси. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А всъщност, Джеки, си оставате едни прости клошарчета, крадящи уискита по бензиностанциите и прескачащи огради. :qipbj: :qipap:
Апропо, това майна означава ли, че си от село Пловдив? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 11:13

миче, Това, че се отнасяш с неуважение към една Велика институция не те прави ПО- долна курва от другите подуянски лапачки!
аз съм от Древен и Вечен, където апостол Павел навремето е идвал да проповядва християнството, което го пише в една Книжка, но не от онези, които четеш с картинки. Иначе е забавно да ме обиждаш на местожителство :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 11:17

Това че панчарево е велика институция е твое лично мнение, което аз не споделям. :qipap: :qipag: Па като гледам, останаха да го споделят само клошовете от сектор Г. И имама Атанасоглу-червения шаман. :qipag:
:qipbo: А курва ще викаш на някой от многото червени педерасти, които обикалят из горите панчаревски последно време. :qipap:
Ти също си от другия бряг, признай си, няма срамно.Елепа при армейците, там е модерно даже. :qipbj:

И що да те обиждам, бре, само питам. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 11:18

Апропо, само си виж ника-
cska
С малки букви на латински .Ебем ти уважението, ебем ти свещените букви.
Това червените, сте прости кат марули обаче.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 11:29

Мичо написа:Това че панчарево е велика институция е твое лично мнение, което аз не споделям. :qipap: :qipag: Па като гледам, останаха да го споделят само клошовете от сектор Г. И имама Атанасоглу-червения шаман. :qipag:
:qipbo: А курва ще викаш на някой от многото червени педерасти, които обикалят из горите панчаревски последно време. :qipap:
Ти също си от другия бряг, признай си, няма срамно.Елепа при армейците, там е модерно даже. :qipbj:

И що да те обиждам, бре, само питам. :qipap:

ти на запис ли си :lol: или имаш бъг, голям пазар е софето, ама и бая ментета има! Бах мама му, 30000000 мнения , от които толкоз глупости.

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 11:29

Мичо написа:Апропо, само си виж ника-
cska
С малки букви на латински .Ебем ти уважението, ебем ти свещените букви.
Това червените, сте прости кат марули обаче.

апропо-Мичо :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :mrgreen: аз и крава не бих кръстил така :wink:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Христолов » 17 фев 2012, 11:31

:qipbj: :qipbj:

(и на двете наредби се смея)

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 11:31

Твое право е да си кръщаваш кравите така както си искаш. :qipae:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 11:34

Мичо написа:Твое право е да си кръщаваш кравите така както си искаш. :qipae:

еми, виж сега, Мичо отива на кон. Пример-дай Мичо и лабут по гъза. а за крава- миче, въри миче, въри ма :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Мичо » 17 фев 2012, 11:35

Ти ги разбираш тия работи с животновъдството, вярвам ти, все пак си израсъл в подобна обстановка. :qipag:
Аз в чужди области не се меся, тук няма спор. :qipaz: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

cska - maina
Мнения: 60
Регистриран на: 11 мар 2011, 22:54

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот cska - maina » 17 фев 2012, 11:40

Мичо написа:Ти ги разбираш тия работи с животновъдството, вярвам ти, все пак си израсъл в подобна обстановка. :qipag:
Аз в чужди области не се меся, тук няма спор. :qipaz: :qipap:

не е майтап, служих гранично в Смолян и на заставата имахме крава, теле кон и тн. ама като говориш за селения, дръпни си щорите и се разгледай, пълна мизелрия, мръсотия и куп селяндури по улиците.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта

cron