Перушан и Ко ООД

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Samp » 11 сеп 2009, 20:29

Емо, вицепрезидента какви са :roll:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Stinkata » 11 сеп 2009, 20:57

Леко питане.....
Кой да ги маха? :roll: :roll: :roll:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 21:15

какъв референдум бре :qipag: :qipag: :qipag:

вие след митинга пред бфс, на който присъстваха около 30 диванета, май почнахте да се взимате много насериозно :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 21:30

откъде да знам бе :qipag: :qipag: :qipag:

безплатни съвети не давам. но да обявиш всенароден протестен митинг и да се съберат 30 идиота, които претендират да са феновете на най-популярния клуб... това е смешничко, нали :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 21:38

не виждам на каква основа контрапунктираш. за разлика от батков, който си остана със заплахите, вие продължихте и получихте всенародна подкрепа :qipag: :qipag: :qipag: добре, не са били 30, а 33. цели 10% повече :qipae: :qipae: :qipae:

ексцесии си имаше, но поради миши характер, грешен мерник, обикновено незнание кое къде е или някаква комбинация от тези три фактора пострада някаква витрина в съседтсво :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 21:41

Точно ти, червей, да споменаваш за миши характер, е леко, ама съвсем леко, комично. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Точно ти, жалката мишка, която при всеки резил на Левски, се скрива вдън земя. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 21:43

добре де, специално за теб фактор номер едно ще го махна.

айде сега кажи защо пострада съседната сграда - поради грешен мерник или обикновено незнание кое къде е :qipag: :qipag: :qipag:

или комбинация от двете :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 21:53

А ти ми кажи защо при всеки резил на Левски (БАТЕ, Жилина, Дебърцин), все отиваш в "командировка"????? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Пардон, извинявам се, забравих, че последният път си бил в ......... "отпуск". :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 22:01

защото, дели, пате перушанесто,

животът ми не се изчерпва с това да кисна в някакъв форум по цял ден и да се отчитам на разни безхаберници къде съм бил и какво съм правил :qipae: :qipae: :qipae:

при теб това е мания, клоняща към комплекс. от една страна, уставно се криеш като партизанин ти кога посещаваш форума, а от друга, се чувстваш длъжен да регистрираш посещенията на останалите :qipag: :qipag: :qipag: и вече толкова си си повервал, че си мислиш, че другите са длъжни да ти се отчитат :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 22:02

Batkoto написа:щото са били прекалено пияни,затова не са уцелили правилно .. за съжаление :idea:


видя ли сега каква е ползата от правилната игра :qipag: :qipag: :qipag:

а това, че на всенародния митинг в подкрепа на цска са се явили някакви кандилкаци се пияници, които не знаят кои са и къде са, го оставям без коментар :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 22:06

onzi написа:защото, дели, пате перушанесто,

животът ми не се изчерпва с това да кисна в някакъв форум по цял ден и да се отчитам на разни безхаберници къде съм бил и какво съм правил :qipae: :qipae: :qipae:


Червей, спести си лъжите, никой не заблуждаваш. Време да киснеш намираш винаги, когато ти изнася. Когато стане срамотията, веднага се чупиш.

Миналото лято се счупи да пишеш около лиценза на ЦСКА, тогава нямаше командировки, нямаше отпуски. Висеше почти непрекъснато тук.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 22:10

дели,

с теб е изключително отегчително да се спори и затова не смятам да го правя. както и не смятам да обсъждам темата за червеите (нито истинските, нито компютърните). повтаряй си там тъпотиите като един папагал същий и си им вервай. защото, както е казано, блажени са верующите :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 22:13

баце,

от съжденията ти излиза, че феновете на цска, които са готови на битка за отбора си, всъщност са шепа алкохолизирани лабилни психопати. поразен съм :qipag: :qipag: :qipag:

а останалите (ако съществуват) не ги е грижа :qipbj: :qipbj: :qipbj:

едит: ааааааааа, сега виждам, че си се отредактирал. намери си записче отнякъде и виж жалката пасмина, която отъждествява най-верните фенове на цесека :qipag: :qipag: :qipag: да не са 30, да са 40. или 50. не повече :qipag: :qipag: :qipag:
Последна промяна от onzi на 11 сеп 2009, 22:15, променено общо 1 път.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот onzi » 11 сеп 2009, 22:16

тя тройната коалиция малко се попровали вече...
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Перушан и Ко ООД

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 22:17

Червей, то няма и какво да се спори толкова, неслучайно тук ти излезе прякорът "Командировката". :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Между другото, оня ден без да искам настъпих един твой събрат. :qipag: :qipag: :qipag: Беше валяло малко по-рано и вие бяхте наизлезли, по едно време усетих, че нещо `лъзгаво настъпих, кога поглеждам надолу, викам - леле, настъпил съм onzi. :qipag: :qipag: :qipag: Ей така, инстинктивно си го помислих, то човек като види червей, първо за теб се сеща. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта

cron