ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Toru » 11 сеп 2009, 22:57

Delija написа:
Toru написа:
не съм защитавал турците,не съм ги възхвалявал...казах,че не харесвам руснаците.но плиткоумен педал като тебе веднага си измисля и преиначава нещата.ти си яко комлексиран мерзавец.


Ей, турче, пишеш за преиначаване, а сам не се виждаш как точно това правиш.

Казал, че не харесвал руснаците..... нищо подобно не си "казал", написа просто и ясно - да го духа руския народ. Това твоето не е нехаресване, а жалка злоба и човешка простота. Като не ги харесваш, можеше така да го напишеш, а не да пишеш да го духат.

Поне от признание за днешната си свобода можеше по-леко да се изразиш, но явно кретенията ти идва малко в повече.

и ти пак си плещиш глупости.аз се обосновах защо не харесвам руснаците.от самото началло ти писах за политика а и не съм длъжен да ги харесвам.
ти винаги гледаш да извъртиш нещата,на каквато и да е тема..
за злоба не ми говори защото освен да показваш такава друго не правиш.в предните постове спомена неща за левскарите въпреки,че пишем за съвсем различни неща от футбола.
руснаците са ми антипатичен народ.живял съм в русия и мога да си наравя някой изводи.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ludyakon » 11 сеп 2009, 23:11

Batkoto написа:поначесахме езиците и тази вечер :qipag:

ПОВЕЧЕТО ЗА ТОВА ВЛИЗАТ ТУКА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Христолов » 11 сеп 2009, 23:21

Руснаците са ИЗМЕТ, дегенерирала от алкохолизма. През 1917 година целенасочено е избита всичката интелигенция и движещата образована класа и остават само необразовани от дълбоките провинции, алкохолици и прочее отрепки. Така че сръбската подлога да спре да ги обожествява (въпреки че му идва отвътре) и да почете малко литература която НЕ Е писана по време на съветския режим, за да разбере какви са били интересите на Русия в края на 19 век и колко вреди са ни донесли освен ползи.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ludyakon » 11 сеп 2009, 23:27

Hristolov написа:Руснаците са ИЗМЕТ, дегенерирала от алкохолизма. През 1917 година целенасочено е избита всичката интелигенция и движещата образована класа и остават само необразовани от дълбоките провинции, алкохолици и прочее отрепки. Така че сръбската подлога да спре да ги обожествява (въпреки че му идва отвътре) и да почете малко литература която НЕ Е писана по време на съветския режим, за да разбере какви са били интересите на Русия в края на 19 век и колко вреди са ни донесли освен ползи.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 11 сеп 2009, 23:28

ludyakon написа:
Batkoto написа:поначесахме езиците и тази вечер :qipag:

ПОВЕЧЕТО ЗА ТОВА ВЛИЗАТ ТУКА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Аз пък си мислихр че това е основното предназначение на форумар май съм се бъркал явно :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 23:29

Брей, колко си начетен, майката си е ебало. Не знаех, че вие, циганите от Столипиново, можете да четете. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Факт е, че след зверствата по време на Априлското въстание, които уж трогват цяла Европа, никой не си мърда пръста да направи нещо за българите, само Русия го прави :!: :!: :!: Това, че имали някакви интереси тук - ми няма нищо лошо. И Англия е имала, и Германия, и т.н. Да бяха те дошли да ни освободят бе, щяхме на тях да сме им признателни.

Плюс това, знаеш ли, че ако България беше получила свободата си примерно след Първата световна война (преди това просто не виждам къде би могло да стане), то тя би била една съвсем дребничка държавица, а по-голямата част от българските земи биха преминали към новообразуваната Югославия (ако не и цяла България), тъй като сърбите по това време са с изключително силни позиции сред победилата Антанта, а Турция, където щяхме да се намираме все още, е от страната на загубилите.

Това е, в най-добрия случай щяхме да сме една съвсем дребна като територия държавица, другото щяха да налапат Гърция и Югославия. Но няма значение де - да го духа руския народ :!: :arrow:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ludyakon » 11 сеп 2009, 23:42

ИЗОБЩО НЕ СПОДЕЛЯМ ТВОИТЕ РАЗСЪЖДЕНИЯ. :qipbl: :qipbl:
САМО ДА ТЕ ПИТАМ СЛЕД ТАКА НАРЕЧЕНОТО- ОСВОБОЖДЕНИЕ-КОЛКО ГОЛЯМА Е БИЛА БЪЛГАРИЯ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ЕДИН СЪВЕТ-ГЛЕДАЙ СИ КОЛИТЕ И ЦСКА . :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
И ДВЕТЕ НЕ СА ИЗМИСЛЕНИ ОТ БЪЛГАРИ. :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 23:43

ludyakon написа:САМО ДА ТЕ ПИТАМ СЛЕД ТАКА НАРЕЧЕНОТО- ОСВОБОЖДЕНИЕ-КОЛКО ГОЛЯМА Е БИЛА БЪЛГАРИЯ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


И по чия вина е толкова голяма, `ам???? (да си чувал за Берлинския конгрес????)

По Санстефанския мирен договор, знаеш ли колко е била голяма България?????

п.п. Конче, разочароваш ме, трябва ли да те уча на елементарни въпроси по история на България?! Гледай си по-добре там въдичките и не коментирай подобни неща. :qipaz: :qipaz:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Христолов » 11 сеп 2009, 23:57

Delija написа:Плюс това, знаеш ли, че ако България беше получила свободата си примерно след Първата световна война (преди това просто не виждам къде би могло да стане), то тя би била една съвсем дребничка държавица, а по-голямата част от българските земи биха преминали към новообразуваната Югославия (ако не и цяла България), тъй като сърбите по това време са с изключително силни позиции сред победилата Антанта, а Турция, където щяхме да се намираме все още, е от страната на загубилите.

Безцелно е да се спори как щеше да се развие историята АКО нещо си не било станало.

Все пак ако бяхме изцяло към Югославия щеше да е много по-добре, но великите сили в никакъв случай нямаше да допуснат силна държава на това ключово място. Затова не изтикаха арабската измет от полуострова ни. Затова постоянно насаждат измислени конфликти помежду ни и разцепват държавите още и още.

Това е, в най-добрия случай щяхме да сме една съвсем дребна като територия държавица, другото щяха да налапат Гърция и Югославия. Но няма значение де - да го духа руския народ :!: :arrow:

Че то и в сегашното положение сме силно ограбени, от всички страни. Горе съм ти написал защо.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 8-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 сеп 2009, 16:21

Hristolov написа:Все пак ако бяхме изцяло към Югославия щеше да е много по-добре

Явно си нямаш и понятие, що е то Югославия и има ли тя почва у нас, щом даваш подобни безумни оценки. :!:


Hristolov написа:Че то и в сегашното положение сме силно ограбени, от всички страни. Горе съм ти написал защо.

И все пак 111 хил. кв. км. срещу примерно 35-40 хил. кв. км. си е далеч по-добре... така че нека да степенуваме нещата. Едно е да си болен например от пневмония, а друго - да си болен от рак. Нали така? :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron