ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2009, 10:47

:arrow: Айде атакувайте
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Stinkata » 10 апр 2009, 10:56

Ако не бяха комунягите....... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Казуса » 10 апр 2009, 11:36

Ако ги нямаше мандрите... :lol: :lol: :lol:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот svo » 10 апр 2009, 13:51

Wallace написа: АААААААААА, Светльо така да беше казал, бре! Заради Спартак! Аз пък знам, от моя баща, че не е имало нормален Левскар, който да се кефи на обединението между Левски и Спартак. Дори като бях малък не искаше да ми купува разни шапчици и значки с емблемата на "Левски-Спартак" и казваше на чичковците продавачи "Ние сме от Левски!". Едва години по-късно разбрах човека какво е имал предвид.
Но обедионението е факт, странно или ен се случва няколко месеца по-късно след онова 7:2. Не се нрави на хората, но си прав в едно Спартак е закрит и придърпан към Левски. Тъпа работа.


Асенка, нормален или ненормален - фактът е налице. Това имам предвид и с наследствената връзка между АС-23 и ЦСКА. Емоционално хората отричат подобна връзка, но фактически тя е налице :qipad: Не разбирам какво общо има 7:2 с обединението. Факт е, че тогава ЦСКА има изключително силен отбор и всички чакат убедителна победа. Може да е подценяване, може да е късмет - не знам :qipbl:
Но да сравняваш подобни обединения, сливания и подобни с изхвърлянето на Берое е малко неудачно :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот fen4ona » 10 апр 2009, 15:02

svo написа:
Wallace написа: АААААААААА, Светльо така да беше казал, бре! Заради Спартак! Аз пък знам, от моя баща, че не е имало нормален Левскар, който да се кефи на обединението между Левски и Спартак. Дори като бях малък не искаше да ми купува разни шапчици и значки с емблемата на "Левски-Спартак" и казваше на чичковците продавачи "Ние сме от Левски!". Едва години по-късно разбрах човека какво е имал предвид.
Но обедионението е факт, странно или ен се случва няколко месеца по-късно след онова 7:2. Не се нрави на хората, но си прав в едно Спартак е закрит и придърпан към Левски. Тъпа работа.


Асенка, нормален или ненормален - фактът е налице. Това имам предвид и с наследствената връзка между АС-23 и ЦСКА. Емоционално хората отричат подобна връзка, но фактически тя е налице :qipad: Не разбирам какво общо има 7:2 с обединението. Факт е, че тогава ЦСКА има изключително силен отбор и всички чакат убедителна победа. Може да е подценяване, може да е късмет - не знам :qipbl:
Но да сравняваш подобни обединения, сливания и подобни с изхвърлянето на Берое е малко неудачно :qipad:

че то няма база за сравнение #-o пък и за всички беройци изхвърляния вече ги броим 2 освен това през 1970г но и изпълнинията от края на миналия сезон :qipaq:
Какво да си коментира 1970г при положение, че нещата са повече от очевадни и очебийни :!:
Трети пролетен кръг гостуването на Спартак в Стара Загора, където между другото сините нямат победа от 1958 г. и чак до... 1976г. 1:1 с доста спорен изравнителен гол след нарушение пред вратата на Тодор Кръстев, който тръгва да търси обяснение от съдията. Има хвърляне на стъклени бутилки по левскарите и по специално по Ал.Костов, който показа среден пръст на публиката. После блокада на стадиона за няколко часа, със всичките му там изпълнения. Проблемът е бил че удари отнася и вътрешния министър Солаков и опитите за саморазправа с него. Вратарят ни Тодор Кръстев е лишен от правото да се занимавам с футбол за 6 години. А на нашия треньор Атанас Ковачев - му спират завинаги правата за треньор! След него и други получават същото наказание, но след година-две им е опрощавано, а самият Тодор Живков по-късно признава грешката на подчинените му когато Христо Шанов, Вълчо Найденов и Стою Неделчев - Чочоолу отиват на среща с него /ама какво от това само приказки/
Беройци са обвинени в местен шовинизъм и всяване на психоза заради познатия възглас "Светът е "Берое"!
За изминалия сезон смятам че няма смисъл да припомням поредната подигравка с БЕРОЕ :qipaq:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот otto » 10 апр 2009, 16:10

ТАКА Е,НА ТОВА СА СПОСОБНИ САМО И ЕДИНСТВЕНО КОМУНИСТИЧЕСКИЯ ОТБОР-''ЛЕВСКИ'',КАК НЕ ГИ Е СРАМ ДА СЕ КИЧАТ С ОТКРАДНАТОТО ИМЕ НА АПОСТОЛА,ТИЯ....НЕ ЗНАМ :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2009, 16:12

otto написа:ТАКА Е,НА ТОВА СА СПОСОБНИ САМО И ЕДИНСТВЕНО КОМУНИСТИЧЕСКИЯ ОТБОР-''ЛЕВСКИ'',КАК НЕ ГИ Е СРАМ ДА СЕ КИЧАТ С ОТКРАДНАТОТО ИМЕ НА АПОСТОЛА,ТИЯ....НЕ ЗНАМ :qipan:

Но поне заради нас не са разформировали целия отбор на ЦСКА, не са ни отнемали и титлата. А после нас ни наричате "административни". Крадци! :qipat:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот otto » 10 апр 2009, 16:13

КОГО СА РАЗФОРМИРОВАЛИ ЗАРАДИ НА С БЕ ??? СТИГА ИЗМИСЛИЦИ,АГЕНТ НИКОЛАЙ ЛИ ВИ ГИ РАЗПРАВЯ ТИЯ :qipag: СИГУРНО ТОЙ ВИ Е ПИСАЛ И ИСТОРИЯТА,ЗА ТОВА ВИ Е И ТОЛКОВА ЖАЛКА :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2009, 16:14

otto написа:КОГО СА РАЗФОРМИРОВАЛИ ЗАРАДИ НА С БЕ ??? СТИГА ИЗМИСЛИЦИ,АГЕНТ НИКОЛАЙ ЛИ ВИ ГИ РАЗПРАВЯ ТИЯ :qipag: СИГУРНО ТОЙ ВИ Е ПИСАЛ И ИСТОРИЯТА,ЗА ТОВА ВИ Е И ТОЛКОВА ЖАЛКА :qipap:

Е поне съм бил роден,з а да видя как заради привърженик на ЦСКА от БКП се наказва цял един отбор, заедно с треньора му! :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Delija » 10 апр 2009, 16:18

Историята им бъка от простотии. Една от любимите ми е как, след като ни били със 7:2, Партията-майка се ядосала, решила да накаже наглеците и за назидание......... Левски погълнал Спартак, взел му футболистите, прикрепил се към МВР и станал още по-силен. :shock: :shock: :shock: Ебахти и наказанието. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Мичо » 10 апр 2009, 16:20

:qipbl: Само не знам комунягите какво правят в темата.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот Delija » 10 апр 2009, 16:20

И аз се чудя защо пишете тук. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот otto » 10 апр 2009, 16:35

:qipay: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ПРИНОСА ИМ КЪМ ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА СТРАНАТА Е НИКАКЪВ,НАЛИ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот 8 » 10 апр 2009, 17:11

Delija написа:Историята им бъка от простотии. Една от любимите ми е как, след като ни били със 7:2, Партията-майка се ядосала, решила да накаже наглеците и за назидание......... Левски погълнал Спартак, взел му футболистите, прикрепил се към МВР и станал още по-силен. :shock: :shock: :shock: Ебахти и наказанието. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Там някъде в този период ги наказват и с назначение за техен треньор на треньора на световния вицешампион по футбол. Все едно в днешно време БФС да беше решил да ни накаже вместо с отнемане на лиценза, със сондажи към Френската футболна Федерация, заплащане на пари и назначение на Доминик начело на ЦСКА (за неизрядни плащания към държавата).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - III част

Мнениеот otto » 10 апр 2009, 17:15

Delija написа:Историята им бъка от простотии. Една от любимите ми е как, след като ни били със 7:2, Партията-майка се ядосала, решила да накаже наглеците и за назидание......... Левски погълнал Спартак, взел му футболистите, прикрепил се към МВР и станал още по-силен. :shock: :shock: :shock: Ебахти и наказанието. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: ДА,АНА ТОВА МУ СЕ ВИКА РЕПРЕСИЯ :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта

cron