А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Мичо » 23 апр 2009, 22:22

:qipag: :qipag: Е как, бре, сигурен съм, че не знаеш, ти не следиш нещата около ЦСКА, кво те интересуват, ама когато трябвра да изровиш нещо за Левски, си първи. :qipag:

http://www.novsport.com/news31141_1.html


Уважаеми Екип на Новспорт,
Според отправеното от вас запитване, бихме желали да потвърдим, че срещата от България ‘А’ група между Вихрен и ЦСКА, е била премахната от тиража за залози на живо на Sportingbet по решение на трейдърския екип.
При провеждане на ‘залози на живо’ за въпросната среща е отчетена необичайна активност за вида залог от над 3.5 гола, която е довела да преустановяване на приемането на залози и премахването на срещата от тиража.
С уважение,
Мария Петрова
‘Връзки с обществеността’
Sportingbet.com


Заповядай, любителю на коефициенти и букмейкъри. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 244
Регистриран на: 16 дек 2007, 00:20
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот gacobacov » 23 апр 2009, 22:34

хахаха новспорт?!
още малко ше ми пуснеш донбалон и ефрем курвата :qipag:
кво да коментирам поредното клозетно сайтче дето се чуди каква простотия да съчини за да е интересно :qipad:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Мичо » 23 апр 2009, 22:36

:qipbj: :qipbj: Не че нещо ама Новспорт е нещо като дъщерен сайт на Спортингбет. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ама вече свикнах, че сте тотални лаици и балъци. :qipap:

Това първото, второто е, че от Дон Балон тръгнаха нещата за Левски ама това не ти пречи гордо да се тъпанчиш тук. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 244
Регистриран на: 16 дек 2007, 00:20
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот gacobacov » 23 апр 2009, 22:49

еее ми нормално десет кръга пишат че ЦСКА урежда , един кръг решиха да драснат нещо и за Левски да не изглеждат съвсем едностранчиви то па зема че излезе и мача и че и резултата че и двойката за първо полувреме :qipag:
а новспорт ако ще да е матерен на сънтаймс тва не му пречи да е абсолютен кенеф в стил донбалон и спортлайн :qipad:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Мичо » 23 апр 2009, 22:52

:qipbj: :qipbj: Дест кръга пишели за ЦСКА и един за Левски, ти кой сайт точно четеш? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

За второто, не го следя тоя и не съм сигурен, но ми е страшно смешно как класифицираш Дон Балон в мнение, в което защитаваш тяхна теза.
Което проказва, че и ти си същата стока явно, така поне разбирам. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 244
Регистриран на: 16 дек 2007, 00:20
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот gacobacov » 23 апр 2009, 22:58

не знам кво си чешеме пръстите
написах ли ти тука в 19:40 че мача е 3:1 написах ти :qipae:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Мичо » 24 апр 2009, 05:30

Мда, при подобни декларации на реномирана букмейкърска къща, някои хора моментално трябваше да бъдат изхвърлени от А група. :qipbl:

А най-ме кефят безмозъчни типове като горния, който първо цитира най-гнусния сайт вярвайки му, второ-изкарва поредната откровена лъжа, за масовостта на ваденето на залозите, след като беше доказано обратното, при това от червени потребители. :qipag: :qipag:

Ама така е, плъховете обичат да църкат впоследствие на събитията, никой няма да посме е и левче да сложи или да провери..Важното е да се църка.
А майната им на декларациите на букмейкърите, важното е, че на вечерната молитва на килимчето Гуруто ми е за ръчало да плюя.Нали Бате ефенди? :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот svo » 24 апр 2009, 05:38

ludyakon написа:
svo написа:Конче, влизам, бе. Ей така - за кураж. Иначе ми е рано още за истински мач :qipbl: :qipbl: :qipbl: Но на Мичо глезените и на куц крак ще ги уцеля :qipag: :qipag: :qipag:

ЩО БРЕ? КВО ТИ Е НАПРАВИЛ ТОЛКОЗ? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Нищо не ми е направил :qipag: :qipag: :qipag: Трябва да го стресирам малко :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот itsoVIII » 24 апр 2009, 07:29

Мичо написа:Между другото, он-лайн хазарта в Америка е забранен със закон, знаеш ли тази дребна подробност, хазартни гениийчо? :qipbj:

Мич, затова американците избраха Обама - тоя закон ще отпадне и нашите точат лиги да ги гепат на покер.... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Казуса » 24 апр 2009, 07:32

Batkoto написа:левскарите се напъват нещо,да изкарат черното-бяло..обаче дори в смешния балонски сайт,им разкриха селските номерца и то един час забележете преди срещата,при това на точен резултат..така че не виждам,какво се напъвате да доказвате
Букмейкърите заподозряха Левски и Локо Мз в уговорка за точен резултат 3-1
23 април 2009 18:16
Автор: Петър Янев
Заложните къщи започнаха масово да вадят специалните залози за срещата

http://donbalon.eu/news47682.html
няма какво да се обяснявате повече,това ако беше в Италия.. някои хора от синьото ръководство щяха да гният вече в затвора :idea:

Стига с тези конспирации за уговорени точни резултати.
Знаете ли теорията за хилядата маймуни?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Samp » 24 апр 2009, 08:07

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот itsoVIII » 24 апр 2009, 08:09

Баток, се'а балонаджиите какви са? Преди бяха сини подлоги, сега изведнъж станаха...хора... :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Wallace » 24 апр 2009, 08:57

gacobacov написа:преди мача навсякъде чета че мача е уговорен за 3:1 точен и изведнъж мездра вкарва рано рано.. тц тц каква странна игра на случайността :qipag:

Казвайте ги по-рано тези неща, да се ориентираме, бе! :qipad: :qipaz:

sasho_1989 написа:Баждека няма авторитет пред жена си,ще уговаря мача :qipav:

саше, като не знаеш недей говори. Жената на Баждека почина преди няколко години. :?

svo написа:мафия, мафия. Перуката да сезира Борис Велчев :qipag: :qipag: :qipag:

Да изхвърлят Кокала до живот от футбола! :qipag: :qipbp: :qipbp:

Blue написа:Да де, обаче някъде из порталите днес четох, че уговорките се правели за да ни легнете в дебрито :!:

:qipap: :qipap: :qipap: :qipap:

Mr. Bungle написа:Ах каква изненада 3:1, жалко че 2 часа преди мача букмейкърите не приемаха за точен 3:1, много странно :qipac:

Колко странно? Толкова странно, колкото Вихрен претсанаха да играят след 1:2 или още по-странно? Да не би да е странно колкото Миньор - ЦСКА? :lol: :lol: :lol:

Mr. Bungle написа:Абе тия тотаджииски отбори Мездра, Славия, "Левски", Бела и т.н. ще фалират половината букмейкъри в Европа :qipap:

Дам, друго си е - честно печелещия всеки мач ЦСКА. И Иван иванов първи голмайстор. О, колко изненадващо? :roll: :qipag: :qipag: :qipag: Надявам се Боби Михайлов да вземе спешни мерки и да направи това, което трябваше да направи още мин. лято - да изхвърли комсомолците (понеже играят с юноши) от А група.

Mr. Bungle написа:Вашите юноши са Мариян Огнянов от Лом, Балтанов от школата на Септември, Хичо от Дунав Русе, Домовчийски от Раковски, това ли ви е великата синя школа с 872 изкуствени терена? :qipap:

Не знам за залаганията и не ги разбирам, ама тука счупи тъпомера. Определено! Какво значение има в кой град са родени и къде са ритали топка до 13 годишни? #-o

Mr. Bungle написа:
Мичо написа:Бънгъле, кво правим тук? :qipag: :qipag: :qipag:

http://www.novsport.com/news31141_1.html

Уважаеми Екип на Новспорт,
Според отправеното от вас запитване, бихме желали да потвърдим, че срещата от България ‘А’ група между Вихрен и ЦСКА, е била премахната от тиража за залози на живо на Sportingbet по решение на трейдърския екип.
При провеждане на ‘залози на живо’ за въпросната среща е отчетена необичайна активност за вида залог от над 3.5 гола, която е довела да преустановяване на приемането на залози и премахването на срещата от тиража.
С уважение,
Мария Петрова
‘Връзки с обществеността’
Sportingbet.com


:qipbp:


Много ми е любопитно дали bwin, batsafe и sportingbet ще пратят подобен мейл на Дон Балон :qipaz:

Няма да изпратят, щото целта е да се извади ЦСКА от А група и на теб да ти е гадно. :qipap: :qipap: :qipap:


run1973 написа:Спорът е абсолютно безмислен.Отдавна се занимавам със залагания и единственното сигурно ,е че големите букита наистина не позволяват да се залагат големи пари на мачове от източна Европа.А има и малки в Азия или по неизвестни.НО КОЙ ЛУД ЩЕ залага там като не е сигурен,че ще му изплатят печалба.А това се е случвало много пъти.Много ясно,че като е малко по неизвестен букмейкър,няма изобщо да се издължис милионите евентуално.Затова и никой почти не злага там.Всичко са някви фантасмагорий на журналистите за да има четене на простотий.А днес просто на Балона им върза случайно, и то на обявен резултат преди мача.Но за глупостите за вчерашният мач,що някой не каза преди мача ами сега взеха да пускат деклараций и изявления.Били сложени повече пари,ама колко може само да гадаем.Спортингбет са извадили мача съм сигурен още при първите 5 000-10 000 евро заложени в някаква посока.

ВАЖНОТО,Е ЧЕ ЛЕВСКИ СА БЕЗОБРАЗНО СЛАБИ И ТОВА ПОЧТИ НИ ПРАВИ ШАМПИОНИ. :qipbp: :qipbp: :qipbp: В ГОДИНАТА В КОЯТО ЩЯХМЕ ДА ИЗПАДАМЕ/БАЙ ГАНЯ/ И В ГОДИНАТА В КОЯТО НЯМАШЕ ДА СМЕ В ЧЕТВОРКАТА/ГАНЧЕВ/. :qipag: :qipag: :qipag:

Е това е самата истина и се съгласявам с написаното!!!!!! :!: :!: :!: :!: :qipaz: :qipay: =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот Wallace » 24 апр 2009, 08:59

Само да питам Светльо дали вчера преброи сините юноши, които взеха участие в мача. :qipad:
И другото, което искам да кажа, т.е. да попитам е - моля някой да ми каже как ще завършат мачовете от следващия кръг в А група. искам ги, ако е удобно на точен резултат, че съм без пари до заплата. Това съвсем сериозно. Тука си пазя някакви 10 лв. и мисля да ги заложа на точен резултат. И понеже тука има много разбирачи, които печелят от точни резултати, ще ги помоля да ми услужат не с пари, а с някоя прогноза за точен резултат.
Безкрайно ще съм им благодарен. [-o< [-o< [-o< [-o<
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 11

Мнениеот svo » 24 апр 2009, 09:01

Асенка, не го гледах тоя мач, бе :qipag: :qipag: :qipag: Но ми е весело да дразня мишките, които предния ден ревяха за мача в Кюстендил и снощи ненадейно изчезнаха :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта