Национален отбор - част 10

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:00

Едно уточнение и от мен-ако не вметнеш нещо за трактористи и велосипедисти,няма да го бъде.Разбери,така не може да убедиш някой в това,което казваш или поне се опитваш да кажеш.Тук говорим за националния отбор,не за клубни пристрастия,нали?
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:07

На национално ниво,великия треньор няма загуба.Не бъркай двете неща-втори път предупреждавам! :idea:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:11

Аз не знам ти какво очакваш и си сравнявай колкото си искаш.Дали с Мъри или с друг отборът ни е едно голямо нищо.И е нормално толкова години да нямаме класиране на СП или ЕП.И напълно заслужено!
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:15

Те и предните бяха загубеняци и ако говорим за мениджерски интереси,тук не ста дума за Левски или Цска отново.Имаги и заради двата отбора,отдавна ги е имало!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот 8 » 02 сеп 2009, 17:28

vill_1 написа:На национално ниво,великия треньор няма загуба.


Моля ви не го гонете никога от форума!!!! Моля ви! (разбрах, че е бил банван)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:35

8 написа:
vill_1 написа:На национално ниво,великия треньор няма загуба.


Моля ви не го гонете никога от форума!!!! Моля ви! (разбрах, че е бил банван)

Казвам велик,но на клубно ниво,знаеш защо!Подведох се по течението......... #-o
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот ludyakon » 02 сеп 2009, 17:53

КОЛКО СПАМ СЕ Е ИЗПИСАЛО ЗАРАДИ ДЪРТИЯ КАРАКОНДЖУЛ :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
САМО ДА ПИТАМ:
В УНГАРИЯ ПЯ ЛИ? ЩОТО ТЕ НЕ СИ ДАДОХА СТАДИОНА.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 17:53

ludyakon написа:КОЛКО СПАМ СЕ Е ИЗПИСАЛО ЗАРАДИ ДЪРТИЯ КАРАКОНДЖУЛ :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
САМО ДА ПИТАМ:
В УНГАРИЯ ПЯ ЛИ? ЩОТО ТЕ НЕ СИ ДАДОХА СТАДИОНА.

Кон,кой е ДЪРТИЯ КАРАКОНДЖУЛ? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 02 сеп 2009, 18:13

Такааааа. Ще говоря като човек, който е голям фен на футбола и музиката. Да кажа кое ми е по-любимо - ще излъжа!
Ако кажа кога съм се чувствал по-великолепно дали, когато Джеймс Хетфийлд излезна пред мен на 15 метра, или когато Левски вкара гол на ОМ, ще е лъжа!
Просто музиката и футбола за мен са нещо много важно!
По случая с Мадона, Националния отбор и стадион "Васил Левски" (който вече нарочно не наричам Национален).
За да поканиш Мадона в България (ако искаш може и Металика, Ю Ту две:qipag: , Ролин Стоунс и т.н.) трябва да отговаряш на разни условия. Ако не отговаряш - просто те прескачат и пак си оставаш страна от третия свят, в която концерти правят залязващи звезди. Бях на концерта на Мадона и повярвайте ми (понеже смятам, че разбирам от музика) - ТЯ НЕ ПЕЕ ФАЛШИВО И ШОУТО Й Е НА СВЕТЛИННИ ГОДИНИ ОТ ТОВА, КОЕТО СМЕ ГЛЕДАЛИ В БЪЛГАРИЯ. Мадона е адски много.... много много напред с материала. Така че един изпълнител от нейния ранг да дойде в България, трябва да сме благодарни и щастливи. Тя просто е велика!!!! Няма да обяснявам за озвучение, осветление, ефекти, които сме виждали само на хампютъра! Велика е!
Логично е, че ст. "Васил Левски" може да стане арена на една такава звезда, ане ст. Академик" или ст. "Локомотив". Не може и летището в Божурище, нито и Цонко Цонев в Каварна. Факт! Изискванията й са такива. Така са големите изпълнители - като ШЛ по футбол. Има големи изисквания и не всеки стадион е годен за това!
В България не може да има само футбол!!! Не!
Но пък има едно голямо НО...
Не може такова безхаберно отношение да има към единствения ни читав стадион (не само като треван настилка).
Не може за този концерт и за мача да се знае от толкова рано и БФС да не заяви друг стадион. Ей така за всеки случай!!!!
Има Българска Армия, има Герена има Бургас...
Не може и отговорниците на стадиона така да се крият като мишки и да са оставили без надзор това, което се случва с тревата. И после да казват "ми тя е от най-евтините, така че страшно няма) #-o #-o #-o

Лично мнение е, че за такива мачове е редно да се намира по малък и компактен стадион, за който публиката няма да се пилее. Ще бъде по-нагъсто и повече шум ще създава.
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 02 сеп 2009, 18:39

С много малки разлики (отборът, на чийто голове се радвам и това, че трябва националният отбор да играе на друг стадион) напълно подкрепям казаното от Асен. Как ли пък заради някакви мърльовци, страната ни да се лиши от домакинството на подобно грандиозно събитие като отминалия концерт...

Асене, :qipaz:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 02 сеп 2009, 18:44

Днес си взех билетите за мача с Италия. Пълна трагедия, досега има продадени малко над 100 билета, този отбор наистина е стигнал дъното...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот vill_1 » 02 сеп 2009, 19:50

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот itsoVIII » 03 сеп 2009, 02:52

svo написа:ако си направиш труда да прочетеш всичко и да не подчертаваш в старанието си да се докажеш може и да ти се получи :lol: :lol: :lol: Даже и в цитатите, които си сложил, ясно личи какво ми е мнението. Лошото е, че за теб всичко е черно и бяло без нюанси. Лошо за теб! На мен ми е смешно даже :qipag: :qipag: :qipag:
Аз нищо не умувам и още по-малко мрънкам. С това си известен по-скоро ти :qipad:

Ти, и да не си мрънкал? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Стига бе :qipbj: :qipbj: :qipbj: . Да, бил съм недоволен и е имало защо. А умуването "какво би било, АКО....." е типично по български и безмислено. Това съм го изтрил от съзнанието си. И съм благодарен на американците и чужденците, с които съм говорил. Оказа се, че е имало какво човек да научи от тях. Хем се живее по-просто, хем ти позволява да се концентрираш в/у проблема, хем не си губиш времето "защо се случи така, а не иначе" и да търсиш причините. Няма смисъл. Смисълът е като се е случило нещо, да си извадиш поуките и да не повтаряш грешките. И в същото време да отстраниш проблема. А ако ти си се шегувал, жалко, защото това горното си е проблем, който ще видим дали са го взели под внимание и в крайна сметка - дали ще го отстранят до събота.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот svo » 03 сеп 2009, 05:38

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o Ице, имаш нужда от специализирана помощ #-o #-o #-o
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 03 сеп 2009, 08:37

svo написа:#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o Ице, имаш нужда от специализирана помощ #-o #-o #-o

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Днес деня ми започна ударно! :qipap:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron