Ботев 1912 /Пловдив/

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот sasho_1989 » 27 фев 2010, 16:30

Борба за свят идеал

Странно и необяснимо е как за 11 години един явен престъпник беше оставян ненаказан от 3 последователни правителства да вършее и безчинства толкова явно. Ако това се случи в някоя от нашите съседки нали се сещате до какви ескалации на напрежение щеше да доведе това положение. Да не зачиташ една 100 годишна история, да се гавриш и подиграваш с хора от цяла една страна, да тъпчеш техния идеал и да лъжеш най-безцеремонно, че едва ли не вършиш добри дела, че ти си самарянин.

Най-жалкото знаете ли кое е?

- Че в тази страна на малко хора им пука. Да се правиш, че нищо не е станало, от всички иснтитуции да си шушукат думите "Тия са лумпени и наркомани, зарежи ги" Да се криеш от тях, защото няма да ти донесат печалбица. Да ги заплашваш, защото си търсят правата (Станишев - това е за теб!). За разлика от предишния премиер, който открито ни заплаши с армията, сегашния показа, че е съпричастен към спорта и е готов винаги да бъде от полза на обществото. Малко хора биха се заели и да си зададат въпроса " А бе Боже, тези хора толкова години вече тръбят, че някой им навлиза и погубва идеала, че този някой няма ли съвест.Какво става? Какви са те? За 11 години не се ли отказаха и няма ли да спрат вече? Дай поне да ги изслушам ??? Виж, не са един и двама, половин град е все пак???"

Живеем в 21 век, не в 6-ти. Век на закони, права, било то морални, етични. Век на демокрация. И да.... и по какво си личи това в България, щом вторият по големина град в България гласно излиза на улицата, прави митинги, шествия, пише декларации, пали огньове, някой да го чуе, някой да го види...

Има нещо странно. Един престъпник да е в политически чадър, след толкова престъпления на цели 3 правитеслтва...Не е ли така?

И този ден все пак дойде...Много не вярваха...Много се бяха примирили, други се смееха и говореха "Тук, в тази страна е така. Нищо никога няма да се оправи!" Е да ама ако не сме ние да вярваме и искаме, както се казва "Сам ако не си помогнеш и Господ не може да ти помогне" Май има Господ! Нещата почват да влизат в аналогичаната си последователност, в каналния си ред. Вярваме, че този Престъпник един ден ще си получи заслуженто за убиването на нашето, най-свято - Историята. Знаете, че някои страни изкуствено създават паметници на културата и миналото си. А ние ги унищожаваме. Вече няма да е така. Видяхме, че светлина в тунела има, щом за по малко от 10 дни всички инстанции в България се впрегнаха под командата на един човек. Благодарим ти! Благодарим ти за духованата храна и идела, който ще запазиш в хората. Благодарим ти Бойко, че ни прие и показа, как в една изтормозена и лъгана държава има надежда. Оттук нататък краят на Христолов му се вижда. Надяваме се, че той ще си получи заслуженето. Ние не искаме много. Искаме си БОТЕВ ПЛОВДИВ! Той е НАШ! Върни ни го и ще ти подарим признателността си, завинаги!


От борещите се за идеала си фенове на Ботев Пловдив
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 27 фев 2010, 20:52

Саше, пак се вкарвате в някакъв филм, помни ми и този път думата, за 362-и път, отново ще страдате от собствената си наивност и глуповатост.

п.п. пак ше си говорим.....

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот sasho_1989 » 27 фев 2010, 20:57

Какъв филм по-точно?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 27 фев 2010, 21:06

Оня същия, дето се вкарваш от година и половина в него .....

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Христолов » 27 фев 2010, 23:59

Изображение


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 01 мар 2010, 00:20

После кой бил комплексирания :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Христолов » 01 мар 2010, 19:06

Това е Ботев, друг няма. Оплаквачите да млъкнат!

Любомир МИНЧЕВ, 01 Март 2010; 15:17

Последните три дни чух толкова много вайкане около Ботев, че се запитах къде са се крили тези безброй оплаквачи, та не съм ги забелязал през годините. Вероятно са били около мен, но те тогава прекарваха времето си на колене и не са привлекли вниманието ми. Но аз бях в центъра на тяхното внимание - така, както са коленичили. И никога не изпитаха срам. Не се срамуват и сега, когато се вайкат за Ботев.

На сесията в четвъртък беше прочетена една декларация, в която имаше много красиви фрази. Дори исках да се затичам към залата и да я подкрепя лично. После се сетих, че годината не е 2002-2003 или 2004-а, а вече е 2010-та. Този факт уби ентусиазма ми, който имах в ония години. Ето една красива фраза:"Ние казахме „не" на бавното и мъчително убийство на нашия любим клуб Ботев! Ние повече няма да позволим да обругават нашата градска гордост и чест! Пътят пред нас е само един - без Димитър Христолов! Призоваваме ви с цялата палитра от властови ресурси, които имате, да се възпротивите на унижението, което търпим! Ние няма да отстъпим!"

Драматизмът на това кърваво писмо ни отвежда назад във времето, когато оплаквачите бяха на колене и не се срамуваха от тази поза. Напротив, те гордо развяваха някакви байраци, без да им мине през акъла, че са коленичили и така могат да развяват само бели кърпички. Докато ги развяваха, се изнизаха 2, 3, 5, 10 години. Сега те оплакват Ботев, представяте ли си! Ако тази декларация беше прочетена през 2003 година например, тя щеше да е революционна по своята същност. Сега е една нелепица, която има стойност, ако това е опелото на Ботев. Тези страхливци през годините имат куража точно за това - за едно прекрасно опело на Ботев. През 2001 година Христолов по-различен ли беше? А през 2002, 2003 година! Въпросът ми не е само към авторите на декларацията. Тези момчета сигурно много ги боли от разгрома на любимия им клуб. Но те пропуснаха да платят цената на болката, когато му беше времето. Сега могат да участват само в едно опело, и нищо друго.

И пред кого, по дяволите, я четете тази декларация! Пред тези, които построиха стадионите и залите на Пловдив ли? Ако сте унизени от разгрома на Ботев, доста по-унизително е да търсите съдействие точно от тях. Какво ще им обещаете срещу тяхната помощ? И вие ли ще раздавате комисиони, изграждайки новия Ботев? Нали старият за това си отиде. Разбирам, че голяма част от общинските съветници са подкрепили декларацията на запалянковците. Това е нахалство, разбира се!

Ето една друга декларация от 3 юни 2005 година.

„По повод присъствието на фенове на последната пресконференция в ресторант „Българи" поясняваме, че не е променена негативната позиция на феновете спрямо повечето от действията на Димитър Христолов. Временното примирие, което беше сключено под давлението на Ясен Петров и Костадин Костадинов, изтече с последния съдийски сигнал на мача с Бобов дол. Напомняме на клубното ръководство, че не са издължени голяма част от договорените суми за организиране на екскурзии и други фенски мероприятия. Нови договорки между фенове и ръководство ще бъдат възможни след приключване на финансовите въпроси с клуба."

Затова ви казах, че декларацията от четвъртък пред Общинския съвет е невалидна, колкото и красиво да звучи. Съставителите й искаха пари, за да обичат Ботев. Сега го оплакват и не съм сигурен дали е безплатно. Те нищо безплатно не правеха. Онези, които търгуваха с любовта си към Ботев и се занимаваха единствено с договорки за парите, които взимаха, искали да правят нов Ботев. Платената агитка на Ботев е толкова виновна за разгрома му, колкото и Димитър Христолов. Днес тази агитка може да развява единствено бели кърпички, а не байраците на революцията. Моля да останат само оплаквачите, които през годините проявиха достойнство и поне аз никога не съм виждал на колене. Христолов си плащаше за подкрепа и я получаваше. Ако беше продължил да плаща, тези смели поборници за нов Ботев нямаше да гъкнат и до днес.

А на кого по-напред да плаща Христолов - на запалянковците или на политическите си приятели, които му осигуряваха държавни поръчки. Ако публикуваме снимките им с жълто-черни шалчета, край няма да имат. Те също днес оплакват Ботев и твърдят, че с Христолов този клуб няма бъдеще. Разбраха го когато Христолов спря да плаща.

Числя се към малка група хора, които твърдяха от самото начало на този проект - 1999 година, че той е обречен на провал. Защото беше роден от политически лицемери и платени лумпени. Личната ми прогноза беше за срутване след 5-6 години, но сбърках. Агонията продължи заради лицемерите и онези 15-20 търговци на любов. Затова сега ме напушва смях от тези с белите кърпички, които си въобразяват, че са написали кървавото писмо и че Ботев е това, което те кажат. Дори Бареков, приятел и поддръжник доскоро на Христолов, написа, че приятелят му бил подкрепян от корумпирани политици и прокурори. Да им каже имената тогава!

Чико, легендарният Чико, каза, че все едно му отрязали едната ръка. Веднъж написах: „Чико, те не те заслужават!" Беше след поредното му изгонване от Ботев. Виждал съм го да плаче като треньор след победа с 5:2 над Спартак (Вн). Тогава пък публиката искаше да го гони. Не знам каква декларация би написал Чико сега. Изненадан съм, че той е изненадан от случилото се. А и неговите ръце отдавна бяха отрязани от Христолов . Но познавам хора, които отказаха да работят в Ботев заради Христолов. Те бяха наясно с лицемерите и лумпените. И обичат много повече Ботев, отколкото онези, на които им плащаха. Този Ботев, единственият. Друг не може да има!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Chelsea_69 » 01 мар 2010, 22:45

Hristolov, ти направи ли хореография срещу ЦСКА пред телевизора :)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Христолов » 02 мар 2010, 01:31

Chelsea_69 написа:Hristolov, ти направи ли хореография срещу ЦСКА пред телевизора :)

да, с бирени кутийки :D

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 02 мар 2010, 16:28

Hristolov написа:
Chelsea_69 написа:Hristolov, ти направи ли хореография срещу ЦСКА пред телевизора :)

да, с бирени кутийки :D


майка ти и баща ти дават ли да пиеш бе келеш :qipag: :qipbj: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Христолов » 02 мар 2010, 17:18

ultra_LIVERPOOL написа:
Hristolov написа:
Chelsea_69 написа:Hristolov, ти направи ли хореография срещу ЦСКА пред телевизора :)

да, с бирени кутийки :D


майка ти и баща ти дават ли да пиеш бе келеш :qipag: :qipbj: :qipag:

да, завиждаш ли ми

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 02 мар 2010, 18:59

няма да мога да спя тая вечер :? :(
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот vill_1 » 02 мар 2010, 19:07

ultra_LIVERPOOL написа:няма да мога да спя тая вечер :? :(

Aми люби тогава!
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот PyyHu » 02 мар 2010, 19:09

:qipag:
Тая дума я използва 8 ... да не го имитираш :roll: :lol:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот vill_1 » 02 мар 2010, 19:11

:qipbs:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта

cron