ОТО-не само треньор,а легенда!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2009, 22:47

Просто треньор или величие?ОТТО е най -добрия тренер ,който може да съществува.По-добър от кокала и чичовото-великан!!!Ако бях Батков -нямаше да има резил с Бате и Жилина.Ако бях Лупи-нямаше да има Митко Пенев и Любо.Ако бях Христолов -щях да съм в зона УЕФА,ако бях Венци Стефанов-щях да съм в групите там!!!После защо няма няма футбол в първенството,защо не правим нищо в ЕКТ,защо нямаме национален отбор???Как защо?Защото се назначават некадърни треньори на "грандовете "ни,без никакви качества ,умения и желание за изява.А къде остават хората като ОТО?Водят аматьорски отбори,никой не ги забелязва или по-точно -не иска да ги забележи.Че малко ли е да направиш 7 пъти аматьорски отбор шампион!!!Браво ОТТО!!!Браво на теб и на възпитаниците ти!И не случайно името ОТО съвпада с това на Ото Рехагел.Нека всеки си сложи ръка на сърцето и каже:вярваше ли някой,че той ще направи Гърция европейски шампион,а?Не,нали?Но той успя!!!И им натри вирнатите носове на всички.И нашия ОТТО е такъв-Разбий ги всички и много успехи занапред от мен!!!
Последна промяна от vill_1 на 16 мар 2009, 16:33, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот itsoVIII » 15 мар 2009, 22:49

Вил, имаме си тема бре :qipay: Това е смисъла тук - не да се пускат безразборен брой теми, а да се пише в по-малко на брой, но да може да се следи и чете по-лесно :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2009, 22:51

Съжелявам-някой да я премести-не знам къде....
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот otto » 15 мар 2009, 23:44

ВИЛКА,ДОСТА 'РЯДКО' ПИСАНИЕ СИ СПРЕТНАЛ,САМО ЗА ПРОТОКОЛА,ПРЕДИ ДА ЛИКВИДИРАТ ТЕМАТА,ОТТО СЕ ПИШЕ ТАКА :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот itsoVIII » 15 мар 2009, 23:45

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Отка, правопис? :qipbj: :qipbj: :qipbj: А иначе постът на Вил си е за темата за треньорите :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот sasho_1989 » 15 мар 2009, 23:48

Отката ще го правим скоро тренер на Ботев да ни спаси от изпадане :qipbo: :qipaz:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот Delija » 15 мар 2009, 23:49

Ще го правите, курец. :qipaq: Вилчо ще ви изсели всичките на Юпитер. :qipbj:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот itsoVIII » 15 мар 2009, 23:51

Е теб като те изселиха, нищо не пращаш оттам :qipbl: Време е и аз да се "изселя"...в кревата :qipae: :qipae: :qipae:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот Delija » 15 мар 2009, 23:54

К`во искаш да ти пратя бе??! Тука жените са с по 4 гърди, не ми стигат ръце да ги пипам. :qipag: :qipag: :qipag: Освен да ти изрежа няколко, да има и ти какво да пипаш. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот itsoVIII » 16 мар 2009, 08:53

Аз си падам по земните жени :qipad: :qipaz: :qipaz: :qipaz: Две цици ми стигат :qipab: =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот Wallace » 16 мар 2009, 12:36

Искам съвсем сериозно да заявя, че Отто наистина много разбира от футбол. Просто не е избрал правилния отбор в България. Но какво пък, никой не е съвършен. А това мнение е достойно за сайта на лигата. темата все още няма да я закривам, а ще я преместя в раздел "Разни". Чуваш ли ме Вилка? :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот svo » 16 мар 2009, 12:40

Подмазваш му се, за да не подбере и теб ли :qipag: :qipag: :qipag: Нямам предвид Ото, а форумния вагабонтин :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот Wallace » 16 мар 2009, 12:44

svo написа:Подмазваш му се, за да не подбере и теб ли :qipag: :qipag: :qipag: Нямам предвид Ото, а форумния вагабонтин :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Не, казвам му някои неща по-завоалирано. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот svo » 16 мар 2009, 12:45

каква деликатна личност :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ОТО-не само треньор,а легенда!

Мнениеот rafaelis » 16 мар 2009, 14:01

Wallace написа:Искам съвсем сериозно да заявя, че Отто наистина много разбира от футбол. Просто не е избрал правилния отбор в България. Но какво пък, никой не е съвършен. А това мнение е достойно за сайта на лигата. темата все още няма да я закривам, а ще я преместя в раздел "Разни". Чуваш ли ме Вилка? :qipad:


Дааааммммм, разборче на горното, защото определено се получава нещо двусмислено. :qipap:

Просто не е избрал правилния отбор в България.
Ако имаш предвид това, че е фен на ЦСКА, определено не е избрал правилния отбор. 8) :qipap:
Ако имаш предвид на кого е треньор, еееееееее, избрал е правилния отбор.:qipap:

otto написа:ВИЛКА,ДОСТА 'РЯДКО' ПИСАНИЕ СИ СПРЕТНАЛ,САМО ЗА ПРОТОКОЛА,ПРЕДИ ДА ЛИКВИДИРАТ ТЕМАТА,ОТТО СЕ ПИШЕ ТАКА :qipad:


Това определено е мнението, което ми допада, аналогии с Ото Рехагел и друти ми звучат леко бла, бла, бла, липсва само анализ на футболното първенство на Юпитер и сравнение с треньорите там.

Ако действително трябва да има такава отделна тема, нека я направи някой, който си го познава отдавна, от А до Я с всичките му успехи и без излишни дитирамби (справчица от Уики-то - Дитирамб (гр.διθύραμβος, Dithyrambos). Лирическо произведение. Химн, хвалебствено драматизирано песнопение ........... )

Де да знам, все си мисля, че това, което вършиш е по-голяма атестация за самия теб от това, което може да се напише. Табличката с резултатите от мачовете, поствана всеки път от Еmevev и по няколко думи за всеки мач, ако благоволявате да разкажете, на мен са ми абсолютно достатъчни, за да си съставя мнение. :qipad:

А като гледам, Отто си има достатъчно самочувствие, та да си знае колко струва. Така че, без великани, Рехагеловци и прочие, и прочие, че щом на моята лирическа душа и стана тегаво, като чете, представям си на останалите.

пп. Асене, кво да правя :qipbn: , като не съм толкова деликатна колкото теб, казвам си каквото ми дойде наум на първо четене, току-що мернах темата.

пп2. От цялата работа най-голямата полза е това "форумен вагабонтин", звучи добре, някои хора вече си имат прякор. :qipap:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron