ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА


tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот tridant » 23 фев 2009, 08:19

Тука Гонзо ушива Пифа

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот tridant » 23 фев 2009, 08:31

Щом е за ЦСКА и със завързани очи ще ги уцели :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 23 фев 2009, 08:44

Delija написа:Да, Ице, тези неща се подготвят предварително. Не ми казвай, че някой случайно минавал и решил да атакува фен-магазина на ЦСКА, надписът ЦСКА.... то бива да си наивен, ама чак толкова. #-o

Къртиш мивки, Сашо. Значи твърдиш, че за едно такова начинание им е трябвало няколко дни подготовка? #-o #-o #-o Пробвай, да видиш, че не ти трябва повече от 1 час подготовка - взимаш една вария или кози крак или бухалка, отиваш където искаш да трошиш, за 2 мин си готов и изчезваш. За такова нещо не ти трябва време. Все едно гърците са се подготвяли с дни кои точно магазини да чупят на протестите си или точно определени коли :qipbj: :qipbj: :qipbj:
...................
Давам ти пример, който не е много коректен, но поне е показателен. Събрали сме се компанията на една вила - за Нова година. Като сме почнали да пием и купон, та до 7 сутринта. Един от нас даде безумната идея да играем на стадиона мач?! На 1-ви януари, в 7 сутринта. В 7.30 вече бяхме на терена и играехме мач. Само че примерът е положителен, а случилото се вчера - е хулиганска проява, възникнала в нечия глава....По съм изумен, че няма камери, които да са ги заснели. Ей това е истинският проблем... :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 23 фев 2009, 09:50

Интересно ми е, защо изчакахте да се случи нещо такова на мач на Левски, че да говорите за наркомани и за пияници. Защо не говорихте за наркомани и хулигани 2-3 дни преди това? А Ице, ще ми кажеш ли?
Тия дето са понашляпали футболистите ви в автобуса и са посегнали на Пената какви са?
Ице, това ли са примерните фенове? Ъм
Батко, кажи, бе? Кажи и ти?
От вас ли трябва да взимаме пример? Да правим засада на собствения си автобус? :qipan: :qipan:
И с какви очи ще ми се подиграваш, че сме замеряли най-селската пръчка в българското първенство? Точно па ти ли?
Баток, така се излагаш вече, че не е истина как дълбаеш дъното.
Айде да ви чуя сега. Ице, ти поне си тук. Слушам те? С какви очи коментираш деянията на 'сините вандали", след като мълча като ........... за събитията по време и след мача Ираклис - ЦСКА?
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 23 фев 2009, 10:00

Асене, аз съм си казал мнението отдавна по тоя въпрос. И не обичам да се повтарям. Това, че не се взимат мерки с/у такива елементи - това е истинският проблем. Започвам да си мисля, че политиците нарочно задълбават проблема, ясно е защо - ние да се изпотрепем, те да си правят каквото поискат :qipan: :qipan: :qipan:
Сега излизат с номера, че нямали технологично време да поправят избирателните закони...Е защо да ги променят, след като тези закони ги облагодетелстват????
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 23 фев 2009, 10:02

itsoVIII написа:Асене, аз съм си казал мнението отдавна по тоя въпрос. И не обичам да се повтарям. Това, че не се взимат мерки с/у такива елементи - това е истинският проблем. Започвам да си мисля, че политиците нарочно задълбават проблема, ясно е защо - ние да се изпотрепем, те да си правят каквото поискат :qipan: :qipan: :qipan:

Не, Ице, не си го каза след срещата между Ираклис- ЦСКА :!: Не ми излизай с този номер сега, че си го казал. Не си го каза.
Да, но след мачът на Левски не пропусна да надигнеш вой срещу лумпените. Тъпото е, че си умно момче, а заради едно злобеене слизаш на нивото на баткото. :qipbl:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 23 фев 2009, 10:04

itsoVIII написа:
Къртиш мивки, Сашо. Значи твърдиш, че за едно такова начинание им е трябвало няколко дни подготовка? #-o #-o #-o Пробвай, да видиш, че не ти трябва повече от 1 час подготовка - взимаш една вария или кози крак или бухалка, отиваш където искаш да трошиш, за 2 мин си готов и изчезваш. За такова нещо не ти трябва време. Все едно гърците са се подготвяли с дни кои точно магазини да чупят на протестите си или точно определени коли :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Ице, Ице, Ице..... наивен си за цял стадион хора. #-o

Двете нападения над офисчето на националния фенклуб на Левски до НДК, пак ли ще ми кажеш, че били случайни??! Някой си минавал, бил дрогиран, и си "харесал" надписа???! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Примери мога да ти дам 100 такива :!: Трай си барем, не се излагай повече. :idea:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 23 фев 2009, 10:07

Мда....ако говорим за такива, специално организирани нападения, то излиза, че МВР не си върши работата. Имам в предвид, че не са си внедрили агенти под прикритие в двете агитки....Ако са имали, досега да са вкарали няколко типа в затвора. Въпросът защо върлуват такива типове, необезпокоявани, ето това е големият въпрос....А аз си мисля, че нарочно не се решава... :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 23 фев 2009, 10:10

Това е организирано нападение.
И никъде не съм писал колко време е подготвяно, не ми приписвай неща, които никъде не съм твърдял!!!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 23 фев 2009, 10:12

Да съм дал някаква хипотетична цифра за подготовка????
Ако е организирано нападение, защо МВР не си е свършил работата???
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 23 фев 2009, 10:13

itsoVIII написа: Значи твърдиш, че за едно такова начинание им е трябвало няколко дни подготовка? #-o #-o #-o


Айде сега ми кажи, къде го твърдя?? :shock:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 23 фев 2009, 10:17

Ами след като отричаш моята теза, че са им необходими само няколко часа, то какво остава? Дни. Елементарна дедуктивна логика, Саше :qipbj: :qipbj: :qipbj: А като говорим за дни организиране, то тогава говорим за организирана престъпна група и опираме до МВР...Простичко, нали? :qipap: :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 23 фев 2009, 10:18

Разговор:

Дели: "Знаеш ли, Ице, Кольо бил отворил магазин"
Ицо: "Аха, значи твърдиш, че Петко е циганин??!"

:qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 7-МА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sas1914 » 23 фев 2009, 11:28

itsoVIII написа:Да съм дал някаква хипотетична цифра за подготовка????
Ако е организирано нападение, защо МВР не си е свършил работата???

Че те кога точно са си вършили работата( куките)?
Още ли вярваш, че имаме Полиция? :qipan:
Мисля, че най добото определение е дадено в един френски филм : Коя е най - голямата банда ли? Те са към 30-40 хиляди палячовци, със свирки и фуражки, които изпълняват поръчки! :qipad:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта

cron