КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Delija » 27 яну 2013, 20:08

Аз лично не виждам кой сериозен букмейкър би раздавал пари за разни приятелски мачлета из Анадола и Кипър. Требе да си мега тъп, за да те извозят толкова елементарно.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Мичо » 27 яну 2013, 20:15

Питай Жорката, бре, той стена, рева и буча миналото лято.
Същото така реве и бучи от много години винаги.
Също така и осмака може да питаш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот bat_jori » 27 яну 2013, 21:21

теб питам ,защо ви дупиха като за начало .ние пак съдии хванем и я докараме до хикс, а селекцията за бъдещето и големият отбор защо е с кафяво на гащите от вчера.мич дай инфо де -даде светлина за цска ,как урежда контроли , а вие какво правите ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Мичо » 27 яну 2013, 22:03

Само малоумник като теб може да даде подобен коментар за вчерашния мач. А с оглед, че си известен с факта, че си тъп като гъз.... Нямам какво да отговоря. особено па за цска. Както го пишеш ти, неграмотни селянино. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот 8 » 27 яну 2013, 22:35

Мичо написа:Питай Жорката, бре, той стена, рева и буча миналото лято.
Същото така реве и бучи от много години винаги.
Също така и осмака може да питаш.


:shock:

Ако си мислиш, че следя контролите на ЦСКА, Левски или друг БГ отбор си в някаква грешка. Дори не ги знам с кого играят, повечето пъти от вас научавам инфото тук от писания ако въобще се зачета в тези теми. Не те будалкам, виж писал ли съм нещо по тази тема. Просто не ги следя.

Ти си мислиш, че са само клишета "и едните и другите не стават". Да ама при нас наистина на никой не му пука за тия смешници, докато вие все така си оставате ревностни сектанти. Виж последните мнения от скритите форуми и ще разбереш. Последно в червения е писано на 27 август (да не мислиш, че някой коментира ЦСКА и му пука дали сме ви били или не, дали сме шампиони или не при тази пародия), виж и синия с 11 януари, а преди това от 27 август бог знае колко има. Виждането става от входната страница на форума и последно мнение в разделите. Надявам се не си мислиш и че съм някакъв скрит сектант, които тайно на лични си комуникира с Делия и обсъжда какво аджеба е бъдещето пред този червен тим.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Мичо » 27 яну 2013, 22:40

осмак, ти чу за червени малоумници и айде, да докажем тезата. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот 8 » 27 яну 2013, 22:44

Там е работата, че не мога да коментирам никаква теза, червена или синя, а ти дори си ме посочил като някакъв гуру навътре в нещата, който може да обясни всичко.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Мичо » 27 яну 2013, 22:47

Визирам уредените мачове. Там не си гуру. Там си бог. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот 8 » 27 яну 2013, 22:50

А, тук си прав! Тънките схеми не ми минават ама то е при участие на Наско и най-вече тук в шампионата, нещо върху което да имам поглед.

Сега сериозно. Какво са правили там в Турция едните или другите идея си нямам. Разбира се, че покрай тая масова практика на коефициенти от мачовете съвсем не изключвам някой от двата да е спретнал нещо цирково ако въобще мача има някакъв смисъл как и от кого да се играе на тото. Иначе идея си нямам дали е станало така или не, а всъщност и не ми пука много. За някакви шутове ме боли оная работа. Тук повече наизуст ги защитавам само покрай червено-сините спорове. Иначе са си непрокопсаници.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Мичо » 27 яну 2013, 22:52

Че са непрокопсаници, няма две мнения.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот bat_jori » 28 яну 2013, 15:22

г-н илиев или се другира или има отклонения ,след загубата ни ред ни стон -освен телеграфен стил.докато цска бе разкъсан ,каква защита имал ,как уреждал контроли ,какви смешни голове му се вкарва ли и какви ли не анализи .толкова търсих инфо за контролата на левски ,но ужас всичко е апокрифно .
Критиките след загубата от Аарау са доста, но мен ме изненадва, че има такива и от Иван Вуцов.

ето така се тренира мич
Рускините са впечатлили левскарите с футболните си умения, като се е стигнало до закачки между жените и мъжете.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Delija » 28 яну 2013, 20:52

То левскарите не е трудно да ги впечатлиш с футболни умения - скиори, трактористи, банано-берачи и какви ли още не ги впечатлиха, та едни рускини няма ....

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот bat_jori » 28 яну 2013, 23:06

От много време не съм питал!! Но сега имам въпрос. След като цяла есен скаутското звено на ЛЕВСКИ пропътува ИНКОГНИТО цяла ЕВРОПА, защо се купиха 4 футболисти от отбори в България, които се борят само да не изпаднат?! Колко пари струва това скаутско звено и дали си струва??? И с умиление прочетох интервю на треньора на Левски, че вчера сме загубили заради умора от тежки тренировки! Явно другите отбори не тренират, а се пазят за контролите с Левски!!!! Вземете мерки момчета, че за нов стадион се иска и ОТБОР да имаш, иначе ще ви гледат там само роднините ви!", избухна Наско Сираков в социалната мрежа "Facebook"

евала ,добре че е сираков ,че мич никога няма да пита.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот Delija » 28 яну 2013, 23:29

И с умиление прочетох интервю на треньора на Левски, че вчера сме загубили заради умора от тежки тренировки! Явно другите отбори не тренират, а се пазят за контролите с Левски!!!!


Тука яко го накендза обаче, признавам му го.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КОНТРОЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ - 3

Мнениеот 8 » 29 яну 2013, 01:43

Наско култов :qipay:
Дано да си остане само във фейсбука, че както не вървят и при тях работите през последните години нищо чудно Батков да се сдобри с него и да го върне. Тук би направил компромис за разлика от отрязаните ръци на Мъри, щото там няма смисъл, ясно е че Мъри не е фактор.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта

cron