ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 12:01

onzi написа:всичките ги викаше ицо. при него беше вървелик. другите видяха кой какво е превил и почнаха да се мъчат да избистрят нещо. защо трябва да се викат по контролите сто човека за по 20 минути? за да почнете да зяете, че му е минало времето да се експериментира и трябва да се обиграва състава ли?

щото сега пък зяеш, че трябвало да се викат знайни и незнайни кандидати :qipbl:

съвсем друго имах в предвид - виждаш, че Трапатони има успех с тоя подход, а Стоичков - да, провали се, викаше тоя и оня, и не тръгна да прави отбор и накрая се отказа. А може и да са го бойкотирали френдчетата на Ст. Петров.....А и сега не му е времето да се прави такова стиковане, няма време.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот mefkata » 08 сеп 2009, 12:01

Ами аз не знам за друга защита в съвремения футбол, освен тази в една линия. И там беше трагично точно заради Котев, по някога и Илян. А относно думите за червените в защита аз съм съгласен, до колкото съм ги гледал. Те гледат да рушат играта, трудно изнасят и това е факт. Динамо ги излъгахте по този начин и няма лошо, но не виждам защо това да не се коментира.
И друго много важно(важи и за левски ) играчите не играят правилно в защита на всички линии. В съвременния футбол защитата започва от нападателите - Марто го демонстрираше. Но ако средните хора се забавят с връщането и препокриването четирима защитници им е трудно да посрещнат четирима нахлуващи със скорост нападатели. така и стана гола, защото защитниците гледаха нападателите и никой не срещаше човека с топката, който разстреля Иванков...
така че не виждам нищо толкова скандално(и невярно) в думите на Мъри :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 12:05

Скандалното в думите на Мъри е, че си показа фенското....Можеше да го каже по друг начин, без да цели да обиди ЦСКА. Другият говор е, че не пасва на тактическата постройка, няма разбирателство със съотборниците си и точка. Хем не обижда играча, нито пък клуба, в който играе. Това е разликата м/у треньор и треньор
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот skorpinoks » 08 сеп 2009, 12:11

мефка ,
не се и съмнявах че НЯМА ДА СИ СЪГЛАСЕН с думите на мъдю ...
имам много ФАКТИ ,подчертавам ФАКТИ С които мога да те оуборя но ме съмнява дали има смисъл ,но за всеки случай бих ти написал два факта ...
1-В.Илиев играе в руското първенство и според тамошните специалисти ,не според мен и теб се представя на доста добро ниво .
2-същото долу - горе важи и за Тунчев (преди контузията му )

та,

според теб :-
1 . Нормално ли е действащт селекционер да прави такива изказвания ..
2-не намираш ли за нормално някаква защита на тези футболисти от отбора в който играят ....
пп- заради това дадох примера с Стоичков и вашите защитници и съм убеден че тогава нямаше да си съгласен [-X
ЦСКА

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот onzi » 08 сеп 2009, 12:13

itsoVIII написа:...треньор


това е цветът на третия екип на цска, нали :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта