ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот skorpinoks » 08 сеп 2009, 11:18

мисля си сега 'примерно Христо Стоичков ако беше "казал " че топчо ,коловатчо,вагнерчо и да речем който друг си пожелаете ...... :!: не можели да играят правилен футбол и НЕ БИЛИ НАУЧЕНИ ОТ КЛУБНИЯ СИ ОТБОР ДА ИГРАЯТ ПРАВИЛМО #-o
дали ръководството на отбора от кв.подуене БИ РЕАГИРАЛО , ПО-НЯКАКЪВ НАЧИН ... [-X
ВИЕ КАК МИСЛИТЕ .... :!: :?: :!: :?: :!:
ЦСКА

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот Stinkata » 08 сеп 2009, 11:27

Ами те не могат да играят. Това е всеизвестно. Той затова и ги викаше - да провали отбора, да не би някой да го задмине по успехи... :idea: :idea: :idea: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 11:29

skorpinoks написа:мисля си сега 'примерно Христо Стоичков ако беше "казал " че топчо ,коловатчо,вагнерчо и да речем който друг си пожелаете ...... :!: не можели да играят правилен футбол и НЕ БИЛИ НАУЧЕНИ ОТ КЛУБНИЯ СИ ОТБОР ДА ИГРАЯТ ПРАВИЛМО #-o
дали ръководството на отбора от кв.подуене БИ РЕАГИРАЛО , ПО-НЯКАКЪВ НАЧИН ... [-X
ВИЕ КАК МИСЛИТЕ .... :!: :?: :!: :?: :!:

яко ги затапи, само дето не искат ( или не могат ) да мислят :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: А аз ще ти кажа какво щеше да е - всичките медии щяха да емнат Стоичков, от сутрин до вечер само това щеше да се коментира, анализира и т.н. :qipbj: :qipbj: :qipbj: а за съфорумците - яко храна за плюене :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот mefkata » 08 сеп 2009, 11:36

Аре червените плачковци пак започнаха - война, фронт, битка - жалка история.
СС анд Ко , Батков и менажерски интереси - сигурно, ама може ли някой умен да ми каже в каква посока са и в чий интерес Е КАТО ГЛЕДА СТАРТОВИЯ СЪСТАВ. (ако бъркам във фактите, моля да ме поправите)

Стартов състав с Черна гора
1.Иванков,- Турция
14. Манолев - Холандия,
3. Стоянов,- Япония
5. Котев - ЦСКА,
2. Кишишев - Литекс,(ОТ Англия)
8. Янков- Германия,
6. Ангелов - Германия,
10. Ст. Петров - Англия,
17. М. ПетроВ -Англия,
9. Бербатов-Англия,
15. Рангелов-Германия
смените бяха Мечо - Русия, Домо - Германия и третата не я помня


деба и световната конспирация - а котев си е дърводелец без психика от всякъде....
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 11:39

Мефи, гепил си се като Стинката, за формалността :qipbj: :qipbj: :qipbj: а реалността каква е? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот Stinkata » 08 сеп 2009, 11:40

Само да напомня за Ицо. Стоичков се радваше на невъобразим медиен комфорт до денят, в който дезертира и тогава дори Ники Александров си позволи да го плюе. Преди това всички му се мазнеха, като изключим Крум Савов.... :idea: :idea: :idea:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот skorpinoks » 08 сеп 2009, 11:42

mefkata написа:Аре червените плачковци пак започнаха - война, фронт, битка - жалка история.
СС анд Ко , Батков и менажерски интереси - сигурно, ама може ли някой умен да ми каже в каква посока са и в чий интерес Е КАТО ГЛЕДА СТАРТОВИЯ СЪСТАВ. (ако бъркам във фактите, моля да ме поправите)

Стартов състав с Черна гора
1.Иванков,- Турция
14. Манолев - Холандия,
3. Стоянов,- Япония
5. Котев - ЦСКА,
2. Кишишев - Литекс,(ОТ Англия)
8. Янков- Германия,
6. Ангелов - Германия,
10. Ст. Петров - Англия,
17. М. ПетроВ -Англия,
9. Бербатов-Англия,
15. Рангелов-Германия
смените бяха Мечо - Русия, Домо - Германия и третата не я помня


деба и световната конспирация - а котев си е дърводелец без психика от всякъде....


НЕ ЧЕРВЕНИТЕ ДРАГИ МИ,А МЪДИ ,АЗ ЛИЧНО ГО ЧУХ ПО-КАНАЛ - 3 В ПРЕДАВАНЕТО НА КРУМ САВОВ ЧЕ ГО КАЗА ТОВА ГОРНОТО И ЗАТОВА ЗАДАДОХ ВЪПРОСА СВЪРЗАН С СТОИЧКОВ ....
БОЛИ МЕ К--А ОТ КЪДЕ СА СЕГА ИГРАЕЩИТЕ А И НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ,АЗ КОМЕНТИРАМ ДУМИТЕ НА МЪДИ ,ТОВА РАЗБЕРИ И ПИТАМ --КАКВА Е НОРМАЛНАТА,АДЕКВАТНАТА НАМЕСА ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА ЦСКА ...
ЦСКА

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот mefkata » 08 сеп 2009, 11:43

itsoVIII написа:Мефи, гепил си се като Стинката, за формалността :qipbj: :qipbj: :qipbj: а реалността каква е? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това формалния състав ли беше? Защото на мен ми се стори, че тези момчета играха в събота. :qipan: :qipan: :qipan:
И питам къде трябваше да има друг играч и кой е потенциално продаваем(с интерес в БГ) от споменатия тим...
п.п. не отричам игрите в БФС и винаги съм рил срещу бг треньор точно по тази причина, ама като плщете - правете го аргументирано, а не само защото мъри е бил от Левски - доста увисвате с тази си теза :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот Stinkata » 08 сеп 2009, 11:45

Ице, за каква формалност говориш?! Ревете за мениджърски интереси. Както Мефи ви е изредил, в този състав, не виждам какви интереси могат да влияят. Освен може би, Кишишев да се опитват да го пробутват на Ман Юнайтед... Стига с вашата малоумщина, защото, както ти казах, отдавна сте спрЕли и мелите едно и също....
Скорпи, Мъри не прав за футболистите ви. Но пък Котев нарочно се опита да си изкара червен картон, за да прецака треньора!!! Добре, че се усетиха и го разкараха на полувремето.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот mefkata » 08 сеп 2009, 11:46

Някой би ли цитирал макар и по памет думите на Мъри, защото не съм ги чул....
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот skorpinoks » 08 сеп 2009, 11:51

mefkata написа:Някой би ли цитирал макар и по памет думите на Мъри, защото не съм ги чул....


по-памет-и.иванов ,к .котев ,в.илиев не са научени от отбора си да играят правилно,при тях (цска) полузащитниците са по-близко до защитната линия и в този смисъл защитниците на цска не са научени да изнасят правилно топката ....

пп-наистина по-памет ,но това искаше да каже ...
ЦСКА

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот itsoVIII » 08 сеп 2009, 11:52

mefkata написа:
itsoVIII написа:Мефи, гепил си се като Стинката, за формалността :qipbj: :qipbj: :qipbj: а реалността каква е? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това формалния състав ли беше? Защото на мен ми се стори, че тези момчета играха в събота. :qipan: :qipan: :qipan:
И питам къде трябваше да има друг играч и кой е потенциално продаваем(с интерес в БГ) от споменатия тим...
п.п. не отричам игрите в БФС и винаги съм рил срещу бг треньор точно по тази причина, ама като плщете - правете го аргументирано, а не само защото мъри е бил от Левски - доста увисвате с тази си теза :qipbl: :qipbl:

ОК, махаме синьо-червеното говорене. Ти одобряваш ли играта в ЗАЩИТА, при която защитниците са наредени на 1 линия и не се дублират? Това беше първото полувреме и затова черногорците си минаваха откъдето поискаха. Одобряваш ли, също така, защитникът да изнася топката чак до другото наказателно поле? Мислиш ли в перспектива, че с тези играчи, ако ( дай Боже ) се класират на Световното, че ще направят нещо повече от Марковото представяне на Евро 2004? Хубаво, хайде, може да се преглътне, че Сираков е зад кадър и реди състава, ама не беше ли по-добре да се подходи отговорно и както го направи Трапатони? Да викне всичките, докато избистри състава и подбере най-подходящите играчи за неговите идеи на терена?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот skorpinoks » 08 сеп 2009, 11:54

Stinkata написа:Скорпи, Мъри не прав за футболистите ви.


=D> =D> =D> =D> =D>

и не е ли нормално ръководството на ЦСКА да реагира по-някакъв начин ...... :qipaz:
и нормално ли е действащт нац.целекционер да се изказва по този начин [-X
ЦСКА

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот onzi » 08 сеп 2009, 11:55

всичките ги викаше ицо. при него беше вървелик. другите видяха кой какво е превил и почнаха да се мъчат да избистрят нещо. защо трябва да се викат по контролите сто човека за по 20 минути? за да почнете да зяете, че му е минало времето да се експериментира и трябва да се обиграва състава ли?

щото сега пък зяеш, че трябвало да се викат знайни и незнайни кандидати :qipbl:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ПЕРУК И НЕГОВАТА КОМАНДА (И ДРАЖЕВ ЗА ЦВЯТ)

Мнениеот onzi » 08 сеп 2009, 11:57

ръководството на цска може да се пробва да пусне малкото леке на следващия мач. таман ще проверим на бфс-то останали ли са им още нерви да се занимават с тях :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта