По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

БНТ
3
6%
БТВ
2
4%
НТВ
0
Няма гласове
Диема
25
49%
ТВ7
9
18%
Ринг
2
4%
Евроком
0
Няма гласове
ТВ2
5
10%
Друга
5
10%
 
Общо гласове: 51

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот Wallace » 04 дек 2008, 10:42

Дано да си сменят наистина коментаторите. Не може да поканиш ЮТУ да ти пеят в зала "Универсиада"? Нали? :qipad:
Изображение


G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот G8 » 04 дек 2008, 15:40

Видях поне на няколко места, че 5 ТВ-та ще предават мачове...кой кои не ми е ясно. :?

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот mefkata » 28 юли 2009, 07:52

Eй тая тема ще използвам да изпопсувам всички медийни олигофрени в тази държава. Ама няма да го направя само от възпитание, което няма да ме спре да ги нарека безотговорни, дебелогъзи мизерници с птичи мозъци и съсухрени душички. :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
В момент, в който се въртят сериали и предавания повтаряни десетки пъти през последните 5 години не се намери кой да излъва мача в Баку. ПРОфан ТВ и диемите дето се пъчат с подкрепата си за БГ футбола на могат да излъчат мач, с който на практика Левски може да влезе директно в ЛЕ или да направи крачка към ШЛ...Ами БТВ, опуснаха ШЛ, могат да си позволят един мач и най-накрая ако частниците не можеш да ги накараш на сила, за това е националнат, дето ми дава всяка вечер какво се случвало при бай Тошо във великата и 50 год. история - къде й е обществения характер и задължение. А кажете ми друго предаване в този пояс и края на юли, което ще се наблюдава от наколко-стотин хиляди души.

Ч!исто икономически погледнато паке нелепо - таксата е 15 000 е, 30 сек. реклама в БТВ и Анала е 7 000 лв., т.е 2 мин. реклама и си на нула, да не говорим за заставки, вие гледате със съдействието на... и т.н периферни реклами. В другите ТВ рекламите са два пъти по-евтини - значи 4 мин., бе майка му стара. безумни игри и реалита, позиви за смс-и на вълни, на вълни и капчица отговорност и мисъл липсва, когато се наложи - нямам думи... :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
п.п. и не почвайте с простотиите и плоските шеги от типа на"кой ще гледа Левски" защото това касае всички ни като фенове :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот itsoVIII » 28 юли 2009, 07:59

Мефка, мислят за здравето ти бре - баш по комунистически :qipap: Точно няма да видиш поредният резил :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот mefkata » 28 юли 2009, 08:04

itsoVIII написа:Мефка, мислят за здравето ти бре - баш по комунистически :qipap: Точно няма да видиш поредният резил :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Помолих без плоски шеги - проблемът касае всички ни :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот svo » 28 юли 2009, 08:06

това не е от днес, така че не виждам какво те учудва :qipad: Нека да напочня, че не излъчиха мача на ЦСКА с Ливърпул, например :qipan: А шегите са неизбежни :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот bat_jori » 28 юли 2009, 08:07

Код: Избери всички

Азерската телевизия AzTV, предаваща и в Интернет, ще излъчи пряко днешния мач между отборите на ФК Баку и Левски, научи Агенция "Фокус". До този момент единствено тази телевизия е заявила пряко предаване на мача от квалификациите на Шампионската лига. Сайтът на медията в мрежата е www.aztv.az, докато директният линк за излъчване в Интернет е http://www.aztv.az/yayim.html.
Двубоят днес започва от 18,00 ч българско време
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот itsoVIII » 28 юли 2009, 08:07

Не е шега, а те бъзикам, гледам, върза се :qipbj: :qipbj: :qipbj: Едно е сигурно - AzTV ще го дава, шансът е да намерим стрийм. Не виждам смисъл да коментираме бг-телевизиите - отдавна са доказали, че не стават за нищо, щом опре до обществен интерес.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

ligabye
Мнения: 408
Регистриран на: 05 май 2009, 17:19

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот ligabye » 28 юли 2009, 08:08

Тъпо е да не го дават, а това явно радва цесекарите
Не се радвам, когато не дават български мачове и действително те са от значение :(

Като бонус към останалите повторения тази сутрин видяхме Тошовото и Брежневото да се мляскат N на брой пъти :(

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот svo » 28 юли 2009, 08:10

а защо реши, че радва цесекарите :shock: Напротив, като го дават може да е по-весело :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот itsoVIII » 28 юли 2009, 08:13

Мефи, много отрано си се спекъл бре, отпусни се малко :qipbl: :qipav: И как ще коментираш ситуацийката във вашия отбор, че тарторите сменят треньори? #-o #-o #-o Това още и означава бойкот, лигавения и т.н. негативни явления. На мен точно на такова ми приличат "новоконтузените" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот mefkata » 28 юли 2009, 08:20

itsoVIII написа:Мефи, много отрано си се спекъл бре, отпусни се малко :qipbl: :qipav: И как ще коментираш ситуацийката във вашия отбор, че тарторите сменят треньори? #-o #-o #-o Това още и означава бойкот, лигавения и т.н. негативни явления. На мен точно на такова ми приличат "новоконтузените" :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Въобще не съм спекъл, ако щеш вярвай, но съм абсолютно спокоен от изхода на двубоя, не по-точно - за изхода и на двата мача с наши победи, а за това, за което говориш си има други теми :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот itsoVIII » 28 юли 2009, 08:22

Вярно - и там съм го постнал, че що подигравки ще отнесете за тая дивотия :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: По коя българска телевизия предпочитате да гледате мачове?

Мнениеот onzi » 28 юли 2009, 08:38

това, че азерската тв ще го стриймва мача, въобще не е удовлетворение. по простата причина, че ще и се срути канала и или ще сече, или ще отказва връзка. при 256 кбит/с на един закачен и хиляда клиента простото изчисление показва, че трябва да имат 256 мбита изходящ международен канал. а оттук ще се пробват доста повече от хиляда човека да се закачат...

спасението е някой бг сайт да стриймва мача.

а че нашите са профанизирани - спор няма. виж им заставките само - спорт му е майката - и не гледай нататък :qipbl:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта

cron