СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 14 фев 2016, 17:41

Stinkata написа: Иначе, 3 000 да се събират за мач в този сектор, по 20-25лв за билет, са 60-70 000 на мач. Не мисля, че е утопично, ако отборът заиграе добре и секторът предложи определен комфорт за феновете. Отделно ще има ВИП места, годишни карти... Има вариант за приходи...


Ти сериозно ли ?!?! .... 3 000 левскари ще плащат по 20-25 лева на мач от жалкото българско първенство ?!?!

Та вие на целия стадион не събирате по толкова в повечето мачове, и то при 3-4 пъти по-ниски цени.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 14 фев 2016, 21:47

Ами то и вие във "В" група се събирате повече отколкото идвахте в "А". Има психологически момент. Както съм написал, ако отборът играе добре и има еуфория хората ще идват. Ако секторът предложи определен комфорт, има хора които ще отидат да си дадат парите за него.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 14 фев 2016, 23:23

"Еуфорията" на последователите на Гриша Ганчев трая точно няколко мача. :qipag: Точно колкото трае всяка измислена еуфория у нас, нашата, апропо, води към гробищата, но това е друга тема.

А и еуфория при 20-25 лева за билет .... срещу Монтана, Пирин, Славия и БироЙ ?!?! Не знам ..... относно доброто представяне, че вие сега имате шанс за титла дори, щом това не ни вдъхновява и полустадионът е брутално празен почти всеки мач .....

Как да е, аз лично съм убеден, че тези милиони вече са отписани, надали Главболгарстрой и Автомагистрали Черно Море ще си ги видят някога ......

Скандално е да правите селекция за 1 млн. лева, при положение, че имате милиони дългове да връщате на 2 строителни фирми, на НАП и т.н. Но живеем в България, тук явно никога няма да се оправим.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bat_jori » 15 фев 2016, 13:41

събираме дръжки -всичко е за един мач и един ден :( :( :( :( :(
още късметлии има които ще изгорят Дели :)...
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 16 фев 2016, 18:38

Delija написа:
Blue написа:А сега съпостави призив да се гласува за една разумна България, което трябвало да се разбира, ка... да се гласува за герб, с директно обявяване пред депутат, че ако не се освободи клуба от присъствието на Титаничните, привържениците на ЦСКА нямало да гласуват за герб.Не че и двата случая ще има повече от 1 000 човека, които ще се вържат на подобна агитация, но все пак...

Това е едно на ръка.
Обаче имаме и друго - наказуемо от закона деяние с купуване на гласове.Пресъпление от известен привърженик на ЦСКА, макар и да е за друга партия вече, целящо да осигури сериозно количество гласове( до няколкостотин хиляди).


Няма какво да съпоставям, лицето Димитър Ангелов нека си говори каквото иска от свое име, официалният фенклуб на ЦСКА никога не е излизал с призив за вот за дадена партия.

Забележи, аз не ти цитирам конкретни частни лица от феновете на Левски какво правели или говорили, аз ти цитирам материал от официалната страница на НКП на Левски. Призив към целокупната синя общност да се гласува за ГЕРБ.


Blue написа:А този Любомир Костадинов го чувам за пръв път от теб!


Е, той коли и беси в публиката ви, ти от Марс ли падаш ??! :qipag: :qipag: Бившата дясна ръка на Ицо Исуса/Стружката, който отдавна, или не е жив вече, или е един Господ знае къде ..... ако и за Любо Младежа не си чувал, не знам ?! :qipap: :qipap:
Ами не падам от Марс, нито от Юпитер.От Земята съм!
Аз съм един обикновен привърженик на Левски.Мен не ме интересуват и никога не са ме интересували разни там тартори.Аз отивам на стадиона сам или с приятели да си подкрепям отбора!

Фактите са такива:

От една страна имаме призив да се гласува за една разумна България, което трябвало да се подразбира за герб.
От друго страна имаме заплаха, че съответно няма да се гласува за тази партия, ако не спасели отбора от Титаничните.
И в двата случая едва ли повече от 1 000 човека биха се вързали на подобен призив!


Обаче от едната страна имаме и опит за купуване на гласове, а там може да се стигне до набавянето на десетки хиляди гласове.
Ти ми кажи, кое е най-лошото и кое е наказуемо от закона?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 16 фев 2016, 20:42

Blue написа:От една страна имаме призив да се гласува за една разумна България, което трябвало да се подразбира за герб.


Нали, ама съвсем случайно инициалите на "Гласувайте за една разумна България" образуват абревиатурата ГЕРБ ??! Просто случайност, и то точно преди избори ..... както и съвсем случайно Иво Тонев 5 години е общински съветник на тази абревиатура - ГЕРБ ..... абе, все едни случайности са се насъбрали, Левски, оле, нищо общо с ГЕРБ. :qipap: :qipap: :qipap:


Blue написа:От друго страна имаме заплаха, че съответно няма да се гласува за тази партия, ако не спасели отбора от Титаничните.
И в двата случая едва ли повече от 1 000 човека биха се вързали на подобен призив!


От друга страна нямаме нищо, фенклубът на ЦСКА никога не е излизал с призив да се гласува за някоя партия.

"Уважаеми господине" може да прави от свое име, каквото си ще, никъде ЦСКА не е набъркан в неговите схеми.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 17 фев 2016, 01:11

Delija написа:
Blue написа:От една страна имаме призив да се гласува за една разумна България, което трябвало да се подразбира за герб.


Нали, ама съвсем случайно инициалите на "Гласувайте за една разумна България" образуват абревиатурата ГЕРБ ??! Просто случайност, и то точно преди избори ..... както и съвсем случайно Иво Тонев 5 години е общински съветник на тази абревиатура - ГЕРБ ..... абе, все едни случайности са се насъбрали, Левски, оле, нищо общо с ГЕРБ. :qipap: :qipap: :qipap:


Blue написа:От друго страна имаме заплаха, че съответно няма да се гласува за тази партия, ако не спасели отбора от Титаничните.
И в двата случая едва ли повече от 1 000 човека биха се вързали на подобен призив!


От друга страна нямаме нищо, фенклубът на ЦСКА никога не е излизал с призив да се гласува за някоя партия.

"Уважаеми господине" може да прави от свое име, каквото си ще, никъде ЦСКА не е набъркан в неговите схеми.


Съвсем случайно И. Тонев през повечето време, докато е бил общ. съветник е бил и директор в ..... Локо Сф.Егати и съвпадението, а?

Съвсем случайно най-известният привърженик на ЦСКА, заедно със свитата му и аверите му по маса заплашват депутатин от герб, който им е дошъл на крака , че няма да гласуват за герб, ако не ви отърват от Титаничните.Още по-случайно по сайтове и вестници червени журналисти прокарваха същата теза :shock: Ама много случайно, нали?
А още по-случайно пак същият този най-известен привърженик на ЦСКА е заснет със скрита камера, как участва в подготовката на стратегията за купуване на гласове.
Все случайности, нали?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 17 фев 2016, 18:22

Дучето е вършил, каквото е вършил, като частно лице. Никъде не са намесени феновете на ЦСКА или някоя тяхна организация. Колкото и да се опитваш да свържеш двете неща.

Докато при вас, НКП от собствената си официална страница призова за подкрепа на ГЕРБ. Забележи, не някое частно лице от свое име, а официалният фенклуб на Левски.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: СТАДИОНИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 21 фев 2016, 18:17

Delija написа:Дучето е вършил, каквото е вършил, като частно лице. Никъде не са намесени феновете на ЦСКА или някоя тяхна организация. Колкото и да се опитваш да свържеш двете неща.

Докато при вас, НКП от собствената си официална страница призова за подкрепа на ГЕРБ. Забележи, не някое частно лице от свое име, а официалният фенклуб на Левски.

Да, точно като частно лице го е вършил и съвсем никъде не са замесени фенове на ЦСКА :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А тези около него, какви са?Сигурно са фенове на Чавдар Етрополе?

http://www.fanface.bg/news/item/5794-%D ... D0%B5.html

...кадри от прословутата среща между фенове на ЦСКА и депутата от ГЕРБ Емил Димитров в Етрополе....


....Ако в ЦСКА няма свобода, ще гласува ли някой от вас (обръща се към присъстващите цесекари) за ГЕРБ?.....


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron