Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:22

8) Сливен и Левски са нормални отбори, слава богу-нищо собщо с изкуствено създаденото изчадие на Лупи :idea:

Баце, бъркаш, не искам ЦСКА да е зле, искам просто да изчезне от футболната карта, искам справедливост! :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот dgeorgiew » 16 авг 2008, 10:24

Николай Йорданов се справи перфектно.
По компетентно и точно съдийство не съм виждал от доста време .
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот marto » 16 авг 2008, 10:25

dgeorgiew написа:Николай Йорданов се справи перфектно.
По компетентно и точно съдийство не съм виждал от доста време .


:qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
Попринцип аз не съм спомням някога да са свирени две дузпи срещу Левски или ЦСКА :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:27

dgeorgiew написа:Николай Йорданов се справи перфектно.
По компетентно и точно съдийство не съм виждал от доста време .


:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay:

Научиха се най-сетне съдиите как трябва да се свири в българския шампионат още от първата минута
:wink:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот wondertree » 16 авг 2008, 10:29

Чочо, пожелавам ви в поне един мач да се сблъскате с подобно компетентно съдийство, като "компетентността" да е насочена срещу вас. Съвсем друг е въпросът, че ЦСКА трябва да побеждава в такива мачове независимо как се свири и затова ние сме си най-виновни.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:31

marto написа:
dgeorgiew написа:Николай Йорданов се справи перфектно.
По компетентно и точно съдийство не съм виждал от доста време .


:qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
Попринцип аз не съм спомням някога да са свирени две дузпи срещу Левски или ЦСКА :qipag: :qipag: :qipag:


Като при всеки редови левскар и при Марто основна тема на разговорите са дузпите, просто те са най-често срещаното явление покрай ФК Лиценз.
Дали днес ще е първия мач от новия сезон в който Левски няма да има дузпа #-o ?
Едва ли. Ако еврофутбол приемаше такива залози трябваше да ги прави с хендикап. Дузпа за Левски да започва от -1, тоест първата не се брои (щото еврофутбол ще фалира от залагания), тя си е ясно, че си я има винаги, едва при втора да се брои, че в мача е дадена дузпа за Левски.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:33

8 написа:Дали днес ще е първия мач от новия сезон в който Левски няма да има дузпа #-o ?
.

Да, днес няма да има дузпа на Левски, слагай един стотак да връзваме.Дадат ли дузпа , ти нося 100 лева на момента.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот sasho_1989 » 16 авг 2008, 10:33

Мичо написа:
8 написа:Дали днес ще е първия мач от новия сезон в който Левски няма да има дузпа #-o ?
.

Да, днес няма да има дузпа на Левски, слагай един стотак да връзваме.Дадат ли дузпа , ти нося 100 лева на момента.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот marto » 16 авг 2008, 10:35

8 написа:
marto написа:
dgeorgiew написа:Николай Йорданов се справи перфектно.
По компетентно и точно съдийство не съм виждал от доста време .


:qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
Попринцип аз не съм спомням някога да са свирени две дузпи срещу Левски или ЦСКА :qipag: :qipag: :qipag:


Като при всеки редови левскар и при Марто основна тема на разговорите са дузпите, просто те са най-често срещаното явление покрай ФК Лиценз.
Дали днес ще е първия мач от новия сезон в който Левски няма да има дузпа #-o ?
Едва ли. Ако еврофутбол приемаше такива залози трябваше да ги прави с хендикап. Дузпа за Левски да започва от -1, тоест първата не се брои (щото еврофутбол ще фалира от залагания), тя си е ясно, че си я има винаги, едва при втора да се брои, че в мача е дадена дузпа за Левски.


Какво пак мрънкаш незнам,вчера ви дадоха дузпа,изтървахте я.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Казуса » 16 авг 2008, 10:38

Мичо написа:
8 написа:Дали днес ще е първия мач от новия сезон в който Левски няма да има дузпа #-o ?
.

Да, днес няма да има дузпа на Левски, слагай един стотак да връзваме.Дадат ли дузпа , ти нося 100 лева на момента.

Мичо, нервничко реагираш нещо :qipag: :qipag: Аз за 100 лв. ще се оженя :qipap: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:39

:qipbl:
Казусе, не философствай, а навличай гуменките и ела на СС от 17.30 да пориташ, че немаме хора. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:46

wondertree написа:Съвсем друг е въпросът, че ЦСКА трябва да побеждава в такива мачове независимо как се свири и затова ние сме си най-виновни.


Яворе, в този случай не си прав. Не се явявам адвокат на ЦСКА, знаеш че и критикувам хора от отбора, когато считам за нужно, но в сегашния случай при такова явно демонстрирано нахалство можеше да се оправи само силен отбор изграден от доста години, примерно с Ицо-Пенев-Костадинов.

Ударът е жесток, защото:
1. Съдията изгони Машадо, а първия гол на Сливен (сложи го и това към дузпата и червения картон) дойде като пробиха Чипев.....който зае освободеното място на Машадо. Въобще заиграхме по друг начин след съдийската намеса.
2. Самият червен картон е смешен дори и да има дузпа. Ако имаше то щеше да е защото го е "закачил". Тази обаче твърда съдийска намеса означаваше "няма прошка да си знаете".
3. Отборът ни е много млад. Това е 2, а не 22 кръг поне половин сезон да са играли. Самият Пенев каза в Холандия, че има още много да се учат, за да навлязат във футбола. Такъв отбор лесно се разбива футболно (ако го зашеметиш с два бързи гола) или нефутболно (като в случая Сливен-дузпа, червен картон, гол и не може да се съвземе).

На практика мача свърши в 15-тата минута и още тогава написах във форума (при 0:0) "ако в този мач вземем равен ще е истинско чудо". Съдията направо си изпълни поръчка. При това се опита да се спаси по най-смешния начин, давайки по-късно и на нас дузпа (но при 3:1) и изгонвайки техен сътезател в самия край (пък при същия резултат), демек каквото на едните, такова и на другите. Ми то като е така може и 3-ма червени да изгони в 1-та минута и като стане при 11 срещу 8 резултата 5:0 в 89-та минута и трима от Сливен да изгони. Не е същото и няма равенство!

И тук въобще не броя безобидни неща като дали имаше нарушение при първия им гол, някои други съдийски отсъждания веднага след дузпата и червения картон с койито се опита да ни стресне, въобще мача още в началото беше ясно определен как ще завърши. Не виждам вината на нашия отбор, дори се опитаха да обърнат мача така разконцентрирани, смазани от съдията и с по-малко души, а не да го доритат мача. Глупавото е, че са работили цяла седмица за него и че пътуваха в този топлик до Сливен. Пълна безмислица ако се е знаело БФС какви пак ги реди, нямаше смисъл да го играем, да си пишат 3:0, а ние да се готвим за следвящия мач.

Пената вероятно ще изкара някоя звезда от българските момчета и ще видим силен футболист и без да е чужденец, но трябва време, ако не 1-2 сезона, поне малко повече мачове, но не и само от 1 крът и във втория да сме готови.

Онова вчера си беше явно, безочливо и брутално. Няма какво да го коментираме. Дори левскарите не го отричат (освен заразените от бяс).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:47

:qipbl: А 100те лева?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот mefkata » 16 авг 2008, 10:48

Ае един поздрав за другарите относно случката край СИНИТЕ КАМЪНИ
http://www.youtube.com/watch?v=FRytqcOEd8I&feature=related
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Stinkata » 16 авг 2008, 10:50

Веско се прави на шантав май. :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта