Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот marto » 16 авг 2008, 00:22

Вие нещо днеска да не сте разочаровани от съдията :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот marto » 16 авг 2008, 00:39

Аз ли трябва да бъда нервиран :qipag: :qipag: :qipag:
Иначе аз си гледам Надал,вече е на финал в Пекин :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот svo » 16 авг 2008, 03:40

Real_Madrid_Slavia написа: Далече си от дискусията с факти, базираш всичко на днешния мач, което е естествено, защото сигурно не можеш да се сетиш за друг подобен. Ако ти се занимава, отговори на въпросите, които отправих към Казуса:

1. Има ли подпиране в нашето първенство, откакто гледаш футбол?
2. Има ли определени подпирани или няма?
3. Добре ли е да има подпирани?
4. Ако има подпирани, то трябва ли да се гордеят, че са такива или трябва да ги е срам?


Ти май наистина си сенилен :shock: :shock: :shock: Зададох ти няколко пъти простички въпроса. Не ми отговаряш, а говориш наизуст. #-o
Факти мога доста да ти дам. Както се установи аз се интересувам от футбол доста преди ти да станеш материален израз на родителските си полюции :idea: И само не ми говори за факти. [-X Да ти дам ли няколко от по-далечното минало, когато няколко пъти Славия остава в А-група след помощ от ЦСКА. Или и това не е вярно? Или пък една година, в която Стоичков вкара гол, за да му станат 38, а Славия вкара два, за да завърши преди Левски. Да припомняме ли как стана Славия шампион след 43 години смехория :?: Чистата Славия с няколко представители на управата, минали в отвъдното :idea: Това ли ти е чистата Славия - с големите претенции и малката пишка?!?
Какво ми размахваш тия смотани 4 въпроса? Задаваш отговори и решаваш, че си много умен. Ясно е всеки нормален човек какво ще отговори на тези въпроси. Да, аз съм присъствал на мачове, в които ЦСКА са подпирани. Присъствал съм и на такива, в които са рязани. Кой ти е казал, че се гордее? Къде прочете това?
Предлагам ти да прочетеш тъпотията, която написа в началото, за да разбереш как тези 4 въпроса хич не се връзват с твоите последващи дървено-философски бълнувания :idea: :idea:
И за да не изпадам в последващи безсмислени (но явно любими на теб) спорове спирам да ти обръщам внимание. Явно е, че си навил пружинката и "пееш" едно и също без да се опиташ да помислиш :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот tridant » 16 авг 2008, 07:37

т Batkoto на 15 Авг 2008, 21:57
интересно как в последните години се случва все така,зверските грешки да се правят все във вреда на ЦСКА и в полза на Левски...не казвам,че конкретно в случая сте замесени,вицето Лечков си има достатъчно силни позиции в БФС...но това е жалка работа,майната и на загубата,въпроса е там че нищо не се променя...НИЩО


Ти не го казваш,ама осмака го казва.
Аз съм сигурен ,че в Сливен така ще бъде свирено и на други отбори вкл.Левски.
Хубаво би било ние отсега да си имаме 1 наум.
Пък и Сливен си играха доста прилично/отчитам факта,че бяхте с човек по малко/
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 08:03

Batkoto написа:лакеи като тоя Йорданов,трябва да бъдат линчувани публично..нов бардак със старите курви не става Боре,не става...

:qipap: :qipap: :qipap: Ники Йорданов си е левскарче отвсякъде, наше момче. 8) 8) 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот itsoVIII » 16 авг 2008, 08:16

Аз се надявах няй-накрая на някаква промяна в съдийството, но не виждам светлина поне в тая насока на fairplay. Очаквам догодина дори и да се падне бг-отбор с някое отборче от островче-държава-джудже да се радваме, че е направил...0:0 и да го отчитаме като успех. :qipbl: Толкова. Радвам се за избора си, който направих преди години - да не се вълнувам много-много от бг-шампионата по простата причина, че нямам излишни нерви за хабене за глупости, след като футболът липсва. Причините съм ги казал отдавна по другите теми. А това, че ЦСКА е загубил от Сливен - дори се радвам. Трябва да се научат и да се борят, и да приемат загубите. Но да се случва всичкото на терена и поне реферите да "грешат" по-малко.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 08:42

Тъжно, а, Ицка? :qipac:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот itsoVIII » 16 авг 2008, 08:48

Това е реалността просто и трябва да сме реалисти. Язък за шансовете, които ни се отварят, и вместо да се инвестира във футбола, като тези пари ще започнат да се връщат веднага - и то от догодина, нашите идиоти са се стиснали и ако може да се окраде още....е не става така. Без да правиш инвестиции не очаквай печалба. Това е основен закон, ама нашите не ги интересува....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот mefkata » 16 авг 2008, 09:59

Изображение
ХЛЕНЧА НИКОГА НЯМА ДА СПРЕ :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:05

tridant написа:
т Batkoto на 15 Авг 2008, 21:57
интересно как в последните години се случва все така,зверските грешки да се правят все във вреда на ЦСКА и в полза на Левски...не казвам,че конкретно в случая сте замесени,вицето Лечков си има достатъчно силни позиции в БФС...но това е жалка работа,майната и на загубата,въпроса е там че нищо не се променя...НИЩО


Ти не го казваш,ама осмака го казва.
Аз съм сигурен ,че в Сливен така ще бъде свирено и на други отбори вкл.Левски.
Хубаво би било ние отсега да си имаме 1 наум.
Пък и Сливен си играха доста прилично/отчитам факта,че бяхте с човек по малко/


ЦСКА падна по две направления. Сливен и Левски.

Сливен, защото оня раздаващ го като мутра искаше да се покаже кой е (не мога да разбера защо камерите даваха постоянно кмета на Сливен, какво общо има той с футбола!? че и седнал на покрива, един вид вижте кой коли и беси в Сливен). ЦСКА беше първия по-силен отбор за трупане на имидж в Сливен.

Левски, защото сте слаби и паднахте първия кръг.

И двете ги съвмести Лечков. За Сливен в качеството си на грижещ се за Сливен, за Левски в качеството си на вице на БФС. Последното е дело на Боби и Ко, но понеже "на място" е Лечков няма какво да се разкарват и директно са оставили на него да оправи нещата по заръка на БФС.

Неприятно впечатление ми прави присъствието на Наско на всеки мач на Левски и как следи какво става (особено пък и в компанията на Лъчо като беше). Ако изгонят Боримиров ще стане лошо, Ловеца много рано взе да се навърта да се връща обратно. Мъри няма да се върне, а предпочитам обратното, Мъри да си върнат, а не Наско, защото Наско върне ли се старите времена се връщат без значение кой е треньора, Мъри или друг, нещата си зависят от Наско.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:07

Така, така, само сеч за комунистическото отборче, сеч до края, докато настъпи справедливостта и това изчадие изчезне от футболната карта :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот run1973 » 16 авг 2008, 10:11

Здрасти БАТЕ.Как е как ли са преживяли левскарчетата вече трети ден от новото унижение.Аз викам да им пратят подобен домакински съдия в Борисов,тогава ще се види кво е хленчене.Една дузпа за домакините и червен картон за Левски ще си е напълно в реда на нещата и после да има"хомосексуал" ..................... :qipaq:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:12

Batkoto написа:левскарите биха му врътнали и по една свирка,само да се върне Наско и безметежните времена ..


Аз казах ли ви в края на миналия шампионат (като дойде Джуниър), че Вуцови са по-слаби от Наско :qipad:

На тия силите им достигнаха само до всеки мач дузпи, но като не влизат и Левски си пада. Наско владее много по-голям арсенал от похвати.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот Мичо » 16 авг 2008, 10:16

Като не влизат дузпите, все ще се измисли нещо да се тъпче комунистическото отборче в калта, важното е червените да го ядат дебелия като това лято, началото бе в Сливен, само сеч, до окончателното унищожение! :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чернодрешковците-нова песен на стар глас

Мнениеот 8 » 16 авг 2008, 10:19

Мичо написа:Така, така, само сеч за комунистическото отборче, сеч до края, докато настъпи справедливостта и това изчадие изчезне от футболната карта :idea:


Не виждаш ли, че след всяко подобно мероприятие следва невиждано унижение за отбора на извършителите?

И какво като вчера ни заклаха? С един мач не свършва света. Кои са Сливен, кои са Левски, че да ни пука за такива отборчета!? Като някакви сополанковци мислейки си, че са голямата работа като изфабрикуват нещо мошеническо срещу ЦСКА.

А на теб нали ти е ясно :qipad: ? Левски във времето (след една, пет, десет години, няма значение кога) ще си го "клатят" :qipae: разни аматьорски отбори, защото винаги си е така, както и дори и да откраднете пак титлата тази година от отбора ви нищо няма да се пръкне, а ощетения ЦСКА пак ще изнамери някой голям западен играч под ръководството на Пената. Края на 80-не бяха първите трима, края на 90-те вторите трима и сега отново 10 години по-късно в края на първите десет години от третото хилядолетие е време за нови трима да изнамери Пената. Тия там с "Т"-тата, не им помня имената, той и Бербатов беше Барбуков в началото ама постепенно ще им ги научим имената. Време е Пената да прави нови звезди и заради друго. Поколението на четвъртите отдавна го няма, сегашните трима са в края на кариерата си и е време да почва да открива сега нови звезди, за да има кой да дърпа националния отбор след 5-6 години, щото ако чакаме на други има да си чакаме....те вкарват в националния само предстоящи трансфери в Турция.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron