Купа на България

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Купа на България

Мнениеот Христолов » 15 мар 2012, 18:56

Борис Галчев: Ние сме срам за футбола :qipag: :qipay:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Купа на България

Мнениеот ludyakon » 15 мар 2012, 18:58

Hristolov написа:Борис Галчев: Ние сме срам за футбола :qipag: :qipay:

НЯМА ДА МУ ПРОТИВОРЕЧА. :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Купа на България

Мнениеот Казуса » 15 мар 2012, 19:09

Hristolov написа:Борис Галчев: Ние сме срам за футбола :qipag: :qipay:

Срам са за ЦСКА. А дали са за футбола, не ме вълнуват особено... да си късат трудовите договори с отбора и да хващат мотиката :arrow:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2012, 20:00

Емблема:
Изображение
Екипи:
Изображение
Малко информация:
ПФК Септември е български футболен отбор от град Симитли. Основан е през 1942 г. От 1961 до 1975 г. се нарича "Пирински миньор". В момента отбора участва в западна „Б“ група. Футболистите предимно са млади момчета от 16 до 20 г., с изключение на вратаря Димитър Атанасовски (бивш играч на Беласица). Треньор на отбора е Спас Стоименов, а помощник треньор е Радослав Митревски (бивш футболист на ЦСКА и Пирин).
В отбора има голям потенциал, някои от футболистите могат да стигнат и да играят "А" група - Анатоли Лулейски, Кирил Димитров, Цанко Томов, Димитър Тенев и др. Отбора играе домакинските си мачове на стадион "Струма", с капацитет 8000 зрители. Екипи - като домакин: червени фланелки с бяло на гърдите, червени гащета и червени чорапи. Като гост: бели фланелки, бели гащета и червено-бели чорапи.
Състав:
Изображение
Известни футболисти:
Радослав Митревски
Иво Тренчев
Антон Бачев
Спас Стоименов
Васил Кацарски
Апостол Апостолов - сега кмет на Община Симитли
Димитър Атанасовски
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2012, 20:10

ЦСКА се прочу днес, повтаряйки свой “подвиг” от 24 ноември 1993 година. Тогава “червените” бяха изхвърлени от турнира за Купата на България след епичен мач в Чирпан срещу едноименния отбор. Двубоят е на фаза 1/16-финали, а подвизаващият се във “В” група състав победи с 1:0 след гол на Мирослав Стоев.

Тъй като срещата се провежда само седмица след великата победа на националите над Франция с 2:1 в Париж, тя остава в историята като "Чирпанския "Парк де Пренс". Така я наричат ентусиазираните запалянковци от родния град на Яворов.

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Купа на България

Мнениеот Христолов » 15 мар 2012, 20:12

Това не е моят Левски

Мнениеот 7271 на 15 Мар 2012 19:25
Това не е моят Левски по много причини. Знам, че т. нар. модераторчета или няма да пуснат темата , или ще я премахнат много бързо, но все пак...
Картината е грозна, изключително грозна. Любимият тим, символ на антикомунизма, трябва да признаем, се е превърнал в гадна гербаджийско - комунистическо - съветска сбирщина. Днес явно Батков и компания взеха много пари за "драмата" в Пловдив, така, както взеха и за представлението в Монтана /за последния мач се извинявам за предишните си коментари/. Ще бъда оплют вероятно от невръстните млади хора, които като жертви на прехода, не могат да мислят. Защото четирибуквието загуби от Симитли и те се радват. Това е сладко, но всъщност е нормално за този футболен Франкенщайн. Защото са измислени, изкуствени и така нататък, и така нататък...
Въпросът ,обаче,днес е кои сме и къде сме ние. Този Левски няма нищо общо със своите създатели и с техните идеи, с хилядите си убити и лежали по затворите привърженици, само защото са от тима с името на Апостола.
Аз лично вече приключвам с ходенето на мачове,иначе не ги пропускам... Дойде ми в повече тази комунистическа гадост...

някои хора изпадат в тотални умопомрачения от някаква загуба :roll:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Купа на България

Мнениеот blazev1992 » 15 мар 2012, 20:26

На мен са ми чудни левскарите.От 4 години след абсолютно всеки слаб мач пишат "по-слаб и безидеен Левски никога не съм виждал". :qipag: :qipag: Имам чувството, че или помнят по 2-3 мача, или нарочно се опитват да залъжат всички, че въпреки слабия Левски отборът е в челото. :qipag:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2012, 20:28

Я,прочети това тогава :arrow: http://www.novsport.com/news182659_1040.html
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България

Мнениеот Delija » 15 мар 2012, 21:59

Hristolov написа:Това не е моят Левски

Мнениеот 7271 на 15 Мар 2012 19:25
Това не е моят Левски по много причини. Знам, че т. нар. модераторчета или няма да пуснат темата , или ще я премахнат много бързо, но все пак...
Картината е грозна, изключително грозна. Любимият тим, символ на антикомунизма, трябва да признаем, се е превърнал в гадна гербаджийско - комунистическо - съветска сбирщина. Днес явно Батков и компания взеха много пари за "драмата" в Пловдив, така, както взеха и за представлението в Монтана /за последния мач се извинявам за предишните си коментари/. Ще бъда оплют вероятно от невръстните млади хора, които като жертви на прехода, не могат да мислят. Защото четирибуквието загуби от Симитли и те се радват. Това е сладко, но всъщност е нормално за този футболен Франкенщайн. Защото са измислени, изкуствени и така нататък, и така нататък...
Въпросът ,обаче,днес е кои сме и къде сме ние. Този Левски няма нищо общо със своите създатели и с техните идеи, с хилядите си убити и лежали по затворите привърженици, само защото са от тима с името на Апостола.
Аз лично вече приключвам с ходенето на мачове,иначе не ги пропускам... Дойде ми в повече тази комунистическа гадост...

някои хора изпадат в тотални умопомрачения от някаква загуба :roll:


Ей, мръсни цигани, още въртят плочата за анти-комунистическия Подпичене, няма такава секта.... :qipbj: :qipbj:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Купа на България

Мнениеот ludyakon » 15 мар 2012, 22:38

Hristolov написа:
някои хора изпадат в тотални умопомрачения от някаква загуба :roll:

ААА ИМА И ПО-ЗЛЕ. :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

И така - два дни преди 30-годишния юбилей на най-паметния мач в историята на българския футбол - ЦСКА - Ливърпул (2:0), отново настъпи време за битка на живот и смърт. Този път за още три десетилетия напред в името на „червената" спортна религия...

ТОЯ ДАЛИ Е ГОТОВ ДА УМИРА,КАТО ГОВОРИ ЗА БИТКА -НА ЖИВОТ И СМЪРТ.БОКЛУК ГНУСЕН :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: .ЗА ТАКИВА ПИСАНИЯ ВКАРВАТ В ЗАТВОРА,НО В ДРУГИ ГЕОГРАФСКИ ШИРИНИ. :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот bat_jori » 15 мар 2012, 23:02

абсолютни пу..ки сме .едно голямо зероооо
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 15 мар 2012, 23:04

=D> :qipay:
bat_jori написа:абсолютни пу..ки сме .едно голямо зероооо
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Купа на България

Мнениеот Al » 15 мар 2012, 23:39

Сеска Симитлийско знаме. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 16 мар 2012, 14:59

Септември Симитли-Лудогорец
Литекс- Локомотив Пловдив

След отпадането на някои отбори,турнира стана безинтересен,това е ясно!Ясно е също,тъй както гледам нагласения жребий,че бутат Лудогорец и Литекс към финала,като се надяват да има поне малко интерес накрая.

Само,че за разлика от миналата година,ако един и същи отбор стане шампион и спечели Купата на България, финалистът в турнира няма да участва в Лига Европа наесен.Това право ще получи отборът с най-предно класиране в “А” група.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България

Мнениеот drvasko98 » 16 мар 2012, 15:29

Ясно, Ловеч пак у дома. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Вилка, не знам да е влязла в сила такав промяна


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта

cron