Купа на България

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Купа на България

Мнениеот Доктор Н » 13 дек 2009, 17:15

Delija написа:...Да не говорим за тоталната запалянковщина на Валентин Грухчаров, който от злоба и яд, за пореден път забрави, че е професионален журналист и почна да лее из ефира запалянковщината си.....

Когато става дума за факти като смешно отменен гол, когато става дума за явна тенденция в няколко поредни мача, то едва ли това е запалянковщина :qipbl: Ето например коментарът на "професионалистите" от Спортал:
Реферът Станислав Ставров поряза жестоко шампионит

Без коментар :idea:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 13 дек 2009, 17:17

Отиде си шибаната година както трябваше.Остава да не вкараме гол на Лацио и всичко приключва.Мама им... :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Купа на България

Мнениеот 8 » 13 дек 2009, 17:47

Добре бе, вечно онеправданите.

Вчера Локо Сф вкараха нередовен гол на Славия. Въпросът ми към белите фенове е: Приемате ли гола, въпреки че е нередовен? В смисъл, че съдията не го е пуснал с умисъл, било то защото не е видял добре ситуацията, било то защото страничния го е подвел. Така го преценил, така го свирил, в случая сбъркал. Мислите ли обаче, че нарочно го е направил срещу Славия? Според мен ако съдийството е все още поръчково като в предни години, то просто Славия вчера нямаше да надвие. При такова развитие, нередовен гол на Локо, но победител все пак Славия, излиза че гола е грешка на съдията. Не му трябва много логика на човек, за да го вдене това което се и вижда ясно с прости очи, че от над една година съдиите свирят нормално, не се изпълняват поръчки, а ако има грешки те или не са по-различни от Европа или не са умишлени или ако са крайно фрапиращи са плод на слаба подготовка, всичко друго, но не и поръчкови изпълнения. Мнение, което споделят всички освен феновете на един отбор. Тогава възниква другия въпрос към този маргинален отбор. Допускате ли, че не сте Реал или Милан и просто е възможно и да падате или според вас няма такъв начин, трябва задължително да биете, без значение на използваните средства, за да наричате съдийството честно?

В момента само на Левски са му виновни съдиите. Понеже единствено сините реват като ощипани моми се създава впечатление, че грешки се допускат само срещу тях с което пък те гонят следващата си цел, да прозрем, че това е тенденция. Грешки си има по всяко време. Дадох за пример вчерашния мач, но и през цялото първенство се свиреше за и против ЦСКА, както ив полза и във вреда на другите отбори. Всеки някъде беше ощетен или получаваше бонус. Само Левски обаче е от ощетените! Поне такова впечатлене се създава от вечните оплаквания, които са само сини. Вчера Славия трябваше и те да ревнат за нередовния гол и въобще всички да го правят, за да не си помисли човечеството, че има някакъв висш заговор само срещу Левски.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот Stinkata » 13 дек 2009, 17:57

Веско, ти да не си еднопистов и да приемаш само информация от Левски?! Да ти вадя ли пак воя на Пенев след поне 4 мача на ЦСКА ? За палячовци, престъпници и т.н. .... Вили Вуцов и той реве, дори и за вчера... А вчера имаше идеален пример. доста преди да бъде изгонен за безумно влизане, Бандаловски (вече получил жълт картон) при въздушно единоборство, не само си постави ръката върху тази на играч на Славия (за каквото "нарушение" дадоха втори жълт на Еньо) ами го и избута. Същото педалче, което извади втори жълт на Еньо, сега си замълча.... Джугански, който свири фаул на Еньо, защото му се нагъзиха, вчера проспа елементарна засада.... Днес Вили се жалваше по Канал 3.
Аз лично мисля, че днес, след простотията на Рабех, този мач нямаше как да го спечелим. Това обаче не оправдава съдиите за начина, по който свириха... За отменения гол няма какво да коментирам...
http://sportal.bg/news.php?id=210735
Еба ти наглеца... :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България

Мнениеот Delija » 13 дек 2009, 18:26

Доктор Н написа:
Delija написа:...Да не говорим за тоталната запалянковщина на Валентин Грухчаров, който от злоба и яд, за пореден път забрави, че е професионален журналист и почна да лее из ефира запалянковщината си.....

Когато става дума за факти като смешно отменен гол, когато става дума за явна тенденция в няколко поредни мача, то едва ли това е запалянковщина :qipbl:


Айде не ми го защитавай тоя, когато почти 3 години нито една дузпа не беше дадена срещу Левски, къде беше тоя шишко???? Защо си трайкаше??!

Когато Мечо Телкийски, на един мач с Родопа на Герена, се срина на половин метър от защитника на гостите, а съдията си счупи краката да тича, за да посочи бялата точка, защо не говореше за нагъзване, осиране, брутална подкрепа за Левски и т.н.????! Къде са му принципите, морала?!?!?!

Чиста запалянковщина е това, нищо друго :!: На моменти дори стана вулгарен в злобата и яда си.....

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот otto » 13 дек 2009, 18:27

vill_1 написа:Не съм феса аз.Утре ще смажем морето с тройка,но само ако има мач.Че тук в делиормана бая натрупа! #-o :qipad:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: МАЛОУМНИК,НЕЩО ДА КАЖЕШ СЕГА ? :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 13 дек 2009, 18:28

otto написа:
vill_1 написа:Не съм феса аз.Утре ще смажем морето с тройка,но само ако има мач.Че тук в делиормана бая натрупа! #-o :qipad:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: МАЛОУМНИК,НЕЩО ДА КАЖЕШ СЕГА ? :qipag:

Ами нали видя,отпаднахме, Васев! :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот otto » 13 дек 2009, 18:34

ВИДЯХ АЗ,ВИДЯХ...АМА НАЛИ ЩЯХТЕ ДА БИЕТЕ С 3 РАЗЛИКА ? :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 13 дек 2009, 18:37

Причините за загубата са комплексни.За съдийството АЗ няма да говоря :qipag: ,с тези толкова можем,иначе казано нищо не можем,не отричам.Жалкото е че напролет пак ще са същите.Завършва една от най-безинтерестните за мен година.Дори и вашите загуби не ме радват така,както преди.Скъб отвсякъде.....
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот Stinkata » 13 дек 2009, 18:38

Това че не бихме е заради голамата уста на vill_1 ... Трай си, бре. Трай си, пък да си ги бием с колкото искаме. А те такъв съдия ни пратиха, че чак Дучето се възмути...
http://sportal.bg/news.php?id=210744

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот otto » 13 дек 2009, 18:39

ТАКА ЩЕ КАЖЕШ,СЛЕД КАТО СИ ПРИЗВАН ДА СИ ВЕЧНО ГУБЕЩИЯ :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Купа на България

Мнениеот vill_1 » 13 дек 2009, 18:41

Думата "вечно"е напонятна за мен!
Май ви разчистихме пътя напред,това е по-лошото,а не нашата загуба като отпадане!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България

Мнениеот Delija » 13 дек 2009, 18:43

http://www.sportal.bg/news.php?id=210726

Урррааааааааааааааа :qipbp:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Купа на България

Мнениеот Мичо » 13 дек 2009, 19:09

Съдията беше ясен, фес от Панчарево с червенопедалски наклонности. :qipag:
Осмака колкото и да сере както винаги, такъв гол на Панчаревската сган ако отменят, смрадта ще се усети и в Чукотка. :qipbl: Ама той е ясен, с два мача наживо, интернетсмръдливец, куче зад ограда, лае, но не хапе. :qipag: :qipag: :qipag:

А тоя Рабех си е за затвора...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Re: Купа на България

Мнениеот raleff » 13 дек 2009, 19:32

Мичо,Мичо
Извинявам се,че след толкова дълго отсъствие се появявам точно тази вечер,но съдията ако е панчаревски фес,според мен е раждан около Подуяне.Там са етническите фесове,после са се пръснали из останалите села и паланки. ;)
А гола Ви беше 99,9% редовен (лично мнение)
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта

cron