ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Мичо » 04 яну 2009, 01:04

:qipag: :qipag: :qipag: :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Казуса » 05 яну 2009, 17:32

greenway3 написа:Аз съм истински проповедник :qipay: .Знаеш ли от кога приказвам за участие в УЕФА,за финали,за титли....ОТ ГОДИНИ,от както се помня!В началото ми се смееха,ЧЕРНО МОРЕ беше в Б група,бях на 12-13 години......НО ВРЕМЕНАТА СЕ МЕНЯТ,И ПРОГНОЗИТЕ НА ЖОРО СЕ СБЪДВАТ ЕДНА ПО ЕДНА :qipag: .ЧЕРНО МОРЕ СЕ КАЧВА НАГОРЕ ВСЯКА ГОДИНА,НАГОРЕ И САМО НАГОРЕ :qipay: .Ето,вече играхме в УЕФА,играхме Финали....ред е на следващите ми проповеди - титлите и участие в ШЛ.Повярвай ми,много от хората които ми се смееха преди години сега говорят като мен.Създал съм цяло паство около себе си.Някои на които съм им приказвал за титли и купи....сега да ги видиш,все едно са фенове на Манчестър Ю,а не на ЧЕРНО МОРЕ :qipbo: .КСамочувствието и амбициите са ключа към всеки успех.Каквото и да е,трябва да имаш ОГРОМНО смочувствие.Затова КРИВИЯ е моя идол в сегашния ни отбор.НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ ЧЕРНО МОРЕ,НИКОЙ!НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ МОРЯЦИТЕ,НИЕ СМЕ НОМЕР 1.ВИНАГИ МИСЛЯ САМО ЗА ТИТЛА И ЗА МАКСИМУМА КОЙТО МОЖЕМ ДА ВЗЕМЕМ.Специално ти Казусе би трябвало да си много много притеснен приятелю,вас ви бием като маче у дирек,редовно ви бием във Варна,ежегодно.....2 точки няма да ви задържат пред нас ако за поредна година загубите на Тича!Пък и честно погледнато - играем най-0силно и най-добре от всички,особено пък от вас,дето и гол не вкарахте на гостуванията на силни отбори.АЙЙЙЙ МОРЯЦИИИИ :qipay:

Обичаш да пикаеш срещу вятъра, нали? Само че нали знаеш: отначало е топло и приятно, но после става студено, и мокро. Особено ако вятърът е силен до бурен.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Казуса » 05 яну 2009, 19:13

Това не пречи. Важното е да има желание. Като няма вятър и вентилаторът е вятър.
Необходимо е, разбира се, и самочувствие. За предпочитане без покритие:
greenway3 написа:Аз съм истински проповедник :qipay: .Знаеш ли от кога приказвам за участие в УЕФА,за финали,за титли....ОТ ГОДИНИ,от както се помня!В началото ми се смееха,ЧЕРНО МОРЕ беше в Б група,бях на 12-13 години......

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Stinkata » 05 яну 2009, 20:28

Врагът ти сигурно е шеф на театър. Има си трупа.... :qipad:
Толкова за нуждата от пълен член...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Казуса » 06 яну 2009, 21:47

Batkoto написа:има една древна мъдрост,мисля че на Конфуций беше...
"Ако стоиш достатъчно дълго време до една река,все ще дойде един момент в който ще видиш да преминава покрай теб трупа на врагът ти" :qipad:

Уха! Колко философско взе да става тука. Ще вземе да ми хареса :qipbo:
А иначе по същество: Конфуций вероятно е прав, но това, че веднъж ще видиш трупа на врага си, влачен от водите на реката, не означава, че можеш да тръбиш наляво и надясно, че труповете на враговете ти непрекъснато минават покрай теб.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот sasho_1989 » 08 яну 2009, 16:32

Черно море (Варна) е номер 1 от българските отбори за 2008 година в Световната клубна ранглиста, изготвяна от Международната федерация за футболна история и статистика. Варненци заемат 169-о място с 89 точки в топ 350 на клубните отбори за годината. Литекс е на 228-о място със 77,5 точки, а третият български отбор в класацията Левски е 308-и с 66,5 точки.
:qipay:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот G8 » 08 яну 2009, 16:37

Съвсем нормално с оглед на тазгодишните резултати в ЕКТ. :qipay:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот skorpinoks » 08 яну 2009, 16:42

greenway3 написа:Аз съм истински проповедник :qipay: .Знаеш ли от кога приказвам за участие в УЕФА,за финали,за титли....ОТ ГОДИНИ,от както се помня!В началото ми се смееха,ЧЕРНО МОРЕ беше в Б група,бях на 12-13 години......НО ВРЕМЕНАТА СЕ МЕНЯТ,И ПРОГНОЗИТЕ НА ЖОРО СЕ СБЪДВАТ ЕДНА ПО ЕДНА :qipag: .ЧЕРНО МОРЕ СЕ КАЧВА НАГОРЕ ВСЯКА ГОДИНА,НАГОРЕ И САМО НАГОРЕ :qipay: .Ето,вече играхме в УЕФА,играхме Финали....ред е на следващите ми проповеди - титлите и участие в ШЛ.Повярвай ми,много от хората които ми се смееха преди години сега говорят като мен.Създал съм цяло паство около себе си.Някои на които съм им приказвал за титли и купи....сега да ги видиш,все едно са фенове на Манчестър Ю,а не на ЧЕРНО МОРЕ :qipbo: .КСамочувствието и амбициите са ключа към всеки успех.Каквото и да е,трябва да имаш ОГРОМНО смочувствие.Затова КРИВИЯ е моя идол в сегашния ни отбор.НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ ЧЕРНО МОРЕ,НИКОЙ!НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ МОРЯЦИТЕ,НИЕ СМЕ НОМЕР 1.ВИНАГИ МИСЛЯ САМО ЗА ТИТЛА И ЗА МАКСИМУМА КОЙТО МОЖЕМ ДА ВЗЕМЕМ.Специално ти Казусе би трябвало да си много много притеснен приятелю,вас ви бием като маче у дирек,редовно ви бием във Варна,ежегодно.....2 точки няма да ви задържат пред нас ако за поредна година загубите на Тича!Пък и честно погледнато - играем най-0силно и най-добре от всички,особено пък от вас,дето и гол не вкарахте на гостуванията на силни отбори.АЙЙЙЙ МОРЯЦИИИИ :qipay:

е ако си проповядал че ТИМ ще е начело на Черно море се връзва ,но другото си е 99% наивност [-X
ЦСКА

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 08 яну 2009, 20:31

Всъщност Да,винаги съм знаел и казвал,че рано или късно ТИМ ще бъде собственик на ЧЕРНО МОРЕ.Още Илия Павлов като измъкна МОРЕТО под носа на ТИМ се разбра,че рано или късно ще се случи смяната на караула.Варненци с варненски пари издържат гордостта на Варна - ЧЕРНО МОРЕ.Това е формулата на големия успех,който жънем последния сезон.Варна скоро пак ще има шампион и отново говорим разбира се за ЧЕРНО МОРЕ,който след повече от 70 години чакане ще триумфира отново.Тази титла няма да е просто титла,защото ЧЕРНО МОРЕ не е просто отбор,а религия във Варна,емблема на града!Това ще бъде триумфът на Варна!Колкот одо европейската класация аз я оспорвам!Тя е измислена.Класации в които Левски не е първи,а Гонзо не е футболист на годината не трябва да се публикуват или да се вземат под внимание :qipbp: .

ПС:Сега,на фона на ЕВРОПЕЙСКАТА класация малоумниците Ефрем Димитров,Жаклин и сие нека да обяснят доводите да гласуват така,като дебилно-тъпи кончета с капаци
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 09 яну 2009, 15:36

България ще има четири представителя в евротурнирите и през сезон 2009/2010 г.

Черно море с основна заслуга


България запази 17-ото си място в ранглистата на евротурнирите, благодарение основно на спечелените точки от Черно море. Коефициентът на България за сезон 2009/10 – 21.250. Зад нас е Чехия с коефициент 20.250 с останали два отбора в евротурнирите. Норвегия е с 18.400, но от пет тима и само един класиран. Над България, на 16-ото място, е Дания, а на 15-ото – Белгия. След 15-ата позиция Лидер е Англия, следвана от Испания, Италия и Германия.

Неуспехът като цяло на българските отбори през този сезон в евротурнирите ще се отрази на участието догодина. През следващият сезон ще настъпат промени в Шампионската лига и Купата на УЕФА. Квалификационните кръгове ще бъдат разделени на две отделни части. Местата даващи право на участие във всяка група ще са 5. Самите квалификации ще се проведат в три кръга и един предварителен. Участие ще вземат шампионите на страните,които не са успели да се класират директно за групите. Това са отборите на страните от 13 до 53 място в ранглистата.
В Купата на УЕФА промените са малко. Квалификационните кръгове се увеличават от три на четири. България ще има три представителя. Носителя на националната купа, втория и третия в първенството.Ако някой от изброените отбори спечели Купата на България ще освободи място за четвъртия отбор в класирането, който ще участва в Купата на УЕФА.
------------------------------------------------------------------------------

Какво да добавя аз?Горд съм,че съм фен на ЕДИНСТВЕНИЯ достоен БГ ЕВРОУЧАСТНИК!
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Kaizer » 11 яну 2009, 12:16

greenway3 написа:Какво да добавя аз?Горд съм,че съм фен на ЕДИНСТВЕНИЯ достоен БГ ЕВРОУЧАСТНИК!

:D Типично в стила на пастор Грийни.Правилната дума е единствения ПОКАНЕН, щото нали се сещаш ,че ако не беше издънката с ЦСКА, щяхте да видите УЕФА на кукуво лято. :qipag: Да не говоря,че умаловажаваш резултатите на другите :wink: Докато вие трябваше да играете със световно неизвестни андорци (помниш какъв беше резултатът до 84-ата минута и какво скандирахте на Националния),Литекс стартира от друг кръг в турнира и то благодарение на коефицентът си от предходни години.Те също допуснаха само една загуба и то не от кой да е, а от Вила след два червени картона.Литекс има победа като гост в Израел,където обърна и спечели един почти загубен двубой. Така че има и ПО-ГОРДИ от тебе. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 11 яну 2009, 15:25

Литекс обаче НЕ ИГРА С ВИЦЕШАМПИОНА НА ИЗРАЕЛ,с когото игра ЧЕРНО МОРЕ и когото ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИМИНИРА :!: .И да припомням ли какъв беше вашия резултат в България с израелците и какъв нашия?Вие отпаднахте от Вила КАТЕГОРИЧНО В НИТО ЕДИН МОМЕНТ НЕ БЯХТЕ БЛИЗО ДО ТЯХНО ОТСТРАНЯВАНЕ,А ЧЕРНО МОРЕ БЕШЕ ИЗХВЪРЛИЛ ЩУТГАРТ И САМО ЛУД КЪСМЕТ,МАЛШАНС И ГОЛ В 95 МИНУТА СПАСИ НЕМЦИТЕ ОТ ОДРИСКВАНЕ.Фактите са си факти!ЧЕРНО МОРЕ СПЕЧЕЛИ ТОЛКОВА ТОЧКИ,КОЛКОТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО :!: .Оттам насетне си разправяйте всякакви приказки за самоуспокоение,но и класацията на УЕФА за 2008 го каза - ЧЕРНО МОРЕ Е ПРЪВ ОТ БГ ОТБОРИТЕ,ВТОРИ Е Левски,НА 139 МЕСТА ЗАД ЧЕРНО МОРЕ!Литекс не е ясно къде е,значи НИЩО не сте направили,НИКОЙ НЕ НАПРАВИ НИЩО,САМО ЧЕРНО МОРЕ ПОНЕСЕ ФЛАГА НА БЪЛГАРИЯ И ГО УВЕНЧА СЪС СЛАВА,ДОКАТО ОСТАНАЛИТЕ ГО ЦАПАХА С КАЛ.Напето викане до 84 минута е ПОЛЕЗНОТО викане,резултатите дойдаха БЛАГОДАРЕНИЕ НА ФЕНОВЕТЕ И ТЕХНИЯ НАТИСК.Казва го и МИРО МАНОЛОВ в Обзора,казва го и всеки играч.Да,ЧЕРНО МОРЕ беше ПОКАНЕН,НИЕ НЯМАХМЕ място в УЕФА.Пканени бяхме,заради БФС и заради отнетия лиценз на ЦСКА.Но не ние правехме мръсотии на ЦСКА и не ние сме се целили в техния лиценз!От какво да се срамува ЧЕРНО МОРЕ?Че влезе в ЕКТ неподготвен и спаси честта на България,докато Локо Сф,Литекс и Левски се скъсаха да позорят Родината?От това ли да ме е срам нещо?Ние си бяхме готови за Интертото,щяхте да отнесем Грасхопърс с убийствена лекота,както ги отнесе Висла или Видзев там с 6:0 и пак можеше да влезем в УЕФА и България щеше да има 5 отбора в ЕКТ.Тъй,че спокойно.....важното е,че 14 млн. дето ги хвърля Гришата за маймуни от цял свят,за купени съдии,мачове....НЕ СТРУВАХА пред СМЕЛИТЕ МОРЯЦИ В ЕВРОПА,КОИТО СТИГНАХА ЕВРОПА БЕЗ ДАЛАВЕРИ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ОСТАНАЛИТЕ.Трябва да ви е срам,че изобщо съществувате и тровите футбола и в А група,а пред Европа ни носите САМО ПОЗОР.Ние с 14 млн. и САМО С БЪЛГАРИ щяхме да сме прескочили групите на УЕФА даже.Нищо,бием ви на Тича и минаваме пред вас,пък си правете далаверки със съдии,купувайте негри на кило и съдии и си мислете,че имате някакъв отбор.Нито отбора,нит отренера ви става за нещо.Чака ви поредна анемична година в ЕКТ,може би и ново Зимбру както я подкарахте само на купени мачове от Галя Топалова :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот sasho_1989 » 11 яну 2009, 16:24

Димитър Христолов притиска ТИМ-аджиите за два трансфера #-o #-o #-o
11 януари 2009 | 16:01
От: Никола Костадинов

--------------------------------------------------------------------------------


Пловдив. Президентът на пловдивския Ботев Димитър Христолов продължава активната си кампания на зимния трансферен пазар. Притиснат до стената след скандалите с Ирена Кръстева и нейните представители, крумовският бизнесмен прави всичко възможно да успокои всенародния гняв, опитвайки се да привлече колкото може повече нови футболисти в състава на старши треньора Костадин Ангелов.

Горещата атмосфера около "канарчетата" принуждава Христолов да залага на все по-смели ходове, научи Sportline.bg. През последните няколко дни дългогодишният вносител на "Диадора" за България води сложни преговори с варненската групировка ТИМ за купуването на Петър Костадинов и Георги Андонов от Черно море. Първият бе договорен още преди два месеца от хората на Ирена Кръстева, които бяха готови да извадят пари в брой. Въпреки очертаващия се провал в сделката с вестникарската шефка обаче интересът на Ботев към Костадинов остава жив. Нещо повече - Димитър Христолов играе сложна игра с ТИМ-аджиите, опитвайки се да вземе футболиста безплатно от тях.

Авиопредприемачът притиска варненци с аргумента, че притежава половината от трансферните права на другия желан от него състезател - Георги Андонов, който в момента е на проби в Азербайджан. Той е категоричен, че ще впрегне всичките си законни права, за да стопира евентуалното предаване на нападателя в Олимпик (Баку), ако Черно море откаже да му даде Петър Костадинов. В случай, че все пак Андонов бъде продаден в Баку, Христолов ще използва своята част от трансферната сума, за да откупи правата на Костадинов от Черно море, като според самия него в такъв случай дори ще му остане и горница. Генералната цел на Неградския обаче е да привлече и двамата футболисти. При провал на продажбата на Андонов в четвъртия в Азербайджан той е готов да позволи на ТИМ-аджиите да запазят както половината от правата на нападателя, така и част от тези на Петър Костадинов.

Идеята на Христолов е, че двамата ще продължат да бъдат нерентабилни за ръководството на Черно море, ако останат на "Тича" и през пролетта заради статута им на твърди резерви. В Ботев пък Андонов и Костадинов ще получат шанс за редовни изяви, а те ще повишат цената им при добри изяви и съответно приходите в касата на ТИМ при следващ техен трансфер. Развитие по сложната сделка, която е на път да се превърне в казус, ще има през следващата седмица. Ръководството на Черно море ще запази изчаквателната си позиция, докато не стане ясно дали Георги Андонов ще получи одобрение от спортно-техническия щаб на Олимпик (Баку). За Петър Костадинов пък има още една оферта от първодивизионен български клуб, чието име грижливо се пази в тайна
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 11 яну 2009, 17:12

ТИМ платиха 100 000 на Селския за Андонов,тъй,че тази статия е толкова фантастична,че не знам кой си я е изсмукал от пръстите и как е успял да я съчини.Освен това Селския просто не е човека,дето ще притисне ТИМ за каквото и да било :qipap: ....то Борат не можа и му взеха авиокомпанията насила,че Селския ли :qipap:.Не е помислил добре,че такива мръсотии най-много да сбъднат скоропостижно мечтите на феновете на Ботев :qipag: ,те там нали му правиха едни некролози.... :qipap:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Kaizer » 12 яну 2009, 12:31

greenway3,
приеми от мен един съвет.Сутрин със ставането,първата работа ти е да си пиеш лекарствата.Запомниго като "Отче наш" и в никакъв случай не си прекъсвай лечението. Иначе губиш контрол над себеси ,изпадаш във някаква шизофрения и еуфория без покритие и гледай после какви глупости пишеш. :qipag: Виждам ,че и други отдавна са го забелязали и констатирали. :qipap:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron