ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 01 май 2012, 01:05

Delija написа:Нечовешката ви радост.

Аз помня 2002-а, когато след свръх жалък сезон, бихме Левски накрая с 1:0 на "Армията", но на никой не му пукаше за тази мизерна и жалка победа. Докато вие, в идентична ситуация, забравихте всичко и се насрахте от кеф.


:?: :?: :?:
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 01 май 2012, 07:16

Delija написа:Нечовешката ви радост.

Аз помня 2002-а, когато след свръх жалък сезон, бихме Левски накрая с 1:0 на "Армията", но на никой не му пукаше за тази мизерна и жалка победа. Докато вие, в идентична ситуация, забравихте всичко и се насрахте от кеф.

Че за какво да се радвате :shock: По онова време (90-те години на миналия век и началото на този) тези епизодични победи за вас означавах само едно - край на една наша серия от победи, която ще бележи началото на друга :qipap:

Иначе си прав за срането :qipad: Изсрахме се мощно в устата на г-жа Стойка Младенова :qipbo: Както й бяхме обещали между другото :qipap:

А на мен лично ми е кеф за страхотното представяне на ВЕЛИКАТА СИНЯ ПУБЛИКА :qipbp: :qipbp:
Друго, което ме радва в последните 15-на години е невероятният КВИЧ, който неизменно съпровожда това дерби.Даже снимки на глезени паказахте бре :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: След като ВеУизар си показваше събутата обувка пред камерата преди години, сега глезени почвахте да показвахте :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: РЕВЛИИИИИИИИИИИИИИИ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 08:09

:qipac: Аз още очаквам разпрания гъз на Тройчо да покажат. :qipac:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот dgeorgiew » 01 май 2012, 08:34

На Кмета също му се е подул,ако искат от Ццаеца може да го подържат. :qipbo: :qipbp:

Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 01 май 2012, 08:50

Blue написа:Че за какво да се радвате :shock:


За нищо, за нас победата над жалкото ви отборче никога не е значела толкова, че да осмисля цял един жалък сезон.

Blue написа:Иначе си прав за срането :qipad: Изсрахме се мощно в устата на г-жа Стойка Младенова :qipbo: Както й бяхме обещали между другото :qipap:


На кого сте срали бе, вие вЕрно сте се взели много насериозно ??! :qipbj: :qipbj: Една жалка опълченска победа и вече се изкарахте, че сте унижили Стойчо. :qipbj: :qipbj: Вие наистина сте адски зле, па и си вярвате на простотиите. За Стойчо е важно шампион да стане, дали с победа или без над лайняното ви тимче, няма особено значение. :qipbo: :qipbo:

Blue написа:А на мен лично ми е кеф за страхотното представяне на ВЕЛИКАТА СИНЯ ПУБЛИКА :qipbp: :qipbp:


Каква страхотна синя публика бе, пак жалки, както винаги. 3 месеца се напъвахте, стикери лепяхте, яко пропаганда точно за този мач да се изсипете и да напълните стадиона, фондове, клипове, надъхвания ...... и накрая нямаше и 10 000 левскари дори за мача на сезона ви. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ебем ти и великата синя публика. :qipbj: :qipbj:
Събрахте 7 000 лева, направихте хореография за 2 000, а остатъка ..... май пак ви излъгаха, а ??! :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 08:53

Delija написа:
За нищо, за нас победата над жалкото ви отборче никога не е значела толкова, че да осмисля цял един жалък сезон.

:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Само дето като се влезне в жалкия ви сайт, вече втора година начело грее таблото от Герена с победата 3-1. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ебаси мръсните комплексари. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 01 май 2012, 09:02

Правилно си отбелязал победата на "Герена", а не жалките ни победи с по 1:0 през `96-а и 2002-а, които са идентични на вашата от онзи ден. Защото тези победи никого не сгряха, докато вие се осрахте от кеф, няма значение, че за нищо не ставате, щом сте били ЦСКА, всичко е мед и масло.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 09:04

Няма такова нещо, правиш си изводи от нищото, както винаги всъщност. :qipbo:
Я влез в нашия сайт да видим дали изобщо се споменава за рутинната победа над измисления комунистически урод?
Апропо, как мислиш, дали вече са пуснали при вас тройчовия гъз по подобие на глезена на бразилския мангасар? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 01 май 2012, 09:09

Не знам за вашия сайт, но знам за вашия форум. 300 теми, братче - Пълна мобилизация за дербито, Клип: Мобилизация за дербито, не знам си още какво, и при целия този напън за мача на сезона ви, дори и 10 000 левскари нямаше. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: И Блу-то ми пише после за великата синя публика. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 09:13

:qipbo: Идеално беше, при обратното положение, полетата и нивите щяха да си останат пълни със селяци, треперещи от страх пред синия ботуш както е било винаги при черените помияри. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот drvasko98 » 01 май 2012, 09:18

Delija написа:Нечовешката ви радост.

Аз помня 2002-а, когато след свръх жалък сезон, бихме Левски накрая с 1:0 на "Армията", но на никой не му пукаше за тази мизерна и жалка победа. Докато вие, в идентична ситуация, забравихте всичко и се насрахте от кеф.


Не виждам нищо идентично. Тогава мачът беше в послединя кръг и ние отдавна бяхме станали шампиони, а и вие не се борехте вече за нищо (бяхте си гарантирали място в ЕКТ). По нищо не ми прилича на сега - нито още сте си осигурили титлатана 100 %, още по-малко пък ние сме се класирали за ЕКТ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 01 май 2012, 09:22

Само дето вашият нечовешки кеф няма нищо общо с борбата ви за ЛЕ (мнозина дори искат и да не се класирате. В този ред на мисли, даже е много вредна тази победа :qipag: ).

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 09:25

Това за нечовешкия кеф Атанасоглу ли го е писал та го повтаряш като дрогирано зомби?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 01 май 2012, 09:28

Не, лични наблюдения, позачитайки се по ваши форумчета, ваши журналистчета, предавания, ултра нечовешката радост на мазното киче и т.н.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 09:30

:qipbo:
http://www.cska.bg/

Таблото е тук, глезена също ама гъза на Тройчо още го няма. :shock:

От това тук по-голям комплекс няма и би било редно да те е срам изобщо да зачекваш темата. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 73 госта

cron