ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 02 май 2012, 20:28

Delija написа:
Blue написа:Я покажи какво шоу се прави с тези 7 бона? Хайде....


Дай ми 7 бона и ще видиш. Само ще ти кажа, че на Звезда, които са едни от най-добрите в Европа в този елемент,
повечето им хореографии не струват и наполовина от тези 7 бона. :qipag: :qipag: А са наистина стойностни и много яки.

Blue написа:И какво ме боли, че ти си написал защо Стойка се била изцепила така!?Самата Стойка се доказа, като абсолютна пу*ка-въздухарка :qipap:


Напротив, жестоко грешиш. Стойчо обедини целия клуб, барабар с разглезената публика, и в момента ЦСКА е начело с доста сериозна преднина в класирането. Това обединение и мотивация бяха постигнати именно с целенасочения шум, който вдигна по медиите. А когато дойде, всичко беше пълна руина. Ето това постигна. А вие си мислите, че се е изложил. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Много сте повърхностни. Нещата не са толкова елементарни, колкото ти изглеждат.

Blue написа:Пуликата ни е велика и това си е неоспорим факт, доказан през годините :qipad: Обичаме си отбора, за разлика от вас, дето трябва да ви пуснат вход по левче, та да не сте 100-200 човека на мач :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Айде бе, на стадион "Славия" срещу Локо София не бяхте ли 200 човеко, велика синя публико ???!
На домакинството с Черноморец не бяхте ли 1 000 човека ??!
Какво лъжеш тука, все едно падаме от Марс ?!

Публиката на Левски е жалка и смешна. Както и тази на ЦСКА.

Абе честно да ти кажа хич не ме вълнуват Звезда :qipap:

И е добре, че си вярваш в това, дето Стойка ви е обединила :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Билетчета по левче, както и някой и друг хванат мач ви обединиха - Стойка обича да си има определена бройка гарантирани мачове, ама това не го казвай на никой :qipae:

А ти ми кажи на колко мача събрахте на Кочин Парк по 100-на човека.Ние на доста мачове събирахме доволно публика ( 7-10 000), без промоции с билетче за 1 лев :qipad: Някои хора явно си живеят още в 80-те години на миналия век :qipap:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 02 май 2012, 20:30

blazev1992 написа:Дели, имаш ли някъде из архивите си Гонзо , дето остана по слипове? :roll: :qipag: :qipag:

Паламарката на Гонзо взе да ви липсва, а :qipbj: :qipbj: :qipbj: Не е същото, ако и той не ви е таковал :lol: Явно доста сте зажаднели :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 02 май 2012, 21:36

Blue написа:
И е добре, че си вярваш в това, дето Стойка ви е обединила :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Не си вярвам, то е факт. Достатъчно е дори да се зачетеш във форума на ЦСКА и ще усетиш разликата с времето, преди да дойде. Същото е и в самия отбор.
Пушилката, която вдигна, бе с цел да обедини всички, посочвайки един външен враг, понеже дотогава агресията беше насочена навътре, а не навън.

Blue написа:Билетчета по левче, както и някой и друг хванат мач ви обединиха


На "Славия" билетите май бяха по 10 лева, а ??! И пак имаше доста хора.

Blue написа:А ти ми кажи на колко мача събрахте на Кочин Парк по 100-на човека.Ние на доста мачове събирахме доволно публика ( 7-10 000), без промоции с билетче за 1 лев :qipad: Някои хора явно си живеят още в 80-те години на миналия век :qipap:


Няма какво да ти казвам, не аз пиша за великата червена публика. Ти се пениш, че публиката на Левски била велика и аз ти дадох два нагледни примера колко е "велика" циганската ви публика - мачовете с Локо Сф и Черноморец.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 02 май 2012, 22:14

Специално за Блу-то, великата синя публика на мача с Черно море миналата пролет:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 02 май 2012, 23:10

Delija написа:
Blue написа:
И е добре, че си вярваш в това, дето Стойка ви е обединила :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Не си вярвам, то е факт. Достатъчно е дори да се зачетеш във форума на ЦСКА и ще усетиш разликата с времето, преди да дойде. Същото е и в самия отбор.
Пушилката, която вдигна, бе с цел да обедини всички, посочвайки един външен враг, понеже дотогава агресията беше насочена навътре, а не навън.

Blue написа:Билетчета по левче, както и някой и друг хванат мач ви обединиха


На "Славия" билетите май бяха по 10 лева, а ??! И пак имаше доста хора.

Blue написа:А ти ми кажи на колко мача събрахте на Кочин Парк по 100-на човека.Ние на доста мачове събирахме доволно публика ( 7-10 000), без промоции с билетче за 1 лев :qipad: Някои хора явно си живеят още в 80-те години на миналия век :qipap:


Няма какво да ти казвам, не аз пиша за великата червена публика. Ти се пениш, че публиката на Левски била велика и аз ти дадох два нагледни примера колко е "велика" циганската ви публика - мачовете с Локо Сф и Черноморец.

Във форума на ЦСКА няма как да се зачета, т.к. не съм привърженик на този отбор :qipad:
А ти не мислиш ли че е странно съвпадение факта че при Стойка винаги има едни поредни победи?Дали пък точно това не е целяла Стойка, а?Вниманието се насочва към другите отбори, а обичайните игрички на Стойка да останат в сянка, а услужливите журналисти си траят и не задават неудобни въпроси, а когато някой го направи.....заповядайте с въпросите в края на сезона!
И на Славия колко публика бяхте та го даваш за пример?10-15 000?
Колкото до публиката на Левски, то виж кой е на първо място по посещаемост до момента, пък после заповядай да си говорим :qipad: При все, че нашите билетчета не са по левче и имаме кошмарен сезон - един от най-кошмарните изобщо в историята на клуба :qipag: Тези факти май не ти изнасят, а?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 02 май 2012, 23:16

Посещаемост по чий критерии ???
Вальо Грънчаров отишъл на Герена, имало 2 000, но той ги пише 4 000 и после ти ми се пъчиш тука. Тия смешни статистики хич не ми ги и давай за пример. Те не са обективни.

Относно Стойчо - ЦСКА въобще не е цъфнал с парите, че да тръгне да купува мачове. Има още доста задължения да се погасяват и едва ли точно с това ще се занимават сега ТИТАН.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 02 май 2012, 23:30

Delija написа:Посещаемост по чий критерии ???
Вальо Грънчаров отишъл на Герена, имало 2 000, но той ги пише 4 000 и после ти ми се пъчиш тука. Тия смешни статистики хич не ми ги и давай за пример. Те не са обективни.

Относно Стойчо - ЦСКА въобще не е цъфнал с парите, че да тръгне да купува мачове. Има още доста задължения да се погасяват и едва ли точно с това ще се занимават сега ТИТАН.
Смешните статистики ги търси в чорбал.Там 5-6 хил. стават 12-13 000 :!:
Защо реши, че непременно купувате мачове :?: Защо един мач трябва непременно да е купен, а не просто уреден? Вие доказано не сте от плащачите!Виж колко отбори практически ви подариха футболистите си.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 02 май 2012, 23:42

Относно посещаемостта:

- навсякъде е така бе. Не гледам от вчера български футбол, това с преувеличаването си е стара наша черта. Тия статистики нищо не струват.

Относно "уредените" мачове:

- какво значи подарени мачове ?!?! На тоя свят нищо безплатно няма, ако мислиш, че някой ще ти легне ей така, на добра воля, жестоко се лъжеш. Или искаш да ми кажеш, че ЦСКА догодина ще връща "подаръците" ??! :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 02 май 2012, 23:55

Delija написа:Относно посещаемостта:

- навсякъде е така бе. Не гледам от вчера български футбол, това с преувеличаването си е стара наша черта. Тия статистики нищо не струват.

Относно "уредените" мачове:

- какво значи подарени мачове ?!?! На тоя свят нищо безплатно няма, ако мислиш, че някой ще ти легне ей така, на добра воля, жестоко се лъжеш. Или искаш да ми кажеш, че ЦСКА догодина ще връща "подаръците" ??! :qipbj: :qipbj:
Вече ти казах - не сте от плащачите!Стойка обича да работи със съдии :qipad:

Статистиките дори удвоени, са удвоени и за другите отбори, а не само за един :qipad:
Последна промяна от Blue на 03 май 2012, 00:11, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 03 май 2012, 00:03

Да, видяхме срещу Левски колко е работил със съдиите. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 03 май 2012, 00:10

Стойка затова толкова квичеше още преди мача :qipad: Като съдийте ви помагат са перфектни, ама ако нещата не са опечени предварително, тогава цялата галактика й е крива на тази пу*ка :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 03 май 2012, 00:12

Мерси за помоща срещу Левски. Беше безценна.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 03 май 2012, 00:58

Има и такива мачове, дето трябва играете, за да ги спечелите, а не всичко да ви е наготово :qipae:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Al » 03 май 2012, 08:17

Като нас срещу Миньор... #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот nacho » 03 май 2012, 16:48

и още в няколко мача след това :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта