Бивши футболисти

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 13:15

sasho_1989 написа:Гонзо няма и една десета от футболните качества на Бербо :!:


Бербо пък няма и една десета от неговия характер, борбеност, воля.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 13:22

Е няма и к'во..то се вижда кой къде е стигнал :qipag: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 13:24

Нека е стигнал бе, няма лошо. Честито да му е. :qipaz: Но, както виждаш, и Сър-а бързо разкри неувереността на Бербатов и го забива на пейката моментално, опре ли до голям мач.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 13:27

Идеята ми е ,че се гледа кой какво може с топка, а не кой колко може да ръга противниковите защитници с лакти и да псува по Ибрахима Гай :lol:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 13:31

Извинявай, ама като фен на ЦСКА гледах как тоя, `дето ръгаше с лакти Гай и псуваше защитниците ни, ни вкарваше гол след гол, вдигаше титли и купи, а тоя, `дето можел много с топка в краката, съсипа всички решаващи мачове на ЦСКА, които можа - с Левски, с Литекс, с МТК.... тъй, че не е баш така.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 13:52

Абе после вкарваше на Барса, на Реал на Манчестър, Ливърпул, Байерн, Реал, Челси, Рома и т.н. отборчета :lol: Гонзо тука беше голяма звезда, защото съдиите не му свиреха милионите нарушения, голове с ръце, от засади и смешни дузпи.Хубаво борбен, ама като отиде в първенство, в което защитниците и съдиите са нормални и к'во стана...а да треньора не го пускаше, защоото мразел българите. :qipag: :qipbj: Помня едно положение в Рен(сигурно единственият му мач :qipag: ) в кото го изведоха сам срещу вратаря, топката му беше на волето и тоя щеше да остане без капачка на коляното защото подходи към топката...да речем зле :mrgreen: Гонзо, като е борбен да беше станал така наречение "разбивач' щеше да има много повече успех.
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 14:09

Chelsea_69 написа:Абе после вкарваше на Барса, на Реал на Манчестър, Ливърпул, Байерн, Реал, Челси, Рома и т.н. отборчета :lol:


С изключение на гола срещу Ливърпул, който му е единственият гол в елиминациите на ШЛ за цялата кариера, останалите му голове нямат особена стойност, тъй като до нищо съществено не доведоха.
На Челси, когато трябваше да им вкара миналата пролет в последната минута и да остави Юнайтед на върха, се провали. А тогава титлата се решаваше.
На Реал, когато трябваше да им вкара и да изравни на финала през 2002-а, пак се сгромоляса...
Ето затова става дума, има мачове, които решават титли, класирания, съдби.... там си личи характерът и големият играч. Иначе чудесно, че в мачове от груповата фаза на ШЛ бил вкарвал на Реал, Манчестър, Барса.... но тези мачове нямат и 1/10 от стойността на онези, решаващите.


Chelsea_69 написа:Гонзо тука беше голяма звезда, защото съдиите не му свиреха милионите нарушения, голове с ръце, от засади и смешни дузпи.


В Европа (с екипа на Левски) вкара и на Галатасарай, на Ливърпул, на Славия Прага..... и тях ли съдиите му ги вкараха??!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 14:32

А на Гонзо головете до какво доведоха :qipag:Щом головете му в Леверкузен и Тотнъм не са важни и значими, значи си тотално заспелен от злоба :shock:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 14:40

Chelsea_69 написа:А на Гонзо головете до какво доведоха :qipag:


До титли и купи. Нещо, до което головете на Бербатов не доведоха ЦСКА. Защото бяха все срещу слабаци, а когато трябваше да реши мача за титлата на Герена, или пък да вкара решителния гол за отстраняването на МТК, се провали тотално. Иначе за шибането на голове срещу Конструкторул и Спартак Вн, нямаше равен.

Chelsea_69 написа:Щом головете му в Леверкузен и Тотнъм не са важни и значими, значи си тотално заспелен от злоба :shock:


И кое им е значимото??? Изведе ли Леверкузен до някой трофей Бербатов - не. Изведе ли ги до успех в Европа - отговорът е пак не.
Тотнъм го купиха с една цел - да им помогне да влезнат в зона ШЛ, т.е. в Топ 4. Изведе ли ги Бербатов до там - отговорът е пак не. Е, кое му е значимото, би ли ми обяснил??!

А иначе и Сър-а е заслепен от злоба сигурно, точно като мен, понеже и той вижда негодността на Бербатов във големите мачове, затова е и твърда пейка в тях...

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 14:44

:shock: :shock: :shock: Ти си тотално заспелен от злоба.Головете му не били значими...вкарал на най-силните отбори в света, ама нямало значение :qipag: А гонзо вкарал на Родопа и имало значение :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 14:48

Мдам, така сме тези, които не виждаме гениалността на Бербатов - аз съм заслепен от злоба, Сър Алекс Фъргюсън е изкуфял, хората в Англия, които го счупват от критики, също били предубедени, тези от Франс Футбол, които също не го бръснат и за слива били еди-какви си.... въобще има някаква световна конспирация за отричането на този гений, Митко Бербатов. :qipbo: :qipbo: :qipbo: А аз съм организаторът на всичко това. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 14:49

Само да вметна, че головете на потребителя г8 също доведоха до титла миналата година :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 14:52

Добре де, `айде, интересно ми е, според теб защо Сър-а държи Бербо "пейка" във всеки голям мач??! Нали вкарвал значими голове, тогава защо е там?? Или и ти вярваш, че старчето е изкукало??! :qipbj:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Chelsea_69 » 12 юни 2011, 15:02

НЕ бе...аз говоря за предиода му в Леверкузен и Тотнъм, заради който бе взет в Манчестър.Тогава вкарваше редовно и на всеки.Са извинявай, ама да вкараш сам Тотнъм в топ 4 при тая конкуренция не е лесна задача да не кажа невъзможна.Тотнъм влезнаха в топ4, щото Ливъра издишаха и оставиха тия зад тях да се борят за мястото.В Германия е същото..да станеш шампион на фона на Байерн е адски трудно.В Манчестър и аз съм на мнение, че имаше шансове, но не ги използва.Силните му мачове бяха много малко и затова е резерва, като се играе напечен мач.Нормално.И пак не разбрах борбеността на Гонзо къде е в целия случай :qipag: Той си е играч за местна консумация и това е ясно на всички(дори на левскарите, които може и да не го признаят)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Бивши футболисти

Мнениеот vill_1 » 12 юни 2011, 15:03

Бербата не е за отбор като Ман ЮН.Той не е и за националния.Всичко е един тъп патриотизъм свъразн с него,без никакво покритие.Не мога да си обесня,защо трябва да се превъзнася,след като всички виждат какъв "играч"е.И то само,защото е българин,е,тъпо е.....
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта

cron