Бивши футболисти

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Бивши футболисти

Мнениеот чорбарче » 04 дек 2007, 10:08

Пускам тази тема,защото ми е интересно (предполагам и на вас) как продължават живота си бившите ни любимци след като преустановят своята кариера.
Предлагам тук всеки който има някаква информация или е попаднал на интервю,статия и т.н. да сподели.
На мен например ми е любопитно с какво се занимават в момента Любо Пенев,Трифон Иванов,Ивайло Йорданов и останалите от "златното" Българско поколение.
Който знае,да пише.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 04 дек 2007, 10:10

Предлагам да сменим заглавито на Легенди :wink:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 04 дек 2007, 10:11

Тази тема би трябвало да мине в графата "разни" или "жълто", защото след прекратяването на кариерата си те имат вече личен живот и престават да са публични личности. Както знаем, личният живот на всеки е неприкосновено право.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 04 дек 2007, 10:28

Такава тема бях пуснал преди време, но явно бързо се изчерпа... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 04 дек 2007, 10:53

ицо8 айде давай инфо,ти си нашето БТА :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 04 дек 2007, 15:22

Stinkata написа:Такава тема бях пуснал преди време, но явно бързо се изчерпа... :roll:


Дай линк да я прегледам,че не мога да я намеря.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 04 дек 2007, 17:22

Мичо, ако може да я извади отнякъде. Тя беше преди повече от година. "Трета възраст" я бях кръстил... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 04 дек 2007, 17:26

Няма я в коша, явно е заминала при масовата чистка преди месец. :oops: :oops: :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 04 дек 2007, 18:07

брей, аз ли поствам най-много информация от всякакви източници? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Че имам такава възможност до официални средства за масово осведомяване, имам, ама чак пък толкова :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Дал съм днес достатъчно в темата "На Юг от София" - за Ивайло Андонов и неговите помощници - те се занимават по възрожденски с детско-юношески футбол. Ми четете бре:) Аз спокойно цитирам имената - няма нищо анонимно :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 04 дек 2007, 18:17

Тебе Ицка,трябва да ти отворят специална тема: "Актуално от itsoVII" :?: Трудно те "следя".А за "на юг от София" се интересувам само когато става въпрос за почивка :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 06 дек 2007, 13:02

Ето ти малко материал :lol:
Футболни фамилии
Баща и син Александър и Анжело Кючукови
Александър Кючуков е роден през 1950 г. в Дупница. Започва да тренира футбол от 10-годишен. Има 26 мача в "А" група с отбора на "Марек". Бронзов медалист и носител на купата на България.
"Ние сме уникални, не само в българския футбол, но и в световния. Търсил съм в Интернет други, но няма. Петима футболисти сме от една къща! Тук не включвам братовчед ми Иван Кючуков. Ще изброя само от нашето семейство... Баща ми Янко е бил вратар на дупнишкия футболен отбор от 1942 г. до 1950 г. Възрастните хора го знаят като Чанта-боза ( прякор от детските му години ). Загинал е при катастрофа през 1954 г. Аз трудно си спомням, разказвали са ми за него. Доскоро пазех спортните му принадлежности - обувки и кори. С брат ми Емил играхме заедно в най-успешния отбор на "Марек". Спечелихме бронзови медали и носители на купата. Сега играят нашите синове Анжело и Янек. Синът ми Анжело играе халф, а племенникът ми Янек е защитник като мен. Някога в училище, ни записваха към тогавашния пионерски дом в различни кръжоци. Аз се записах на футбол и до днес не съжалявам за десткия си избор. По-късно продължих в детския юношески отбор с треньор Емил Начев, брат на един от най-известните и обичани футболисти в Дупница - Виктор Начев - Попето.
Преминах през всичкивъзрастови групи и с представителния отбор на "Марек" изиграх 26 мача в "А" РФГ. Имал съм добри и по-слаби мачове, но никога няма да забравя този срещу Сливен, когато счупиха крака на Николай Кръстев - Шулц. Аз го смених. Водеха ни с 2:0. След счупването на крака и влизането на линейката на стадиона, момчетата съвсем се стъписаха. Стъпвайки на терена им казах: "Счупеното - счупено. Шулц ще се оправи. Да спасим мача!" Тогава вярвах, че всичко ще се оправи...И наистина обърнахме мача. От 0:2 завършихме 3:2 за нас. Победния гол го вкара брат ми от дузпа.
Бях много твърд, не се страхувах да играя срещу когото и да било. Ние сме си такива, горим в играта. Боли ни за отбора и затова често получаваме картони.
Изобщо не съм оказвал влияние над Анжело да се занимава с футбол. Още от деца с Янек все играеха по улицата. Техните синове - Анжело и Емил, също щом видят топката, тичат. Така че традицията може да продължи..."
Анжело Кючуков е роден през 1972 г. Играл е в "Миньор" /Пк/, "Марек" /Дуп/, "Велбъжд" /Кюстендил/, "Локомотив"/Пд/, "Олимпиакос" /Волос - Гърция/ и отново в "Марек" /Дуп/.
"Сам отидох на стадиона. Баща ми по-късно ме е насочвал и съветвал.Моята спортна кариера е различна от неговата, времената са други. Не водя статистика, но мисля, че най-добрият ми мач досега е срещу "Волсбург" /Германия/ от "Интертото".

Продължение - другата седмица :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 06 дек 2007, 13:14

Темата не е зле да я прекръстиш на - "ветерани - преди и сега" :) Ето ти още:

Футболисти се събраха край два казана курбан за здраве

Ветераните на "Велбъжд" и на с. Граница ( Кюстендилско ) излязоха в приятелски мач срещу младоците от същото село. Поводът за мачлето бе курбанът за здраве, даден от кмета на Граница Камен Шукеров. Ветераните ПОБЕДИХА "Славия" /Граница/ с 4:3, като с хеттрик се разписа Жоро Попов. Отборът на Граница завърши на трето място в есенното първенство на група "Осогово", като изигра 11 мача и записа 7 победи и 4 загуби.


Е тва е - който си може, го може. Няма млади и стари :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 06 дек 2007, 14:01

Темата щом искате ще я "прекръстя",но в момента има две предложения:"легенди" и "ветерани-приди и сега".
Но ти виж нещо за Туньо изрови,че ми беше любимец.Освен,че се занимава с бензиностанции,друго не знам.Не знам дори дали живее в България или не.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 06 дек 2007, 14:13

Когато го видях за последен път ( не съм сигурен ако жена му прочете какво ще напиша :P ), ай, размислих, това ще го пропусна, ама си купонясваше човека здраво 2 години след като прекрати кариерата си....Бе това беше пред много хора на пл. "Славейков" - Беше с някакво кабрио, две мацки от двете му страни на задната седалка, музиката до дупка и мина през "Графа" - беше към 5 следобед и той с бутилка в ръка. Всички, които го видяха, останаха втрещени, ама това горе-долу всичките го правят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 11 дек 2007, 11:17

Стоичков гони дивото в Африка
10.12.2007

Спорт НетИнфо
Любопитно
Изображение
Христо Стоичков се е отдал на една от големите си страсти - лова. Това пише каталунският в. "Спорт". След като напусна втородивизионния Селта, Камата се установи в Барселона, но често пътува.

Така например съвсем скоро бившият национален селекционер се върнал от Южна Африка, където в продължение на 2 седмици тичал подир дивеча.

Ицо никога не е крил, че обича да преследва животни, обяснява "Спорт". Преди това той не пропусна да изпробва мерника си и в Етрополския Балкан.

Май Ицата е по стъпките на Сираков ( ловец го дава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) като видя, че за треньор не го бива :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron