Президентите на българските клубове

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 11 окт 2007, 14:48

fen4ona написа:Никога не съм казвала че Левски е виновен само се опитах да ти обясня че НИКОГА няма да ни разбереш защото при вас нещата са коренно различни

Ми и аз искам повече! Искам повече, не искам да стоим на едно ниво. Чувала си за пирамидите за задоволяване на потребности ли.
Ми някой ден, живи и здрави, Берое като се върне към големия футбол с Евротурнири и прочее и ти ще искаш още повече, така е! :wink:

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 11 окт 2007, 14:53

Wallace, платената журналистика не е журналистика. В нормалните държави има инфо (не каренца с два реда) от мачове в долните дивизии Също така е много тъпо в БГ спортните ежедневници да съдържат повече информация за чуждите първенства. Така не се гради куктура.
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 11 окт 2007, 14:57

те това е пиле с голема човка. показвам:

SCB написа:
Wallace написа: А, ако някой сериозно се интересуваше от Ботев - щеше да го е купил! Сигура - просто никой не се интересува от това, да притежава Ботев.


Подозирах, че не разбираш от футбол, ама тва е прекалено.

SCB написа:Онзи, ти си абсолютен смешник. Пловдив е най футболния град в България. Нормално е да има интерес не само към Ботев, но и към другите отбори там. Все повече се убеждавам, че си футболен профан

и какво излезе? която не мисли като тебе, тутакси почва да не разбира от футбол, че и да се профанизира също.

а ти от каква гледна точка даваш мнение за въпросните 10 млн? на теб ли ти иде висока цената? ще го купуваш клуба ли? щото ако няма да го купуваш (и след като очевидно не го продаваш) нямаш никакво право да си вреш човката между шамарите, които си бият продавача и купувача. даже и да не са шамари, а любовни ласки - пак нямаш място между тях

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 11 окт 2007, 15:01

SCB написа:Wallace, платената журналистика не е журналистика. В нормалните държави има инфо (не каренца с два реда) от мачове в долните дивизии Също така е много тъпо в БГ спортните ежедневници да съдържат повече информация за чуждите първенства. Така не се гради куктура.


основен икономически закон е, че търсенето определя предлагането. след като няма предлагане на инфо за ботев...

и преди да си почнал с измишльотините - нито съм го измислил този закон, нито съм отговорен за прилагането му.

за куктурата питай ламбо - нали той е министър.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 11 окт 2007, 15:07

valka написа:
Томов: Футболистите изпуснаха по 50 000 евро премия

Председателят на НС на ЦСКА Александър Томов се изхвърли за пореден път, откакто управлява клуба, съобщава "Топспорт". Ден след инфарктното отпадане от Тулуза миналата седмица, шефът на червените отишъл на Панчарево и казал на футболистите, че всеки от тях е изпуснал по 50 хиляди евро премия.

Това била сумата, която са щели да приберат момчетата, при положение че бяха отстранили французите. Томов заявил, че някои от основните футболисти дори са щели да получат колосалните за родната действителност 75 бона, но само при краен успех срещу Тулуза.
Новината била приета с насмешка от страна на играчите. "Защо не ни каза това преди мача, а чак на другия ден? Той винаги така говори. Същото беше и през зимата, когато в Турция ни обеща 1 милион евро премия за шампионска титла", споделиха част от футболистите.

:shock: :lol: :lol: :lol: Лупи не спира да се излага :roll:


Много ми е интересно, как е било същото, при положение, че Томов обеща прословутата премия от 1 млн. евро, още през зимата, когато ЦСКА имаше напълно реалният шанс да вземе титлата(съответно и играчите - премията). Докато сега е съвсем друга ситуацията....

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 11 окт 2007, 15:08

onzi, преди ме дразнеше. Сега се забавлявам като ти чета глупостите.
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 11 окт 2007, 15:21

виж го ти, козина по човката, какъв бил начина

значи като те плеснат през пръстите и преминаваш от фаза пенявене към фаза забавление, така ли? интересно дали може да се алгоритмизира подхода и да стане стандартен модераторски инструмент :lol: :lol: :lol:

така и не ми написа защо реши, че 10м е голяма цена.

дели,

това, че е същото, го казват червените играчи. значи или още зимъска са го разкрили лупи калка ще им даде премиите, или лупи и той продаде титлата. лелеяната 31-ва. направо да се разплаче човек :cry: :cry: вън говедата от армияяяяяятаааааааааа :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 11 окт 2007, 15:24

onzi написа:така и не ми написа защо реши, че 10м е голяма цена.

Значи не виждаш по-далеч от носа си или си по-глупав отколкото те мислихме :wink:

10 млн реално за какво?ЗА един гол стадион в окаяно състояние,който дори не е собственост на клуба,за едни играчи втора ръка или за многобройните задължения към НОИ в размер на 1 600 000 лв приблизително?ДЪлговете към частни лица са друга хава..

РЕално някакви активи освен лиценза,който за следващия сезон едва ли ще го има,намираш ли,Онзи?

Нали трябва да кажеш нещо,нали си контра на всичко все пак...
Изображение

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 11 окт 2007, 15:27

Казвам го ясно като за малоумник.

христолов взима един отбор.
Този отбор е стабилен и разполага с една от най добрите ДЮШ в България
Разбива отбора и от 6то място есента, през пролетта изпада без да спечели и точка.
После още едно изпадане
И много срам
Отбор струващ много е обезценен.
Няма собствен стадио
Няма свестни футболисти
За това 10мл ЕВРО ми се струват не много, а прекалено много.
Последна промяна от SCB на 11 окт 2007, 15:29, променено общо 1 път.
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 11 окт 2007, 15:28

onzi написа:
дели,

това, че е същото, го казват червените играчи. значи или още зимъска са го разкрили лупи калка ще им даде премиите,


Знам. Само че е смешно да твърдят, че ситуацията е същата. Онази премия бе обещана, когато те(играчите) имаха напълно реални шансове за титлата и всичко си зависеше от самите тях. Докато сега наистина обявява някаква премия, която няма как да даде, все пак го прави след като ЦСКА отпадна вече. Но зимата не беше така. Да бяха си спечелили титлата и да видим дали Томов щеше да удържи на обещанието си. Но при положение, че се провалиха, нямат никакво право да говорят :!: Те сами са си виновни, тук проблема не е в Томов...

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот Vute » 11 окт 2007, 15:30

Delija написа:Много ми е интересно, как е било същото, при положение, че Томов обеща прословутата премия от 1 млн. евро, още през зимата, когато ЦСКА имаше напълно реалният шанс да вземе титлата(съответно и играчите - премията). Докато сега е съвсем друга ситуацията....
Сега ще ти обясня:
И тогава, и сега, Томов не е имал намерение (а и възможност) да дава премии... Просто в шампионата, в един момент се доближихте до нас и той се уплаши да не му се наложи да тегли кредити... Сега, шансът ви не беше малък и е решил да не си играе сам по нервите - затова е обявил само изпускането на премиите... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: цитат

Мнениеот JERRY » 11 окт 2007, 15:35

Delija написа:
onzi написа:
дели,

това, че е същото, го казват червените играчи. значи или още зимъска са го разкрили лупи калка ще им даде премиите,


Знам. Само че е смешно да твърдят, че ситуацията е същата. Онази премия бе обещана, когато те(играчите) имаха напълно реални шансове за титлата и всичко си зависеше от самите тях. Докато сега наистина обявява някаква премия, която няма как да даде, все пак го прави след като ЦСКА отпадна вече. Но зимата не беше така. Да бяха си спечелили титлата и да видим дали Томов щеше да удържи на обещанието си. Но при положение, че се провалиха, нямат никакво право да говорят :!: Те сами са си виновни, тук проблема не е в Томов...


Ако преди мача беше им казал сумата, за която играят, сигурно нямаше да е такъв резултата :roll: :roll:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 11 окт 2007, 15:38

SCB написа:Казвам го ясно като за малоумник.

христолов взима един отбор.
Този отбор е стабилен и разполага с една от най добрите ДЮШ в България
Разбива отбора и от 6то място есента, през пролетта изпада без да спечели и точка.
После още едно изпадане
И много срам
Отбор струващ много е обезценен.
Няма собствен стадио
Няма свестни футболисти
За това 10мл ЕВРО ми се струват не много, а прекалено много.


казвам го ясно като за малоумник.

ти няма откъде да знаеш как е калкулирана цената, какво включва, и каква е нормата на печалба (ако има такава). освен ако не работиш като финансист на лицето селския и не си наясно с приходите и разходите на клуба. така че какво ти се струва и колко ти се струва няма никакво значение. не си ти човека, който определя много ли е или малко, защото нямаш информация. то и на пенсионерите им се струва много 5 лв пилето и 8 лв кило свинско в магазина.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: цитат

Мнениеот Delija » 11 окт 2007, 15:40

JERRY написа:
Ако преди мача беше им казал сумата, за която играят, сигурно нямаше да е такъв резултата :roll: :roll:


Съмнявам се. Колкото и пари да обещаеш на някого, ако на него му липсват определени качества(тук не говоря в спортно-технически план), все тая.... той няма да ги придобие изведнъж, просто ей така, защото си му обещал някаква фантастична сума. :wink:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: цитат

Мнениеот JERRY » 11 окт 2007, 15:46

Delija написа:
JERRY написа:
Ако преди мача беше им казал сумата, за която играят, сигурно нямаше да е такъв резултата :roll: :roll:


Съмнявам се. Колкото и пари да обещаеш на някого, ако на него му липсват определени качества(тук не говоря в спортно-технически план), все тая.... той няма да ги придобие изведнъж, просто ей така, защото си му обещал някаква фантастична сума. :wink:

Ами, ами...не подценявай силата на солидната сума!! :wink: :wink:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта