Президентите на българските клубове

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 14:15

Ми да си съществува.На новия клуб Локо Сф сигурно му броите досегашните успехи каквито има там.То само за ЦСКА ще се отнася съвсем чистото начало ако изобщо се стигне дотам.Не че на мен примерно много ми пука но на васви пука и то много.Успехите трябва да се заличат. :qipad: Макар че не знам как могат да се заличат постигнати и изживени от феновете успехи. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 14:34

nacho написа:Значи според теб за да не бъде будала червения фен е трябвало да заебе ПФК ЦСКА макар че Гриша Ганчев му казва че отборът си съществува и ще започне във Вгрупа и да иде при новия клуб на Божков за който моите уважения но си е нов клуб :?:


Вие вече заебахте ЦСКА, защото този клуб вече е мъртъв и Ганчев просто търси удобният момент, кога да му спусне капака на ковчега. ЦСКА в момента вегетира само и единствено, защото Ганчев печели време, докато търси каква врътка да направи, за да прекръсти някой клуб или, в краен случай, ако не стане ПАК, новото ФК ЦСКА, което вече Е създадено, да започне от А окръжна. Затова и БФС вече 2 пъти отлага старта на А окръжна.

Само вие наивно си мислите, че ЦСКА е жив и ГГ го оздравява.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 14:42

Stinkata написа:И Локо Сф съществува... Дам...


И Локо СФ дойде да ги оздравява един Ганчев, малко по-пълничък от нашия, за щастие, техният филм бързо свърши и неизбежното дойде, та поне вече си знаят съдбата и почнаха начисто.

Докато нашият Ганчев ги баламосва как оздравява ЦСКА вече 3 месеца и те му вярват. Резултатът е, че цирковете и помиите около ЦСКА нямат край, пак дела, дългове, ФИФИ, отнемания на точки, синдици .... а нещата са много простички, никой не желае да ги плаща тея дългове. Но ей така, вегетираме си и се лъжем как се оздравяваме.

Дори и при Томов, братче, дето също продължихме да се забатачваме, поне бяха платени разни дългове, но Ганчев дотук и 1 лев не е платил. Но ни оздравява иначе ...

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 15:42

Delija написа:
nacho написа:Значи според теб за да не бъде будала червения фен е трябвало да заебе ПФК ЦСКА макар че Гриша Ганчев му казва че отборът си съществува и ще започне във Вгрупа и да иде при новия клуб на Божков за който моите уважения но си е нов клуб :?:


Вие вече заебахте ЦСКА, защото този клуб вече е мъртъв и Ганчев просто търси удобният момент, кога да му спусне капака на ковчега. ЦСКА в момента вегетира само и единствено, защото Ганчев печели време, докато търси каква врътка да направи, за да прекръсти някой клуб или, в краен случай, ако не стане ПАК, новото ФК ЦСКА, което вече Е създадено, да започне от А окръжна. Затова и БФС вече 2 пъти отлага старта на А окръжна.

Само вие наивно си мислите, че ЦСКА е жив и ГГ го оздравява.
Айде пак ЩЕ,ЩЕ и ала бала.Ти нали беше фен на ПФК ЦСКА :?: Е, такъв клуб все още има и играе някъде,даже няма значение в коя група.И ти не си вече фен на този клуб щото не са го закрили все още.Странна логика вадиш.Нали ти и разни други моралисти обяснявахте колко е долно да си изоставиш клуба и да станеш фен на Литекс ако дойде в София.Сега разбирам че неприязънта е била само към ГГ.Виж ако е Божков веднага се лепваме за новия му клуб.Аз такива сантименти нямам,който е в сегашния клуб съм от него,докогато дотогава,пък даже и да го закрият утре да речем. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 15:53

"ЩЕ, ЩЕ и ала бала" ги съотнеси към Гриша Ганчев, все пак 3 месеца само това наблюдаваме. Не съм виновен аз. Аз просто предрекох, че нищо няма да плаща, нищо повече.

И аз никъде не съм писал, че вече не съм фен на този отбор, ако обичаш, не ми приписвай тези, които никога не съм изразявал. Това че вече не ходя на стадиона, защото съм против настоящото ръководство, не значи, че съм се отрекъл от ЦСКА. Това са 2 съвсем различни неща.

А към ГГ е нормално да имам неприязън, той на няколко пъти вече се подигра с ЦСКА. Уви, болшинството фенове още го имат за кумир и са готови да го следват, където им каже.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 17:32

Ами щото на ВИЕ се обръщаш към феновете на ЦСКА и аз затова си помислих че се имаш за страничен вече. :qipbo: И ти личи че си доста ядосан че ПФК ЦСКА все още съществува па макар и да не се знае докога.Пък не би трябвало да е така,каквото и да е ръководството. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 18:26

Ами на ВИЕ се обръщам, все пак има една група хора, която мислим по-различно от масата, как да се обръщаме помежду си ?! Ние мислим така, вие мислите онака - предложи как да се изразявам, за да звучим като едно цяло ?? :qipag: :qipag:

Ядосан, че съществува ЦСКА няма как да съм, макар думата "съществуване" да не е точната. Ядосан съм, че една мутра се гаври с ЦСКА.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 19:25

Да,ама звучи като -ВИЕ там дето сте от ПФК ЦСКА. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 20:48

Ами, затова те питам, кажи как да се изразявам, за да не звуча като дезертьор ?! :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 17 сеп 2015, 11:29

Примерно-НИЕ имаме различни мнения.
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 22 сеп 2015, 19:40

Ние имаме различни мнения от ... нас. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 25 сеп 2015, 15:30

Айде, Начка, честито - нова глоба от 200 000 евра от УЕФА, заради забавено плащане на глоба (срокът е бил до 30 юни) , както и 1 година аут от Европа, когато се класираме там, евентуално някой ден.

Добре ни "оздравява" Гриша Ганчев.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 25 сеп 2015, 16:00

Какво оздравяване?! Как се оздравяват над 20 млн. в България. Не знам защо поддържат агонията. Явно вариантът "Божков" и нов клуб, беше най-добър за съществуване на някакво ЦСКА. Сигурен съм, че по-голямата част от червените фенове, биха станали фенове и на новия клуб, а след някоя и друга година - и останалите.
Пък след време, ще си добавят че са създадени 1948г. и са приемник на АС23 и - воала... шегичка, ако ви е до шегички... :qipad:
Но при всички положения, ново начало е по-добре от мъки и агонии.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 25 сеп 2015, 20:51

Така е, Стинка, виж Локото - те имаха едва малко над 1 млн. дългове и пак не се намери желаещ да спаси клуба, та си направиха нов.

Но нашите будали сляпо вярват в Ганчев и още си мислят, че той оздравява клуба.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 25 сеп 2015, 21:17

То при Локото, не знам дали не се намери желаещ, или просто Гигов го забоде на феновете, защото почнаха много да го плюят. Хем даде акциите, хем ги даде на някакви скъсаняци... Мисълта ми е, че дори не е имало предлагане...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron