Президентите на българските клубове

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 20 юни 2015, 20:38

bat_jori написа:делчо ,някой може ли да извади документ и да покаже -черно на бяло колко са тези задължения.откъде си толкова сигурен ,че са по - малко -аз твърдо залагам че са повече .300 000 са към него и синът му само :qipaz: :qipaz: :qipaz: -дано ни съди пак :qipaz: :qipaz:
тройчо и е една секунда безплатно не е работил за цска.


Документи могат да се извадят, но, уви, аз не съм чак с такива правомощия, познавам някои хора в досегашната управа, споделят ми това-онова, но е абсурд някой да ми донесе документи, чак пък и аз да ги извадя.

Относно Стойчо - бъди спокоен, той гори с тея 7 заплати, ЦСКА се води към умишлен фалит и никой нищо не плаща от месеци насам, виждаш че дори искаха децата от автобуса да свалят, за да го конфискуват.
Манджуците нищо не плащат, откак са дошли, направиха 3-4 превода и това е, целта им е една - умишлен фалит. Стойчо няма кой да съди, от умрЕл писмо .....

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 20 юни 2015, 21:18

Дели какво ще кажеш за отбора на Божков от окръжната група :?: Ще го припознаеш ли след като много морално тръгва от дъното и хубаво щели да се запазят титли,купи и полуфинали ама никой не ще да се запазят и дълговете :?: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 20 юни 2015, 21:37

Да, ще го припозная. Знаеш ли защо ?! ..... защото ще е нов клуб, а не чужд, прекръстен на ЦСКА. Както припознаха и феновете на Рейнджърс, Фиорентина, Наполи и т.н. Тръгнаха си оттам, откъдето се тръгва при фалит - а не прекръстваха Абърдийн, Дженоа и Палермо, примерно.

Останалите продължавайте да се молите на мутрата от Ловеч - виждам че се правят яко совалки и свирки, за да бъде убеден в понеделник да прекръсти Литекс, няма такова падение, да падате на колене пред една мутра.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот VILIO » 20 юни 2015, 22:05

Delija написа:
bat_jori написа:
Delija написа:
nacho написа:Значи казваш феновете на ЦСКА да са много морални,да пият една студена вода и да оплакват цял живот фалиралото АД. :qipbo:


Не, основаваш си нов клуб, който няма да е някой чужд и прекръстен и си тръгваш от дъното. Това е пътят.

тук си прав не на 100% ,а на 1000% и за мен това е пътя .друго ме учудва ,че повечето фенове са привърженици на ЦСКА от А група ,а не не ЦСКА .надявам се поне феновете на каузата литекс ,да се откажат от ЦСКА .


Влез във форума, там е лудница днес, истерия, ще свалят Бойко, който попречил на големия цесекар Гриша Ганчев в святите му и чисти намерения да "спаси ЦСКА" :qipag: , протести щели да правят, до оня ден слагаха черепи за аватари, днес псуват Божков :qipag: :qipag: , Анималс и Офанзива били наркомани и отрепки, кълне се наред, псува се. :qipag: :qipag: :qipag: новият клуб бил урод, само прекръстеният Литекс щял да е автентичният ЦСКА. :qipag: :qipag:


Аз не мога да разбера тези хорица, които си въобразяват,че такива като Ганчев и Божков изпитват същите чувства като плебеите?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 20 юни 2015, 22:17

Някои хора .... не, доста хора в тоя форум са просто за освидетелстване. Няма такива истерици, днес съм се смял на глас на моменти, имаше уникални неща. :qipbj: :qipbj: #-o #-o

Сега са пуснали и петиция в подкрепа на "г-н Ганчев". :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 20 юни 2015, 22:53

Пред никого не съм падал на колене през живота си,нямам и намерение. :qipad: Варианта с Литекс бих го припознал само ако другата алтернатива бяха Милко и Морко или пък беше единствен вариант. :qipad: Отбора от окръжните групи и аз ще го припозная защото имам повече доверие на Божков отколкото на Ганчевци,Манджуковци и Инджовци. :qipad: Важно е и това че стадиона и Панчарево ще бъдат дадени на този клуб и дано наистина Божков инвестира в тях както е обещал.Куриозното е обаче че ПФК ЦСКА АД все още съществува макар и на книга.А Рейнджърс и Наполи си плащат и задълженията доколкото знам. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 20 юни 2015, 23:09

Не знам какво плащат Рейнджърс, ама надали щяха да тръгнат от дъното, ако си плащаха задълженията.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 20 юни 2015, 23:28

И аз не съм запознат точно как стои въпроса с Рейнджърс но кредиторите на ЦСКА май ще пият по една студена вода. :qipbo: Какво пък,тя държавата милиардите от КТБ преглътна пък кво остава за дълговете на ЦСКА. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот ludyakon » 21 юни 2015, 11:25

Рейнджърс затова тръгнаха от ниското за да си запазят историята и титлите,и си изплащат задълженията по малко.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 21 юни 2015, 12:10

На мен ми е много чудно (всъщност, не чак толкова много), как вчера се изтъпанил Дучето и ще прави ново дружество, пък ще запазва история, титли и купи... Пълна дивотия... А сегашното дружество, къде го слага?! Какво става, ако (което е невероятно) Томов започне да изплаща дълговете... Поне за известно време, колкото то да не фалира... И имаме сегашното ЦСКА, което има един куп титли, и новото ЦСКА, което има Дуче... К`во пра`им тогава???!
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 21 юни 2015, 12:23

Сегашното ЦСКА е умишлено доведено до фалит, смъртният акт е техническа процедура и формалност, какво те притеснява това ?!

Никой нищо няма намерение да изплаща. едните ще подкрепим новия клуб, тръгващ от дъното, другите ще духат на ловешката мутра и ще му се молят да си прекръсти отборчето и да го доведе в София.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 21 юни 2015, 15:54

ОК, обаче къде отиват титлите? Всички повтарят "ново дружество", "чисто начало", а един твърди, че" няма да ни вземете титлите и купите". Ако говорим за ново дружество, какви претенции се предявяват за тези неща?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот bat_jori » 21 юни 2015, 16:55

ludyakon написа:Рейнджърс затова тръгнаха от ниското за да си запазят историята и титлите,и си изплащат задълженията по малко.

я пак, какво точно плащат ?демек до година -две ще погасят тези 75 млн . лири ли?
гледам и днес яко дупене и духане на джуджето ,тъжна работа -то привържениците нямат достойнство ,какво остава за футболисти и упразници .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 21 юни 2015, 17:15

А на Рейнджърс титлите къде отидоха, на Наполи, на Фиорентина ??

Боли ме хуя за титлите, и с 0 да се водим, аз не съм венчан за тея титли, изживял съм си радостта от тях, за мен е важно да подкрепям нещо цесекарско, а не прекръстени уроди. Нов клуб приемам, чужд - не.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот drvasko98 » 21 юни 2015, 17:48

Абе, Дели, ти сигурен ли си, че си от ЦСКА. По въпроса за каквито и да е успехи винаги би ми бил такъв отговора. Мен ме вълнува какво аз съм изживял. Примерно доволен съм, че 1994 видях и изживях 4-тото място. Не би ме вълнувало, ако България е три пъти Световен шампион да речем през 1930, 1938 и 1950, а аз не съм изгледал един мач от Световно първенство. Останалото е само за статистиката. Това е когато говорим за спорт и емоция.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron