Локомотив Пловдив 1936

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 12 окт 2007, 21:21

само за сведение ходя на лекции,а ти май си свободен от школото.
за разлика от вас ние сме почти единни против селския и никой не иска турци.при вас тия с мозък в главата са малцинство,но когато левент си отиде всички се радвате.сега на зеки ли ще поднасяте цветя?
мисленето при нас е в по-напреднала фаза. :P :shock: :idea:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Ivan-LPFC
Мнения: 121
Регистриран на: 17 авг 2006, 12:53

Мнениеот Ivan-LPFC » 12 окт 2007, 21:47

bili.80 написа:само за сведение ходя на лекции,а ти май си свободен от школото.
за разлика от вас ние сме почти единни против селския и никой не иска турци.при вас тия с мозък в главата са малцинство,но когато левент си отиде всички се радвате.сега на зеки ли ще поднасяте цветя?
мисленето при нас е в по-напреднала фаза. :P :shock: :idea:


Аз от школото съм свободен от доста време вече :lol: :lol: :lol: .
А що се отнася до това :
никой не иска турци
съм ти копирал една статия във вашата тема , погледни я и след това ела пак да се периш . Очаквам с изключителен интерес как ВИЕ ще изразите протеста си срещу евентуална продажда на вашия отбор на турци , щото си спомням много от вашите коментари по повод нашите протести и отказа на много хора да подкрепят отбора на стадиона .
P.S. Подготвяйте декларация , която да пуснете в интернет , това поне го правите вече доста време и накрая даде резултат . :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 12 окт 2007, 21:51

bili.80 написа:за разлика от вас ние сме почти единни против селския и никой не иска турци


Защо тогава намерихте точно турски купувачи за отборчето си :D

Потребителски аватар
beerboy
Мнения: 6
Регистриран на: 03 юли 2007, 12:39

Мнениеот beerboy » 12 окт 2007, 21:53


Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 12 окт 2007, 21:56

Хиподил написа:
bili.80 написа:за разлика от вас ние сме почти единни против селския и никой не иска турци


Защо тогава намерихте точно турски купувачи за отборчето си :D

Хипо, четеш както дявола чете евангелието дееба. Първо, пише за някакви си влиятелни хора, фенове на Ботев(ама никой не казва кои са те). Второ, за тези няколко дни се изписаха толкова глупости, че това за мен лично е поредната партенка на селския. А, че вие приемате желаното за реално го знаем. То си ви е генно заложено. 8)
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................




.......................а после що пиене ще падне.........


ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 12 окт 2007, 21:59

А бе може и така да е както казваш. Но е по-вероятно да не си прав ;)

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 12 окт 2007, 22:06

beerboy написа:http://www.stormloader.com/members/lokomotif/1936.htm
l

супер е!
турския купувач го е намерил вашия собственик.иска да са повече сънародници тук и да се подкрепят.
колкото до декларациите,ние ги пишем,вие събирате подписка за турчина на рожденния ден на апостола в центъра на града.още не сме стигнали дотам.
днес послучай рамазана не ви ли черпиха баклава? :roll: :?:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 12 окт 2007, 23:05

Ванка,падаш ми в очите майна :?

Пак те питам:Новините на пловдив24 ли са меродавната истина за теб и ги приемаш като чиста монета???

В нашата тема ти бях копнал какво е категоричното мнениена феновете срещу евентуални турски инвеститори :!:

Ама вие си знаете своето и вярвате на един селянин от Браяово :shock: :shock: :shock: Така и вие се принизявате до нивото му :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Ivan-LPFC
Мнения: 121
Регистриран на: 17 авг 2006, 12:53

Мнениеот Ivan-LPFC » 13 окт 2007, 00:21

sasho_1989 написа:Ванка,падаш ми в очите майна :?

Пак те питам:Новините на пловдив24 ли са меродавната истина за теб и ги приемаш като чиста монета???

В нашата тема ти бях копнал какво е категоричното мнениена феновете срещу евентуални турски инвеститори :!:

Ама вие си знаете своето и вярвате на един селянин от Браяово :shock: :shock: :shock: Така и вие се принизявате до нивото му :lol:


Е не ми казвай ,че нашето мнение беше по различно от вашето . Нито аз съм искал турчин да ни стане президент , нито останалите фенове , които познавам и знам ,че винаги когато имат възможност присъстват на стадиона , това може да го потвърдят много хора които пишат тук от нашите фенове и присъстват по-редовно на мачове . Единствените които го подкрепяха бяха разни пенсионери , семкаджии , които едва ли присъстват на повече от 3 мача в година ( ясно за кои мачове става въпрос ) и са винаги с радиото на ухото да слушат по Хоризонт-А останалите мачове . Лошото беше ,че една легенда на българския футбол , известен вече и с любовта си към баклавата застана зад турчина заради личната си полза и с това идването му стана реалност . Не мисли ,че и при вас няма да има такива , един дори вече излезе наяве - Я.П.
Затва дай да си говорим честно , мислиш ли ,че ако това е истина за влиятелните хора фенове на Ботев които са предложили на Христолов турския инвеститор , вие феновете на отбора ще можете по някакъв начин да ги спрете . Единственото което можете да направите е да изразите позиция . Ама си го залужихте , щото ни изкарахте едва ли не ,че сме най-долните в цяла България и се молим на рязаните бургии да ни купуват . Аз пак ти казвам ,че никой от хората които познавам не е бил доволен от идването на Левент . Заради тоя тази година изпуснах толкова мачове колкото не съм изпускал за последните 3 години общо . И вместо да ги изгоним тия от града ни , разни ваши фенове идваха да се подписват в на Коцето Думанов подписката ( не че с тая подписка щяха да постигнат нещо ако не беше Зумата ) наред с пенсионерите и семкаджиите , така че не очаквайте по-различна от вашата реакция от наша страна . Аз затва и по-горе казах - "ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!" .


beerboy написа:
http://www.stormloader.com/members/lokomotif/1936.htm

l

супер е!
турския купувач го е намерил вашия собственик.иска да са повече сънародници тук и да се подкрепят.
колкото до декларациите,ние ги пишем,вие събирате подписка за турчина на рожденния ден на апостола в центъра на града.още не сме стигнали дотам.
днес послучай рамазана не ви ли черпиха баклава?


Сашо ся нали ме разбираш , кво имам предвид .

Бай Лаут
Предупреден
Мнения: 103
Регистриран на: 23 мар 2007, 17:30

Мнениеот Бай Лаут » 13 окт 2007, 18:37

Нека има кой да издържа отбора, па ако ще занзибарец да е, мъж, жена или Елза Парини! :P :wink: Изображение

Потребителски аватар
gerasim
Мнения: 314
Регистриран на: 25 мар 2007, 17:03

Мнениеот gerasim » 13 окт 2007, 18:41

ЕБАХМЕ ЛЕВСКИИИИ, В ГЪЪЪЗАААААА, ЕБАХМЕ ЛЕВСКИ, В ГЪЗА :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Борислав Димитров, спортно-технически директор на Ботев: "Г-н Христолов даваше по 500 лева на мач на Божидар Божилов, член на УС на фенклуба и другите тартори сред запалянковците - а сега се правят на бунтари"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 13 окт 2007, 18:44

=D>

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 13 окт 2007, 18:47

Третия състав на Левски :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 13 окт 2007, 18:48

Радвайте се над такива победи над Левски - само те ще ви останат :wink:

Бай Лаут
Предупреден
Мнения: 103
Регистриран на: 23 мар 2007, 17:30

Мнениеот Бай Лаут » 13 окт 2007, 18:50

Ай да не се радваме много за контролен мач с резервите на Левски, да гледаме за следващия официален - да напълним стадиона и да :lol:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта