Локомотив Пловдив 1936

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот sasho_1989 » 11 сеп 2008, 10:39

Hristolov написа:
sasho_1989 написа:Христолче, да те светна само, че Чико е класи над Гочо Василев, тъй като ме информираха какви глупости си писал на едно друго място.Така да знаеш-да не се излагаш повече. :qipad:

п.п. Чико има 3 световни първества а Зулума - 1.Къде отиваш ти може би :qipag:

:shock: изобщо не съм отварял дума за тия пияници, някой жълт клавиатурен плъх пак се е правил на детектив но неуспешно.

уви развалиха се след приключване с футбола...аз Чико никога не съм го виждал трезвен например #-o

п.п. Асене,прав си спор Зума. - Чико не е уместно да се прави.
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот otto » 11 сеп 2008, 19:23

http://www.sport1bg.net/sport1/node/108735 :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: ТИЯ НЯМАТ ЛИ НАЙ-МАЛКО НОЖ,НЕ ГИ ПУСКАТ В ДИСКОТЕКАТА :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот sasho_1989 » 15 сеп 2008, 13:44

Автобусът на Локо (Пд) е закъсал на път за Пловдив край Бургас на връщане от мача със Спартак (Вн) (1:1). Електрониката на возилото е отказала. Шофьорът близо два часа се е трудил докато отстрани авариата и преди да прибере „смърфовете".

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 15 сеп 2008, 14:12

sasho_1989 написа:Автобусът на Локо (Пд) е закъсал на път за Пловдив край Бургас на връщане от мача със Спартак (Вн) (1:1). Електрониката на возилото е отказала. Шофьорът близо два часа се е трудил докато отстрани авариата и преди да прибере „смърфовете".

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:



оф Саше "цялата мара втасала" ти на щльокото се хилиш, те поне имат автобус :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот sasho_1989 » 15 сеп 2008, 14:17

И ние имаме бе :qipae:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Христолов » 15 сеп 2008, 16:19

Имате единствения професионален клуб В СВЕТА, който пътува със СЛУЧАЕН ПРЕВОЗ.

Потребителски аватар
ultras_1936
Мнения: 7
Регистриран на: 19 сеп 2008, 01:35

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот ultras_1936 » 19 сеп 2008, 02:16

Приятели, какво очаквате от неделния мач срещу Черно море? Аз мисля да ги пожалим и да ги победим само с 3 гола разлика :D Новите сръбски попълнения вече са картотекирани, а това още един път доказа, че Галя Топалова си изпълнява обещанията и върви уверено към своята голяма цел-нови европейски хоризонти за любимия Локомотив. Почти е сигурно, че през месец декември ще бъде сключен нов рекламен договор с чужда компания, от който ще спечелим много солидна сума за сериозна зимна селекция. Трудно ще ни бъде тази година да се преборим за по-челно място от шестото. Но съм уверен, че с очакваната качествена селекция през зимата и с някои летни новости, любимия Локомотив ще играе решителна роля в битката за Уефа през следващия шампионат.
In God I Trust

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот sasho_1989 » 19 сеп 2008, 02:18

ultras_1936 написа:а това още един път доказа, че Галя Топалова си изпълнява обещанията и върви уверено към своята голяма цел-нови европейски хоризонти за любимия Локомотив.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: е не - ще ме умориш бе човек :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ти да не си й придворния лакеи на Галченцето бе :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 00:36

:shock: По-клошарски плакат от този не съм виждал просто - с маркер ли е правен :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

аааа гледам буферите почнали и те да скандират срещу президеншата :^o - какво изненада.Нещо не вижадно в Пловдив :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Христолов » 22 сеп 2008, 16:27

ultras_1936 написа:Приятели, какво очаквате от неделния мач срещу Черно море? Аз мисля да ги пожалим и да ги победим само с 3 гола разлика :D Новите сръбски попълнения вече са картотекирани, а това още един път доказа, че Галя Топалова си изпълнява обещанията и върви уверено към своята голяма цел-нови европейски хоризонти за любимия Локомотив. Почти е сигурно, че през месец декември ще бъде сключен нов рекламен договор с чужда компания, от който ще спечелим много солидна сума за сериозна зимна селекция. Трудно ще ни бъде тази година да се преборим за по-челно място от шестото. Но съм уверен, че с очакваната качествена селекция през зимата и с някои летни новости, любимия Локомотив ще играе решителна роля в битката за Уефа през следващия шампионат.

И тук ли почна да сереш, твойта **** :evil: От колко форума трябва да те баннат?

Потребителски аватар
ultras_1936
Мнения: 7
Регистриран на: 19 сеп 2008, 01:35

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот ultras_1936 » 22 сеп 2008, 22:37

Честита победа,скъпи Локомотивци! Получи си много интересен мач на доста добро ниво срещу морето, и най-вече изключително оспорван. Чудесна победа макар и минимална!
Последна промяна от ultras_1936 на 26 мар 2009, 06:11, променено общо 1 път.
In God I Trust

Потребителски аватар
ultras_1936
Мнения: 7
Регистриран на: 19 сеп 2008, 01:35

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот ultras_1936 » 22 сеп 2008, 22:45

Hristolov написа:
ultras_1936 написа:Приятели, какво очаквате от неделния мач срещу Черно море? Аз мисля да ги пожалим и да ги победим само с 3 гола разлика :D Новите сръбски попълнения вече са картотекирани, а това още един път доказа, че Галя Топалова си изпълнява обещанията и върви уверено към своята голяма цел-нови европейски хоризонти за любимия Локомотив. Почти е сигурно, че през месец декември ще бъде сключен нов рекламен договор с чужда компания, от който ще спечелим много солидна сума за сериозна зимна селекция. Трудно ще ни бъде тази година да се преборим за по-челно място от шестото. Но съм уверен, че с очакваната качествена селекция през зимата и с някои летни новости, любимия Локомотив ще играе решителна роля в битката за Уефа през следващия шампионат.

И тук ли почна да сереш, твойта **** :evil: От колко форума трябва да те баннат?

Предупреждавам те, с теб не желая да общувам! Предполагам, че ти си част от някоя от трите фракции-Лаута хуулс, Наполетани или Гот мит унс. Вие умряхте за мене от мига, в който предадохте нашето ръководство и започнахте да саботирате работата на Галя Топалова. Не желая мъртъвци да говорят с мене. Забравете за мене, за да забравя и аз за вас!
In God I Trust

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Delija » 22 сеп 2008, 22:51

ultras_1936 написа: Предполагам, че ти си част от някоя от трите фракции-Лаута хуулс, Наполетани или Гот мит унс.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот otto » 24 сеп 2008, 19:38

СЕЛКА ЧЕСТ, НАПОЛЕТАНИ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Христолов » 24 сеп 2008, 20:22

otto написа:СЕЛКА ЧЕСТ, НАПОЛЕТАНИ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

опита се да кажеш нещо май, ама не се получи. не е лесно да си клавиатурен фен


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта

cron