Локомотив Пловдив 1936

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот HRISTEV » 18 май 2008, 21:50

Delija написа:Аха, когато играят ЦСКА и Левски, футболните клубове са виновни за изцепките на група лумпени. Обаче когато лумпените на Локо Пд отиват да безчинстват на друг мач, вместо да гледат своите, ФК-то не са виновни. Нещо ти куца логиката отвсякъде. :qipan:

не ми куца никва логика . логиката е една !!! и хората си знаят работата http://www.sport1.bg/sport1/node/94129
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот onzi » 18 май 2008, 21:59

HRISTEV написа:
onzi написа:да бе, да. спомни си хейзъл.

ман юнайтед с какво бяха виновни тогава? или който и да е английски клуб? щото по твоята логика не само цяла англия, а даже и пуул не е трябвало да бъде наказван... 5 години...

и кво да си го спомням ..... айде спомни си го и погледни колко са послушни англичанките преди хейзъл . просто хейзъл идва като капак на всичко което правят боклуците от острова в европа :)


та с какво, казваш, са се провинили отборите от лондон и манчестър, та заради диванетата от пуул трябва да седят 5 години без европейски турнири? мммм?

правиш ли си сметка, че по твоята логика (погледни колко са послушни англичанките преди хейзъл) трябва да накажат сега всички непослушни майнички, т.е. да го отнесат както буферчетата, така и пиленцата?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот HRISTEV » 18 май 2008, 22:12

да го отнесат както буферчетата, така и пиленцата?

а не го ли отнасяме постояно според теб ?
а до англичанките и ако си мислиш че всички проблеми са дошли от пуул .явно си много заблуден без да те обиждам . имаш нет може да се разтърсиш има толкова инфо,филми и кво ли още не .
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Delija » 18 май 2008, 22:14

HRISTEV написа:
Delija написа:Аха, когато играят ЦСКА и Левски, футболните клубове са виновни за изцепките на група лумпени. Обаче когато лумпените на Локо Пд отиват да безчинстват на друг мач, вместо да гледат своите, ФК-то не са виновни. Нещо ти куца логиката отвсякъде. :qipan:

не ми куца никва логика . логиката е една !!! и хората си знаят работата http://www.sport1.bg/sport1/node/94129


Колкото ПФК ЦСКА АД е виновен затова, че 30-40 човека изпочупиха автобуса на Левски, толкова е виновен и ПФК Локомотив 1936 АД, че 60-70 човека са изпочупили автобуса на ЦСКА. И щом ЦСКА го отнесе заради това, съвсем логично е и кюстендилци да го отнесат.

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот raleff » 18 май 2008, 22:17

Аз пък с цел да ме обвините ще напиша:
Приемам че гамените потрошили рейса на Левски са били афектирани
все пак са играли един срещу друг отборите
До като малоумниците нападнали феновете и автобуса на ЦСКА нямат този мотив
За това според мен,трябва наказанието им да е доста по-сурово
Както за тях,така и за Левски Кюстендил.
Изображение

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот loko89 » 18 май 2008, 22:24

Delija написа:
HRISTEV написа:
Delija написа:Аха, когато играят ЦСКА и Левски, футболните клубове са виновни за изцепките на група лумпени. Обаче когато лумпените на Локо Пд отиват да безчинстват на друг мач, вместо да гледат своите, ФК-то не са виновни. Нещо ти куца логиката отвсякъде. :qipan:

не ми куца никва логика . логиката е една !!! и хората си знаят работата http://www.sport1.bg/sport1/node/94129


Колкото ПФК ЦСКА АД е виновен затова, че 30-40 човека изпочупиха автобуса на Левски, толкова е виновен и ПФК Локомотив 1936 АД, че 60-70 човека са изпочупили автобуса на ЦСКА. И щом ЦСКА го отнесе заради това, съвсем логично е и кюстендилци да го отнесат.


Дели, ФК-то не е носи отговорнист за действия на привържениците си извън стадиона. по тая логика за всяко провинение на човек, фен на даден отбор извъм стадиона, в нормална житейска ситуация, би трябвало ФК-то да носи отговорност.
ли4но съм много против това, което стана в4ера. има оба4е един момент, който вси4ки пропускате - боя е бил уговорен, и това много добре го знаете. за мен вина относно риска на здравето на многото жени и деца, присъстващи на ма4а, носят както нашите мом4ета, така и тези мишки от вашите, които са у4аствали в уговорката.
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Delija » 18 май 2008, 22:27

loko89 написа:
Дели, ФК-то не е носи отговорнист за действия на привържениците си извън стадиона. по тая логика за всяко провинение на човек, фен на даден отбор извъм стадиона, в нормална житейска ситуация, би трябвало ФК-то да носи отговорност.


Извинявай, ама ЦСКА отнесе наказание заради прояви на своите фенове на мач в...... Ловеч(1-ия кръг). Аз също мога да те попитам - каква вина има ЦСКА, нито е домакин на този мач, нито нищо. Но го отнесе, нали?! :qipad:

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот HRISTEV » 18 май 2008, 22:31

Delija написа:
loko89 написа:
Дели, ФК-то не е носи отговорнист за действия на привържениците си извън стадиона. по тая логика за всяко провинение на човек, фен на даден отбор извъм стадиона, в нормална житейска ситуация, би трябвало ФК-то да носи отговорност.


Извинявай, ама ЦСКА отнесе наказание заради прояви на своите фенове на мач в...... Ловеч(1-ия кръг). Аз също мога да те попитам - каква вина има ЦСКА, нито е домакин на този мач, нито нищо. Но го отнесе, нали?! :qipad:

е как няма да го отнесе даже малко го отнесе . ай ако бяхме ние или буферите колко щяхме да го отнесем ?
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот HRISTEV » 18 май 2008, 22:35

а и случаите са коренно различни ...
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот loko89 » 18 май 2008, 22:36

Delija написа:
loko89 написа:
Дели, ФК-то не е носи отговорнист за действия на привържениците си извън стадиона. по тая логика за всяко провинение на човек, фен на даден отбор извъм стадиона, в нормална житейска ситуация, би трябвало ФК-то да носи отговорност.


Извинявай, ама ЦСКА отнесе наказание заради прояви на своите фенове на мач в...... Ловеч(1-ия кръг). Аз също мога да те попитам - каква вина има ЦСКА, нито е домакин на този мач, нито нищо. Но го отнесе, нали?! :qipad:


да, но хората са на ма4а, ФК-то и фенклуба носят отговорност за тях. нас също ни наказват за изцепки при гостувания, но тук няма законова основа, по която да замесят клуба, защото слу4аят е коренно разли4ен. както и да е - гадното е, 4е можеше да пострадат деца и жени, а безотговорници има и от ваша страна. аз ли4но бих приел всяко едно наказание, не искам да се отри4ам от тези хора и да у4аствам в тъпи декларации като тази на фенклуба. една 4аст от Лаута Арми са от малкото хора, които наистина им пука за отбора.
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот Delija » 18 май 2008, 22:40

loko89 написа:
да, но хората са на ма4а, ФК-то и фенклуба носят отговорност за тях. нас също ни наказват за изцепки при гостувания, но тук няма законова основа, по която да замесят клуба, защото слу4аят е коренно разли4ен.


Значи фенклуба и ФК-то също са замесени. Забележи, тези хора са тръгнали на мач на Локомотив Пд. Не са се дигнали специално, за да отидат до Сандански и да се бият(това впоследствие се решава). Т.е., имало е организация за посещение на този двубой. Тя обаче е допуснала това да се случи. И следователно има вина. Дали е фенклуб, ФК или друг, вие си знаете най-добре.

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот bili.80 » 18 май 2008, 22:42

бфс да се самонакажат и да изчезнат от футболната сцена на Бг.така ще отърват вс от присъствието си.
вместо да се занимаваме с оня и тоя клуб,кво се прави от бфс и държавата за предотвратяване на такива неща? къде е превенцията? не слагайте каруцата пред коня и мислете европейски,без клишета.долу мафията бфс :qipaq:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот HRISTEV » 18 май 2008, 22:47

да бе .... :) глупости говориш :) не ми казвай че не си чул за нелегални екскурзий :) тези хора са тръгнали точно към сандански с ясната мисъл да правят золум . преди мисля 5 години имаше подобен случаи в несебър с феновете на левски които бяха атакувани от фенове на Ботев .
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот loko89 » 18 май 2008, 22:49

Delija написа:
loko89 написа:
да, но хората са на ма4а, ФК-то и фенклуба носят отговорност за тях. нас също ни наказват за изцепки при гостувания, но тук няма законова основа, по която да замесят клуба, защото слу4аят е коренно разли4ен.


Значи фенклуба и ФК-то също са замесени. Забележи, тези хора са тръгнали на мач на Локомотив Пд. Не са се дигнали специално, за да отидат до Сандански и да се бият(това впоследствие се решава). Т.е., имало е организация за посещение на този двубой. Тя обаче е допуснала това да се случи. И следователно има вина. Дали е фенклуб, ФК или друг, вие си знаете най-добре.


абе ма4а е на 100 км от Благоевград, те не са били записвани за организирана екскурзия от името на клуба и фанклуба. аз снощи бях в Стара Загора, и за мен ли отговаря ФК-то, щом същия ден има ма4?

няма кво да коментираме пове4е - слу4илото се е простотия, за кояо вина носят фракции и от двете страни. дано не ни извадят от групата...
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Re: Локомотив Пловдив 1936

Мнениеот oxy-cotton » 18 май 2008, 22:52

Моето мнение и ,че има истини и от двете страни.Наистина Локо като клуб не е замесен,но погледнато от другата страна има хиляди примери за наказан клуб,чиито наказание е свързано единствено с феновете му.Лично мнение е,че Локото трябва да бъде наказано сурово и справедливо,дори и малко в повече от колкото заслужават, за да бъдат за пример за следващи "хулигани" решили да се бият.Защото какво правим ако те не бъдат наказани.То тогава феновете ще си вилнеят без да им пука.И локо89 не казвай ,че на тези наркомани им пука много за локото щом вместо да ходят на мач хвърлят камъни.Благодаря на Господ ,че няма жертви защото в БГ вече всичко може да се случи.И прав е Дучето ,че като искатда се бият да ги изчакат извън стадиона ,а не да замерват все едно е Бейрут.И погледнете снимките от задържаните фенове-бели маратонки,фред перита,с една дума позьорщина.Този пуст интернет развали хората.И за финал да кажа,че едно е да се бият фенове на 2 играещи в момента отбора,едно е 3 отбор да идва само с цел да заформят меле.
Лека вечер на всички.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта