МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Мнениеот Казуса » 15 сеп 2007, 12:45

Shifty написа: ...Най-интересното сега като се замисля е, че започнах да ходя по мачове точно в годините, в които ЦСКА бяха доста слаби - гледал съм много кофти мачове на Армията, никога например няма да забравя загубата от Металург. Но може би точно това, че съпреживявах неуспехите с отбора и истински се надявах да видя и хубави неща, ме направиха голям фен...

Така се става истински фен! ;) А не като вървиш след силните на деня. Така и баба може :)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Marian17
Мнения: 1
Регистриран на: 18 окт 2007, 10:25

Мнениеот Marian17 » 18 окт 2007, 10:56

Как станах левскар? Ами преди много години един възрастен човек от квартала (лека му пръст) ни събираше малчуганите от Красна поляна и ни разказваше истории от мачовете на любимия отбор. Той казваше следното: "Аз съм левскар преди всичко, защото обичам футбола. Не мразя ЦСКА, а просто обичам Левски." Учеше ни да не се мразим цесекари и левскари, разказваше ни как едно време гледали мачове цесекар до левскар, седнали един до друг, разбира се спорели по между си, но нищо повече. Разказваше за ония особените левскари, т.нар зевзеци, като Сашо Костов, Соколето, Патрата. Не само страхотни футболисти, но и големи актьори на терена. Сашо Костов обичал да спира топката със задник, за смях на публиката, Патрата пък носел безопасна игла, за да държи противноковите защитници по-далеч от себе си и т.н. и т.н. Любовта, която хората изпитвали към Гунди била всенародна, не само левскарите му се възхищавали. Заради тези истории се запалих по Левски. Заради романтиката и фолклора на синия отбор. Защото това не е просто футболин клуб. Левски е религия.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот otto » 23 юни 2008, 20:10

ТАКА Е БАТЕ, НИЕ СМЕ НОМЕР 1 ВИНАГИ :qipad:

П.П.ТАЗИ ТЕМА Е БЕЗСМИСЛЕНА,В БЪЛГАРИЯ ИМА САМО ЕДИН ИЗБОР-ЦСКА :qipbp: ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е КОМПРОМИС :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот emevev » 23 юни 2008, 21:26

при мен стана много закономерно - нямах друг избор общо взето: вече мина доста време оттогава, но още си спомням, че бях любопитен и не знаех, дали ще ми допадне... :roll: отидох на мач (сам!!) и не бях особено въодушевен: загуба от средняци след слаба игра... :evil: в последствие разбрах, че важното е да има дух, пък нещата ще се наредят полека-лека (ако не се помага на противниковия отбор извън терена ;) ) е, любимият ми отбор стана най-силният (естествено!!) и съм горд и радостен, че макар и с малко, и аз съм допринесъл за това :qipbo:
кеф ми е, че съм направил правилния избор, не за да дразня околните, а защото... ние сме:

Ф Р Г

:qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображение
1837-1873

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re:

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2008, 22:41

VILIO написа:На 7 или 8 години станах за ЦСКА,
Бях в София в едни познати и един по-голям батк ме попита "за кой отбор си ЦСКА или Левски" ,а аз се замислих и си нямах никаква представа кои са тези ЦСКА или Левски и ЦСКА ми звучеше по-добре и казах ЦСКА.След това се оказа,че съм направил правилният избор,не само че съм избрал по-титулуваният отбор,а и после разбрах,че повечето ми роднини са за ЦСКА

Фен съм на Манчестър Юнайтед от 2000 година.Тогава бях в един приятел и гледах ме мач на Юнайтед.Харесах прякора Червените Дяволи и ми хареса прическата на Бекън и от тогава съм им Фен

Фен съм на Рома от 2002 година.На Евро 2002 много ми хареса националният на Италия и най-вече Тоти,след световното 2002 разбрах кой е отборът на Тоти и тогава станах фен на РОМА

Фен съм на Барса от 3 години

Ти на 7-8 години си бил и още не си можел да говориш :?: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: а само да изсъскаш-ССКА :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re:

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2008, 22:47

fen4ona написа:явно повечето от вас са последователи на семейната клубна принадлежност :wink:
Е в моя случай не е така. Всички в моето семейство са от ЦСКА и като бях на 5-6 дядо ми ме заведе в София на мач на ЦСКА и той очакваше да ме направи и мен цскарка. Да ама не :!: Нали съм ината, а и не ми харесва червеното!
Живея близо до стадиона и постоянно ходех /легално или не/ на тренировките и мачовете на беройците и от тогава сърцето ми е зелено, за огромно съжаление на дядо ми

Извинявай за въпроса -но на кой(друг) отбор можеше да ходиш да гледаш тренировки в Ст.Загора-че не се сещам? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Re:

Мнениеот fen4ona » 23 юни 2008, 22:51

ludyakon написа:
fen4ona написа:явно повечето от вас са последователи на семейната клубна принадлежност :wink:
Е в моя случай не е така. Всички в моето семейство са от ЦСКА и като бях на 5-6 дядо ми ме заведе в София на мач на ЦСКА и той очакваше да ме направи и мен цскарка. Да ама не :!: Нали съм ината, а и не ми харесва червеното!
Живея близо до стадиона и постоянно ходех /легално или не/ на тренировките и мачовете на беройците и от тогава сърцето ми е зелено, за огромно съжаление на дядо ми

Извинявай за въпроса -но на кой(друг) отбор можеше да ходиш да гледаш тренировки в Ст.Загора-че не се сещам? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

е как бе Локо СтЗ, Траяна :mrgreen: :mrgreen:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re:

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2008, 22:58

casus fortuitis написа:
casus fortuitis написа:
Мичо написа:Ама не станах заради ясното съзнание на 4 годишна възраст кой е най-великия отбор :idea: armataz_01_25
Само го осмислих, бащата няма общо. :lol:

Уау! Ето един човек, който на 4-годишна възраст е можел да разсъждава трезво, логично и неемоционално. Браво! Бра-во!
Далай Лама след години медитация постига това... а той... веднага след като мозъкът му престанал да бъде като кисело мляко.
Хвала на такъви левскари! ;)


Хвала на адвокати, които им е трудно да усетят елементарната ирония в чуждите постове.... :oops:


Хвала също и на сайт-админи, на които им е трудно да усетят елементарната ирония в чуждите постове armataz_01_34[/quote]
Казусе,освен че си се насрал но и майка ти не те е научила да се позабришеш.А е елементарно-има думичката "ИЗВИНЯВАЙ" :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Re:

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2008, 23:02

fen4ona написа:
ludyakon написа:
fen4ona написа:явно повечето от вас са последователи на семейната клубна принадлежност :wink:
Е в моя случай не е така. Всички в моето семейство са от ЦСКА и като бях на 5-6 дядо ми ме заведе в София на мач на ЦСКА и той очакваше да ме направи и мен цскарка. Да ама не :!: Нали съм ината, а и не ми харесва червеното!
Живея близо до стадиона и постоянно ходех /легално или не/ на тренировките и мачовете на беройците и от тогава сърцето ми е зелено, за огромно съжаление на дядо ми

Извинявай за въпроса -но на кой(друг) отбор можеше да ходиш да гледаш тренировки в Ст.Загора-че не се сещам? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

е как бе Локо СтЗ, Траяна :mrgreen: :mrgreen:

АМА И ТАКИВА ОТБОРИ ЛИ ИМА :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот fen4ona » 23 юни 2008, 23:05

има има и един хибрид Левски-Хюндай Стара Загора има :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re:

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2008, 23:07

valiog написа:Хубава тема. Не съм се замислял много за първия ми мач на Ивайло. Баща ми ме водеше като малък, но спомените ми леко са избледнели с годините. Реално си спомням като един от първите мачове един с ЦСКА. Беше на осветление, стадиона беше пълен. Имаше 20 000 човека. Завърши 1:1. Изравнихме в последната минута и беше голяма радост. Иначе ще ви копна и едно есе от сайта на Етър, което ми харесва и е за тези по-малките отбори и техните фенове. :

Всички фенове по света си приличат. Те са обединени както от любовта към футбола, така и от мисълта, че ВСЕКИ един от тях е най-големият. Не правя изключение и аз. Живея в България, моят отбор се казва Етър, а най-силното доказателство, че съм най-големият фен, е, че искам да разкажа на света не за себе си, а за любимия си отбор.
Ходех на неговите мачове заедно с още 20 000 души през 1991, когато стана шампион. Етър е отборът, дал на футбола Красимир Балъков, Бончо Генчев, Трифон Иванов.
Бях сред тези 1000 фена, които не изоставиха тима си през 1997, когато изпадна в “Б” група. Гордея съм, че съм там и днес, сред стотината зрители на Етър в трета дивизия. Аз ще бъда винаги до него, защото за мен е важно моят тим да оцелее. Защото всеки футболист е започнал кариерата си в малък отбор като Етър, който е част от световната футболна общност.
Много по-приятно е да си фен на богат клуб като Реал (Мадрид), събрал световните звезди. Трудно е да живееш с проблемите на малък отбор като Етър. Но това ме кара да се чувствам горд. А дали един клуб се казва Арсенал, Тотнъм или Етър, не е толкова важно – той е голям заради своите фенове. Те са тези, които го правят велик.
Ето защо започнах с думите, че ВСЕКИ фен е най-големият в света. Аз просто съм един от тях.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот fen4ona » 23 юни 2008, 23:08

Batkoto написа:то само като му видиш първото име и ти става ясно,че работата е мътна :qipag:

пък като и разбереш кой му е президент /Н.Недялков :qipaq: / и съвсем ти става ясна картинката :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот betina_bambina » 23 юни 2008, 23:11

emevev написа:при мен стана много закономерно - нямах друг избор общо взето: вече мина доста време оттогава, но още си спомням, че бях любопитен и не знаех, дали ще ми допадне... :roll: отидох на мач (сам!!) и не бях особено въодушевен: загуба от средняци след слаба игра... :evil: в последствие разбрах, че важното е да има дух, пък нещата ще се наредят полека-лека (ако не се помага на противниковия отбор извън терена ;) ) е, любимият ми отбор стана най-силният (естествено!!) и съм горд и радостен, че макар и с малко, и аз съм допринесъл за това :qipbo:
кеф ми е, че съм направил правилния избор, не за да дразня околните, а защото... ние сме:

Ф Р Г

:qipbp: :qipbp: :qipbp:


:qipbp: :qipbp: :qipbp:

а така! това е приказка :qipbp:

и в неделя кой ще бъде N 1? :qipbo:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот Samp » 24 юни 2008, 07:55

Даже още в събота :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот Stinkata » 24 юни 2008, 07:59

Изображение
ООООООООРАНЖЕВИ КИТАРИ, ОРАНЖЕВО ЗВЪНЯТ!!!

:qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron