МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Мнениеот sasho_1989 » 12 авг 2007, 14:01

Кажете как избрахте отбора на сърцето си-как стана.Това е един много важен момент за всеки уважаващ себе си фен и нека не разваляме темата с дребни заяждания.

Ето моя пример-бях втори клас и баща ми ме заведе на Ботев-ЦСКА (3-1)Стадионът се пукаше по шевовете,а когато президентът Стоянов пристигна,всички станаха на крака.Имаше към 22 000 и Ботев мачкаше съперника си,доколкото си спомням.Атмосферата бе неопусиема,беше истински празник...Тогава избрах моя отбор,моя БОТЕВ 8)

Ваш ред е
:D
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 12 авг 2007, 14:36

Нямах избор :roll: , предложението за отбор беше само едно 8) , всичко останало е фалш :P
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 12 авг 2007, 14:37

Диктатура а :lol:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 12 авг 2007, 14:43

:)

Бях много малък. Не съм разбирал от футбол и каквото ти кажат го приемаш. Понеже брат ми като бил малък баща ми не го е занимавал с такива глупости, щото му било рано, а вуйчо ми оформил от брат ми левскар, при мен се действаше превантивно и рано. Казваше ми да бъда от ЦСКА. Сега преди да чуя саркастични коментари за насилственост да добавя, че всеки като малък е бил така, едва ли си е давал сметка кой кой е.

С течение на времето много се радвах на избора си.

Първите ми спомени са от 84.....доста неприятна, а брат ми се дразнеше с мен при оня 30 кръг. От там нататък обаче всичко си тръгна. И дебюта на Любо с онова 3:1 и младите 87 като ги обърнаха и триумфите в Европа и после на играчите ни в Европа. Сега като голям и ако разсъждавам трезво миговете на умиление, че и аз съм нещо и мога да съм част от нещо голямо са ми ги предизвиквали ЦСКА и негови играчи. Абе много гот, че са ме направили цесекар.

Изключителен спомен са ми мачовете с Рода, невероятен мач (и голове) на Стоичков и Костадинов в България, истинска драма в Холадния с убийствен Стоичков в 90-тата минута. Съжалявам, че не съм бил свидетел на триумфа най-вече с Аякс, както и на мачовете с Интер и от началото на 80-те с Ливърпул, Байерн и Нотингам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 12 авг 2007, 16:24

Първия мач,който изобщо съм гледал беше Левски-Цска 7:1 :) Направи ми впечатление колко безпомощни са червените,и по какъв начин бяха мачкани от синия отбор :lol:
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 363
Регистриран на: 31 мар 2007, 20:40
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот VesMil » 12 авг 2007, 16:52

ShaDy-SoLdieR написа:Първия мач,който изобщо съм гледал беше Левски-Цска 7:1 :) Направи ми впечатление колко безпомощни са червените,и по какъв начин бяха мачкани от синия отбор :lol:


Пич смени си подписа, че вече не ти тича..>!

Иначе за отбора на който съм фен се разбира! На него съм от както се помня ,то това се предава от поколение на поколение.
БЕРОЕ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 12 авг 2007, 17:00

На първо място съм потомствен левскар.
По-нататък....плакатите на Гунди,календарите на отбора,разказите на дядовците ми и на баща ми за Гунди,Патрата,Соколето,Теко,Панов,Меци(по известен по онова врема като "конникът без глава"),за шегаджииските изпълнения на Сашо Костов.
После......1984г. Гиби и неговите рейдове из противниковата отбрана,Наско,Ники,Боби,Емо Спасов,хирургът Пламен Николов :lol:
Отборът играеше красиво в този период.

КРАСОТАТА.Това е нещото което окончателно ме грабна.

............................
Още по-после освен красотата,дойде и гаврата с основните ни "конкуренти"(8:0,7:1,6:1,6:0)! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 12 авг 2007, 17:06

4-то поколение Левскар съм ..
Мачът който ме грабна .. Левски - Рейнджърс 2:1 .. Голът който никога няма да забравя и радостта на хората около мен .. това не се описва 8)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 12 авг 2007, 17:14

Az sum si boiadjia.. beh ot Slavia, ot Sokolovo, posle preminah ot Terminator Golec... ta nakraia se spriah na CSKA :!:

Tova e polojenieto :lol:


Niakoi si pomniat rezultatite, drugi titlite, treti nishto ne pomniat... aide che birata se stopli
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 12 авг 2007, 17:58

8 написа:Нямах избор :roll: , предложението за отбор беше само едно 8) , всичко останало е фалш :P
:wink: САМО ЩЕ ДОБАВЯ ЧЕ ДЯДО МИ Е БИЛ ЛЕВСКАРЧЕ,БАЩА МИ Е В МОМЕНТА,ЗА РАЗЛИКА ОБАЧЕ ОТ ЦЕЛОКУПИЕТО,АЗ СИ ИМАМ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ :wink:
Последна промяна от otto на 12 авг 2007, 18:49, променено общо 1 път.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Мнениеот Казуса » 12 авг 2007, 18:35

Когато бях в началното училище, имаше мода сред съучениците ми да се делим на "Левски" и ЦСКА. Така се получи, че тарторите на класа се обявиха за сините. И почти целия клас, разбира се, мина на страната на "Левски". Останахме само трима от ЦСКА - две момичета потомствени цесекарки и аз (баща ми е славист и не ми е вляел никога за фубола).
Та след като "Левски" получи голямо мнозинство в класа ни, се опитаха и мен да ме привлекат на тяхната страна, но аз съм си инат по характер и не се поддадох на дипломатическите им усилия. Въпреки психологическия натиск и 2-3 шамара зад врата ;)
А моите първи спомени от фубола започнах с титлата на "Етър" и бяха доминирани от големия отбор на "Левски" в зората на демокрацията...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 12 авг 2007, 18:42

Добра тема ;)

Ами то дрг избор нямаше освен да съм левскар 8) Дядо ми е бил левскар и така баща ми и неговите братя и като съм бил малък явно голяма част от разговорите са се въртяли около Левски.

Сега покрай тема от моите споемни първият мач на Левски, на който съм присъствал е този срещу Шумен Сезон 1994/95 г. и Левски бие с 6:1 :lol: :lol: :lol: От 4-5 години почти не съм изпускал мач на Левски като домакин и в общи линии в повече моменти винаги ми е било кеф, въпреки гадните моменти, които е имало.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 12 авг 2007, 19:20

Браво, хубава тема. Преди месец мислех да пусна подобна. Ами аз лично не зная. То е нещо, което се случва. Баща ми сигурно също ми е повлиял, макар нищога да не съм го чул да казва: Ти трябва да си от Левски. Между другото съм си подкрепял и Етър като малък, все пак през седмица бях на стадиона. Във всеки случай първото което си спомням е отпадането на Етър през 1980, а в Европа мачовете на Локо СФ в УЕФА с Начко като стигнаха 1/4 финал. Тогава ЦСКА направиха 4 титли поред, така че определено не съм влиял от резултати. След това се появиха Гиби и останалите. Беше като магия, няма обяснение. Беше втория кръг през 1981/82 г. Етър се беше върнал в А група. Стадионът беше претъпкан, ходеше се на мач 3 часа по-рано. Спомням си една задна ножица на Гиби. Мачът завърши 0-0.

Потребителски аватар
TOTTI10
Мнения: 66
Регистриран на: 10 юни 2007, 17:06
Контакти:

Мнениеот TOTTI10 » 12 авг 2007, 19:21

И аз като автора на темата бях заведен от баща си,обаче разликата е в мача,който се играеше.Беше втори предварителен кръг на ШЛ срещата ЦСКА-Стяуа,оттогава в сърцето ми има отредено специално място за армеиците
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
gin
Мнения: 69
Регистриран на: 03 авг 2007, 15:15
Местоположение: plovdiv

Мнениеот gin » 12 авг 2007, 19:25

Като малък(94-5)съм ходил на много мачове на локо пд но нищо не ме грабна.в следващите няколко години бях отвратен от смазвашите победи на левски в първенството.Тайничко следях ботев но по времето на васко нинов трудно едно 11-12 годишно момче можеше да се влюби в ботев.за това аз изчаквах изчаквах до като през пролетта на 97 не чух за отбор в б група който бие наред и си е осигурил рано-рано промация в елита.тогава разбрах, че това ще е МОЯТ ОТБОР -ЛИТЕКС ЛОВЕЧ.Имаше силни моменти имаше видзев лодз но аз вече си имах отбор.иначе от пловдивските стискам палци за ботев


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта