МОЯТ ОТБОР...как го избрахте?

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 20 авг 2007, 23:11

Ми и аз можех да стана цесекар независимо, че баща ми от бебе почти ме е водил на мачове на Левски. :lol: :lol:
Ама не станах заради ясното съзнание на 4 годишна възраст кой е най-великия отбор :idea: armataz_01_25
Само го осмислих, бащата няма общо. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2007, 23:16

Армеец,стана ми забавно,защото хем баща ти и дядодо ти са имали огромно влияние,хем ти си направил правилния избор демек няма как да не си се повлиял от тях...Ако беше станал Левскар разбирам-щеше да се отърсиш от влиянието им :wink:

п.п нищо лично,пич 8)
Изображение

Потребителски аватар
Армееца 1990
Мнения: 236
Регистриран на: 20 авг 2007, 22:32
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Армееца 1990 » 20 авг 2007, 23:22

Аз също нямам нищо лично към тебе, просто явно не се изразих правилно. Това, че баща ми е цесекар и дядо ми също беше цесекар, не означава, че напременно и аз трябва да стана, нали? Всеки си прави изводите за себе си, ако ще роднините му до девето коляно да са от единия отбор, никой не е кон с капаци. Аз лично не съм от ЦСКА заради тях двамата /макар да са ми повлияли в началото/, а заради самия клуб.

Живи и здрави. :wink:

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 20 авг 2007, 23:27

И при мен любовта към Левски е повлияна от баща ми и дядовците ми. Другият отбор, на който симпатизирам е Велбъжд, понеже баща ми е от Кюстендил и като дете съм ходил там на мачове с разни приятелчета от квартала. Всяка лятна ваканция висях по 3 месеца в Кюстендил и още си спомням как прескачахме оградите на Осогово, за да гледаме мачове на отбора. Помня една контрола с ЦСКА, в която Велбъжд би с 4:0 или нещо от сорта. Не помня точно резултата понеже беше отдавна пък и беше просто контролна среща. Иначе като цяло симпатични са ми и отборите, които са дали много на България като играчи и история - Етър, Марица, Спартак Пд, Дунав.
На чужди отбори е много трудно да се нарека фен, по-скоро симпатизирам на няколко отбора. Реал - след загубата им от Милан с 5:0, ПСВ и холандският футбол като цяло, заради страхотните футболисти и зрелището, което им спечели името бразилците на Европа, Цървена Звезда - като ги наказаха след като взеха ШЛ и домакинстваха на Армията бях на единия мач, имаха невероятен отбор, помня и след години един страхотен мач с Барса и това ме спечели.

Потребителски аватар
Армееца 1990
Мнения: 236
Регистриран на: 20 авг 2007, 22:32
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Армееца 1990 » 20 авг 2007, 23:43

Аз от чуждестранните съм от Рома, фен съм им от 2003г. :)

СкандалО
Предупреден
Мнения: 257
Регистриран на: 29 авг 2006, 13:16

Мнениеот СкандалО » 20 авг 2007, 23:55

Армееца 1990 написа:Аз от чуждестранните съм от Рома, фен съм им от 2003г. :)
=D> =D> :lol:
Дори, когато губиш аз пея за теб!!!!!!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Мнениеот Казуса » 21 авг 2007, 12:08

Мичо написа:Ама не станах заради ясното съзнание на 4 годишна възраст кой е най-великия отбор :idea: armataz_01_25
Само го осмислих, бащата няма общо. :lol:

Уау! Ето един човек, който на 4-годишна възраст е можел да разсъждава трезво, логично и неемоционално. Браво! Бра-во!
Далай Лама след години медитация постига това... а той... веднага след като мозъкът му престанал да бъде като кисело мляко.
Хвала на такъви левскари! ;)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Archibald
Мнения: 81
Регистриран на: 09 юни 2007, 14:20

Мнениеот Archibald » 21 авг 2007, 12:16

Всеки човек, който има някакви футболни пристрастия , някой / дали приятел, дали родител, дали друг роднина, дали някой магьосник с топка в краката / му е дал някакъв тласък в определен период от живота си да избере любим отбор :!: На мен този тласък ми го даде един магьосник с топка в крака - Божидар Искренов -Гиби :wink:

Потребителски аватар
pe3ucTop
Мнения: 593
Регистриран на: 28 юли 2005, 15:14
Контакти:

Мнениеот pe3ucTop » 21 авг 2007, 18:15

привърженикът не избира отбора си, отбора избира привържениците си...

аз лично не мога да ви кажа кога и защо съм станал Левскар. Откакто се помня съм такъв, няма момент в съзнателния ми живот, в който да не съм бил Левскар. Роден Левскар, дет се вика... Не ми е трябвала причина, не са ми трябвали титли, не ми е трябвала клубна слава за да бъда такъв.
Даже помня едно време... сигурно съм бил на 4-5 години, редовният номер на баща ми и приятелите му беше да се бъзикат с мен и да ме питат - "каква зодия си?" и аз гордо казвах - "ЛЕВСКАР", без да правя голяма разлика между зодии и клубна принадлежност, даже футбола не знаех какво е точно... тогава се чудех "абе тея сините защо не опитват да вкарат в другата врата"(разбирай в собствената). :lol: С две думи не знаех какво, как и защо, но знаех едно нещо - АЗ СЪМ ЛЕВСКАР, каквото и да значи това!

Иначе първите ми спомени свързани с Левски са може би едни и от първите ми спомени изобщо. И то не може да се каже че са кой знае какви спомени. Помня, че дядо ми ме водеше на мачове на Герена. Като първия път ми направи впечатление защото всичко беше... някакси шумно, хаотично, емоционално... абе въобще нещо различно е от обикновената среда на 3-4 годишни деца, та затова и сигурно ми се е набило в главата... Виж, резултат, съперник, игра и т.н. нищо не помня... спомена ми е останал по-скоро като някакво чувство на въодушевление и емоция, отколкото някаква последователност от събития...

p.s. А иначе не може да се каже че съм потомствен Левскар, щото примерно баща ми е локомотивец.
The messenger there arous’d—the fire, the sweet hell within,
The unknown want, the destiny of me.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 21 авг 2007, 20:03

casus fortuitis написа:
Мичо написа:Ама не станах заради ясното съзнание на 4 годишна възраст кой е най-великия отбор :idea: armataz_01_25
Само го осмислих, бащата няма общо. :lol:

Уау! Ето един човек, който на 4-годишна възраст е можел да разсъждава трезво, логично и неемоционално. Браво! Бра-во!
Далай Лама след години медитация постига това... а той... веднага след като мозъкът му престанал да бъде като кисело мляко.
Хвала на такъви левскари! ;)


Хвала на адвокати, които им е трудно да усетят елементарната ирония в чуждите постове.... :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 21 авг 2007, 20:07

ПАК ЛИ ТИ СЕ ПОДИГРАВАТ ЗА ТОВА ЧЕ СИ ЛЕВСКАРЧЕ,БРЕ МИЛЕНЧО :? НЕ Е ЛЕСНА И ТВОЯТА ДА ЗНАЕШ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 21 авг 2007, 20:09

:roll: Оте, Отеееееее....Не ми е лесно ако подигравката е актуална, а не свързана с едно мое иронично мнение, отнасящо се за предишен пост.....
Но забравих, че на вас ви е малко трудно мисленето. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 21 авг 2007, 20:09

Аз хвърлях ези-тура и така..... ама се падна калъч :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Армееца 1990
Мнения: 236
Регистриран на: 20 авг 2007, 22:32
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Армееца 1990 » 21 авг 2007, 20:26

...и станА от Цървена звезда... :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 21 авг 2007, 20:39

Айде и тоя.... :lol: :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron