Чужденците в България!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 22 юли 2011, 22:16

Stinkata написа:http://football.sportal.bg/news.php?news=316677

Бивш ас на ЦСКА излезе от затвора


Ел Панделеро.... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Така е, вадиш Пистолеро, и логично следва Панделеро. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 00:45

Не греша. При зачитане на редовния им гол, но и при справедливо зачитане и на нашия редовен се получава точно това което съм писал. Нали на Васко, а и твоята теза, се гради върху несправедливо отменения им гол. Иначе не сме били нещо повече. Ми като ще раздаваме справедливост нека е докрай. Да видим дали не сме били нещо повече.

При 4,4,1,1 излизаме в последните мачове. Виж само как се класираме (коренно различно от 4-те точки които имахме спрямо получените резултати с отменените голове).
Видно е, че ни трябва прост Х, какъвто и да е (а не най-малко 2:2 както беше в действителност). Нещо повече. От зачитането на румънския гол срещу нас и нашия срещу Испания преди последните мачове изпреварваме Франция с равна голова разлика и повече отбелязани голове, тоест не само при победа, а и при Х сме първи в групата. Не просто да сме нищо особеното на Васко, а и най-силен в този относително силен квартет.
Само при загуба става висящо минаването на групата. При равен в другия мач ще продължим. Някой трябва да бие, за да ни настигне ако сме паднали. Ако това са испанците пак се класираме, защото при изравняването на точките следваше прекия двубой, а ние сме ги били (при признати несправедливо отменените голове). Значи само Румъния ако бие може да ни мине. И виж колко лесно е минаването на групата за нас и почти невъзможно за тях.
Гледаш нашия мач, равен или победа ни трябва. Ако не хванем два от трите знака нищо фатално не е станало. Гледаш другия мач. Трябва ни равен или победа на Испания, пак два от трите знака. Излиза, че няма да сме зле само при точни знаци, точно загуба за нас и точно победа за Румъния в последния мач. И сега важния момент. ДОРИ И ТОГАВА ПАК МОЖЕ НИЕ ДА СЕ КЛАСИРАМЕ, А ТЕ НЕ. Изравняваме се по точки, но прекия мач ни е реми (при зачетен техен гол). Следва голова разлика. Преди последния мач стартираме от голова разлика 3:2, а те 1:2. Ако паднем с 1:0, а те бият с толкова пак ние се класираме.

Извод: Ако се наложат справедливите решения става още по-явно различното представяне. Ние винаги се класираме, а те никога освен в случая, когато ние задължително паднем в последния мач, те задължително бият и за капак някъде трябва да има разлика от повече от 1 гол (при нашата загуба или тяхната победа).

Така, че ти и Васко не сте прави освен ако не въведете специалното условие да се възстанови несправедливо отменения румънски гол, но и да си затворим очите за същия такъв на България.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 23 юли 2011, 07:34

8 написа:
Така, че ти и Васко не сте прави освен ако не въведете специалното условие да се възстанови несправедливо отменения румънски гол, но и да си затворим очите за същия такъв на България.


8, ти живееш в някакъв измислен свят, създаваш си някакви абсурдни теории и критерии, които напасваш спрямо онези, които боготвориш и/или мразиш.

Един пример:

За Смолян, когато Левски спечели с гол в 96-ата минута, се счупи да пишеш, че мачът бил уреден, обаче за същия случай от оня ден:

8 написа:
Delija написа:Ти се смееш, Марто, ама на мен яко ми мирише на черно тото тоя мач. Най-вероятно някъде, някои хора здраво са се нагушили покрай "свръхсензацията" в Нови Сад.


Не е уговорен. Победният гол идва в 7-та минута на продължението, а съдията е дал 4. При уговорка е крайно нескопосано.


:qipag: :qipag: :qipag:

Значи в единия случай е абсурдно, ама в другия не е?!?! :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Мичо » 23 юли 2011, 07:35

Ааааааа, осмак??? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Дръж го, Дели, дръж чорбаря, не му давай да диша. :twisted:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 23 юли 2011, 07:38

Между другото, и в Смолян съдията беше дал по-малко време на продължението и гола падна извън него. Ето, че нещата от Смолян стават едно към едно с тези от Нови Сад от оня ден. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 09:23

Само че ако за Родопа и Левски мога да видя общото в Батков за Войводина и Вадуц не го виждам, за да си обясня по-късния гол от даденото от съдията продължение.

Избягал си от еврото и си отишъл в Смолян. Ясно ми е защо.........а аз съм напасвал работите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 09:44

Съпругата на бившия футболист на ЦСКА Гардар Гунлаугсон - Асдис Ран, продължава да радва мъжкото око из различните европейски държави, в които играе мъжът й. Последно Ледената кралица грейна на страниците на германския Playboy.

Тая направи по-голяма кариера от него :qipag:

Това семейство щеше да има по-голям успех ако вървеше по нейната кариера и той да я следва, където я викат отколкото обратното.

Майтапът настрана, но това се казва жена-класа. Не заради физическите данни и голотията, а където и да викат като основен мъжа да грейваш ти. Тоест каквото и да правим тя тегли семейния локомотив, въпреки че всячески се залага на него и послушно го следва. И това е без "ама ти нищо не струваш" и да си смени съпруга, а просто го вършиш. На това му викам класа и по такива жени си умирам, но са крайно малко. За повечето мотото е "аз съм жена, а ти като истински мъж ТРЯБВА....."
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 10:51

8 написа:Само че ако за Родопа и Левски мога да видя общото в Батков за Войводина и Вадуц не го виждам, за да си обясня по-късния гол от даденото от съдията продължение.

Избягал си от еврото и си отишъл в Смолян. Ясно ми е защо.........а аз съм напасвал работите.


Айде, айде..... доста зле скалъпено оправдание, всички знаем, че ако Левски беше замесен, а не някакви си Войводина и Вадуц, съвсем нямаше да ти изглежда абсурдно това да е наредено. :qipag: :qipag:

Два мача-близнака, за единия твърдиш, че е уговорен, а за другия твърдиш, че е абсурд да е уговорен. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Христолов » 12 авг 2011, 11:16

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Христолов » 12 авг 2011, 16:50


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 23 авг 2011, 20:57

http://football.sportal.bg/news.php?news=321655

Е на това му се вика слагачество. Ако играеше сега у нас, щеше да разправя как ЦСКА щял да отстрани Стяуа, а Ицо бил по-добър от Хаджи.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Stinkata » 23 авг 2011, 21:14

Тоя едва ли е гледал някой от двамата, ама говори... :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Delija » 23 авг 2011, 21:22

Обаче яко лъска бастуна на румънците :qipag: :qipag:

Но най-добре от ЦСКА познавах Трика и Петре. Когато разбрах, че ще играя в Румъния им се обадих и те ми казаха, че в Румъния има много хубави момичета. И бяха прави

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот 8 » 23 авг 2011, 22:42

Само като чух оценката му за момичетата ми става ясно цялото интервю. Нашите са по-хубави.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Христолов » 14 сеп 2011, 22:25

Херо ми викаше циганин, а Камбуров - печка, признава Екундайо Джайеоба

"Ей, циганин, кога ще подаваш бе?", така се обърнал към Дайо настоящият треньор на Черноморец Херо на мач на Локо (Пд). Нападателят се спрял до тъчлинията, но не отговорил нищо, само го изгледал кръвнишки. "На следващия ден Димитър Димитров ми се извинява през цялата тренировка", разказа Джаейоба пред "Шоу".
С Едуард Ераносян бил голям приятел, дори треньорът го наричал с нашенското име "Данчо". Ераносян, обаче му наложил солена глоба, след като по време на мач с Черноморец, нигериецът хванал за гушата Мартин Камбуров, защото го обиждал на "печка".

BLACK - OUT ! :diabloanifire:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта