ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот onzi » 16 апр 2008, 13:12

да бе, само дето аз тази тема нещо не я забелязах, та питах в беройската
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 16 апр 2008, 15:27

onzi написа:да бе, само дето аз тази тема нещо не я забелязах, та питах в беройската


То за какво са я направили тази тук,тука питай!
Мисля,че Болярки не постапват редно. Колко пати са ни рязали,но никога не сме правили такива циркове,но всеки си е прав за него! Не мога да изкажа мнение като не съм гледала мача,не мога да кажа какво е било. Познавайки отбора на Болярки и техните възможности мисля,че вместо да правят циркове можеха да си доиграят мача все пак не са им вкарали гол в последната минута. Но май старопрестолните не са свикнали да им вкарват слабачки като Берое и трябва задалжително да бият с много на нула,не се мисли така.
Пак казвам няма отбор, който поне веднъж да не ощетяван,или пък подкрепян, така че трябва да се преглатне и да се гледа напред футбол се играе докрая на мача,защото всичко се случва!

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот onzi » 16 апр 2008, 15:33

как не си го гледала бе, муци, от вратата не се ли виждаше по-натам :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 16 апр 2008, 15:56

onzi написа:как не си го гледала бе, муци, от вратата не се ли виждаше по-натам :qipag: :qipag:

Оф мили,ами аз на този мач не играх прибрах си се в София! Нямах възможност да подкрепя отбора,за мое огромна мъка,но на следващия мач пак съм на линия!

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот fen4ona » 16 апр 2008, 20:06

muzzarella написа:
onzi написа:как не си го гледала бе, муци, от вратата не се ли виждаше по-натам :qipag: :qipag:

Оф мили,ами аз на този мач не играх прибрах си се в София! Нямах възможност да подкрепя отбора,за мое огромна мъка,но на следващия мач пак съм на линия!

Кика не е имала почти работа тайче спокс другия мач да си на линия :qipad:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 16 апр 2008, 20:29

fen4ona написа:
muzzarella написа:
onzi написа:как не си го гледала бе, муци, от вратата не се ли виждаше по-натам :qipag: :qipag:

Оф мили,ами аз на този мач не играх прибрах си се в София! Нямах възможност да подкрепя отбора,за мое огромна мъка,но на следващия мач пак съм на линия!

Кика не е имала почти работа тайче спокс другия мач да си на линия :qipad:


Тука май всички са заспали!

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 22 май 2008, 11:56

Първенството приключи! Ето я и равносметката:
Женският тим на НСА „Васил Левски” спечели за 4-и пореден път републиканската титла на България.
Това е четвърта поредна титла за възпитаничките на треньора Емил Атанасов. В последния си мач НСА победи с 3:1 носителя на сребърните медали LP Суперспорт.
Головете за студентките вкараха Силвия Радойска - 2 и Борислава Кирева. Почетното попадение за вицешампионките в даденото от рефера добавено време вкара Гергана Тенева. Трети в крайното подреждане са Болярки (Велико Търново). Шампионките бяха наградени от шефа на аматьорската лига Румен Вълков. Предварително се очакваше медалите да бъдат връчени от президента на БФС Борислав Михайлов, но ангажимент му попречи да присъства. На отбора на НСА предстои атака на групите на Шампионската лига през септември."През юли е жребият за Шампионската лига, а през септември започва надпреаварата. Две години поред не ни достигна малко да се класираме, надяваме се сега да имаме повече шанс", каза наставникът на шампионките Емил Атанасов. :qipaz:

ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ:
Най-добър вратар – Ангелина Ангелова – „ЛП Суперспорт”
Най-добър защитник – Антоанета Панчева – „НСА”
Най- добър полузащитник – Силвия Радойска – „НСА”
Най-добър нападател – Андрияна Боянова – „НСА”


:qipbp: :qipbo: :qipaz:
_MG_2630.jpg
_MG_2630.jpg (65.24 KиБ) Видяна 9007 пъти

fc_olympia
Мнения: 14
Регистриран на: 25 мар 2008, 20:47

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот fc_olympia » 26 май 2008, 10:52

Георги Борисов ще води Олимпия (София)

Бившият нападател на Левски (София) и Локомотив (София) Георги Борисов бе представен като нов старши треньор на Олимпия (София) от президента на клуба Панайотис Папас. "Червено-белите" от София завършиха пети в дебютния си сезон в Държавното първенство за жени.

Борисов ще изведе в турнира за Купата на България в Сливен в средата на юни, а след това и в международен турнир във Велико Търново в края на юни с участието на сръбски и гръцки отбори.

"За мен това е сериозно предизвикателство. Винаги съм работил професионално и смятам да наложа това и в женския футбол. Много съм доволен, че ръководството предоставя отлични условия, които ще ми помогнат за тази цел", коментира Борисов на първата си тренировка с отбора.

Преди това той бе начело на юношеските формации на Мировяне.

"Радвам се, че човек с амбиции и желание за развитие поема отбора. Преди време по този път тръгна и Димитър Димитров-Херо и стигна до националния отбор за мъже. Амбициита на г-н Борисов съвпадат и с моите ? за успехи както в България, така и в Европа", добави президентът на "Олимпия" Панайотис Папас.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот Stinkata » 26 май 2008, 10:57

fc_olympia написа:Георги Борисов ще води Олимпия (София)


Ще ги води из дискотеките на Северна София... :lol:
Успех на отбора. Женският футбол има да наваксва... :qipay: :qipay: :qipay:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 27 май 2008, 11:25

Stinkata написа:
fc_olympia написа:Георги Борисов ще води Олимпия (София)


Ще ги води из дискотеките на Северна София... :lol:
Успех на отбора. Женският футбол има да наваксва... :qipay: :qipay: :qipay:


Така,така развиват се момичетата! Ще се целят високо с амбиции! :qipay: Догодина купа!

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот muzzarella » 17 юли 2008, 13:13

Изключително тежък жребий имаше женският отбор на НСА за първия кръг на тазгодишното издание на Женската Купа на УЕФА. Шампионките на България попаднаха в 4-та група заедно с отборите на RØA Idrettslag от Норвегия, на Honka Espoo от Финландия и на Dinamo Tbilisi от Грузия. Домакин на турнира е отборът на RØA Idrettslag и ще се проведе от 4 – 9 Септември. Според регламента на УЕФА всеки отбор играе срещу всеки и победителят се класира за втория кръг на Купата на УЕФА. Безспорен фаворит за първото място са домакините от Норвегия, а отбора на НСА няма никакви шансове и най-вероятно ще се бори за третото място.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот marto » 21 юли 2008, 23:11

Италия спечели Евро 2008 при девойките
Отборът на Италия е новият европейски шампион по футбол при девойките до 19 години. "Адзурите" за първи път достигнаха до финала на подобен форум и с много воля спечелиха с минималното 1:0 срещу Норвегия. Героят за Италия бе Алис Паризи, която се разписа от дузпа за събаряне на съотборничката и Памела Гели.

Това бе втора среща с Норвегия в рамките на турнира, като младите футболистки от Апенините спечелиха и първият двубой в груповата фаза със същия резултат. За достигането си до финала италианките се справиха още с 3:1 над Франция, с 3:0 над Испания и с 4:0 над Швеция на 1/2 финала. Така те завършиха турнира само с победи.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЖЕНСКИ ФУТБОЛ

Мнениеот otto » 11 авг 2008, 21:12

fc_olympia написа:Георги Борисов ще води Олимпия (София)

ЕЕЕ,БАТЕ АСЕН УВОЛНИХА ЛИ ГО :qipbl:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

fc_olympia
Мнения: 14
Регистриран на: 25 мар 2008, 20:47

Олимпия София стартира подготовката си

Мнениеот fc_olympia » 14 авг 2008, 15:41

Представителният женски тим на Олимпия София започва от 15-ти Август (Петък) подготовката си за новия сезон. Първото занимание на "червено-белите" е от 19 часа на стадион Люлин.

До края на месеца тренировките ще са в София, а всички футболистки ще направят пълни функционални изследвания.

Отборът на Олимпия е поканен да участва на силния международен турнир „Naisus Cup”, който ще се проведе в град Ниш в Сърбия от 26 – 30 Август. Там ще играе и първите контроли, като съперниците ще бъдат силните отбори на домакините от Машинац, шампион на Сърбия, на Алма Ата, шампион на Казакстан и на Вроцлав, шампион на Полша.

„Турнирът в Ниш е много силен имайки предвид, че нашите съперници участват в първия кръг на Шампионската Лига за Жени и за тях ще бъде последен тест преди решителните мачове. Градим нов отбор и искам за всеки пост да имам по една утвърдена футболистка и поне още една футболистка, която да й прави конкуренция” заяви треньорът Георги Борисов.

Потребителски аватар
muzzarella
Мнения: 88
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:10
Местоположение: Stara Zagora

Re: Олимпия София стартира подготовката си

Мнениеот muzzarella » 18 авг 2008, 14:23

fc_olympia написа:Представителният женски тим на Олимпия София започва от 15-ти Август (Петък) подготовката си за новия сезон. Първото занимание на "червено-белите" е от 19 часа на стадион Люлин.

До края на месеца тренировките ще са в София, а всички футболистки ще направят пълни функционални изследвания.

Отборът на Олимпия е поканен да участва на силния международен турнир „Naisus Cup”, който ще се проведе в град Ниш в Сърбия от 26 – 30 Август. Там ще играе и първите контроли, като съперниците ще бъдат силните отбори на домакините от Машинац, шампион на Сърбия, на Алма Ата, шампион на Казакстан и на Вроцлав, шампион на Полша.

„Турнирът в Ниш е много силен имайки предвид, че нашите съперници участват в първия кръг на Шампионската Лига за Жени и за тях ще бъде последен тест преди решителните мачове. Градим нов отбор и искам за всеки пост да имам по една утвърдена футболистка и поне още една футболистка, която да й прави конкуренция” заяви треньорът Георги Борисов.


Ами да ви пожелаем успех! Да се представите на ниво!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron