НЕ на полицейския произвол!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 05 дек 2006, 01:19

Паралес, разказите на феновете винаги са много пристрастни, не го ли знаеш :?: :wink: Много се "украсяват" нещата - и при едните, и при другите.

Мичо, ти още ли не си се гръмнал :?: :lol: :wink: :wink:

П.П.: Айде да не почваме пак с комплексарите, че ще стане една.......

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 дек 2006, 10:44

:lol: Това беше за добре дошъл,бе,да ти напомня да не си забравил :!: :P
Иначе мнения,в които синьото вървят до червеното в подобни теми,адмирирам. :wink: Защото както пима вредни елементи в двете агитки,така има и полицейщина спряма същите тези агитки.
Не знам разказите дали са украсени,но аз лично съм страдал от подобна дива полицейщина,бягал съм като гламав. :wink: А не съм хулиган,не чупя,не се бия,не свалям шалове :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 05 дек 2006, 10:51

Ама, Мичо, естествено че и полицаите не си вършат добре работата. Ама то всичко е на принципа на скачените съдове - слаба държава, слабо първенство, слаб футбол, малко публика, слаба полиция. Просто от нормално по-нормално. Всичко е на това ниво. Когато едното тръгне нагоре(особено ако е държавата), със сигурност и другите ще поемат натам.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 дек 2006, 10:52

Ете това е приказка. :wink:
Без цветове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 05 дек 2006, 11:13

urbano написа:Кога червено-синята мъгла ще разбере че полицията не бие само техни фенове? И като искат солидарност в борбата срещу полицейските репресии от другите агитки те ("чорбата и рогата") дават ли своята солидарност на другите агитки които също изпитват на гърба си ченгесарски произвол? Докато нещата в България се мерят с двоен аршин никва солидарност и сплотеност няма да има. Моите уважения към всички левскари които са се опънали на куките в Ловеч, но пък кампанията която се подема срещу полицейския произвол не трябва да е само защото са били бити "сини" (или пък "червени") привърженици.


Колега, прочети ми второто мнение на втора страница. Идеята на темата е точно тази, да се обединят всички фенове, независимо от клубните пристрастия, защото си патят еднакво както от мършата в своите стада, така и от полицейските безчинства!
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 дек 2006, 11:04

СРАМ!!!


Онзи ден си пускам Телевизора - Ринг ТВ - гледам награждаване на Спортистите донесли много слава на най-успелия спортен клуб - Левски!!!
Всякакъв вид спортисти и треньори дали много за Левски и българския спорт през годината...
И публика. Влади Въргала се шматка като водещ и хитрее...
По едно време се появява познайте кой - бияча на сините фенове - министър Румен Петков...
Питам аз тука - какво е това безобразие.
Човека, който награди полицаи, че са пребили невинни фенове на Левски беше на тържеството и получи награда.
Ебаси унижението.
СК Левски се изсра върху всичките си фенове.
Лицето Стоян Хранов потъпка всичките идеи на Левски - че на Лески богатството е нардода - ПУБЛИКАТА!!!
И той награди този, който тръгна и преби публиката!!!

Ебаси - срама!!!
И никой нищо да не каже....
:x :x :x
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 06 дек 2006, 12:58

Мичо написа:аз не съм хулиган,не чупя,не се бия,не свалям шалове :wink:

Мич ама то напиването е по-вредно бе :lol: :oops:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 06 дек 2006, 14:56

Wallace написа:СРАМ!!!


Онзи ден си пускам Телевизора - Ринг ТВ - гледам награждаване на Спортистите донесли много слава на най-успелия спортен клуб - Левски!!!
Всякакъв вид спортисти и треньори дали много за Левски и българския спорт през годината...
И публика. Влади Въргала се шматка като водещ и хитрее...
По едно време се появява познайте кой - бияча на сините фенове - министър Румен Петков...
Питам аз тука - какво е това безобразие.
Човека, който награди полицаи, че са пребили невинни фенове на Левски беше на тържеството и получи награда.
Ебаси унижението.
СК Левски се изсра върху всичките си фенове.
Лицето Стоян Хранов потъпка всичките идеи на Левски - че на Лески богатството е нардода - ПУБЛИКАТА!!!
И той награди този, който тръгна и преби публиката!!!

Ебаси - срама!!!
И никой нищо да не каже....
:x :x :x


Еееех, за съжаление нищо не може да ме изненада в тази ш страна!
А нещото от което има в огромен излишък е БЕЗСРАМИЕ !
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 13 дек 2006, 11:55

Специален поздрав за всички,които подкрепиха полицейското насилие поставяйки клубната си принадлежност на първо място....

Изображение

Мача е Беласица-ЦСКА в Петрич....Това одобрявате ли го :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
viva_BG
Мнения: 5
Регистриран на: 30 мар 2006, 19:03
Местоположение: Sofia

Мнениеот viva_BG » 13 дек 2006, 14:35

Всеки нормален човек не може да одобри,както това от снимката,така побоищата между феновете.Какъв е смисълът да те боли или да те няма,когато животът ще продължи напред?Само дето,когато много те боли или вече те няма,стадионите ще се пълнят,но без ТЕБ!

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 14 дек 2006, 12:30

Т'ва е поредното доказателство, че най-големите хулигани по стадионите са тия страхливци, дето се крият зад пагончето. Само те посягат на жени и деца. Гнусни милиционери - ВЪН ОТ СТАДИОНИТЕ :!:

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 14 дек 2006, 13:42

viva_BG написа:Всеки нормален човек не може да одобри,както това от снимката,така побоищата между феновете.Какъв е смисълът да те боли или да те няма,когато животът ще продължи напред?Само дето,когато много те боли или вече те няма,стадионите ще се пълнят,но без ТЕБ!
ОMFG...
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 дек 2006, 14:45

АЙДЕ СТИГА С ТЕЗИ ГЛУПОСТИ БЕ,АСЕНЕ ТИ ЩО НЕ СЕ НАМЕСТИШ НА ОВАКАНТЕНОТО ОТ ГРЕТИЕН МЯСТО ЗА ПАРЛАМЕНТЬОР В ЛЕВСКИ :idea:
АЗ ХОДЯ ПОВЕЧЕ ОТ 20-ГОДИНИ ПО СТАДИОНИТЕ КАК ПЪК ВЕДНЪЖ НЕ МЕ БИХА БЕ ДЕБА :?: :?: :?: ВСЕ НА НАРКОМАНИТЕ И ЛУМПЕНИТЕ НЯКОЙ ИМ Е ВИНОВЕН :x МЕНЕ АКО ПИТАШ НА ТЕЗИ ДЕТО ГИ БИЯТ ИМ Е МАЛКО БОЯ :!: :!: :!: А ПЕТКОВ Е ЛЕВСКАР,НОРМАЛНО Е ДА Е ТЪПАНАР :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 14 дек 2006, 15:29

Тва детенцето и бащата на снимката са от най-големите наркомани и лумпени... :lol:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 дек 2006, 15:33

ДРУГО ИМАХ ПРЕДВИД,АМА ТИ ЛИ ДА МЕ РАЗБЕРЕШ :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта