НЕ на полицейския произвол!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 27 ное 2006, 20:10

Usta6a написа: Защото това, което е писала bubbles във форума на Левски, е страшно. (А аз нея я знам индиректно и съм склонен да й вярвам!)


аз я знам директно и съм сигурен, че не лъже!! обаче не съм сигурен, че не спестява и други лоши постъпки, които е видяла... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 27 ное 2006, 20:19

Бой,бой... а така :lol: Като прайте зулуми ше има бой 8) :lol:
Който си седи кротко и си пее и си пляска не го тупалкат :lol:
немам

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 27 ное 2006, 20:23

Hurley написа:Бой,бой... а така :lol: Като прайте зулуми ше има бой 8) :lol:
Който си седи кротко и си пее и си пляска не го тупалкат :lol:


за първото си прав, за второто - не съвсем... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 27 ное 2006, 20:49

ВСИЧКИ трябва да разберете едно-монетата има две страни :idea:
Стига едните са ревали биха ни наред,а другите така ви се пада :?
Разберете едно,че проблем с футболното хулиганство у нас има открай време,то не бяха побои на ред мачове,в това число и финала за купата между червени и зелени...то не бяха бомбички и ред други произшестсвия на наши мачове,то не бяха проблеми с агитките на всички отбори из градовете в България!
Този проблем с хулиганството у нас съществува от много време :idea:
Господи осъзнайте се-убит бе човек преди време :cry: ,едно момиче бе осакатено,СТИГА :idea:
Не зная какво трябва да се случи за да проумеят всички и псевдофенове и полиция,че накрая,ще има много жестоки последствие,ще има пострадали хора ако продължава така :cry:
Не знам после как ще има фенове по стадионите :?: Аз когато имам свое дете никога няма да го заведа на мач ,ако нещата са така :?
Знам само един начин за озаптяване на тия келемета-създаване на фенклубове,сбирки на тия фенклубове,обсъждане на проблема :idea: и разбира се осъдени хулигани :idea: така се реши този проблем в Англия :idea:

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 27 ное 2006, 21:18

Т'ва е гнусен рецидив на ловешката милиция! Да измрат от срамна болест, всички ушати в т'ва село :evil: Петков, подавай си оставката, престъпнико с четери висящи дела :idea:




A.C.A.B.

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 27 ное 2006, 21:35

Пак забелязвам червени, които от 200км знаят повече отколкото аз на мястото на събитието. Капацитети деба :?
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 27 ное 2006, 21:39

Манджа,баце.....и капацитетите са гледали това-онова по тв-то :wink:
И позволи ми да се съмнявам,че само защото жената на майор Петров
(примерно) не му е дала ,или е станал с гъза нагоре ,та затова е наредил
да ви натрошат кофите :wink: Просто нема как да е станало "неволно" и "безпричинно" :lol:
немам

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 27 ное 2006, 21:46

А тебе ти е забавно май...
Вдигни гард за своя град!

СкандалО
Предупреден
Мнения: 257
Регистриран на: 29 авг 2006, 13:16

Мнениеот СкандалО » 27 ное 2006, 22:59

Вместо всички фенове да им дадем отпор и да се обединим, тука се делим на Цска, Левски Сектор А Сектор Б сектор Извъземни :shock:
Е тва не го разбирам...всеки който е бил на мач, без значение обикновен фен, ултрас или какъвто и да е знае, че полицаите са долни измекяри! Пияни, дрогирани, шехеразада.....ушевите налагат жени, деца и всичко що им падне,а ние се делим...Дайте поне един път да сме единни и да се опълчим срешу милиционерските методи :idea:
Това, което стана на 11 септември 2005 винаги ще го помня, такива гледки трудно се забравят :(
Също така си спомням и вече забравения мач ЦСКА-Беласица, когато даже полицейския произвол беше документиран и снимката на 11 годишно дете налагано с палки се въртеше по всички вестници и телевизии.Тогава какви последствия имаше за наркоманите в униформи...НИКАКВИ!
Питам ДОКОГА :?: :?: :?: :?:
Дори, когато губиш аз пея за теб!!!!!!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 28 ное 2006, 08:08

Абе некои хора немат мозък... Живеят си още в тоталирано време и са свикнали Чичко Милиционер винаги да е прав! Да,ама не. Само човек,който не ходи редовно по мачове не знае за какво става дума. Полицейският терор върху феновете преминава всякакви граници. И когато някоя агитка се опъне по някакъв нашин на ушатите и ги залепостави следват отмъстителни акции на "пазителите на реда". Случилото се на НФК на мача с ЦСКА и в Ловеч онзи ден е отмъщението на ушевите за бомбите срещу Сиони. Както си отмъстиха преди това в Борисовата градина в тъмнината,далеч от камерите на телевизиите,биейки и газейки деца с родителите им,за боя по трибуните преди това. На всички е ясно,че има хора в агитката на Левски (и на другите отбори),чието място не е по стадионите. Но това са един много малък процент. Тогава защо ушев тормози цялата агитка? Като тормоза не включва само боя. Тормозът включва и това,че на всеки мач още при проверката на входовете става мазало и заради ушев буквално се мачкаме един друг с риск да стане ново "Индиго". Тормозът сключва забраната на хореографии,знамена и прочее фенски артикули разрешени по цял свят.
Вместо да ловят бандити на милиционерите на Румен Петков им е по-лесно да бият и арестуват футболни фенове като по този начин отчитат дейност. Това е тъжната истина.
И не на последно място е ролята на медиите. В 99 % от случаите те се застъпват за МВР (властта) и изкарват феновете "хулигани",а ушевите "герои". Ето сега се пише доста за ранения полицай онзи ден в Ловеч,а за десетките ранени фенове почти не се споменава.

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 28 ное 2006, 10:21

Тъжно ми е, че въобще може да има спор по въпроса и мненията са 50:50. Хора, опомнете се, тук не става дума за клубни пристрастия, става дума за полицейски палки върху сини, червени, черно-бели и т.н. гърбое. Никой не го заслужава. Това, че онзи олигофрен се кефи на бой с полицията, са виновни пак ченгетата и началниците им.
Какво по дяволите трябва да се случи, че да се озаптят по 50 души на агитка, та да мирне всичко. Знаят се, има начин да ги изобличат, дайте ми отговор на простичкия въпрос - защо не се прави? Тук не се сблъскваме с мощни, добре организирани(и финансирани) крайни групировки, като във Франция, Англия, Италия.Цял свят разбра седмица преди дербито в Пловдив къде ще е търкала, само ченгетата оставиха да се случи и тогава да се намесят. Но иначе нямаше как да отчитат дейност.
Разберет, в днешно време не е нормално, не редно, противозаконно е полицията да бие, даже провинили се - тях ги арестуват и съдят.
Иначе, си имаме милиция, а Румен Петков с нея си е свикнал повече.

А колкото до доказателствата, ще се подават жалби със свидетелски показания, ако имаме топки - жалби, дела, жалби, дела - докато се усетят, че така не може да продължава. Но, за съжаление, ние рядко сме имали топки за нещо...нито можем да се обединим(вднага ревнаха гласове - заслужено е), нито можем да устискаме и аз вече се чудя, какво да обяснявам на сина ми като причина, че не го водя на мач. А аз не желая да глед нити друсани лумпени със сини шалчета, нито бесни полицаи, които ги бият, нито, не дай си боже претърпим същото!
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 ное 2006, 10:34

Hurley написа:Манджа,баце.....и капацитетите са гледали това-онова по тв-то :wink:
И позволи ми да се съмнявам,че само защото жената на майор Петров
(примерно) не му е дала ,или е станал с гъза нагоре ,та затова е наредил
да ви натрошат кофите :wink: Просто нема как да е станало "неволно" и "безпричинно" :lol:


Следващия път когато някъде из Петрич не е анонимно лице,а твоят син,който е пети клас примерно,си припомни помията,която сега изливаш. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
martto
Мнения: 97
Регистриран на: 15 апр 2006, 10:53

Мнениеот martto » 28 ное 2006, 11:06

... а най-глупаво е като вземат да се оправдават:"тези хулигани.., наркомани..., надрусани" е как бе мааму стара ги прецениха че са надрусани по снимките и им лепкат веднага наркомани. не може така, "щом, сме ги били, значи са били наркомани"
ако пожелаят могат да решат проблема, само че си има начини, снимат, гледат, записват, водят си картотеки. само че те избират лесния начин - бой наред
пак казвам, смятам че полицията в големите градове има значителен напредък в това отношение в сравнение с преди 4-5 години да кажем. но в ловеч това вече е рецидив. за което вина имат не редовите полицаи а техните началници. Когато преди време милицията в ловеч си позволи произвола срещу феновете на локомотив, началника на ловешката милиция, барабар с министъра излязоха и публично обявиха, че милицията си е свършила работата перфектно, даже се гордеели с тях. след такава публична сащита е нормално това да се повтори, милиционерите в ловеч се чустват недосегаеми. сега пак гледам се гордеели с тях.
колкото и да е "пикаене срещу вятъра' смятам че всеки които се чуства незаслужено засегнат трябва да се бори до край. намя друг начин, всичко си зависи от нас, ако не правим нищо и нищо няма да се промени

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 ное 2006, 14:32

"Вътре имаше цивилни полицаи от София. Те ни провокираха, за да се докажат след думите на Баждеков, че не си вършат работата. Ловешките полицаи нямат никаква вина. Всяка година сме тук и те не ни създават проблеми. Пред полицейското управление местните ченгета дори се питаха помежду си - кои бяха тези колеги, които налагаха всички наред - негодуваха феновете.
Привърженик с подута вежда пък разпалено обясняваше как полицаите са изкарали невръстно момче от кола и са започнали да го бият пред очите на баща му."


Та кой беше писал нещо за ловешката полиция.... даже и милиция :lol: :lol: :lol:

някой пък написал че в софия били много добрички полицаите... :lol: :lol:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 28 ное 2006, 15:29

СкандалО написа:Вместо всички фенове да им дадем отпор и да се обединим, тука се делим на Цска, Левски Сектор А Сектор Б сектор Извъземни :shock:


Ха! К'ъв отпор? За такова нещо се иска масовост. В нашето първенство има 16 отбора и само 4-5 публики, които могат евентуално след обединение да бламират по някакъв начин милицията. Само че едните от тях(нашите жълти комшийки) са любовници с ушатите и те също трябва се отпишат. Т'ва е прекалено недостатъно за съжаление и ушатите ше продължават с безчинствата по стадионите...


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron