Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 12:03
Североизточна "В" АФГ 2010/11
I кръг
15 август 2010, неделя, 18:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Тополите (Тополи) -
Спартак 1918 (Варна) - Шабла (Шабла) -
Белица (Белица) - Преслав (Велики Преслав) -
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово) -
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово) -
Бенковски (Бяла) - Макак 2008 (Шумен) -
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел) -
Ботев 2008 (Нови пазар) - Девня (Девня) -
II кръг
Тополите (Тополи) - Девня (Девня) -
Септември 98 (Тервел) - Ботев 2008 (Нови пазар) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево) -
Макак 2008 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла) -
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла) -
Суворово (Суворово) - Две могили (Две могили) -
Преслав (Велики Преслав) - Скрита сила (Мъдрево) -
Шабла (Шабла) - Белица (Белица) -
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спартак 1918 (Варна) -
III кръг
Спартак 1918 (Варна) - Тополите (Тополи)
Белица (Белица) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Скрита сила (Мъдрево) - Шабла (Шабла)
Две могили (Две могили) - Преслав (Велики Преслав)
Бенковски (Бяла) - Суворово (Суворово)
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)
Спортист (Генерал Тошево) - Макак 2008 (Шумен)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Девня (Девня) - Септември 98 (Тервел)
IV кръг
Тополите (Тополи) - Септември 98 (Тервел)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Девня (Девня)
Макак 2008 (Шумен) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Черноломец 04 (Попово) - Спортист (Генерал Тошево)
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)
Шабла (Шабла) - Две могили (Две могили)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)
Спартак 1918 (Варна) - Белица (Белица)
V кръг
Белица (Белица) - Тополите (Тополи)
Скрита сила (Мъдрево) - Спартак 1918 (Варна)
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Бенковски (Бяла) - Шабла (Шабла)
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Черноломец 04 (Попово)
Девня (Девня) - Макак 2008 (Шумен)
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)
VI кръг
Тополите (Тополи) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Макак 2008 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)
Черноломец 04 (Попово) - Девня (Девня)
Суворово (Суворово) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)
Шабла (Шабла) - Черноморец 2003 (Бяла)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)
Спартак 1918 (Варна) - Две могили (Две могили)
Белица (Белица) - Скрита сила (Мъдрево)
VII кръг
Скрита сила (Мъдрево) - Тополите (Тополи)
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)
Бенковски (Бяла) - Спартак 1918 (Варна)
Черноморец 2003 (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Преслав (Велики Преслав)
Девня (Девня) - Суворово (Суворово)
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 04 (Попово)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Макак 2008 (Шумен)
VIII кръг
Тополите (Тополи) - Макак 2008 (Шумен)
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)
Преслав (Велики Преслав) - Девня (Девня)
Шабла (Шабла) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла)
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)
IX кръг
Две могили (Две могили) - Тополите (Тополи)
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)
Черноморец 2003 (Бяла) - Белица (Белица)
Спортист (Генерал Тошево) - Спартак 1918 (Варна)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Девня (Девня) - Шабла (Шабла)
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово (Суворово)
Макак 2008 (Шумен) - Черноломец 04 (Попово)
X кръг
Тополите (Тополи) - Черноломец 04 (Попово)
Суворово (Суворово) - Макак 2008 (Шумен)
Преслав (Велики Преслав) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня (Девня)
Спартак 1918 (Варна) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Белица (Белица) - Спортист (Генерал Тошево)
Скрита сила (Мъдрево) - Черноморец 2003 (Бяла)
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)
XI кръг
Бенковски (Бяла) - Тополите (Тополи)
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)
Спортист (Генерал Тошево) - Скрита сила (Мъдрево)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Белица (Белица)
Девня (Девня) - Спартак 1918 (Варна)
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шабла (Шабла)
Макак 2008 (Шумен) - Преслав (Велики Преслав)
Черноломец 04 (Попово) - Суворово (Суворово)
XII кръг
Тополите (Тополи) - Суворово (Суворово)
Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 04 (Попово)
Шабла (Шабла) - Макак 2008 (Шумен)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)
Белица (Белица) - Девня (Девня)
Скрита сила (Мъдрево) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Две могили (Две могили) - Спортист (Генерал Тошево)
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)
XIII кръг
Черноморец 2003 (Бяла) - Тополите (Тополи)
Спортист (Генерал Тошево) - Бенковски (Бяла)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Две могили (Две могили)
Девня (Девня) - Скрита сила (Мъдрево)
Септември 98 (Тервел) - Белица (Белица)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Спартак 1918 (Варна)
Макак 2008 (Шумен) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Черноломец 04 (Попово) - Шабла (Шабла)
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)
XIV кръг
Тополите (Тополи) - Преслав (Велики Преслав)
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)
Спартак 1918 (Варна) - Макак 2008 (Шумен)
Белица (Белица) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Скрита сила (Мъдрево) - Септември 98 (Тервел)
Две могили (Две могили) - Девня (Девня)
Бенковски (Бяла) - Ботев 2008 (Нови пазар)
Черноморец 2003 (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)
XV кръг
Спортист (Генерал Тошево) - Тополите (Тополи)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла)
Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Скрита сила (Мъдрево)
Макак 2008 (Шумен) - Белица (Белица)
Черноломец 04 (Попово) - Спартак 1918 (Варна)
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)
XVI кръг
Тополите (Тополи) - Шабла (Шабла)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)
Спартак 1918 (Варна) - Суворово (Суворово)
Белица (Белица) - Черноломец 04 (Попово)
Скрита сила (Мъдрево) - Макак 2008 (Шумен)
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня (Девня)
Спортист (Генерал Тошево) - Ботев 2008 (Нови пазар)
XVII кръг
Ботев 2008 (Нови пазар) - Тополите (Тополи)
Девня (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)
Макак 2008 (Шумен) - Две могили (Две могили)
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)
Суворово (Суворово) - Белица (Белица)
Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна)
Шабла (Шабла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)