Родопа (Смолян)

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 22 май 2006, 14:48

Batkoto написа:не,искам да кажа че ни ЕБАХА майката отвсякъде...
с извинение :oops:


Родопа не са ви таковали майката... Доколкото знам равностоен мач е бил, даже сте ги превъзхождали... Ама що така е станало??? :? :twisted:
А иначе щом те на вас, тогава трябва и вие на тях... т'ва там за майката... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 22 май 2006, 14:51

Batkoto написа:не не Родопа са ни таковали майката,а наште собствени хора,щот въобще не им пука за клуба :!:

Може би това е едно от малкото мнения, в които ще се съглася с теб...
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 22 май 2006, 15:14

Wallace написа:
Batkoto написа:не не Родопа са ни таковали майката,а наште собствени хора,щот въобще не им пука за клуба :!:

Може би това е едно от малкото мнения, в които ще се съглася с теб...
И аз , но това не е за тази тема. А , че ваш`те хора са ви таковали майката - от това по-нормално няма...
Изображение

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 20 ное 2006, 16:14

Чета,чета... и се чудя това тема за Родопа ли е или за "големите" ЛЕВСКИ и ЦСКА,май останах с убеждението ,че само се ядете на тема ЛЕВСКИ-ЦСКА.
Да ви кажа честно аз съм много запален фен на Родопа от как се помня и мен ме боли когато в клуба не са изяснени нещата и трябва все някой отбор от големите да ни праща наемници(а както знаете наемниците никога не играят така както биха играли собствените играчи) и да ни е президент човек ,който повече милее за ЦСКА(Манджуков) не спазва обещанията си към клуба и т.н.(за заплати и др.),а за г-н Батков мога само да му бъда благодарен защото той е от нашият край и винаги е помагал с каквото може,само един път се излъга да остави преостъпените от Левски да играят за Родопа срещу Левски ,така Левски загуби 2:1,след този мач вече не се разрешаваше да играят преотстъпените и Родопа едвам сглобяваше състав и затова губеше.Само една година откровенно дадохме мача след 7 минутното продължение,когато се играеше до гол.Признавам си освен че съм фен на Родопа съм и до дъното на душата си син фен.
Така че моето желание(което така или иначе няма кой да чуе) Родопа да разчита на свои футболисти и да играе за себе си.
Пожелавам успех на всички ви и не се ядете толкоз ,нищо не зависи от нас(привържениците)!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 20 ное 2006, 16:18

julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 20 ное 2006, 16:24

wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!



Не си прочел внимателно всичко :wink:

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:26

wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 20 ное 2006, 16:30

Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11




Тук нещо издишаш ,с това твърдение ,защото когато играят Левски и Родопа аз подкрепям Родопа
Последна промяна от julijan на 20 ное 2006, 16:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JALT`1912
Мнения: 8
Регистриран на: 20 сеп 2006, 16:11
Местоположение: Пловдив

Мнениеот JALT`1912 » 20 ное 2006, 16:34

Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11


За едно нещо,един шоп да е прав!!! armataz_01_37

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 ное 2006, 16:38

Майна, единствено преданост към любимия отбор може да съществува в София. Демек, тези, които са от Левски са си за Левски, а тези които са си за ЦСКА са си за ЦСКА...
Всичко друго е измислици премислици. И в Пловдив има много такива хем за ЦСКА или Левски, хем за Ботев...
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:53

JALT`1912 написа:
Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11


За едно нещо,един шоп да е прав!!! armataz_01_37


Кой е шоп бе :?


Уолъс, левскарите и цесекарите в Пловдив, не са точно от Пловдив :lol: Аз не познавам пловдивчани, ако ще и папагали да са, които да ви се кефят на вашите отбори ;) В смисъл, че синпатия може и да има в едната посока примерно, ама т'ва са в екстремни ситуации, когато играете срещу градския ни съперник или пък срещу умразната ми за мен Барса примерно :lol: Не е като да си сложиш аватар и не двата отбора обаче! Или пък на полувремето да идеш в другата агитка :lol:


julijan-е, може и да викаш за Родопа срещу Левски, ама като гледам имаш и втори отбор, нали? За мен, а и за доста хора, "втори отбор" освен Локомотив Пловдив в границите на Република България не съществува ;)

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 20 ное 2006, 16:57

За мен откакто съм се родил има само един отбор. Не виждам защо местоживеенето задължително трябва да определя отбора.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 ное 2006, 16:58

Г-н Витков (разбирай човека от снимката ти), какво ще кажеш за омразното ми, злокачествено според мен образувание, наречено ТОРСИДА ПЛОВДИВ. Това не е екстремна ситуация!
Има си хора пловдивчани, за които не съществува правилото "Ние сме от Пловдив, дай да подкрепяме някой от Пловдивските отбори".
Така както знам за един, който е фен на Миньор перник. Лют фен на Перничани, ама е софианец...
Страно за някой, но за мен - НЕ!
Мога да кажа, че бях на един финал за Купата на РБ в Пловдив, около мен имаше една групичка около 20-на човека, която ни помоли да спрем да пеем песента "В Пловдив ще пристигнем...". Момчетата ни казаха, че не само в София има Левскари, ами и в Пловдив и това е обидно за тях.

Иначе в България за мен има само един отбор и никога не бих подкрепял друг!
Последна промяна от Wallace на 20 ное 2006, 17:00, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:59

Сега и един пост по темата все пак:


Тоя Малката кифла, как го оставихте да си тръгне жив от Смолян бе :shock: Нас ако ни допуснат с;ед такова съдийство толкова близо до съдията след мача, ше са му последните мигове в живота...

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 17:01

Wallace написа:Г-н Витков (разбирай човека от снимката ти), какво ще кажеш за омразното ми, злокачествено според мен образувание, наречено ТОРСИДА ПЛОВДИВ. Това не е екстремна ситуация!


Ами отговора се крие в по-предния ми пост ;) Те НЕ СА от Пловдив!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта

cron