Родопа (Смолян)

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:26

wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 20 ное 2006, 16:30

Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11




Тук нещо издишаш ,с това твърдение ,защото когато играят Левски и Родопа аз подкрепям Родопа
Последна промяна от julijan на 20 ное 2006, 16:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JALT`1912
Мнения: 8
Регистриран на: 20 сеп 2006, 16:11
Местоположение: Пловдив

Мнениеот JALT`1912 » 20 ное 2006, 16:34

Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11


За едно нещо,един шоп да е прав!!! armataz_01_37

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 ное 2006, 16:38

Майна, единствено преданост към любимия отбор може да съществува в София. Демек, тези, които са от Левски са си за Левски, а тези които са си за ЦСКА са си за ЦСКА...
Всичко друго е измислици премислици. И в Пловдив има много такива хем за ЦСКА или Левски, хем за Ботев...
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:53

JALT`1912 написа:
Хиподил написа:
wondertree написа:julijan, като си толкова голям фен на Родопа защо ти е такъв аватара?!


Ами ако не е на Левски, ше е на ЦСКА. Такова нещо като "support your local team" го има само в Пловдив и донякъде във Варна и Стара Загора. Типичен пример е и оня най-големия "фен" на Чавдар(Б Сл) дето се оказа по-голям "фен" на ЦСКА armataz_01_11


За едно нещо,един шоп да е прав!!! armataz_01_37


Кой е шоп бе :?


Уолъс, левскарите и цесекарите в Пловдив, не са точно от Пловдив :lol: Аз не познавам пловдивчани, ако ще и папагали да са, които да ви се кефят на вашите отбори ;) В смисъл, че синпатия може и да има в едната посока примерно, ама т'ва са в екстремни ситуации, когато играете срещу градския ни съперник или пък срещу умразната ми за мен Барса примерно :lol: Не е като да си сложиш аватар и не двата отбора обаче! Или пък на полувремето да идеш в другата агитка :lol:


julijan-е, може и да викаш за Родопа срещу Левски, ама като гледам имаш и втори отбор, нали? За мен, а и за доста хора, "втори отбор" освен Локомотив Пловдив в границите на Република България не съществува ;)

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 20 ное 2006, 16:57

За мен откакто съм се родил има само един отбор. Не виждам защо местоживеенето задължително трябва да определя отбора.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 ное 2006, 16:58

Г-н Витков (разбирай човека от снимката ти), какво ще кажеш за омразното ми, злокачествено според мен образувание, наречено ТОРСИДА ПЛОВДИВ. Това не е екстремна ситуация!
Има си хора пловдивчани, за които не съществува правилото "Ние сме от Пловдив, дай да подкрепяме някой от Пловдивските отбори".
Така както знам за един, който е фен на Миньор перник. Лют фен на Перничани, ама е софианец...
Страно за някой, но за мен - НЕ!
Мога да кажа, че бях на един финал за Купата на РБ в Пловдив, около мен имаше една групичка около 20-на човека, която ни помоли да спрем да пеем песента "В Пловдив ще пристигнем...". Момчетата ни казаха, че не само в София има Левскари, ами и в Пловдив и това е обидно за тях.

Иначе в България за мен има само един отбор и никога не бих подкрепял друг!
Последна промяна от Wallace на 20 ное 2006, 17:00, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 16:59

Сега и един пост по темата все пак:


Тоя Малката кифла, как го оставихте да си тръгне жив от Смолян бе :shock: Нас ако ни допуснат с;ед такова съдийство толкова близо до съдията след мача, ше са му последните мигове в живота...

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 20 ное 2006, 17:01

Wallace написа:Г-н Витков (разбирай човека от снимката ти), какво ще кажеш за омразното ми, злокачествено според мен образувание, наречено ТОРСИДА ПЛОВДИВ. Това не е екстремна ситуация!


Ами отговора се крие в по-предния ми пост ;) Те НЕ СА от Пловдив!

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 20 ное 2006, 17:28

Да ......от Нова Загора са........... :lol: 8) :lol:
немам

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 21 дек 2006, 12:16

Хиподил написа:Сега и един пост по темата все пак:


Тоя Малката кифла, как го оставихте да си тръгне жив от Смолян бе :shock: Нас ако ни допуснат с;ед такова съдийство толкова близо до съдията след мача, ше са му последните мигове в живота...


Ами защото,нас нямаше да ни жалят ,ако се беше случило нещо такова ,както им се разминава на разни Галевци(Рилецо)

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 04 май 2007, 10:11

Да навярно вече сте се успокоили,че изпадаме в "Б" група!:)И за нас е по-добре,че ни омръзна да се съобразяваме с това което ни наредят големите клубове.Иначе е жалко за публиката,тук бяха най-посещаваните мачове в "А" група.На народа това им беше удоволствието през един уикенд да разпуснат малко на стадиона и да се видят с приятели след поредната тежка седмица на работа(за по 150 лева).Да си дадат 2-те или 3-те левчета за билетче и да си повикат наволя.
Хубаво ще е сега ако нашите заложат на собствени кадри,защото се видя че от наемници не става.И дори да не се завърнем скоро в "А" група да знаем ,че имаме изграден отбор от наши момчета,които ще милеят за този отбор.А не да се продават като сегашните(визирам Родопа-Марек 1:2), и ли да нямат желание за игра ,а само пари да са им в главите.
Но стига съм ви тормозил със своите излеяния.Желая успех на всичкиви и по-малко омраза!Това е само една игра! :wink:

Потребителски аватар
roger sanchez
Мнения: 233
Регистриран на: 26 фев 2007, 17:40
Местоположение: russe

Мнениеот roger sanchez » 04 май 2007, 11:24

julijan я кажи понеже Родопа ше играе от следващия сеэон с Дунав в иэточната Б група ,кви са ви амбицийте ще се натискате ли эа промоция или не кво се говори иэ Смолян

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 153
Регистриран на: 03 май 2005, 15:42
Местоположение: Смолян
Контакти:

Мнениеот julijan » 04 май 2007, 11:32

roger sanchez написа:julijan я кажи понеже Родопа ше играе от следващия сеэон с Дунав в иэточната Б група ,кви са ви амбицийте ще се натискате ли эа промоция или не кво се говори иэ Смолян


Ще се гради нов отбор и почти 100 % няма да се борим за "А" група!А и още не се знае в коя "Б" група ще сме :)То с това разделение на регионите само БФС може да си решава кой къде да ходи . Айде и успех на Дунав симпатичен отбор са и заслужават да са в "А" група!

Потребителски аватар
roger sanchez
Мнения: 233
Регистриран на: 26 фев 2007, 17:40
Местоположение: russe

Мнениеот roger sanchez » 04 май 2007, 12:12

julijan написа:
roger sanchez написа:julijan я кажи понеже Родопа ше играе от следващия сеэон с Дунав в иэточната Б група ,кви са ви амбицийте ще се натискате ли эа промоция или не кво се говори иэ Смолян


Ще се гради нов отбор и почти 100 % няма да се борим за "А" група!А и още не се знае в коя "Б" група ще сме :)То с това разделение на регионите само БФС може да си решава кой къде да ходи . Айде и успех на Дунав симпатичен отбор са и заслужават да са в "А" група!
ами аэ раэбрах че в иэточната ще играете но при условие че и двата бургаски отбора вляэат което според мен е сигурно .аре Успех и на Родопа


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron