Спартак (Варна)

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Спартак (Варна)

Мнениеот Delivery_boy » 01 фев 2006, 17:37

Ради Здравков с първи гол за Спартак
17:12 01.02.2006г.
Агенция "Фокус"

Варна. Наставникът на Спартак Ради Здравков отбеляза дебютното си попадение за “соколите”, съобщи радио Фокус - Варна. Здравков игра 35 минути за победата със 7:0 в днешната контрола с Черноморец (Чернево). В 87-та минута на мача той буквално разкъса мрежата на аматьорския тим след пас на Владо Мирчев. Останалите голове за варненци отбелязаха Мирчев – 52-та и 75-та минути, Бояджиев – 67-та, Н. Станчев – 69-та от дузпа, Генчев – 80-та и Дянков – 90-та. Дебют за Спартак направи синът на бившия защитник на ЦСКА Александър Александров, който носи същото име.
Съставът на Спартак: Арнаудов, Христов, Маринов, Здравков, Соколов, Любенов, Бояджиев, Кирчев, Синан, Вълев, Александров
Резерви: Славов, Здравков, Петров, Филипов, Дянков, Ангелов, Михайлов, Станчев, Съботинов, Генчев, Мирчев
------------------------------------------------------------------------------------
Ей за такива култови новини си струва да отворя тема за Спартак. Ради е железен

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 01 фев 2006, 17:46

1932г. - Шипченски сокол е сполетян от голямо нещастие - Жечо Тунчев, най-добрият футболист на отбора, "перлата на футболна Варна", се разболява от неизлечимата тогава туберкулоза и умира едва 21-годишен. Огромна е мъката на неговите близки, на съотборниците му и на привържениците на отбора. В първия мач след смъртта на Тунчев съперник на "соколите" е Владислав (Вн). Двата отбора са основни претенденти за първото място в областта, а изходът от двубоя решава по-нататъшната борба. Преди срещата отборът на Шипченски сокол се покланя на гроба на незабравимия съотборник и приятел, там момчетата се заклеват да победят Владислав. В знак на почит към паметта на Жечо те решават да имат в негово лице един невидим играч и да излязат срещу съперника с 10 души. Тази среща е своеобразен паметник и остава в историята на българския футбол. С всеотдайната си игра десетицата на соколите разгромява Владислав с 5:1!
-------------------------------------------------------------------------------------

Малко ретро да стоплим изстрадалата Спартаклийска душа

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 01 фев 2006, 19:59

Ради Здравков недоволен от показаното преди почивката
Старши треньорът на Спартак (Вн) Ради Здравков определи като мач с две лица проверката на теговия тим с Черноморец (Чернево). "Две различни полувремена. През първото играха по-неопитните, по-несигурните играчи, които за съжаление отбиха номера. След почивката състезателите, които изкараха основната част от есенните мачове демонстрираха необходимата сериозност. Играха с желание, с настроение и въпреки, че може да са се уморили, присъстваха близо до наказателното поле. Получиха се интересни неща", заяви бившият национал.
Запитан за впечатленията му от новите играчи, които са на проби, Здравков отговори: "Не, не искам да бързам с крайни мнения и оценки. Разбрали сме се с тях. Ние трябва да сме търпеливи, те също, и да не рискуват. Знам, че имат желание да останат в нашия състав, така че има още време и контроли с по-силни противници и по-добри условия. Тогава ще покажат своите възможности. Няма да бързаме".
автор: ole-bg.com, 18:44 часа, 01.02.2006

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 02 фев 2006, 10:43

ГАДЖЕ на играч от "Спартак" (Вн) се съблече за Playboy

Varna-Sport 01.02.2006 10:06
Жана Йовчева, която била гадже на футболиста от "Спартак" (Вн) Милен Христов се съблече за Playboy. От днес тя е на корицата на февруарския брой на списанието. 22-годишната варненка се похвалила, че секса е в основата на връзката и с играча на "соколите".
"Правим го сутрин, обед, вечер. Последният път продължихме 5 часа. Нали знаете жените сме лакоми", твърди Жана на страниците на "7 дни спорт". Варненката бе определена за №2 в конкурса "Мис България 2002". Жана Йовчева е рекламно лице на "Sobieski" от това лято. Тя е известна танцьорка от елитните клубове в София, Варна и Велико Търново, както и участничка в последните клипове на Дичо и Галя от "Сатен".

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 02 фев 2006, 22:16

Тъжен помен
На 3 февруари се навършват 40 дни без нашия колега и приятел Здравко Радев Отиде си един млад живот, изпълнен с неизмерима доброта, отдаден изцяло на семейството, приятелите и футбола! Времето няма да изтрие твоята дълбока следа в нашия живот и мъката, която остави в сърцата ни! Вечно ще скърбим за теб! Прекланяме се пред светлата ти памет! От Ръководството на ПФК Спартак (Вн)

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 фев 2006, 22:24

Мда,поклон пред паметта му...
Относно Спартак....
Ми затова сте в Б група,и аз да имам гадже,което се снима за плейбой,и аз няма да мисля за футбол много-много... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 02 фев 2006, 22:45

:cry: :cry: :cry: :cry:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 02 фев 2006, 23:20

D_boy, а спомняш ли си един мач между Вихър Горубляне и Спартак Варна за Купата? Осминафинал ако не се лъжа. Преди няколко години. Гледах го на живо, тогава (както и сега) Вихър беше във В група, а Спартак беше един от добрите отбори в А. Мачът свърши 3:1 за... ще те се сетиш. :twisted: :lol: Петелът тогава снимаше с репортаж за кАНАЛА и аз с кеф си го изгледах по новините. Жалко, че не успях да взема интервю от Вальо Станчев, но той много бързаше към съблекалните... може би му се е пишкало... :roll:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2006, 09:58

Биби -Всички ГОЛЕМИ ОТБОРИ са имали такива мачове ,както и твоето тимче така че това го разбирам меко казано като -ЗАЯЖДАНЕ ПО ДЕТСКИ :wink:
ЦСКА

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 03 фев 2006, 12:33

Еее, Скорпи, Вихър тогава наистина имаше КЛАСНИ играчи, ако това ще те утеши. Преслав Гетов ни водеше атаката, Мишауи връзваше играта, ГОЛЯМ отбор имахме. :lol: :wink: А, да предишния кръг сритахме и Металург Перник, който тогава беше в А (годината на пернишките дербита :lol: ). :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2006, 16:12

Bиби -прочети това което съм написал :roll:
ЦСКА

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 03 фев 2006, 18:49

Нещо не мога да си го спомня този мач.Имам спомен че ме играли с Вихър но пък чак да са ни били не ми се вярва.Освен ако не са играли на разменено гостуване.А Спартак изпадна заради некърдо управление от срана на ръководството а не защото е продавал мачове.Но сега се завръщаме отново и на есен пак ще премерим сили само да не стане така че някой от грандовете да загуби титлата си точно на Коритото.

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 05 фев 2006, 18:03

"Спартак" (Вн) загуби с 1:2 от "Кайрат" (Казахстан) в контрола играна в Албена. И трите гола бяха вкарани от казахстанците, които си набутаха автогол. Това е първа загуба на "соколите" за 2006 година

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 06 фев 2006, 22:34

Е то в контрола не се брои :wink:
Биби -това на снимката ти ли си .... :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 09 фев 2006, 20:42

Георги Филипов: Вярвам, че не съм забравил да вкарвам голове
От Калоян Златков, в. "Черно море"

Младият нападател на Спартак Георги Филипов се завърна в състава на "соколите" след близо 6-месечно отсъствие от терените поради контузия. Жоро претърпя операция от артроскопия, която за съжаление не премина по най-успешния начин. В контролата на варненци с Конелиано (0:2) обаче той се появи на терена и поигра малко над половин час.

- Жоро, близо 6 месеца отсъства от терените. Как се почувства в контролата с Конелиано?
- Страхотно. Как иначе да се чувствам. Радостен съм, че най-после влязох на терена.
- Знаеше ли предварително, че ще играеш в този мач?
- Ами наставникът ни Ради Здравков каза преди срещата, че ще пусне в игра всички. Сигурно е видял на тренировка, че се чувствам добре, и затова ме пусна.
- Как се чувстваш сега?
- Почти съм възстановен от контузията. Много по-добре съм. Най-важното на този етап е да се работи за цялостното възстановяване на мускула. Засега бягам наравно с останалите, а във фитнеса се задържам по-дълго. Много ми помага Методи Томанов. С него се стремим да не претоварим болното място.
- В контролата замалко да отбележиш гол с глава. Да не си забравил да вкарваш след 6 месеца отсъствие от мачовете?
- Нееееее (смее се). Вярвам, че не съм забравил да вкарвам. Още не съм се пускал в двустранните игри, но пък в положението с Конелиано замалко топката да влезе във вратата.
- Кога ще се възстановиш напълно?
- Има време за това. До края на подготовката трябва да съм готов и за първия мач да съм на линия. Ако всичко е наред, съм 100% възстановен за мача с Калиакра. Трябва обаче да наваксам в подготовката в сравнение със съотборниците ми. Затова сега повече работя и малко по малко ги настигам.
- На какво отдаваш загубата от Конелиано?
- Конелиано определено бе по-свежият отбор. Играха по-добре от нас през първото полувреме, но през втората част ние имахме повече положения от съперника. Имаме време да изчистим грешките, които допускаме.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron