Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Pride » 11 апр 2009, 23:20

otto написа:
Pride написа: ... бъркаш да ти дам да гледаш мача от днес и ако не са ти много червени очилата ще си промениш мнението

ДНЕШНИЯ МАЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА,НИЕ НЕ СМЕ ''ЛЕВСКИ'' :qipad: :qipaz:


ДА ПОВЕЧКО ДУЗПИ ПОЛУЧАВЕТЕ :qipae: :wink:

:qipaz: и благодаря за поздавленията, но който си мисли че "Левски" са били слаби бърка

:qipbp: :qipaz: :qipbp: :qipaz: :qipbp: :qipaz:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот otto » 11 апр 2009, 23:30

СИ ГОВОРИМ СЛЕД НАШИЯ МАЧ :qipad: СА КВО ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ :qipae: РАДВАЙ СЕ ТАМ НА ПОБЕДАТА,ЗАСЛУЖЕНА Е И ТВА Е :qipaz: АЗ, АКО СЕДНА ''ДА СИ ГО МЕРЯ'' И С ЛОКОМОТИВЦИ,ДОКЪДЕ ЩЕ Я ДОКАРАМЕ НЕ ЗНАМ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Pride » 11 апр 2009, 23:32

otto написа: АЗ, АКО СЕДНА ''ДА СИ ГО МЕРЯ'' И С ЛОКОМОТИВЦИ,ДОКЪДЕ ЩЕ Я ДОКАРАМЕ НЕ ЗНАМ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


аааааааа и тук бъркаш наще са големи и железни никъв шанс нямате :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Mike Bibby » 12 апр 2009, 00:49

Честито на Локото - аз не помня някога друг български да се е гаврил така с Левски на Герена. Изнесохте урок на Левски.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот 8 » 12 апр 2009, 08:32

Delija написа:
8 написа: В момента са най-добрия отбор в България.


Не можеш да правиш такива категорични оценки от един мач срещу жалката пародия на футболен отбор, наречена ФК Левски. :qipav: Левски не е критерий за това, дали Локо-то са най-добри в България този полусезон. Това ще го разберем в мача на "Армията". :qipad: А, че са с класи над административното отборче, е факт. :qipay:


Ние можем да ги бием на Армията и вярвам в това, но това не пречи да казвам това което виждам в момента. Ние играем слабо, докато тяхната продукция е много свежа.
Левски може и да са слаби, но аз не съм много съгласен с тези твърдения. Левски си е същия като срещу Морето и в другите двубои. Чак такава разлика между мачовете му няма. Локото за пръв път ги наблюдавах пролетта и съм по-скоро на мнението, че те взеха мача. Много ми хареса бързото изнасяне на топката, играта с едно докосване, създаването на маса остри положения. Те играеха обратното на философията на Мъри. Въобще на задържаха топката. Рита някой отзад, следва отиграване от въздух или моментално с първото докосване, топката е вече по фланга или през средата се атакува и от там следва моментален пас в полето (ако е от фланга) или извеждане в коридор (ако е през средата, като при втория гол на Камбуров) и ето ти играч на стрелкова позиция.

С такава игра в България направо ще смазваш, защото по тукашните терени я няма тази бързина и дисциплина. Някой беше писал, че ако играели в ШЛ щели да се представят достойно и аз съм на същото мнение.

От ЦСКА ако ги бием ще е от традицията, мобилизацията, гоненето на титла, публиката. Съгласи се, че като игра в момента сме много зле.

Локото ми напомня на ЦСКА от периода на Стоичков-Пенев-Костадинов. Ей така смазвахме противниците. Представи си Камбуров умножен по три (още двама като него) и какво ще стане при тия мълниеносни атаки и реализатори отпред. Тогава биехме с по 4-5 гола на мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Delija » 12 апр 2009, 19:47

Първо, не можеш да съдиш за играта на Локо-то, както и за цялостният им облик, от един мач, който си им изгледал. Аз лично се въздържам все още да правя категорични оценки. :qipad:

Второ, дори и така да е, да играеш най-добре, най-хубаво, не значи автоматично, че си най-силен. Много често във футбола, най-силните отбори не са тези, който играят най-привлекателен футбол. :qipad:

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 12 апр 2009, 23:28

Поздравления за Локото за победата :qipaz: (с оглед на ситуацията при нас въобще не ми е до наздравици, но вие си го заслужихте)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Wallace » 13 апр 2009, 10:33

Wallace написа:
sasho_1989 написа:не става въпрос за договорка бре - просто 1,20 ми се струва нерелно малко...все пак Локото имат само победи и газят наред...Божков се подиграва просто :qipbl:

Ми какво по-хубаво в такъв случай да се пробваш за някой Хикс. :qipad:

Е, какво те притесняваха коефициентите? :roll: :roll: :roll:

otto написа:ЕХ АСЕНЕ,АСЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Окука: Победихме заради коефициента на букмейкърите
Съб, 2009-04-11 17:04

Наставникът на Локомотив София Драгомир Окука се пошегува, заявявайки, че категоричният успех на "железничарите" над Левски е в резултат от високия коефициент, който са дали букмейрите за победа на неговия тим.

"Букмейкърите ни сложиха много голям коефициент, затова и трябваше да бием. Играем добър футбол, всички се раздават. Левски не бе слаб, просто ние играхме много силно. Това е най-добрият ни мач досега. Не се уплашихме и нападахме още от първата минута. Вкарахме два гола преди почивката и се доближихме до триумфа. Засега всичко върви добре, дано да продължим по същия начин", каза Окука.


Оте, да не мислиш, че нещо наредено е имало в мача, заради благия коефициент? :qipan: :qipan:
Просто левски бяха безобразни, а Локото ни надиграха.

8 написа:Мърито ми е един специалист #-o , точно Камбуров да не вика :qipan:

Локо СФ първото полувреме направо ги сбъркаха откъм игра (второто просто нямаше смисъл и го доиграваха). С едно докосване и мигновено изнасяха топката, 2-3 паса и бяха пред вратата на Левски. Сините бранители направо се побъркаха от такива отигравания от въздуха или с едно докосване без обработка на топката, изведнъж се оказваха на десетки метри изостанали. Изключително качествена продукция на Локото. В момента са най-добрия отбор в България. Въпреки, че и ние имаме 6 победи през пролетта не съм доволен от нашата игра, докато при тях наистина хваща окото.


:qipay: :qipay: :qipay: =D> =D> =D> :qipay:
Евалата на Гигов, че изтърпя Окука и че не го изгони след няколко мизерни мача, като тези с Бораз и после с дубликата от Мездра. Видя се, че този човек е грамотен и бая разбира от футбол. С разни Димо Атанасовци и караджиновци, дето до преди 2 г. допускаха по 3 гола на Герена сега нещата се обърнаха. Явно се работи с тези момчета качествено. Разликата не беше само в Камбуров, а в манталитета на играчите. При нас треньор е един алкохолик, който колкото по-бързо хване цироза, толкова по-добре за Левски!
Браво на Локото, 3:0 е най-малкото, с което се оттървахме. Локомотив могат само да съжаляват, че доиграваха мача след 3:0 за тях. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Pride » 13 апр 2009, 22:47

Real_Madrid_Slavia написа:Поздравления за Локото за победата :qipaz: (с оглед на ситуацията при нас въобще не ми е до наздравици, но вие си го заслужихте)


:qipaz:

това което се вижда от далеч е че имате едно човече което придава к.венски манталитет на отбора, дори и грижата му към школата ви и успехите и не могат да компенсират въртенето му на задника.

Някой може и да се обиди но в двете дербита се видя, кои са по-стойностните отбори в София.

Окука има голям принос, но за мен всичко почва от ИВО ТОНЕВ червено-черно сърце носи човека и милее за отбора :qipay: :qipay: :qipay:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Stinkata » 14 апр 2009, 09:17

Недейте да забравяте и Стефан Грозданов. Нещата тръгнаха именно при него и постоянството дава резултати.... Поздравления!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот otto » 14 апр 2009, 09:22

КАКВО БЕ, ЛЕВСКАРИТЕ ПОЧНАХА ДА ЗАВИЖДАТ НА ЛОКОТО ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ЛИ ??? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: МАЙКО МИЛА КАКВО ПАДЕНИЕ #-o :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Delija » 14 апр 2009, 09:23

Stinkata написа:Недейте да забравяте и Стефан Грозданов. Нещата тръгнаха именно при него и постоянството дава резултати.... Поздравления!!!


При Бай Гроздан Локото постоянно падаше от Левски и ЦСКА. :qipad:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Stinkata » 14 апр 2009, 11:01

Така е, но нещата започнаха при него...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот itsoVIII » 14 апр 2009, 11:04

Ееее, Стинка, ся ко прайм? шЪ сЪ конкурираме с Локото ли, вместо с...вас....за титлата? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ааааа, падам :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Локомотив (София) - "ЖЕЛЕЗНИТЕ"

Мнениеот Stinkata » 14 апр 2009, 11:12

Може и така да стане.... Може пък 4-5 отбора да се конкурират за титлата. Нали за това се борим - да се вдига нивото....
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron