Чужденците в България!!!

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот onzi » 04 яну 2008, 09:15

наско е виновен. той и никой друг :qipae: :qipae: :qipae:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот bat_jori » 04 яну 2008, 10:19

На „Герена" подозират Бардон в саботаж

Французинът Седрик Бардон саботирал Левски - този слух властва на „Герена" преди сбора на шампионите за зимната подготовка днес.

Според запознати спортно-техническото ръководство на „сините" се съмнява, че халфът нарочно е играл слабо в ключовите мачове през последната година, за да злепостави треньора Станимир Стоилов и изпълнителния директор Наско Сираков, което да доведе до тяхното освобождаване.

Въпросните съмнения се подклаждат от факта, че мениджър на Седрик Бардон Петьо Заберски е най-големият враг на Мъри и Наско.

Агентът е кумец на собственика на „сините" Тодор Батков и според запознати лансира сериозно идеята Сираков и Стоилов да бъдат заменени на „Герена" от фамилия Вуцови.

Планът за смяната на най-успешния дует в историята на Левски успя наполовина, след като Тодор Батков поиска оставките на Мъри и Наско след загубата от ЦСКА, но по-късно на спешна сбирка Управителния и Надзорния съвет на „сините" оставиха двамата начело на Левски.

Както е известно, след това Станимир Стоилов отстрани от отбора Седрик Бардон, като обясни, че не иска французинът да бъде само с едната си половина на „Герена".

„Ако Бардон не иска да играе в Левски, не можем да го държим насила тук, още повече че аз не съм решил дали Бардон има място в Левски", коментира в сряда Станимир Стоилов изказванията на Седрик, че не иска повече да играе на „Герена".
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот bat_jori » 07 яну 2008, 14:00

Панамският нападател Хосе Луис Гарсес ще бъде глобен с по 2000 евро на ден заради закъснението си за началото на зимната подготовка в ЦСКА. Гарсес не се появи на днешната първа тренировка на стадион "Българска армия" и вече си "заработи" първата глоба. "Той не се е обадил нито на мен, нито на някого друг в клуба. При това положение ще бъде глобен с по 2000 евро за всеки ден закъснение", допълни той.

пистолеро го няма още ,чакат го утре май..
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот itsoVIII » 07 яну 2008, 14:18

Определено напредваме със селекцията - Стеванович е договорен, Настич е на проби, Илиев отива в Норич и от всичките тези сделки даже ЦСКА излиза на печалба! Е това се вика бизнес :qipaz:Ама аз изпреварих Гонга отвсякъде - за трансферите на тези двамата май съм дал инфо някъде преди месец...... :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Samp » 07 яну 2008, 14:33

Батко, да ти имам информацията :qipbj: :qipbj: :qipbj:

„Заради закъснението си за първия тренировъчен ден през новата година, Хосе Луис Гарсес ще понесе глоба. За всеки ден закъснение той ще трябва да се бръкне с 2000 евро. Панамецът ни увери, че днес тръгва от родината си” – това заяви старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов след края на първата тренировка на неговия тим за 2008 година, която премина в отсъствието на Гарсес

http://gong.bg/view_article.php?article_id=32544

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Мичо » 07 яну 2008, 14:34

Batkoto написа:
И Гарсес вече е на линия

Гарсес явно е оставил в 2007 г. изцепките си

Всички играчи на ЦСКА ще бъдат на линия за началото на сезона днес. Последният, който стъпи на българска земя, е Хосе Луис Гарсес. Панамецът пристигна вчера.

и Пистолеро е на линия,треперете железничари и слависти :qipag: ..за тия след трето място,няма какво да коментираме :qipap:


bat_jori написа:
Панамският нападател Хосе Луис Гарсес ще бъде глобен с по 2000 евро на ден заради закъснението си за началото на зимната подготовка в ЦСКА. Гарсес не се появи на днешната първа тренировка на стадион "Българска армия" и вече си "заработи" първата глоба. "Той не се е обадил нито на мен, нито на някого друг в клуба. При това положение ще бъде глобен с по 2000 евро за всеки ден закъснение", допълни той.

пистолеро го няма още ,чакат го утре май..


:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Samp » 07 яну 2008, 21:02

това па кога е било :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот itsoVIII » 07 яну 2008, 21:10

Я коментирай изказването на Домовчийски ( "Валери: Дано се разделим с Левски за постоянно" ). Такова изказване от футболист на ЦСКА не съм чул. Това си е наглост, или нормална реакция, че се маха от крепостничеството в Левски :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Samp » 07 яну 2008, 21:19

itsoVIII написа:Я коментирай изказването на Домовчийски ( "Валери: Дано се разделим с Левски за постоянно" ). Такова изказване от футболист на ЦСКА не съм чул. Това си е наглост, или нормална реакция, че се маха от крепостничеството в Левски :qipbj:


А ти знаеш ли какво е изказването в същност :qipad:
Ей сега ще ти го покажа, да видиш как журналистите си пишат статиите :qipad:

Ето го как е в същност:

По стечение на обстоятелствата се разминаваш с футболистите от Левски, които отиват на лагер. По-особено ли е сега чувството - ти в другата посока към Англия?
- Дойдох с тях до летището, сега се разделяме. Разбира се, че е по-особено, надявам се така да си остане, ама...
- За постоянно? Ти да си в Блекбърн, те в Левски?
- Надявам се.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот itsoVIII » 07 яну 2008, 21:27

samp написа:- За постоянно? Ти да си в Блекбърн, те в Левски?
- Надявам се.

Значи пак излиза, че не иска да играе в Левски....в клуба, в който се е оформил като футболист и има шансове да играе в ШЛ с/у отбори, които е гледал само по телевизията. Пак тъпо откъдето и да го погледнеш...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Samp » 07 яну 2008, 21:31

Я ми кажи кой не иска да играе в чужбина. Абсолютно същото го каза и Вальо Илиев, ама вие се правите на луди [-X

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот itsoVIII » 07 яну 2008, 21:33

Не точно по този начин...я виж коментара на Асен Спиридонов....качил съм я...Свържи двете и май ще си излезне, че даже и футболистите в Левски се възприемат като крепостници....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Samp » 07 яну 2008, 21:35

Абсолютно същото е.
Все едно Гъргоров и Янев не избраха да играят във втора дивизия на Франция, вместо при вас :qipad:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот itsoVIII » 07 яну 2008, 21:41

Че кой не иска да избяга от родният ни футбол? Пак виж гореспоменатият коментар...Че и моят е там...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Чужденците в България!!!

Мнениеот Vute » 08 яну 2008, 11:08

Как кой..... Ел Пистолеро не иска да избяга....
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron