КОЙ Е ПО-ПО НАЙ- В СПОРА ЗА БАЗИТЕ

КАКЪВ Е ИЗХОДА ОТ КРИЗАТА СЪС СПОРТНИТЕ БАЗИ

КОНЦЕСИЯ НА БАЗИТЕ
42
41%
БАЗИТЕ СОБСТВЕНОСТ НА ФУТБОЛНИТЕ КЛУБОВЕ
47
46%
БАЗИТЕ СОБСТВЕНОСТ НА ОБЩИНИТЕ
3
3%
ЗАПАЗВАНЕ НА СТАТУКВОТО
3
3%
ПРЕЗЕН ГЛАС / ИСКАМ ДА ВИДЯ ОТГОВОРИТЕ
7
7%
 
Общо гласове: 102

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 мар 2007, 18:21

За мен идеалният вариант е : Терен, строеж и чиста работа...
Дет` се вика : речено-сторено... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 мар 2007, 10:21

Батко, кажи защо според теб е наглост? :shock:
За това, че сме притежавали нещо, което ни е отнето и когато искаме да си го върнеме ни казват - "сори, ама да сте си го пазили, сега е късно вече".
ИИска ми се да хвана един чадър да го вкарам в гъ*** на Лечева и да го отворя. След, което да й кажа "Сори, да си си пазила гъ**. сега вече е късно да те компенсирам..."

Не мисля, че това е редно, след като веднъж вече им е предоставена възможност да ползват “Георги Аспарухов”. Досега по никакъв начин никой не ги е заплашвал, че това право ще им бъде отнето.


Е на това му се вика наглсот вече.
Да ме карат клуба да инвестира в нещо което не е негово. Типично закърняло мислене на комунистически деятел. всичко е на държавата и хората са длъжни да инвестират за народното благо и благото на Партията.
Няма ли кой да й избие зъбаците на тая пача... :evil: :x :evil: :x

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 26 мар 2007, 16:44

Шефовете на ЦСКА ще ходят при В.Лечева да представят плановете си за концесия на базите на ЦСКА... Тези бази не са ли собственост на Министерство на отбраната???
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 26 мар 2007, 16:49

100% съм против да се дават базите на тези мафиоти. Да не говорим, че тези места са предвидени за много повече спортове, как така едно "ад" ще притежава всичко. Като имат пари да си построят нови стадиони и без това тези, които ги има сега, за да придобият нормален вид трябва да бъдат срутени и построени наново. Никой от юнаците не иска да инвестира, мутрите искат да прилапат всичко.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 мар 2007, 17:27

Real_Madrid_Slavia написа:Никой от юнаците не иска да инвестира, мутрите искат да прилапат всичко.


А добър ден :) !
Скоро ще стигнете и до футболните мачове, заради тия бази и осмака няма да е великия конспиратор :P
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 мар 2007, 13:26

shock написа:
София. Държавната агенция за младежта и спорта ще даде на концесия за срок от 30 години стадион “Българска армия”, базата на Детско-юношеската школа на “Червено знаме” и на Панчарево на ПФК ЦСКА АД, предаде репортер на Агенция "Фокус". Ръководството на ЦСКА връчи молба за концесията и инвестиционна програма. Официалният срокът за разглеждане на молбата е шест месеца, но ДАМС и ЦСКА вече постигнаха съгласие и само въпрос на време да подписани документите за концесията.
От страна на ДАМС присъстваха министърът на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов, председателят на ДАМС Весела Лечева и Иван Леков, а от “червените” присъстваха президентът на ЦСКА Александър Томов и старши треньорът на отбора Стойчо Младенов и Емил Костадинов
Божидар Къртунов


Ако това е вярно и на ЦСКА дадат базите, а на Левски не - то Лечева да си стяга задника, че идваме... :wink:
Иначе лично мен, не ме очудва, че комунистическата власт в момента, може да даде базите само на един клуб. Може и да се лъжа - другите да го...
Старата любов ръжда.... :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 27 мар 2007, 14:51

Галениците на съдбата пак удрят кьоравото...:wink:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 27 мар 2007, 15:14

КОНЦЕСИЯ БЕ ЛЕБЕДИ КОНЦЕСИЯ


ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е КОНЦЕСИЯ :?

За срок от 30 години, както дадоха на Локо Плд, на Славия, на Литекс... КОНЦЕСИЯ, за определен период от време, докато преди искаха да ги дадат да са изцяло на ПФК ЦСКА и ФК Левски..

Ние сега пускаме за КОНЦЕСИЯ, пускайте и вие :wink:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 27 мар 2007, 15:19

Левски ако искат Герена ще го получат без проблем,но работата е там че Левски иска Раковски!!! :cry:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2007, 15:27

mandja написа:Галениците на съдбата пак удрят кьоравото...:wink:


Би ли обяснил какво удрям аз или друг редови червен привърженик?
Мафията в управите на клубовете не ме касае и за нея няма какво да ми обясняваш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 27 мар 2007, 15:29

Е той говори за галениците...
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 мар 2007, 15:36

Що така мислиш, Шок? :roll:
Ако е така, да си взимаме герена и да се спре с тая простотия, ама май не е толкова лесно... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 27 мар 2007, 15:40

РАКОВСКИ НЯМА КАК ДА ГО ПОЛУЧИТЕ БЕ ВИЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК РАЗБИРАТЕ ЛИ ВИЕ И ЦЯЛОТО ВИ РЪКОВОДСТВО :!:


ТОЗИ СТАДИОН ЕДНО ВРЕМЕ ПОЛИЦАИТЕ СА ГО СТРОИЛИ И СИ Е ТЕХЕН, НЕ ИСКАМ СЕГА ДА ВЛИЗАМ В ПОЛЕМИКИ. СЛУШАЛ СЪМ ДОСТАТЪЧНО.


ТОЗИ СТАДИОН Н-Я-М-А КАК ДА ГО ВЗЕМЕТЕ :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 27 мар 2007, 15:57

kaliMunder написа: За срок от 30 години, както дадоха на Локо Плд, ...



Не са ни го дали още. Процедурата е адски тромава. Пъво минава през Общински Съвет, после през парламента и през някакви комисии, след това през областния управител, и накрая пак идва за окнчателно гласуване в ОС...

Ние вече 6-ти или 7-ми месец чакаме, а уж е само формалност. Така че се пригответе за много чакане, ако са ви сериозни наеренията...


Wallace написа:Ако е така, да си взимаме герена и да се спре с тая простотия, ама май не е толкова лесно...


Ако е общинска собственост, не е толкова трудно, стига да има желание от вашето ръководство. Но както вече казах, иска се безумно много чакане.



п.п. Вместо да ги дадат тия стадиони, комунягите направиха закона супер тромав и бюрократичен. Допреди половин година не беше така. Като не можеш да ги поддържаш тия съоражения, дай ги на хора, които искат и могат поне малко да ги спретнат...

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 27 мар 2007, 16:01

Wallace написа:Що така мислиш, Шок? :roll:
Ако е така, да си взимаме герена и да се спре с тая простотия, ама май не е толкова лесно... :roll:


Весела Лечева го каза в едно интервю!Ако сме искали да правим даже нов стадион на мястото на Герена е нямало да има проблем!Б.Борисов даже е щял да ни даде разрешително за 2 часа!!!Но ние си искаме стадион в центъра на София и това е! :roll: :cry:



Аз вече сериозно се обърках със тия закони и прилагането им в решаването на проблема с базите... :oops: :oops: :oops:

София. Не съм голям оптимист за решаването по този начин на въпроса за спортната база. Мнението на Левски е, че Законът за концесиите не е приложим за решаването на въпроса. Нашето предложение беше в друга посока, което очакваме да видим в каква степен ще се изпълни при обсъждането в Народното събрание. Това заяви в интервю за Агенция "Фокус" изпълнителният директор на Левски Константин Баждеков. Той обясни, че според закона в момента трябва да се направи тръжна процедура, в която всеки може да участва. “Ако се обявят базите на ЦСКА за концесиониране, всеки, който отговоря на изискванията, може да кандидатства. По този начин трябва обаче да се избере най-изгодният вариант за държавата, а той може да бъде да не се съхрани спортният характер на съоръженията. Идеята беше този, който ползва дадената база, да има някакво преимущество, клубът да продължи да я ползва, ако са доказани инвестиции и добросъвестност”, обясни Баждеков. “Според мен в момента законът не е приложим за решаването на тези проблеми. Действащият закон регламентира публично-държавна собственост, а болшинството от клубовете не са с такъв статут. Те са частно-държавна собственост. Въпросът за концесиите е фиксиран в закона”, допълни той. Според Баждеков нищо не се е променило, за да може да се направи такава крачка, след като законодателството е същото. “Защо преди това на беше направено, ако е било възможно. Бих се радвал, ако може да стане това, но не искам да съм лош пророк. Според мен това не е приложимо в толкова бързи срокове и по такъв начин”, добави изпълнителният директор по финансовите въпроси на Левски.
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта

cron