ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Samp » 22 дек 2008, 10:25

аз видях само едно за бързака Милен и то ми стига :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот otto » 27 дек 2008, 22:37

greenway3 написа:[b]КРИВИЯ постоянно набива на младите си съотборници шампионската идея,постоянно им влива шампионски дух.:

КРИВИЯ,КОГА Е ИГРАЛ В ЦСКА ?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Stinkata » 27 дек 2008, 22:38

Той, ако беше играл там, сега да е в ортопедията.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот otto » 27 дек 2008, 22:41

ГЛУПОСТИ :qipav:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 28 дек 2008, 11:43

По-скоро щеше да е в Ювентус :qipap: .Те тогава продаваха много леко навън,а при оферата от Юве....нямаше да я отклонят като Насо :qipay: .Жалко,КРИВИЯ с този си невероятен талант заслужаваше трансфера си в такъв клуб....може би щеше да стане там и много много по-добър,човек не може да гадае :wink: .ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ НАШИЯ КАПИТАН АЛЕКС,ДА МУ Е ЧЕСТИТА ЗАСЛУЖЕНАТА НАГРАДА ЗА ХАЛФ НОМЕР 1,ДА ЗНАЕ,ЧЕ ЧАКАМЕ ОТ НЕГО ДА ПОВЕДЕ МЛАДОЦИТЕ КЪМ НОВИ УСПЕХИ И ЗАЩО НЕ И ТИТЛА!САШО Е ПОВЕЧЕ ОТ ВЕЛИКОЛЕПЕН ФУТБОЛИСТ,ПОВЕЧЕ И ОТ КАПИТАН....КАТО ПРИБАВИМ И,ЧЕ Е ПЪЛНО ПЕРДЕ И ХИЧ НЕ МУ ДРЕМЕ КОЙ Е СРЕЩУ НЕГО...ОЧАКВАМ ГОЛЕМИТЕ УСПЕХИ ДА СЕ ЗАВЪРНАТ ТАМ КЪДЕТО СА БИЛИ ЗА ПРЪВ ПЪТ!ТИТЛАТА СИ ИДВА У ДОМА,КРИВИЯ ЩЕ НИ Я ВЪРНЕ НОСЕЙКИ Я ГОРДО НАД ГЛАВАТА СИ :qipbp:

ИзображениеИзображение
Изображение
И Една стара новина.........
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Черно море смачка шампиона на Беларус

Мирослав Манолов вкарва в 76-ата минута за 1:0 над БАТЕ Борисов

Черно море записа първата си победа по време на зимния подготвителен лагер в Турция, след като в последната си четвърта проверка надигра шампиона на Беларус БАТЕ Борисов с 1:0.

Варненци превъзхождаха своите съперници през целия двубой и имаха много голови положения. Мирослав Манолов вкара единствения гол в 76-ата минута, предава ole-bg.

Първата удобна възможност за попадение пред вратата на беларусите бе в деветата минута, когато удар на "армейския" юноша мина покрай вратата.
До почивката два удара към противниковата врата отправи Фрутос, а най-близо до гол бе Станислав Стоянов, който стреля мощно от 23-24 метра, но топката се удари от външната страна на мрежата.

През второто полувреме варненци отново имаха тотално превъзходство и стигнаха до гол четвърт час преди края. Той стана след перфектна триходова комбинация, в която освен Манолов участваха Тигран и Косьо Мирчев.

До края Мирчев отправи опасно воле към противниковата врата, а в последните минути варненци се справиха при трите корнера, които съперникът им изпълни.

Черно море - БАТЕ Борисов 1:0

1:0 Мирослав Манолов (76)

Състав на Черно море:

Кр. Колев, Стоянов, Томаш, Ал. Александров, Бачев, Георгиев, Андре, Фрутос, С. Александров-Кривия, Манолов, Да Силва (Джоров, Периш, Димов, Т. Колев, Т. Атанасов, Мирчев, Вл. Костадинов, Тигран)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ПРИ НЯКАКВО СТЕЧЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВА МОЖЕШЕ И В ШЛ ДА СМЕ :)
КРИВИЯ:"Обичам да печеля купи и ще се постарая отново да държа в ръцете си трофей", заяви звездата на Черно море Александър Александров-Алекс
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот otto » 28 дек 2008, 20:16

greenway3 написа:ТИТЛАТА СИ ИДВА У ДОМА

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Delija » 28 дек 2008, 22:10

:qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот sasho_1989 » 30 дек 2008, 12:36

Георги Какалов: Най-вероятно ще играя в Черно море
http://sport.plovdiv24.com/71482.html :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 30 дек 2008, 12:56

- В кой отбор ще играете през пролетта? Вярно ли е, че Черно море са ви предложили договор?
- На този етап мога да заявя, че има само преговори между моя мениджър и ръководството на Черно море. Договор засега няма. Знам, че се водят преговори, но аз научавам за всичко от медиите. Моята амбиция е да играя за ЦСКА, но за съжаление засега няма интерес към мен от тяхна страна.

- Какво е вашето мнение за Черно море?
- Мисля, че отборът има сериозни амбиции. Разполагат с добри играчи и колкото и нескромно да звучи от тяхна страна, ще се опитат да играят пак за Купата на УЕФА и ако могат, ще атакуват шампионската титла. Отборът е добър, но аз още не съм подписал договор с тях, така че ще трябва да изчакам.

- Затворена страница ли ще бъде ЦСКА за вас, ако подпишете с Черно море?
- Не. За мен ЦСКА никога няма да бъде затворена страница. Това е любимият ми отбор. Желанието ми е да играя за тях. Може това да се случи след година или две, но знам, че ако се подготвя добре и направя силен сезон, мога да играя на Армията. Само трябва да съм жив и здрав.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Тези думи му гарантират едно - НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ПРИЕТ ДОБРЕ В ЧЕРНО МОРЕ.МИРО МАНОЛОВ стана МОРЯК,всеки футболист в ЧЕРНО МОРЕ или е МОРЯК - или изхвърча!Дори КРИВИЯ не си е позволявал такива МАЛОУМНИ коментари,въпреки,че е левскар.И без това Какалов не е точния човек,който да застане до МИРО МАНОЛОВ - ще са една абсурдна двойка нападатели - единия ще бъде мразен от публиката,а другия е буквално боготворен и обичан наравно с КРИВИЯ,ЖОРО ИЛИЕВ и САШКО.На каквото си постелеш-на това ще легнеш.ТОЗИ НЕ ГО ИСКАМЕ ТУКА,ДА ХОДИ НА АРМИЯТА,АМА ТЕ ТАМ ТРУДНО ЩЕ ГО ВЗЕМАТ :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Kaizer » 03 яну 2009, 09:50

Трябваше да си взема отуска,за да изчета всичките монолози на пастор Грийни :qipag: По бисери е надминал и Батето Славков, признавам. :qipap: Кви титли,кви купи бе мен?Това е тавана във възможностите на Морето и едва ли ще постигнат нещо повече от 4-то място.

P.S.Честита Нова Година на всички фенове, без значение на клубната им принадлежност!
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Бай Иван » 03 яну 2009, 17:02

ЧНГ, моряци, дай Боже поне половината от нещата, които каза Грийни да се изпълнят...
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот itsoVIII » 03 яну 2009, 17:03

МИТ-аджии :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 03 яну 2009, 19:57

Аз съм истински проповедник :qipay: .Знаеш ли от кога приказвам за участие в УЕФА,за финали,за титли....ОТ ГОДИНИ,от както се помня!В началото ми се смееха,ЧЕРНО МОРЕ беше в Б група,бях на 12-13 години......НО ВРЕМЕНАТА СЕ МЕНЯТ,И ПРОГНОЗИТЕ НА ЖОРО СЕ СБЪДВАТ ЕДНА ПО ЕДНА :qipag: .ЧЕРНО МОРЕ СЕ КАЧВА НАГОРЕ ВСЯКА ГОДИНА,НАГОРЕ И САМО НАГОРЕ :qipay: .Ето,вече играхме в УЕФА,играхме Финали....ред е на следващите ми проповеди - титлите и участие в ШЛ.Повярвай ми,много от хората които ми се смееха преди години сега говорят като мен.Създал съм цяло паство около себе си.Някои на които съм им приказвал за титли и купи....сега да ги видиш,все едно са фенове на Манчестър Ю,а не на ЧЕРНО МОРЕ :qipbo: .КСамочувствието и амбициите са ключа към всеки успех.Каквото и да е,трябва да имаш ОГРОМНО смочувствие.Затова КРИВИЯ е моя идол в сегашния ни отбор.НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ ЧЕРНО МОРЕ,НИКОЙ!НИКОЙ НЕ ПРИЗНАВАМ ЗА ПО-ГОЛЯМ ОТ МОРЯЦИТЕ,НИЕ СМЕ НОМЕР 1.ВИНАГИ МИСЛЯ САМО ЗА ТИТЛА И ЗА МАКСИМУМА КОЙТО МОЖЕМ ДА ВЗЕМЕМ.Специално ти Казусе би трябвало да си много много притеснен приятелю,вас ви бием като маче у дирек,редовно ви бием във Варна,ежегодно.....2 точки няма да ви задържат пред нас ако за поредна година загубите на Тича!Пък и честно погледнато - играем най-0силно и най-добре от всички,особено пък от вас,дето и гол не вкарахте на гостуванията на силни отбори.АЙЙЙЙ МОРЯЦИИИИ :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот sasho_1989 » 03 яну 2009, 20:21

greenway3 написа:Аз съм истински проповедник :qipay:НО ВРЕМЕНАТА СЕ МЕНЯТ,И ПРОГНОЗИТЕ НА ЖОРО СЕ СБЪДВАТ ЕДНА ПО ЕДНА :qipag: .ЧЕРНО МОРЕ СЕ КАЧВА НАГОРЕ ВСЯКА ГОДИНА,НАГОРЕ И САМО НАГОРЕ :qipay:

Ти Като последовател на Ванга, как виждаш развоя с нашата латиноамериканска сапунка около продажбата на Ботев и отърваването от Селския? :qipav: Ако зарадваш хилядите бултраси с добра новина ,която се сбъдне в близко време, ще имаш осигурена бира до края на живота си :qipay: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот greenway3 » 03 яну 2009, 21:28

Аз не гледам в бъдещето,просто казвам формулата за успеха каква е.Пълно перде,огромно самочувствие и пълно незачитане на грандове,мрандове и всякакви такива дето се мислят,че са над нас с нещо :qipaz: .За Селския вие сте напипали начина - атентати :qipap: .Според мен още тази зима Селския ще продаде Ботев,все пак надали иска да бъде убит,а то натам отива така като гледам :qipap:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron