Първенство 2017/18

Delija

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Delija » 25 юли 2017, 23:59

Наричат ви ЦСКА, просто защото Литекс си е сменил името на ЦСКА-София ....... иначе, хубаво е, че си цитирал сайта им, но там пише и ето това. Изображение Изображение

http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

CLUB RECORD IN UEFA COMPETITIONS

No record in UEFA competition

Как така нямате история в техните турнири, щом ви броят за ЦСКА ??! Изображение

Ето ти пример с Левски, те имат история.

http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=50044/profile/index.html
Последна промяна от Delija на 26 юли 2017, 00:04, променено общо 1 път.

Delija

Мнениеот Delija » 26 юли 2017, 00:02

8 написа:Сега очаквам следващата ти реплика "да ама не броят успехите ни от преди". Да ти давам ли отговора преди да си задал въпроса?

И как хем ви броят за ЦСКА, хем и не ви признават за ..... ЦСКА ??! Изображение Изображение Обясни ми, наистина ще е интересно. Изображение

8

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 09:53

Правилно предвидих следващия ти въпрос. Историята.

Имам един простичък въпрос към теб, защото иначе няма смисъл и си ми ясен. Ти ВИНАГИ ще се извъртиш каквото и събитие да настане в света, че и във вселената. Затова е и безмислен дебата. Все ще залитнеш в нещо настрани. Питането ми е. Ако в историята и клуб рекърдс в сайта на УЕФА светнат 32-те титли и всичко останало то ЦСКА става ли ЦСКА за теб? Питам защото не съм убеден, че си принципен и ще припознаеш нещо което днес ти отърва, а утре не. Тогава вероятно УЕФА няма да е меродавна, а подведена.

Но на първо време не е зле. Започвай да наричаш отбора ни ЦСКА. Не аз, УЕФА прави така. Не изпадай в невежество и да се различаваш от официални юридически наименования. Ние сме ЦСКА. Какво ЦСКА си го определяй както ти харесва...но е ЦСКА. Официално. На страницата на припознатата от теб като сериозна УЕФА.
Ако си цесекар бъди докрай!

8

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 11:38

Мичо, кви са коефициентите за двойка на Ботев-ЦСКА? Ще го играеш ли? Мача е сигурен. Стойчо Стоилов каза, че няма точки. Ако ще Ботев през седмицата и с 10:0 да бие Маритимо (и Барса да бият същата работа) в А група не останаха точки и няма какво да вземат :qipac:

8

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 11:40

Дано само не се издъните с филиала си Витоша 2, че Никито много рано ще изчезне :qipbl:

Значи тази седмица победи за ЦСКА и Левски. За първите заради дефицита от точки (останаха само за армейците :qipae: ), а за вторите е силно пожелателно, защото наполовина първенството губи за мен смисъла си ако ги няма цирковете на Митов :qipay:

Delija

Мнениеот Delija » 28 юли 2017, 14:23

8 написа:Правилно предвидих следващия ти въпрос. Историята.

Имам един простичък въпрос към теб, защото иначе няма смисъл и си ми ясен. Ти ВИНАГИ ще се извъртиш каквото и събитие да настане в света, че и във вселената. Затова е и безмислен дебата. Все ще залитнеш в нещо настрани. Питането ми е. Ако в историята и клуб рекърдс в сайта на УЕФА светнат 32-те титли и всичко останало то ЦСКА става ли ЦСКА за теб? Питам защото не съм убеден, че си принципен и ще припознаеш нещо което днес ти отърва, а утре не. Тогава вероятно УЕФА няма да е меродавна, а подведена.

Но на първо време не е зле. Започвай да наричаш отбора ни ЦСКА. Не аз, УЕФА прави така. Не изпадай в невежество и да се различаваш от официални юридически наименования. Ние сме ЦСКА. Какво ЦСКА си го определяй както ти харесва...но е ЦСКА. Официално. На страницата на припознатата от теб като сериозна УЕФА.

Аз нищо не определям, 8, имате си юридическа регистрация и там си пише всичко, това са фактите. Иначе ви наричат ЦСКА София, просто защото това е новото име на Литекс. Нищо ненормално. Ако се прекръстите на Левски Чукурово, ще ви наричат и така. Изображение Изображение

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin

Мнениеот Мичо » 30 юли 2017, 10:54

8 написа:Мичо, кви са коефициентите за двойка на Ботев-ЦСКА? Ще го играеш ли? Мача е сигурен. Стойчо Стоилов каза, че няма точки. Ако ще Ботев през седмицата и с 10:0 да бие Маритимо (и Барса да бият същата работа) в А група не останаха точки и няма какво да вземат :qipac:

1.45 е 2.
Слагай 1000 лв, 450 чисти. Кой ти ги дава за 90 минути
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue

Мнениеот Blue » 04 авг 2017, 16:17

Най-после разкараха Митов :qipbp:

8

Мнениеот 8 » 11 авг 2017, 22:59

Жалко, но няма да успеете с този треньор. Не защото е некадърен. не твърдя и обратното (че е някой спец). Просто няма смисъл.
Ако само ще оценяваме аргументите "чужденец" и "качествен" вече имаше такъв. Оня сърбин, който Наско ви докара и във Висшата лига успя, но виж Левски се оказа по-голяма хапка от Английската лига и невъзможен за изкачване.

Да не давам още хиляда примера. Най-добрия вариант, който може да ви се случи е "Енрико Катуци". Без да ставате шампиони, но да заиграете един доста грамотен тактически футбол неприсъщ за тези ширини и напълно нормален за всеки средно европейски доста грамотен отбор. С две думи игра с мисъл.

Но това е най-доброто. Възможни са и доста циркови варианти. Тип Луиджи Симони например.

Иначе жалко за Митов. Първенството загуби от чара си и изчезнаха много бъдещи весели ситуации.

Потребителски аватар
VILIO
Контакти:

Мнениеот VILIO » 12 авг 2017, 10:43

Мисля скоро да си променя името на Джон Сноу.Дали ще ми признаят титлите му?
Изображение

8

Мнениеот 8 » 12 авг 2017, 21:21

Поне малко акъл имате ли? Щото това вече не е оригинално. Не сте от ЦСКА и готово. Кво се натрапвате? Разбирам да ви насилваха да сте, че да ви слушам как се дърпате, а то никой не ви брои, но вие не спряхте да обяснявате, че не сте.

Като някоя женски сте. Хич и не бих си помислил да легна с нея тя се дърпа ако я питаш нещо нормално сякаш това е част от някакъв много хитро планиран сценарий. Примерно "скоро автобуса минавал ли е", а отсреща започва едно умуване и оглеждане настрани и по погледа й четеш как е уловила хитрите ти намерения да се пробваш започвайки с безобиден въпрос. Хамава работа.

8

Мнениеот 8 » 14 авг 2017, 10:26

Херо-поредното дребно левскарче.

Българският Пеп. Хайде на готовото в Лудогорец. Многократен шампион и все още със статут на най-силен. В турнирите по-слаб съперник от вече преодолян от същото първенство, тоест директно влизане в групите на ЛЕ. Чудесно подложено. Селски тарикат вземащ наготово неща. Първият случай в който видях даунгрейд. Заряза националния отбор, за да отиде пак наготово в Левски. Сираков дирижира нещата, М-тел и Чорни наливат пари, политиците сложили крило над любимия си отбор, а той действащ шампион. Нищо не се иска от теб. Обаче ми хареса как хубаво го употребиха като курвичка. Накрая на шампионата и нищо че пак бяха шампиони го изхвърлиха. Ама вече не можеше да се върне в националния.
Обратното съм виждал, ъпгрейд, някой да търси освобождаване от клуб, защото го повикали в националния, но Херовото беше невиждано. Едва ли не щеше да се разплаче в студиото на Гонг как от малък обичал Левски и сега като го поканели нямало как да не зареже националния. Боклук.

И как все цесекарите са нависоко от нещата и Литекс и Лудогорец нямат сантименти и бухат ЦСКА както им падне. Обратно, левскарите все долни ниски душички и гледат откъдето могат да полегнат като курвички. Било то от Кюстендил, било то Херовите изпълнения.

Да го видим тоя помияр ама ще пострада. Нищо чудно тази година Лудогорец да не е шампион, а върха ще е ако стане по-трудното. Сега в плейофа да не влязат в ЛЕ. Накрая на годината го изхвърлят като употребена мургава проститука. Жалка и мръсна. Не зависило от него да остане в Казахстан. Много искал ама....
Херо много мисли дали да приеме предложението, тъй като в Павлодар нямаше човек, който да не го обича. Той там намери своето място, но все пак реши да поеме към ново предизвикателство.

Върни се в “Футбол - България”