Президентите на българските клубове

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот ludyakon » 01 юни 2012, 18:17

Руснаци дадоха ЦСКА на ФИФА, Мболи си тръгва със сигурност
ЗУРЛЕСТИТЕ КОЛКОТО ДА НЕ ИМ СЕ ИСКА, НО И В ЧУЖБИНА ВЕЧЕ ГИ РАЗКРИХА КАКВИ МОШЕННИЦИ СА. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот ludyakon » 01 юни 2012, 18:22

ЗУРЛЬО, КАКВА Е ВРЪЗКАТА МЕЖДУ КОМЕДИЯТА НА ГРИШАТА И ШЕФА НА РУСКИЯ КЛУБ? :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Христолов » 05 сеп 2012, 09:50

италианското менте във Враца се оттегли :qipbj: вилка ония в шумен докъде стигнаха :roll:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот blazev1992 » 07 окт 2012, 17:35

Уважаеми приятели на футбола, вече месеци наред българските клубове отстояват твърдо позицията си, че футболното ни първенство има своята цена и тя трябва да бъде платена, за да могат милионите любители на великата игра да я гледат на телевизионния екран. Нашата позиция е твърда, въпреки че търпим загуби, а парите от телевизионни права са жизненоважни за оцеляването на малките клубове и за инвестициите в базите. За Лудогорец ситуацията е още по-деликатна, защото това затъмнение даде възможност на всякакви знайни и незнайни герои да редят интриги за начина, по който печелим мачовете си. Но ние сме твърди, защото сме дали дума на останалите клубове и публикуваме само позволеното – разширени видеорепортажи от мачовете, от които се вижда, че „орлите“ побеждават с красива игра и феърплей.

Бай Ганьо беше футболният президент, който пръв наруши мъжката дума и си позволи да излъчи мача с Литекс онлайн. От това спечелиха зрителите, които са гледали футболното зрелище на „Герена“, но пострадаха моралът и законът. Бай Ганьо наруши правилата и стана Поп Кръстьо. И ние от „Лудогорец“ настояваме БФС да го накаже сурово, защото ако на Поп Кръстьо му се размине, ще дойде на власт анархията. Лудогорец ще бъде принуден също да излъчва мачовете си онлайн, но не с една малка камерка, а с ПТС и 6 професионални камери. Но това за пореден път ще бъде победа на байганьовщината в българския футбол.

На великия клуб „Левски“, на великата му публика и на великото минало на този тим сваляме шапка. Те не заслужават Поп Кръстьо в редиците си. Този, който се изживя за пореден път като водач на „народа”, който ще го поведе на война с БФС, за да лъсне позахабения си имидж. Едва ли привържениците на „Левски“ искат за водач Бай Ганьо, който утре може да си повярва, че е достоен за министър-председател, само и само да начеше егото си.

Бай Ганьо дори взе да се изживява като герой от актуалния филм „Диктаторът“, раздавайки присъди, кой идва от нищото и кой ще отиде в нищото. Водачът на „народа”, обаче, пропуска, че няма как да отидеш в нищото, когато за една година си построил нов стадион и супермодерна база, в която тренират нашите деца. А резултатите вече са на лице – тимът от U 17 постига победа след победа и не е далеч времето, когато тези момчета ще са новите попълнения в мъжкия отбор на Лудогорец. А Бай Ганьо плаща тлъсто за футболисти като Опоку, без дори да се заинтересува защо не са минали ситото на Лудогорец.

Феновете си патят дълго от интелекта на своя президент, който с дебелашкия си хумор нарече един английски съдия „хомосексуалист“ и амбицира „трактористите” да влязат през парадния вход на европейската сцена. И какво направи Бай Ганьо от знаменитата загуба досега?! Докато „Бате Борисов„ станаха фактор и вече бият Байерн, „Левски“ пада от отбор, който пътува от Сараево до София с автобус. Дали пък Бай Ганьо не е истинският Поп Кръстьо за един от най-великите български клубове - „Левски“?!

Така или иначе неговата пропаганда и машинациите на сподвижниците му още повече мотивират футболистите на „Лудогорец“ да продължават с победите, тъй като трудът и усилията им се омаловажават целенасочено от байганьовците на българския футбол. И понеже Бай Ганьо говори за анонимници, ще му напомним, че инвестициите в нашия Клуб са прозрачни до стотинка, докато тези в „Левски” са обвити в тайнственост в ерата на Бай Ганьо. Може би това е обяснението, защо той не пуска кокала в отбора, който ползва за параван на личната си несъстоятелност. Защото „Левски” може без Бай Ганьо, но Бай Ганьо без „Левски” си е само Бай Ганьо, но с празни дисаги.

Пресслужба на ПФК Лудогорец
07.10.2012 г.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 07 окт 2012, 21:13

Турците много яко са насрали дебелата родопска свиня.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот ludyakon » 07 окт 2012, 21:30

КАКВОТО СИ Е НАДРОБИЛ ТОВА ЩЕ ЯДЕ. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот stankovich » 09 окт 2012, 08:49

Най-уместно е да постна изказването на Бай Ганя дето беше намерил Блажев:

"......Притежаваме материална база и финанси, за да играем в Шампионската лига. Най-вече имаме майсторство. Въобще не слушам какво говорят от БАТЕ – те не са нищо повече от един заводски тим, докато ние носим името на най-великия българин. Зад нас стои цяла България. Не обръщам внимание на заканите им – най-малкото нашата страна е с 1400 години история, а тяхната е изкуствено създадена...."

:qipag: :qipag: :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот drvasko98 » 09 окт 2012, 10:55

На Лудогорец не им е работа да пишат такава декларация, но всичко вътре за дебелата доносническа свиня е напълно вярно :qipay:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот blazev1992 » 28 окт 2012, 23:59

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 29 окт 2012, 00:14

УжасТ, геноцидът срещу Левски е по-зловещ дори и от този срещу арменския народ през 1915-а, утре ще отида в черквата, ще запаля свещ и ще се помоля за Левски, време е издевателствата срещу тези клетници най-сетне да спрат, нека Бог е с тях. [-o< [-o<
God save Levski. [-o<

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот blazev1992 » 29 окт 2012, 08:20

Тодор Батков:
Левски е най-ощетяваният от съдиите отбор
Не мога да мълча, когато се надсмиват над най-обичания тим в България




Собственикът на Левски Тодор Батков смята, че сините са най-ощетяваният отбор в първенството. Вчера той бе гост на Николай Бареков в ефира на ТV 7 в предаването "Винаги в неделя". Според него шампионът ще се определи след предстоящото дерби с Лудогорец.
Много горещи думи се изприказваха в последните дни. В интерес на истината обаче вие запазихте мълчание. Преживяхте ли вече загубата от ЦСКА?
- Една загуба от ЦСКА трудно се преживява и се лекува с победа над ЦСКА. Едно от малкото неща, които ми липсва като президент на Левски вече 9-а година, е разгромна победа над ЦСКА. Всичко друго, което мога да си пожелая като президент на български футболен клуб, съм го постигнал - шампионска лига, група, 3 пъти лига и така. Не се отказвам, мисля че ще дочакаме и този момент.
- Какво е разгромна победа над ЦСКА?
- Четири и повече гола.
- От четири нагоре.
- Да. Аз съм падал с 0:3, това беше есента на 2002 г., на "Българска армия" беше мачът и тогава си спомням, че освободих охраната, качих се зад волана и не помня накъде съм потеглил и се осъзнах пред тунела в Пловдив.
- Сега ще си признаете ли в ефир нещо, което аз винаги съм подозирал - че президентът на Левски е от Ботев?
- Аз обичам този отбор, голям привърженик съм на Ботев, като дете не пропусках тренировка, мач
- Значи сте минал по същия път?
- Някъде в 3-4-и клас беше модно да си привърженик на голям столичен отбор и мога да кажа, че в нашия клас, в нашето училище, доминирахме привърженици на Левски.
- Това е било модно, но малко след това, когато аз съм завършил, в моя клас около 15 момчета бяха от Ботев, 4-ма бяха от Локо Пд и останалите от ЦСКА, нямахме никакъв левскар значи. По принцип знаете, че в Пловдив не се харесват много Левски и ЦСКА.
- Но мисля, че Левски все пак повече се харесва.
- Доволен ли сте от това, че Ботев, каквото можа, направи с триста зора.
- Хареса ми Ботев особено в началото на второто полувреме. Вече нещата в Ботев са поставени много правилно, работи се правилно, но явно в борбата за медалите могат да се борят догодина. Мисля, че тази година битката ще е Лудогорец, Левски, ЦСКА, Литекс не бива да ги изпускаме и, разбира се, Ботев и Черноморец.
- Кой е съперник на Левски за титлата - Лудогорец или ЦСКА?
- И двата. Очевидно единият от двата отбора ще е есенен шампион и това кой ще бъде шампион ще се реши на дербито, което предстои
- Тук ще бъде след малко президентът на БФС, аз ще го попитам и него, непрекъснато спекулации, слухове и тази година организация за титлата да се вземе от определени отбори. ЦСКА твърдят, че организацията е в полза на Левски. Дали Лудогорец допуска такова нещо, или бяхте обект на злостна атака от страна на ръководството на Лудогорец.
- Да.
- Има ли такава организация Левски тази година да остане шампион?
- Не мисля, че има такава организация. Факт е, че ние сме един от най-ощетяваните от съдии отбори, имахме 2 скандални съдийства във важни мачове, което предизвика и моята гневна реакция. Не се уморих след 15 години в българския футбол, явно съм такъв човек и не мога да мълча, когато се надсмиват над най-обичания отбор по този начин за мача с Локомотив Сф и за мача с Литекс на Герена. Това беше причината за моята реакция. Това беше предубедено поведение, не е некадърно, не е грешка, това беше предубедено, с пресилено изгонване на един играч, с явната цел отборът да бъде спрян за спечелването на 3 точки.
- В мача с ЦСКА с какво си обяснявате абсолютно бездушното поведение на вашите футболисти на стадиона? Левски излезе тотално неподготвен.
- Не мога да си го обясня, аз бях шокиран.
- Треньорът ли е виновен?
- Зависи. Причината е явно в голямото напрежение, в гонитбата с Лудогорец. Втора причина е, че в отбора няма 2/3 от титулярите, говоря младите футболисти още не са свикнали с обстановка, с публика, не са осъзнали какво е то Левски за България и за българите.
Аз си представях Левски по друг начин
- Кажете.
- Ние да имаме 3-ма до 4-ма класни чужденци и останалите български футболисти, преди всичко от нашата школа.
- А защо Левски направи такава селекция, в която се взеха толкова много чужденци? Като че ли по едно време купувахте чужденците на килограм.
- Не казвам, че...
- Кой по принцип взе това решение.
- Всички абсолютно, аз с оперативната работа не се занимавам. Не казвам, че сме сбъркали, както виждате двама футболисти имат бъдеще в Левски от новозакупените чужденци. Това са Прохазка и Жоао Силва, мощни, здрави физически, сърцати момчета, просто трябва да намерят място. Надявам се и юношите, които се готвят плътно с първия отбор вече 5-и месец, да започнат да получават своя шанс и постепенно да внедряваме юноши в клуба. Проблемът е, че публиката през последните 3 години не ни дава кредит на доверие. Трябва да започнем да градим състав, за който всички мечтаем и да се обречем още една или две години, така да се каже, да сме на сухо. Това в Левски не може да се случи. Всеки мач се излиза за победа, всяка година целта е титла, купа, победа над ЦСКА, победи, победи. Сблъсък с Лудогорец на гости. Загуби ли Левски от Лудогорец, отиде работата.
- Защо българското първенство е на тъмно? Заговори се за черно тото в българския футбол, което държи мачовете в сянка.
- Аз се надявам скоро да се реши този въпрос, може би още от следващия кръг. Една от причините беше прекалено дългото партньорство, което беше наследено още от времето на Иван Славков, лека му пръст.
Валентин Михов беше получил неправомерно големи привилегии права, това беше продължено от новото ръководство в лицето на Боби Михайлов и неговите заместници. Ние се опитахме главно с Гриша Ганчев през 2008 г. и успяхме, тогава беше направен и големият удар, успяхме да продадем колективно правата за 5 млн. След това контрактът беше прекратен. Това е една от причините. Втората причина е може би кризата, искат да получават добри пари, а телевизиите явно не могат да си го позволят. Това е. Но аз се надявам скоро да бъде решено.
- Кои се занимават с черно тото? Организатор ли има?
- Моят клуб не може да се занимава с черно тото. В Левски черно тото няма и няма да има. Просто защото при нас няма вариант да се мисли някой мач да не бъде спечелен.
- Продължава ли войната Тодор Батков - Наско Сираков?
- Нямам война с Наско Сираков. Всички са добре дошли при мен като привърженици, като радетели.
- Ревнувате ли вашите футболисти, като ги гледате как ги спрягат непрекъснато в медиите футболист манекен. Имате ли проблем с това?
- Ако не пречи на тяхната изява. Моите футболисти изпитват пълен комфорт.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот blazev1992 » 11 мар 2013, 22:29

Опа, дупенцето да преместим.
Тодор Батков: Бойко Борисов прекали със самохвалството
Собственикът на "Левски" Тодор Батков се изказа критично за управлението на ГЕРБ, както и за цялостната политическа обстановка в България. Според него в момента е важно президентът Росен Плевнелиев да издържи на напрежението и да сформира стабилен служебно правителство.

"Борисов прекали със самохвалството и със загърбването на социалното недоволство. Това пролича както в отношението му пред медиите, така и в Брюксел. Какво ни пречеше да поискаме финансова помощ от Брюксел? Бедна, малка България. Около 2-3 милиарда", каза Батков в предаването "България говори" по "Нова телевизия".

Бизнесменът заяви, че "не трябва да си правим илюзии", защото е ясно, че хората са започнали протестите заради сметките за ток и парно. "Има две Българии - едната в офциалните медии, в думите на политиците пред Брюксел. Другата е тази на 90% от хората, които буквално оцеляват." По думите му всичко е тръгнало от социалните мрежи, а първите индикации за нещо подобно са били преди две години с протестите срещу цените на горивата.

Той призова да се спре натискът срещу Плевнелиев, за да направи добър кабинет. "Искрено се надявам да издържи. Не ми се мисли какво ще се случи, ако хвърли кърпата и подаде оставка."

Батков заяви, че по времето на управлението на ГЕРБ всички министри са били под сянката на министър-председателя, включително и този на спорта Свилен Нейков. Собственикът на "Левски" каза, че би се съгласил да е министър на спорта в служебното правителство. "Ако ми бъде предложено, бих приел да правя всичко в името на България и без заплата. Стига да има граждански комитет до мен. У нас се става политик, за да се печели, да се прави бизнес. Това е вид препитание. В чужбина е въпрос на дълг и чест. Хора, които са успели в своята област, стават политици." В спортната тематика той добави, че олимпийските игри са били провал.

Очакванията му са за оспорвани избори. "В следващия парламент ще влязат пет партии, като едната е под въпрос. Става въпрос за партията на Меглена Кунева, моите уважения към нея. Очаквам приблизително равни групи на двете големи партии. Реакциите на хората показаха много, много жълт почти червен картон на правителството. Политиците трябва да престанат с това дърдорене", добави той.

Адвокатът насочи критиките си и към съдебната система, където според него процентът на ефективните присъди е минимален. На въпроса как е започнал работата си главният прокурор Сотир Цацаров Батков отговори "обнадеждаващо". "Имайте предвид, че прокуратурата е една много тежка структура. Факт е, че 23 години няма нито един осъден политик. Нашият съд е изключително репресиран. Ефективни присъди се получават дребни и средни дела."

Според Батков случаят с отвлечената дъщеря на Евелин Банев-Брендо е много неприятен. Попитан дали е получавал заплахи, той заяви: "Фактът, че ходя с огромна охрана дава отговор. Включително и децата ми. Решението на такива проблеми е в съдебната система. Най-отвратителното престъпление срещу дете е това, че то оставя неизлечима травма в психиката му", каза той.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 11 мар 2013, 22:37

Точно Батков ли говори на тема самохвалство ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Е, не, няма такава наглост.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Al » 11 мар 2013, 22:50

Борисов прекали със самохвалството и със загърбването на социалното недоволство. Това пролича както в отношението му пред медиите, така и в Брюксел. Какво ни пречеше да поискаме финансова помощ от Брюксел? Бедна, малка България. Около 2-3 милиарда", каза Батков


Това да не са ти два-три лева бе еееееееееееееееееееееееееееййййййййййййййййй!!! :qipan: :qipan: :qipan:

Тоя един милиард за нищо го нЕма.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта