BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Казуса » 24 апр 2009, 15:50

Wallace написа:Само дето нашия отбор е съществувал и преди това, сеш' се? :qipad: А докато вашия е създаден точно с разцвета на режима у нас. :qipad:

И пак да ми обясниш, по кой начин по-ранното създаване на един отбор, го прави по-малко податлив на комунизъм от по-късно създадения... :roll:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Wallace » 24 апр 2009, 15:51

Казуса написа:
Wallace написа:Само дето нашия отбор е съществувал и преди това, сеш' се? :qipad: А докато вашия е създаден точно с разцвета на режима у нас. :qipad:

И пак да ми обясниш, по кой начин по-ранното създаване на един отбор, го прави по-малко податлив на комунизъм от по-късно създадения... :roll:

Не съм твърдял такова нещо. Просто казах, че и без комунизма го е имало и е щяло да го бъде. Виж, за другия отбор, без този режим, без последвалите обединения - не съм сигурен. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Stinkata » 24 апр 2009, 16:50

http://www.novsport.com/news31266_1.html

Тия стават смешни. Някой бил познал точния резултат и хоп - сензация..... :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Stinkata » 24 апр 2009, 16:58

Аз ще чакам да извадят мач на Славия......
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот kaliMunder » 25 апр 2009, 08:20

Абе и аз дочух нещо такова за обрат + точен резултат 3-1 ама не вярвах, нито съм гледал мача, нито мисля да ги коментирам тези балъци от Левски [-X :!:

ЦСКА ШАМПИОН :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот kaliMunder » 25 апр 2009, 08:27

гледай сега какво става.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Футболът е за хората, Кокал

Емил Велев не е първият треньор на Левски, който е псуван от собствената си публика. Със сигурност няма и да е последният.
Велев обаче се направи на важен и заяви, че не го интересува какво скандира сектор "Б" по негов адрес. А това вече е лошо.
Кокал, трябва да знаеш, че футболът не е създаден нито за играчите, нито за треньорите, а за хората по трибуните. Футболът е предназначен да радва феновете, а не да ти осигурява заплатата. Ако не се интересуваш от тях и тяхното мнение, значи нямаш място в този спорт.


Велев: Сектор “Б” не ме интересува


Не чувам какво ми викат феновете на мач, изцепи се треньорът на Левски Емил Велев. По време на двубоя с Локомoтив (Мз) онази вечер синята агитка псува и обиждаше Кокала и настояваше да се маха.
- Ако си мислите, че ме притеснява това, което пеят феновете, се лъжете. Спокоен съм, феновете не ми правят впечатление. Това е треньорът на Левски, Емил Велев - изпъчи се Кокала след мача.



Освиркват Раниери след 1:2 от Лацио

Ювентус загуби с 1:2 от Лацио и отпадна от купата на Италия с общ резултат 2:4. След мача феновете на Старата госпожа освиркаха треньора Клаудио Раниери и поискаха да бъде уволнен през лятото. На финала римляните ще се изправят срещу крайния победител от Интер - Сампдория (късно снощи).
Лацио беше по-добрият отбор през целия мач и логично стигна до успеха. Мауро Сарате препарира Буфон с невероятен шут в 38-ата мин. за 0:1. Малко след почивката Коларов покачи на 0:2 след рикошет. За крайното 1:2 в 64-ата мин. вкара влезлият като резерва Алекс дел Пиеро.
"Искахме да стигнем финала, но не успяхме - коментира Раниери. - Критиката по мой адрес не може да ме прави щастлив, но ме мотивира. Нормално е тифозите да са недоволни. Трябва да приемаме тяхната подкрепа, когато се справяме добре, и освиркванията им, когато нещо се обърка."


:qipaz:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот itsoVIII » 25 апр 2009, 08:30

Ееее, Дане, нима не знаеш кой е Специалния? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тоя прякор го измисли Грънчарката на Кокала :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот marto » 25 апр 2009, 10:12

Да се придържаме към заглавието.

Локо Пд - Миньор - блок

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Blue » 25 апр 2009, 17:45

Браво на Манолев =D> Прекрасен гол :qipay:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Blue » 25 апр 2009, 18:20

Хубаво мачле се получава в Ловеч :qipaz: Селско, но хубаво и с доста положения пред двете врати =D>

ПП: съдията е смешник :qipaq: :qipaq: :qipaq: Колко пъти ощетява и двата отбора,а сега и дузпа не даде за Локо Сф :qipbl:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот sasho_1989 » 25 апр 2009, 22:08

Коко Динев поиска две момичета от Живко Великов за купон довечера


Президентът на Вихрен Коко Динев заформи здрав скандал след като налетя на човек от охраната на стадиона във Варна след срещата между неговия тим и домакина Спартак. Данданията станала, когато Динев поискал да излезе преди да се изтеглят длъжностните лица. Охранителят обаче не го е пуснал и това вбесило Динев, който се нахвърлил върху охранителя и му скъсал сенджира.

Самият Динев в ефира на Канал 3 призна, че е бил затворен зад една решетка и просто се е развикал на охранителя. Той обаче влезе в полемика със изпълнителния директор на Спартак Живко Великов, който заяви, че ако е бил на мястото на охранителя "щял да си свърши работата". Президентът на Вихрен обяви, че иска от Великов да му осигури "две момичета за партито довечера, защото той е наясно с тези неща".

Великов пък му отвърна в ефира, че доколкото му е известно най-скъпи били фолкпевиците, които вървели по 2500 лева на вечер. Според него Коко Динев доста се бил превъзбудил след срещата и затова се получил инцидента с охранителя на стадиона. Великов отрече да е казвал, че ще разбие главата на Динев, ако е бил на мястото на гарда, каквито цитати се появиха в една медия.

"Казах само, че щях да си свърша работата. Потвърждавам обаче, че казах за Димо Момиров, че е пе*ераст - по-голям дори от предишния шеф на съдиите Боре Александров", каза Великов в ефира на Канал 3

:shock: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Доктор Н » 25 апр 2009, 22:34

Най-хубавото след днешният кръг е, че местата за Европа и ШЛ ще се решат в преките двубои между претендентите. Така това дали някой е купил мачовете си до тези двубой става горе-долу без значение :qipaz:

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Noctis » 25 апр 2009, 22:57

KUR ZA CSKA!!! :twisted:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Stinkata » 25 апр 2009, 23:01

Колко беше коефициента за точен на Ман Юнайтед? И за над 6 гола???
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: BET & WIN А ПФГ - ЧАСТ 12

Мнениеот Казуса » 25 апр 2009, 23:04

lachupakabra написа:KUR ZA CSKA!!! :twisted:

Алоооооу, използваме ангажираността на модераторите да си попсуеме на воля ли? [-X
Я, да си вземаш бележка веднага... и думите обратно тоже! :qipaq:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта