Спартак (Варна)

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 25 сеп 2007, 21:33

Как бе?Ходят....и още как,нали отидаха да видят ШЛ,да покажат какви са цървули и целия стадион да скандира "СЕЛЯНИ,СЕЛЯНИ". :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 25 сеп 2007, 21:50

Delivery_boy написа:Ооооооо пределно ми е ясно че сектора за гости ще се напълни с чобани от Добрич Провадия Нови пазар Шумен Дългопол и околните на Варна села.А колко софиянци ще дойдат.Най-много 50-100 за жалост


Айде сега чобани и селяни :? . Не са всичките такива. Има и доносници, комсомолски секретари, апартчици и дори и зетя на лидера на комунистите е бил председател на този отбор.
Диливъри, като стана дума за "околните на Варна села" от Игнатиево ще имат ли подкрепа?

Greenway написа:Абе виж ся,да ти го обясня като на малоумен.Съдиите ви бутат,бутат....ама вие понякога сте толкова куци и сакати,че не можете и тогава даже да се възползвате.Случвало се е и с 2 бити дузпи в 90тата минута пак вашите куци коне да не могат да вземат мач,но съдийската помощ - безогледна,нагла и все в полза на вашия отбор е ФАКТ!!!


Студио Х, поредицата е „разкритията на Грийни”, серията „досиетата (истината) излизат на бял свят”.

Greenway написа:ЦСКА ши е първи,защото имате да им връщате ПОДАРЕНАТА титла.

Тук някъде следва психарското (странно, че още никой не го е написал) „айде пак Наско виновен и ни била подарена титлата преди две години”.


Нещо не ви долюбва цялата страна :-k (и това не е за първи път и варненските отбори не са единствените, които не ви харесват). Знаете ли защо? Защото сте нагли. И нас щяха да ни мразят ако лъжехме като ****** :oops: , че сме били репресирани от комунистите или така като вас обиждахме другите отбори.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 25 сеп 2007, 23:27

Delivery_boy написа:Ооооооо пределно ми е ясно че сектора за гости ще се напълни с чобани от Добрич Провадия Нови пазар Шумен Дългопол и околните на Варна села.А колко софиянци ще дойдат.Най-много 50-100 за жалост

Я кажи ква им е агитката на Спартак,бе?50 мангала,които крещят 20 минути,и след това като им набият 2 гола млъкват и се изнасят като фенчетата на един друг червен отбор от София :lol:
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 25 сеп 2007, 23:31

Гледах днеска 1 пресконференция на шефа на Спартак Вн. Явно за първи път се показваше пред медии. Разбира се не каза нищо за отбора си, а се скъса да плюе по Левски. Жалък клуб, жалка история. Ще ви биеме както бихме другият варненски клуб, който беше смешен на "Васил Левски".
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 сеп 2007, 00:00

ShaDy-SoLdieR написа:Я кажи ква им е агитката на Спартак,бе?50 мангала,които крещят 20 минути,и след това като им набият 2 гола млъкват и се изнасят като фенчетата на един друг червен отбор от София :lol:

Изображение
Само да вметна, че Спартак не е червен, че ЦСКА да е "един друг червен отбор"

me написа:Гледах днеска 1 пресконференция на шефа на Спартак Вн. Явно за първи път се показваше пред медии. Разбира се не каза нищо за отбора си, а се скъса да плюе по Левски. Жалък клуб, жалка история. Ще ви биеме както бихме другият варненски клуб, който беше смешен на "Васил Левски".


Е как да не ви мрази цялата страна? Тук за 5 минути оплюхте три отбора (Черно Море, Спартак и ЦСКА). Жалки, мангали, отборчета.
Абе вие сте като секса. Който не ебе е някакъв озлобен, а ебалия не му пука какво говорят около него. Във футбола първия също така го дава небрежно, а втория се скъсва от злоба и да плюе като неебал. И в двата случая е поради "липса" (на ебане или на лидерство във футбола). Който си го има (и за двете) е спокоен.
Берое, Ботев, Славия и кой ли още не бяха жалки за вас отбори. Дори с приятелското Локо си направихте майтап с дузпата и едва ли ще са толкова шантави, че да ви симпатизират. Сами (в злобата си) срещу всички. Е няма да ви признаят за първи ако това целите. Такова арогантно поведение не върви. Между другото лесно можете да се досетите кого представляват няколко десетки отбора (общата маса население) и кой представлява един отбор (структурите на една клика). Освен ако не си мислите наистина, че единия отбор е народа, а всички останали са властовия апарат.

Цялата ви грешка е в ЛЪЖАТА. Вие сте отбора на лъжите. Как да не ви мразят като вие един път не казахте "да преди 89 година сме единия от двата отбора галеник на властта (в това число и комунистите!), а в по-ново време сме единствени близки с нея". За сметка на това лъжи, лъжи, лъжи (демонстрация на невинност) и естествено ще ви мразят. Моята лесна. Какво ще кажат? "Подкрепяли са ви". Отговорът е "да, добре, така е" и толкова, какво да спорят с мен като аз не споря. А вие, най-големите мошеници, излизате и казвате, че сте били най-репресирани и сте се борили с лошите подтисници. Ми грубо е, нагло е. Накрая следва пренебрежителното "мангали" или "отборчета" и това кара кръвта да кипи, защото е супер нагло да идва точно от ваша страна.

Айде обиждайте наред и другите отбори. Нали знаете. Всички са се съюзили срещу Левски и има една голяма завера, която се мъчи да ви спъне, защото вие сте един голям отбор, който никога не се излага и резили и само такива заговори от целия свят (все някой е виновен и пречи) ви спират да направите нещо смислено във футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 26 сеп 2007, 00:50

8 написа:
ShaDy-SoLdieR написа:Я кажи ква им е агитката на Спартак,бе?50 мангала,които крещят 20 минути,и след това като им набият 2 гола млъкват и се изнасят като фенчетата на един друг червен отбор от София :lol:

Изображение
Само да вметна, че Спартак не е червен, че ЦСКА да е "един друг червен отбор"

me написа:Гледах днеска 1 пресконференция на шефа на Спартак Вн. Явно за първи път се показваше пред медии. Разбира се не каза нищо за отбора си, а се скъса да плюе по Левски. Жалък клуб, жалка история. Ще ви биеме както бихме другият варненски клуб, който беше смешен на "Васил Левски".


Е как да не ви мрази цялата страна? Тук за 5 минути оплюхте три отбора (Черно Море, Спартак и ЦСКА). Жалки, мангали, отборчета.
Абе вие сте като секса. Който не ебе е някакъв озлобен, а ебалия не му пука какво говорят около него. Във футбола първия също така го дава небрежно, а втория се скъсва от злоба и да плюе като неебал. И в двата случая е поради "липса" (на ебане или на лидерство във футбола). Който си го има (и за двете) е спокоен.
Берое, Ботев, Славия и кой ли още не бяха жалки за вас отбори. Дори с приятелското Локо си направихте майтап с дузпата и едва ли ще са толкова шантави, че да ви симпатизират. Сами (в злобата си) срещу всички. Е няма да ви признаят за първи ако това целите. Такова арогантно поведение не върви. Между другото лесно можете да се досетите кого представляват няколко десетки отбора (общата маса население) и кой представлява един отбор (структурите на една клика). Освен ако не си мислите наистина, че единия отбор е народа, а всички останали са властовия апарат.

Цялата ви грешка е в ЛЪЖАТА. Вие сте отбора на лъжите. Как да не ви мразят като вие един път не казахте "да преди 89 година сме единия от двата отбора галеник на властта (в това число и комунистите!), а в по-ново време сме единствени близки с нея". За сметка на това лъжи, лъжи, лъжи (демонстрация на невинност) и естествено ще ви мразят. Моята лесна. Какво ще кажат? "Подкрепяли са ви". Отговорът е "да, добре, така е" и толкова, какво да спорят с мен като аз не споря. А вие, най-големите мошеници, излизате и казвате, че сте били най-репресирани и сте се борили с лошите подтисници. Ми грубо е, нагло е. Накрая следва пренебрежителното "мангали" или "отборчета" и това кара кръвта да кипи, защото е супер нагло да идва точно от ваша страна.

Айде обиждайте наред и другите отбори. Нали знаете. Всички са се съюзили срещу Левски и има една голяма завера, която се мъчи да ви спъне, защото вие сте един голям отбор, който никога не се излага и резили и само такива заговори от целия свят (все някой е виновен и пречи) ви спират да направите нещо смислено във футбола.

Сега ще си търсим грешки по постовете ли?На всеки се слува да греши,и не мисля,че си заслужава,чак да ме цитираш и да оправяш грешката ми,не мислиш ли?
А относто това,че всички ни мразят,просто ги е яд,че техните отбори НИКОГА няма да им донесат такава радост,каквато Левски ни донесе в последните 2 години.И затова си чешат езиците по разни форуми и плюят по Отбора на Народа.И много ми е чудно,как Левски ще да е бил галеник на властта,как може ЦСКА да реди титли една след еуга,да прибира най-добрите футболисти,а другите "галеници" да са с един дебел х** в устата?Как може да ни вземат стадиона,след като сме били галеници на властта?Понякога говорите на изуст без да мислите,въпреки че това си е напълно нормално за вас(да не мислите) .. :wink:
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

chengov
Мнения: 82
Регистриран на: 17 окт 2006, 14:12

Мнениеот chengov » 26 сеп 2007, 03:07

Soldier
А бе ,що не вземеш да си затвориш плювалника.
Излагаш се. Знаеш ли какво е да си привърженик на Спартак в тия последните години бе маймуно !
Да изразиш позиция и да си заплашван от саморазправа.
Точно 20 човека натикаха едни босове в миша дупка преди година и половина.
Знаеш ли какво е отбора ти да е събрал 4 точки и последния мач след загуба 2000 човека да изпратят отбора с овации . 2 кръга по-рано 200
изпратиха отбора след загуба в Стара Загора-пак с овации.
Цигани не могат да изтръгнат признания от треньори на противников отбор като тия на Илиян Илиев.

Слушай момченце,мангалите са със силните . А Спартак не е от тях.
Я сега кажи на Сираков гъза космат ли е ?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 сеп 2007, 08:07

ShaDy-SoLdieR написа:А относто това,че всички ни мразят,просто ги е яд,че техните отбори НИКОГА няма да им донесат такава радост,каквато Левски ни донесе в последните 2 години.

Това е някаква ваша заблуда, която наистина нямам обяснение откъде идва. Никой не ви завижда. За какво да ги е яд?
Освен това пишеш глупости, които не са някакъв майтап, а сериозно ги вярваш. Какви 2 години? Втората бяхте абсолютен смях. Чудно ми е кой точно завижда на побоищата над вас.

ShaDy-SoLdieR написа:И затова си чешат езиците по разни форуми и плюят по Отбора на Народа.

"Отбор на народа". По-смешни палячовци не бях виждал. Колко ли си го мислят? Това само една прослойка си го мисли, нарекла се е така и си вярва, че е така. Колкото Сакса е човек от народа не разграбил народа, толкова сте и вие същото. И на Симеончо не му пречи обаче да казва, че е човек от народа и му завиждат. Друг въпрос е колко смешно е това.

ShaDy-SoLdieR написа:И много ми е чудно,как Левски ще да е бил галеник на властта,как може ЦСКА да реди титли една след еуга

Това по-добре не го казвай, защото е още един показател за некадърността на отбора ти. При подкрепа за два отбора ние си правим и силен отбор за разлика от вас. Какво сме ви виновни, че като цяло сте некадърни? Я си представи обратното. Помагат и на нас и на вас. Вие правите 9 титли, като дори са 12 поредни, но в един сезон ви вадят целия титулярен състав и ставате втори, а ние хленчовците първи. И накрая вместо да се покрием от срам излизаме и казваме "не е честно" (и след Тампере така, вместо срам нахалство последва).
А че сте отбор на номенклатурата е ясно и само глупак може да твърди обратното. По-лошото е друго, че след 95 година се оформихте като едноличен отбор на властта и престъпниците.

Вас си ви мразят, но не от завист, а защото сте просто нагли. Нещо подобно на да си в рейс и да хванеш някой който ти бърка в джоба. Едва ли му завиждаш, но ти идва да го пернеш по кратуната за наглостта.

Не ми цитирай цял дълъг пост, ясно ще ми е ако се обърнеш към мен за какво говориш.

Абе Мичо защо още не си написал "осмака пак писал глупости късно вечерта :? "
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 сеп 2007, 08:11

А че не сте голям отбор е видно и от друго. От тази злоба с която плюете по другите отбори искайки да се докажете (като им втълпите грубо, набиете канчетата им) какъв отбор бил Левски.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 26 сеп 2007, 11:40

8 написа:
ShaDy-SoLdieR написа:А относто това,че всички ни мразят,просто ги е яд,че техните отбори НИКОГА няма да им донесат такава радост,каквато Левски ни донесе в последните 2 години.

Това е някаква ваша заблуда, която наистина нямам обяснение откъде идва. Никой не ви завижда. За какво да ги е яд?
Освен това пишеш глупости, които не са някакъв майтап, а сериозно ги вярваш. Какви 2 години? Втората бяхте абсолютен смях. Чудно ми е кой точно завижда на побоищата над вас.

ShaDy-SoLdieR написа:И затова си чешат езиците по разни форуми и плюят по Отбора на Народа.

"Отбор на народа". По-смешни палячовци не бях виждал. Колко ли си го мислят? Това само една прослойка си го мисли, нарекла се е така и си вярва, че е така. Колкото Сакса е човек от народа не разграбил народа, толкова сте и вие същото. И на Симеончо не му пречи обаче да казва, че е човек от народа и му завиждат. Друг въпрос е колко смешно е това.

ShaDy-SoLdieR написа:И много ми е чудно,как Левски ще да е бил галеник на властта,как може ЦСКА да реди титли една след еуга

Това по-добре не го казвай, защото е още един показател за некадърността на отбора ти. При подкрепа за два отбора ние си правим и силен отбор за разлика от вас. Какво сме ви виновни, че като цяло сте некадърни? Я си представи обратното. Помагат и на нас и на вас. Вие правите 9 титли, като дори са 12 поредни, но в един сезон ви вадят целия титулярен състав и ставате втори, а ние хленчовците първи. И накрая вместо да се покрием от срам излизаме и казваме "не е честно" (и след Тампере така, вместо срам нахалство последва).
А че сте отбор на номенклатурата е ясно и само глупак може да твърди обратното. По-лошото е друго, че след 95 година се оформихте като едноличен отбор на властта и престъпниците.

Вас си ви мразят, но не от завист, а защото сте просто нагли. Нещо подобно на да си в рейс и да хванеш някой който ти бърка в джоба. Едва ли му завиждаш, но ти идва да го пернеш по кратуната за наглостта.

Не ми цитирай цял дълъг пост, ясно ще ми е ако се обърнеш към мен за какво говориш.

Абе Мичо защо още не си написал "осмака пак писал глупости късно вечерта :? "


Абе темата не е ли за Спартак. Каква работа имаш тук? На нас ни предстои мач със Спартак и можем да коментираме. Фактът приятелю е, че в България винаги злобата е срещу силния. Така че е нормално да ни мразят най-много. Същото е и в политиката, знаем кой е най-мразения политик В замяна на това повечето нормални хора, не ни мразят, дори и да не са ни фенове. Иначе очаквам много здрав и труден мач във Варна

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 26 сеп 2007, 12:11

Кой беше тоя Живко Великов? :lol:
По-скоро кой е тоя, че не съм го чувал, признавам. :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 26 сеп 2007, 12:15

Да! Наистина, къде са тези съдии, които гоинят вратаря Радо Станев, а той не напуска игрището и продължава да си пази? :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 26 сеп 2007, 12:45

Той затова плюе Наско, защото е в сенчестия бизнес и мрази всички, просперирали легално и законно. :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 26 сеп 2007, 14:37

Batkoto написа:напоследък работи на светло,ама то е лесно като натрупаш вече първия милион...то тия дето ще строят новия стадион във Варна,да не мислиш,че са акумулирали средства с работа на къра :roll:

Поне не се занимават с наркотици,като собствениците на Спартак,нали знаеш ... :wink:
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 сеп 2007, 18:50

drvasko98 написа:Фактът приятелю е, че в България винаги злобата е срещу силния. Така че е нормално да ни мразят най-много.

Не виждам логическата взаимовръзка, която си направил в "мрази се най-силния :arrow: Левски е най-мразения".
Освен това тук случая не е такъв. Без да сте най-силни си ви мразят. Това, че не сте най-добрите не значи, че трябва да обичат Наско, Батков и доносника. Хората не харесват разбойническите схеми.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта