Локомотив Пловдив 1936

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 21 окт 2007, 16:46

sasho_1989 написа:...и ползва Mozilla :)(


Всъщност ползвам няколко браузера, работата ми е свързана с това ;) И ако един ден разбереш как всеки един от браузърите интерпретира JavaScript-a и CSS-a ще намразиш някои от тях в червата, както се случи и с мен :D Но според мен ти цял живот ще си останеш обикновен потребител и ще си избираш браузърите по това, кой е по-шарен :lol:

oxy-cotton написа:невирее


Чудна дума :lol: Аре сега бегай да пиеш една ракия, набий жената, повърни в кенефа и легай да спиш ;) К'во се занимаваш с глупости тука :lol:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 21 окт 2007, 16:52

Всъщност,Адаш,от известно време със с Maxhton и съм изключително доволен...особено от последната версия :wink:

Само не ми казвай,че има нещо общо с Explorer-a,който якоооо sucks...
все пак разбираш от браузъри...може да е да е правен от него,но е на светлинни години напред :wink:

Опери,Моцили и тем подобни [-X :-#

:lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 21 окт 2007, 17:07

Maxthon-a е наистина добро решение. Лек е, фрий е и т.н. НО интерпретира гореспоменатите от мен технологии по обсолютно същия начин като ИЕ ;) Т.е. проблемите, които ме касаят мен като разработчик са си идентични.


Отделно FF има много плъгини, които другите браузъри просто ги нямат. Като JS-дебъгер и т.н. Тия плъгини са безценни и ми спестяват страшно много време и нерви. Просто Лисицата е назаменима в моя случай.
Последна промяна от Хиподил на 21 окт 2007, 17:31, променено общо 1 път.

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 21 окт 2007, 17:22

Благодаря за изчерпателната информация .Сега стегни яко колана ,вдигай дънките до ушите и ходи в джамията да снимаш още цигани.
А за думичката просто ,не е "невирее",а "не вирее".Ако не знаеш какво означава ,просто седни и прочети в тълковния речник.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 21 окт 2007, 17:26

oxy-cotton написа:А за думичката просто ,не е "невирее",а "не вирее".Ако не знаеш какво означава ,просто седни и прочети в тълковния речник.



К'во ми се обясняваш? Боли ме патката за теб - некав анонименн форумен плъх :lol: Бегай да пиеш ракия и да си биеш жената там. Не ми се оправдавай като ученик-двойкаджия пред учител :lol:

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 21 окт 2007, 17:38

Не говори за форумни плъхове,защото в това няма кой да те стигне.Глупаво звучи точно ти да ми го казваш.И като казваш "к`во ми обесняваш?" се чудя защо слагаш въпростителна.Може би искаш да ме питаш нещо.И в твоята ситуация не се казва "боли ме патката",а " боли ме голямата вежда".И един въпрос-" решил съм да си взимам дънки и колан ,какви ще ми препоръчаш?" :lol: .И аз искам да съм тешкарче с колан до мишниците.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 21 окт 2007, 17:49

oxy-cotton написа:Не говори за форумни плъхове,защото в това няма кой да те стигне.


Май умишлено изтърва думичката анонимен. Тук си ненадминат наистина ;) Но пък от друга страна е нормално некой, който мие на шопите кенефите, да се крие :D


oxy-cotton написа:И като казваш "к`во ми обесняваш?" се чудя защо слагаш въпростителна.


Ама пак изтърва ключовата дума "к'во ми СЕ ми обесняваш?" ;) През курО ми е бе анонимка ;) И да кажеш, че си падре, слагам си го на членО :lol: Не виждам смисъл да ми СЕ оправдаваш ;) Аре сега ходи да наплескаш жената. Гледам, че вече си вкарал пред компа. Отивай да си изпълниш програмата на средно-статистически селяндур :lol:


Аре. До другата неделя ;)

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 21 окт 2007, 17:59

Нали ти казах,че те каня да се видим да се запознаем да си поговорим. :D Ама ти ми отказа.Ако си си променил решението винаги съм готов.За това какво правя пред компютара си е моя работа,просто смятам един проект ,който не става за 2 мин и докато чакам да се сметнат някои нещица си драскам тука.
И не те ли е срам да кажеш на някой селяндур,при вида и облеклото което имаш.Не знам какъв сам ама поне не ходя с къси гащи по европата и не си ги вдигам до главата.И не разбрах какво е "падре",да не е някой деалект "гражданино".
ПС:Ако нямаш пари за козметик ,кажи да ти пратя ,че като се видим поне да приличаш малко на човек.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
Ставри
Мнения: 46
Регистриран на: 16 окт 2007, 20:33

Мнениеот Ставри » 22 окт 2007, 19:56

Изображение

Какво се случва, ли, еми, просто, Галя Топалова поема юздите на управлението на клуба в свои ръце! Браво, Галя, браво, Топалова! Оттук - нататък Локо Пд няма да бъде сателит на Левски, а на ЦСКА! Вече ще крадеме точки от Левски, а не от ЦСКА! Те и двата шопски отбора - хвани единия - удари другия! Така че хич не ме интересува това! Засега - скромни амбиции в средата на таблицата! :x

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 22 окт 2007, 21:04

oxy-cotton написа:И един въпрос-" решил съм да си взимам дънки и колан ,какви ще ми препоръчаш?" :lol: .И аз искам да съм тешкарче с колан до мишниците.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 22 окт 2007, 21:06

Какво се смееш бе-всичко е документирано :wink:

Питай Окси за повече детайли :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Ставри
Мнения: 46
Регистриран на: 16 окт 2007, 20:33

Едуард Арменосян

Мнениеот Ставри » 24 окт 2007, 18:44

Къв треньор е Арменосян, бе, тренираха отбора парите и бухалките на Жоро Илиев! И колкото по-големи бяха парите и железните прътове на Жоро, толкова по-добре вървеше отбора! Отделно, едно на страна, че доста от футболистите бяха с качества и в отделни мачове ги реализираха, въпреки приказките на треньора си! Ей сега ще му лъсне голия черен арменски задник на големия треньор! Забелязвате ли как всички са му виновни, само той не!

24.10.2007 16:42 ч.
Sport.Plovdiv24.com

Седмица след като загуби от последния отбор, който води, преди да поеме Вихрен, Едуард Ераносян ще трябва да се бори с ново предизвикателство. Срещу неговия тим в Сандански ще излезе любимият Локо (Пд). От разговора ни с един от най-актуалните български треньори става ясно, че той не е разколебан от неуспехите с новия си тим, а напротив - амбициите на Еду продължават да са все така високи. В интервюто си за „Меридиан Мач" един от вариантите и за нов селекционер е по-директен отвсякога.

- Г-н Ераносян, в последно време на Вихрен му липсват победи, реално ли е да очакваме такава срещу Локо (Пд)?

- Аз мисля, че в игрово отношение от мач на мач нещата при нас се подобряват. Всъщност, откакто съм треньор на Вихрен, двата мача, в които играхме най-добре, в крайна сметка ги загубихме - срещу Локо (Сф) в „Надежда" и срещу Берое в Стара Загора. С три статични положения обаче бяхме наказани - един фаул и два корнера. Беше ясно, че в момента от Берое само Дзаферович може да ни вкара гол след центриране и той успя на два пъти. Очевидно е, че ни липсва зрялост. Що се отнася до предстоящия мач, не мога да се ангажирам с прогнози. Сигурно е, че винаги излизам за победа, но какво може да стане, никой не знае. Ако някой може да каже, значи не е нормален човек.

- Въпреки че работите във Вихрен, за мнозина не сте обвързан сериозно с този отбор, така ли е?

- Условието ми бе да взема отбор с високи цели. Тук не могат да се преследват такива. Съгласих се, защото с президента Коко Динев сме приятели, а и той нямаше голям избор. След лятната селекция предимно от португалци му трябваше и човек, който да знае езика, за да може да работи с тях. Въпреки че имам депозиран договор в БФС, уговорката е, че при сериозна оферта съм свободен да си тръгна. Казвал съм го няколко пъти, във Вихрен са купувани чужденци на килограм, които в никакъв случай не са по-добри от българите. Има две-три момчета, които притежават добри качества, но останалите просто нямат място в „А" група. Те само спират развитието на нашите момчета. Само че как да изгоня някого, като имам 16 футболисти за мача в събота. Не може да се направи и селекция в този период. През зимата най-много да дойдат един-двама качествени футболисти. В Берое бях готов за наистина мащабна селекция, с която да се преследват реални резултати. Тук не е така. Мъчат се момчетата да играят правилно, да играят атрактивно, а не само да гоним самолетите с топката, но реалностите са такива.

- За много хора в предстоящия мач ще бъдете на грешната резервна скамейка?

- Не ми се напускаше Пловдив заради семейството ми. Що се отнася до това, което ви интересува, ще кажа следното: направиха невъзможното, за да не ме вземат за треньор. Говорих и с президента, и с директорите, но предложението от Локо беше обидно. Не искам, всъщност ще спомена едно име - Моралес. Не може Моралес да взема повече пари от мен. Да, той е добро момче, но няма качествата да играе в голям отбор. Важно е отношението и човек все пак трябва да се уважава.

- Значи сте повече от амбициран да се докажете?

- Няма на кого какво да доказвам. Ще играем за победа, но в Локо (Пд) в момента имат по-добър отбор. Има изградени неща, които във Вихрен ги няма. При тях има млади футболисти, с които е удоволствие да се работи, както и опитни момчета, с които се познаваме, някои от тях аз съм ги привлякъл на „Лаута" и те са тези, които могат във всеки един момент да измислят нещо и да решат мача.

- Как ще коментирате нещата, които стават на „Лаута" напоследък?

- Не е моя работа. Има си ръководство, има си треньори да си вършат работата. Аз съм приятел с повечето от футболистите. С тях се виждаме на по кафе всеки път, когато се прибера в Пловдив. Не се бъркам, говорим си общи приказки - те са в Локо, аз във Вихрен, но приятелството си е приятелство. Много неща ни свързват. Постоянно се шуми около отношенията ми с Христо Бонев, но не знам той защо се включва по тази тема и твърди, че аз съм казвал, че той ме е изгонил от Локо. Това не е вярно. Зума нямаше силата да ме изгони. Аз обаче бях на масата, когато той изрази позицията си против моето връщане в отбора. Когато ме бяха отстранили в шампионския сезон, той каза: "Нека нещата си останат така, аз за 2 седмици ще оправя нещата". Георги Илиев обаче не го послуша. Оттогава аз не говоря с Бонев, но никога не съм се карал с него. Той ми беше идол като футболист и ще си остане най-големият играч в историята на клуба. Оттук нататък всеки избира как да се държи. Жена му ми се обаждаше да ме пита как мога да си помисля, че Бонев е срещу мен. „Бате ти Ицо те обича", това й бяха думите. Обяснил съм и на нея, и на сина му каква е моята позиция. Това за „професия легенда" не е тръгнало от мен, това е патент на Маслара.

- А какви са ви отношенията с него?

- Бяха добри, сега и на него не му говоря. Беше казал в съблекалнята: „Какъв треньор е арменецът, той само говори". Мисля, че е научил много неща от мен, за да говори така. Търсил ме е поне 10 пъти оттогава, сигурно да ми обясни, че нещата не стоят така, но аз не му вдигам. На този човек ходих да говоря с шефовете да му увеличат заплатата. За себе си не исках, за тях исках и сега такова отношение. Аз за пари не говоря. Предлагат ми и решавам - устройва ме или не ме устройва. Сега някой пуснал лъжата, че играчите ме бойкотирали и че съм искал голяма заплата от Коко Динев. Пълни глупости...

- Каква е истината?

- След мача със Славия казах на Коко, че напускам, не мога да стоя в отбор, който не се бори за нищо. За какво се борим, да не изпаднем от групата? Той: „Не, ти ще размислиш. Недей!" Аз обаче бях категоричен, че искам да имам отбор, с който да играя за нещо и срещу ЦСКА и Левски. Казах на жена ми, че ще се върна в Сандански само за да се сбогувам с играчите... Направиха делегация - петима българи и петима чужденци дойдоха при мен да ме молят да остана. Такова нещо не ми се беше случвало. Разбирам да се допускат неточности, но след като някой е плакал в съблекалнята, за да остана, да изкарват, че ме бойкотира... Трагично е.

- Отново сте актуален вариант и за селекционер...

- Не съм сигурен дали е така, но аз продължавам да имам високи амбиции. Не съм изключение и за мен, както мисля и за всеки друг, ще бъде чест да водя България. Не се страхувам от предизвикателствата, търся ги. Мисля, че в момента сме на дъното и по-лошо не може да стане. Финансовата страна би била последният проблем. Естествено, не става въпрос да работим само за чест и слава, но сумите, които чета по вестниците, са нереални. Не знам дали медиите интерпретирате, или действително има такива изисквания, но суми от порядъка на 400 000 евро за година са несериозни на фона на действителността, в която живеем.

- Всяка кандидатура, за да успее, изглежда трябва да разполага със солидно лоби...

- Сигурно е така. Мисля, че Боби Михайлов има последната дума, но вероятно преди това всички от Изпълкома съгласуват решението. Всеки си има своите фаворити, това е нормално. Наско Сираков, Лечков, Орманджиев - това са хората, които ръководят футбола в момента и е естествено да имат думата. Не знам и кога ще бъде взето решението. Дали няма да решат да изчакат жребия за световните квалификации и подреждането на програмата. Тогава, ако преценят, че класирането ще бъде трудно, могат да търсят някой бушон, който да понесе отговорността. При по-лесен вариант, който за нас вече май не съществува, факторите в БФС могат да сложат свой човек. Комбинациите са характерни за нашите географски ширини. При всички случаи обаче, ако сме в трета урна, както по всичко личи, че ще стане, ще има 4-5 отбора в групата, които задължително ще трябва да победим като домакини, а освен това навън ще са ни нужни точки не само от т. нар. аутсайдери, но и от водачите.

- Наблюдавайки отстрани, как ви се струва - горещ ли е столът на националния селекционер? Венци Стефанов вижда в представителния тим проекция на мениджърска агенция на Левски например...

- Венци е президент на Славия и може да си говори каквото поиска. Аз обаче прочетох и друго. Мъри Стоилов има правото да контраатакува и го използва, казвайки, че точно Венци му е предлагал свои играчи. Това не е приятно. Селекционерът трябва да бъде оставен да работи, за да излезем от кризата, в която изпаднахме.

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 94
Регистриран на: 28 ное 2007, 17:33

Мнениеот LocoMotion » 03 дек 2007, 20:19

Какво стана с този форум, защо изчезна, и се появи в тази по-стара редакция? И да се чудим къде да пишем, защото другаде ни критикуват, и с основание! мисля, че имаше друг форум, но някъде изчезна!? Защо? :twisted: :?:

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 03 дек 2007, 20:47

изчезнал е в бермудския триъгълник :D
както и вие а-да изчезнете в кюстендил и току се появи някой нов благодетел. :lol:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Мнениеот Христолов » 03 дек 2007, 20:53

bili.80 написа:изчезнал е в бермудския триъгълник :D
както и вие а-да изчезнете в кюстендил и току се появи някой нов благодетел. :lol:

Ние сме безсмъртни, не като бивши комунистически отборчета, тънещи в мизерия.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта