АКАДЕМИК СОФИЯ

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 31 авг 2007, 00:10

тony написа:
VILIO написа:Какви са амбициите на отборът ви :?:

Засега, да се задържим в челото на Западната Б група, а ако се отдаде възможност, ще се атакува възможност за промоция за А група!!!

Интервю с Венцислав Арсов (старши треньор на Академик-София):

http://www.7sport.net/7sport/interv/index.htm

Случилото се с президента трябва да мобилизира всички, убеден е треньорът на Академик

Венцислав Арсов започва треньорската си кариера в ДЮШ на Локомотив (Сф), чийто дългогодишен играч е. За известно време е помощник-треньор, както и треньор на първия отбор на червено-черните. Работил е в Кипър, където е бил начело на Олимпиакос (Никозия) и АЕК. Помощник-треньор в Шавеш (Португалия). Бил е треньор и на Миньор (Пк), Кремиковци и Септември. В началото на 2007 г. поема предщественика на Академик - Вихър. Под негово ръководство отборът се класира на 4-о място в Западната "Б" група.

- Г-н Арсов, какви са целите на Академик през новия сезон?
- Нямаме поставена конкретна цел да влезнем в "А" група. Искаме Академик да се стабилизира в групата, да бъдем един от стабилните отбори. Това, което направихме миналата година, да го затвърдим. Да сме тим, с който другите да се съобразяват.
- Миналия шампионат завършихте четвърти. Имате ли амбиция да подобрите това класиране?
- Амбициите съществуват във всеки отбор. Така че аз не мога да кажа, че нямаме амбиции. Просто на нас ни се иска да играем все по-добре и по-добре. Въпросът е дали ще се получи. Както се изрази нашият президент,
ще бъде успех, ако Академик постигне това, което направи Вихър
(Горубляне). Естествено иска ни се и по-нависоко да отидем. Сега обаче ситуацията ще е малко сложна заради това, което се случи.
- Ще се отрази ли на отбора инцидентът с президента на клуба Манол Велев?
- Случилото се се отразява на всички в клуба. Нашият президент е човек, който държи на отбора и винаги застава зад него. Той ни е помагал винаги и при всички положения отсъствието му ни се отразява.
- Как приемат случилото се футболистите?
- Предполагм, че са леко разтревожени за бъдещето си. Засега нямаме никакви проблеми. От финансово естество също. Надявам се нещата да продължат така и за в бъдеще. Говорим си с играчите, че трябва всички в отбора да се мобилизират. Да играем и за Манол Велев. В първия мач срещу Янтра изпуснахме победата. Надявам се в следващите срещи да бъдем на по-голяма висота.
- Привлякохте опитен играч като Владимир Йонков. Ще вдигне ли той класата на отбора?
- Владо е известен играч, с доста опит. Стабилен е и дава нужната сигурност на останалите момчета. С добрите игри си извоюва титулярно място в тима. Надявам се да ни помогне, затова го взимаме.
- Как ще коментирате скандала в Мездра още в първия кръг на първенството в Западната "Б" група?
- Не съм запознат с подробности. Не мога просто да кажа какво се е случило. Всичко, което знам за станалото, е от пресата и от телевизията. Едната страна държи на своето, другата на нейното си. При всички положения не е добре, че се получават такива инциденти във футбола. Все пак
това не е война, а игра
Колкото и сериозна игра да е, такива неща са недопустими.
- През миналия сезон играхте с Миньор. Имате ли впечатления от техните фенове?
- Нямаше проблеми и мачовете минаха спокойно. Първия мач от пролетния сезон играхме в Перник и всичко беше наред.
- Вече се изигра един кръг. Как виждате конкуренцията?
- Засега е още рано да се каже. Не съм запознат с другите отбори и не мога да кажа какво е нивото. Прави впечатление победата на Монтана в Бяла Слатина, а също и играта на Локомотив (Мз) срещу един от фаворитите - Миньор. Победата на Етър. Всичко това подсказва, че в тези отбори се работи сериозно.
- Академик беше един от първите клубове, които се обявиха против включването на дублиращите отбори в "Б" групите. Приемате ли решението на БФС да не допусне тези тимове до участие като личен успех?
- Не. Мисля, че дублиращите отбори не бяха допуснати не заради това, че някой не ги иска. Просто нормативните документи са такива.
Футболният съюз щеше да наруши собствените си разпоредби
Освен това, ако ги бяха допуснали, нямаше как футболисти от елита да играят в "Б" група и обратно. Щеще да е неиздържано едни и същи футболисти да играят в две различни първенства.
- Академик е отборът с най-ниска посещаемост в Западната "Б" група. Трудно ли се играе пред 100-200 човека?
- Така е било винаги. И преди, когато бяхме Вихър (Горубляне), нямахме кой знае каква подкрепа. Разбира се, че агитката е в плюс за всеки един отбор. Така или иначе, ще трябва да се справяме и без подкрепата на фенове.
- Вие лично какво си пожелавате да постигнете като треньор на Академик?
- Искам нашият отбор да показва все по-добри игри и да побеждаваме колкото се може повече. Пожелавам успех и на другите тимове, но не в мачовете срещу Академик.

Потребителски аватар
eminema
Мнения: 43
Регистриран на: 05 юни 2005, 16:19

Мнениеот eminema » 31 авг 2007, 08:59

sasho_1989 написа:Много токива теми се навъдиха нещо :?

И колко фенове има Академик в София :roll:


Достатъчно ;)


Това е втория ми любим отбор след Левски.
Радвам се, че отбора се върна там където му е мястото. Желая му много успехи :)

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 31 авг 2007, 09:27

eminema написа:
sasho_1989 написа:Много токива теми се навъдиха нещо :?

И колко фенове има Академик в София :roll:


Достатъчно ;)


Това е втория ми любим отбор след Левски.
Радвам се, че отбора се върна там където му е мястото. Желая му много успехи :)

Мястото му е даже в А група!!! Но и това, ще стане Живи и Здрави!!! А тези, на които не им харесва, че има тема, посветена на Академик-София, присто да не влизат и да не я четат!!!

Потребителски аватар
eminema
Мнения: 43
Регистриран на: 05 юни 2005, 16:19

Мнениеот eminema » 31 авг 2007, 09:47

тony написа:
eminema написа:
sasho_1989 написа:Много токива теми се навъдиха нещо :?

И колко фенове има Академик в София :roll:


Достатъчно ;)


Това е втория ми любим отбор след Левски.
Радвам се, че отбора се върна там където му е мястото. Желая му много успехи :)

Мястото му е даже в А група!!! Но и това, ще стане Живи и Здрави!!! А тези, на които не им харесва, че има тема, посветена на Академик-София, присто да не влизат и да не я четат!!!



Стиснахме си ръцете :)
Мисля скоро да посетя някой и др мач на отбора. Отдавна не съм ходил на техен мач.

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 31 авг 2007, 12:50

eminema написа:
тony написа:
eminema написа:
sasho_1989 написа:Много токива теми се навъдиха нещо :?

И колко фенове има Академик в София :roll:


Достатъчно ;)


Това е втория ми любим отбор след Левски.
Радвам се, че отбора се върна там където му е мястото. Желая му много успехи :)

Мястото му е даже в А група!!! Но и това, ще стане Живи и Здрави!!! А тези, на които не им харесва, че има тема, посветена на Академик-София, присто да не влизат и да не я четат!!!



Стиснахме си ръцете :)
Мисля скоро да посетя някой и др мач на отбора. Отдавна не съм ходил на техен мач.

Заповядай на ст.Академик!!! Ето тука http://bgsupporters.net/forum/viewforum ... c1759edb15 има повече информация за мачовете, за статистика, коментари, ... и въобще всичко за Академик–София!!!

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 31 авг 2007, 18:02

Помня, че първия мач на който ходих не беше нито на Левски, нито на националния отбор, а на Академик :D Играеха все още в Б група и така и не се сещам срещу кой :roll: Но помня, че паднаха :? В скоро време пак ще отида, дано да има публика :!: Слатина, Редута и Гео Милев са най-близките квартали и трябва по-често да се посещават мачовете :D
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 31 авг 2007, 19:23

GOOR написа: В скоро време пак ще отида, дано да има публика :!: Слатина, Редута и Гео Милев са най-близките квартали и трябва по-често да се посещават мачовете :D

Те са много симпатичен отбор!!! В събота бях с Етър(6:2) и ми хареса много играта(освен резултата) на Академик!!! Имаше само окло 200-300 човека, като се надявам занапред да идват все повече хора на домакинствата на Академик-София!!! И може, не само от тези квартали да идват на мачовете на Академик, а и от други!!! :!:

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 03 сеп 2007, 22:14

Велбъжд - Академик (Сф) 1:2

1 Академик (Сф) 3 2 1 0 9:4 7
2 Локомотив (Мз) 2 2 0 0 4:2 6
3 Рилски спортист 3 1 2 0 7:6 5

armataz_01_37
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 04 сеп 2007, 00:04

GOOR написа:Велбъжд - Академик (Сф) 1:2

1 Академик (Сф) 3 2 1 0 9:4 7
3 Рилски спортист 3 1 2 0 7:6 5

armataz_01_37


IV кръг-14.09.(петък)-17:00ч. ст.Академик
Академик(Сф) - Рилски спортист

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 04 сеп 2007, 00:08

Е на тоя мач вече требе да се иде :D Да ги наплескаме Рилецо :D Цяла Редута да се изсипе на стадиона :D
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 06 сеп 2007, 11:34

Еееее евалата на Академик.Толкова на пред ли сме стигнали?Браво браво.Аз съм тренирал като малък в Академик.Ама тогава беше мноо на зад с материяла, сега - 1ви в Б-група 8)
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Мнениеот тony » 06 сеп 2007, 11:45

Kudravia написа:Еееее евалата на Академик.Толкова на пред ли сме стигнали?Браво браво.Аз съм тренирал като малък в Академик.Ама тогава беше мноо на зад с материяла, сега - 1ви в Б-група 8)

Еми да!!! Въпроса е в края на пролетния полусезон, да сме пак там(на 1-во място)!!!

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 06 сеп 2007, 11:55

GOOR написа:Велбъжд - Академик (Сф) 1:2


armataz_01_19 :x :evil:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 06 сеп 2007, 12:14

Blazer написа:
GOOR написа:Велбъжд - Академик (Сф) 1:2


armataz_01_19 :x :evil:

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
АКАДЕМИК РААААААЗЦЕПВА :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 06 сеп 2007, 12:16

Студентите се целят в А група :lol:

Кой им е спонсорът на тези :roll:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron